<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

Halové majstrovstvá SR mužov a žien

Bratislava (22. - 23. 2. 2020)

60 m - Muži (Rozbeh)

Rozbeh 01 (so, 22.2.2020 - 15:45) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 111 Volko JánVolko Ján 961102 96 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 4 06.86 Q 0.168
2 206 Fabián MartinFabián Martin 000430 00 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 6 06.99 q 0.159
3 60 Rigler ErikRigler Erik 941004 94 Atletika BratislavaAtletika Bratislava 3 07.14 0.151
4 205 Čerevka KristiánČerevka Kristián 030423 03 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 7 07.27 0.160
5 54 Cerula SamuelCerula Samuel 011121 01 Atletika BratislavaAtletika Bratislava 2 07.39 0.173
6 122 Halbavý LukášHalbavý Lukáš 990207 99 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 8 07.41 0.150
7 9 Valo MarekValo Marek 031009 03 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 07.48 0.179
92 Kabongo BrunoKabongo Bruno 980105 98 FranceFrance 5 DNS
Celkom 8 pretekárov
Rozbeh 02 (so, 22.2.2020 - 15:45) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 213 Bujna ŠimonBujna Šimon 951227 95 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 4 06.89 Q 0.157
2 128 Puchovský LukášPuchovský Lukáš 980826 98 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 06.98 q 0.138
3 179 Hanic MárioHanic Mário 990917 99 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 07.07 q 0.152
4 66 Burik DávidBurik Dávid 970814 97 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 2 07.21 0.183
5 53 Bielopotocký MartinBielopotocký Martin 920419 92 Atletika BratislavaAtletika Bratislava 6 07.37 0.241
6 158 Ševčík Lukᚊevčík Lukáš 031016 03 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 7 07.43 0.169
7 151 Obcovič PeterObcovič Peter 010404 01 ŠK JablonicaŠK Jablonica 1 07.61 0.177
Celkom 7 pretekárov
Rozbeh 03 (so, 22.2.2020 - 15:45) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 186 Marček MiroslavMarček Miroslav 950826 95 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 06.89 Q 0.161
2 108 Federič FilipFederič Filip 040210 04 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 5 07.08 0.159
3 110 Košík TomášKošík Tomáš 000530 00 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 3 07.19 0.170
4 130 Rojka TomášRojka Tomáš 040602 04 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 07.26 0.193
5 177 Ďurdina JakubĎurdina Jakub 010416 01 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 7 07.37 0.158
6 121 Fáber RenéFáber René 031204 03 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 07.44 0.198
7 50 Adamovič AndrejAdamovič Andrej 860624 86 Atletika BratislavaAtletika Bratislava 1 07.46 0.149
8 150 Behro MartinBehro Martin 890624 89 Športový klub o.z. BelušaŠportový klub o.z. Beluša 8 07.85 0.207
Celkom 8 pretekárov
Rozbeh 04 (so, 22.2.2020 - 15:45) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 107 Benda JakubBenda Jakub 000714 00 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 4 06.89 Q 0.186
2 208 Jelínek RastislavJelínek Rastislav 010308 01 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 07.03 q 0.192
3 227 Bendžela DenisBendžela Denis 980917 98 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 6 07.20 0.172
4 99 Filo JakubFilo Jakub 001112 00 AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava 3 07.24 0.143
5 75 Ďurovský VladimírĎurovský Vladimír 010224 01 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 7 07.44 0.167
6 209 Patarák MatúšPatarák Matúš 010211 01 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 8 07.71 0.197
7 175 Drobný JakubDrobný Jakub 030407 03 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 1 07.76 0.201
185 Lúža MarošLúža Maroš 000523 00 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 DQ 0.070
Poznámky:
185 2.dráha Lúža Maroš DQ podľa pravidla
Celkom 8 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 111 Volko JánVolko Ján 961102 96 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 4 06.86 Q 0.168
2 213 Bujna ŠimonBujna Šimon 951227 95 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 4 06.89 Q 0.157
2 186 Marček MiroslavMarček Miroslav 950826 95 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 06.89 Q 0.161
2 107 Benda JakubBenda Jakub 000714 00 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 4 06.89 Q 0.186
5 128 Puchovský LukášPuchovský Lukáš 980826 98 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 06.98 q 0.138
6 206 Fabián MartinFabián Martin 000430 00 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 6 06.99 q 0.159
7 208 Jelínek RastislavJelínek Rastislav 010308 01 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 07.03 q 0.192
8 179 Hanic MárioHanic Mário 990917 99 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 07.07 q 0.152
9 108 Federič FilipFederič Filip 040210 04 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 5 07.08 0.159
10 60 Rigler ErikRigler Erik 941004 94 Atletika BratislavaAtletika Bratislava 3 07.14 0.151
11 110 Košík TomášKošík Tomáš 000530 00 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 3 07.19 0.170
12 227 Bendžela DenisBendžela Denis 980917 98 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 6 07.20 0.172
13 66 Burik DávidBurik Dávid 970814 97 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 2 07.21 0.183
14 99 Filo JakubFilo Jakub 001112 00 AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava 3 07.24 0.143
15 130 Rojka TomášRojka Tomáš 040602 04 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 07.26 0.193
16 205 Čerevka KristiánČerevka Kristián 030423 03 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 7 07.27 0.160
17 53 Bielopotocký MartinBielopotocký Martin 920419 92 Atletika BratislavaAtletika Bratislava 6 07.37 0.241
17 177 Ďurdina JakubĎurdina Jakub 010416 01 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 7 07.37 0.158
19 54 Cerula SamuelCerula Samuel 011121 01 Atletika BratislavaAtletika Bratislava 2 07.39 0.173
20 122 Halbavý LukášHalbavý Lukáš 990207 99 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 8 07.41 0.150
21 158 Ševčík Lukᚊevčík Lukáš 031016 03 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 7 07.43 0.169
22 121 Fáber RenéFáber René 031204 03 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 07.44 0.198
22 75 Ďurovský VladimírĎurovský Vladimír 010224 01 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 7 07.44 0.167
24 50 Adamovič AndrejAdamovič Andrej 860624 86 Atletika BratislavaAtletika Bratislava 1 07.46 0.149
25 9 Valo MarekValo Marek 031009 03 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 07.48 0.179
26 151 Obcovič PeterObcovič Peter 010404 01 ŠK JablonicaŠK Jablonica 1 07.61 0.177
27 209 Patarák MatúšPatarák Matúš 010211 01 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 8 07.71 0.197
28 175 Drobný JakubDrobný Jakub 030407 03 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 1 07.76 0.201
29 150 Behro MartinBehro Martin 890624 89 Športový klub o.z. BelušaŠportový klub o.z. Beluša 8 07.85 0.207
92 Kabongo BrunoKabongo Bruno 980105 98 FranceFrance 5 DNS
185 Lúža MarošLúža Maroš 000523 00 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 DQ 0.070

60 m - Muži (Finále)

Finále (so, 22.2.2020 - 16:35) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 111 Volko JánVolko Ján 961102 96 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 4 06.71 0.124
2 213 Bujna ŠimonBujna Šimon 951227 95 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 5 06.79 0.178
3 107 Benda JakubBenda Jakub 000714 00 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 3 06.84 0.153
4 186 Marček MiroslavMarček Miroslav 950826 95 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 06.88 0.173
5 206 Fabián MartinFabián Martin 000430 00 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 7 07.00 0.135
6 128 Puchovský LukášPuchovský Lukáš 980826 98 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 07.03 0.160
7 179 Hanic MárioHanic Mário 990917 99 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 8 07.04 0.143
8 208 Jelínek RastislavJelínek Rastislav 010308 01 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 1 07.15 0.180
Celkom 8 pretekárov

60 m - Ženy (Rozbeh)

Rozbeh 01 (so, 22.2.2020 - 15:30) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 225 Weigertová MonikaWeigertová Monika 920320 92 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 4 07.54 Q 0.206
2 89 Tomková BarboraTomková Barbora 960920 96 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 5 07.87 0.179
3 138 Húsková NinaHúsková Nina 020924 02 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 08.03 0.192
4 129 Ufnárová MichaelaUfnárová Michaela 051027 05 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 2 08.27 0.167
5 22 Miklová MariettaMiklová Marietta 020219 02 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 6 08.39 0.219
6 220 Antušeková MartinaAntušeková Martina 000320 00 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 7 08.48 0.222
7 116 Krasňanská ĽubicaKrasňanská Ľubica 000624 00 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 1 08.53 0.177
Celkom 7 pretekárov
Rozbeh 02 (so, 22.2.2020 - 15:30) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 135 Forster ViktóriaForster Viktória 020408 02 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 07.64 Q 0.197
2 232 Kišková KatarínaKišková Katarína 020527 02 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 3 07.84 q 0.167
3 118 Strýčková ViktóriaStrýčková Viktória 010122 01 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 5 07.86 q 0.160
4 3 Brandisová NicolaBrandisová Nicola 041027 04 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 6 08.37 0.337
5 20 Danková PetraDanková Petra 011031 01 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 1 08.40 0.206
6 202 Šmigová KatarínaŠmigová Katarína 000717 00 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 08.47 0.194
7 5 Morávková TimeaMorávková Timea 040413 04 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 7 08.66 0.222
Celkom 7 pretekárov
Rozbeh 03 (so, 22.2.2020 - 15:30) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 140 Kovačovicová LenkaKovačovicová Lenka 010511 01 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 07.68 Q 0.156
2 69 Nagyová MartinaNagyová Martina 990905 99 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 5 07.89 0.160
3 112 Bendová EmaBendová Ema 070226 07 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 3 08.13 0.170
4 210 Devaldová DianaDevaldová Diana 050408 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 6 08.21 0.171
5 223 Pekarčíková LauraPekarčíková Laura 040910 04 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 2 08.47 0.162
6 87 Predajnianska LenkaPredajnianska Lenka 000915 00 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 7 08.49 0.309
7 6 Šimeková MáriaŠimeková Mária 030205 03 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 1 08.63 0.206
Celkom 7 pretekárov
Rozbeh 04 (so, 22.2.2020 - 15:30) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 142 Ledecká DanielaLedecká Daniela 961104 96 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 07.71 Q 0.144
2 160 Ondrejková MonikaOndrejková Monika 010828 01 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 5 07.76 q 0.137
3 243 Malatincová SimonaMalatincová Simona 971002 97 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 4 07.84 q 0.388
4 114 Čederlová ElaČederlová Ela 041107 04 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 3 08.11 0.137
5 164 Švachová MartinaŠvachová Martina 030621 03 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 2 08.19 0.224
6 4 Grígelová KarenGrígelová Karen 061122 06 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 7 08.47 0.395
7 193 Behúňová TamaraBehúňová Tamara 031122 03 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 1 08.92 0.208
Celkom 7 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 225 Weigertová MonikaWeigertová Monika 920320 92 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 4 07.54 Q 0.206
2 135 Forster ViktóriaForster Viktória 020408 02 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 07.64 Q 0.197
3 140 Kovačovicová LenkaKovačovicová Lenka 010511 01 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 07.68 Q 0.156
4 142 Ledecká DanielaLedecká Daniela 961104 96 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 07.71 Q 0.144
5 160 Ondrejková MonikaOndrejková Monika 010828 01 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 5 07.76 q 0.137
6 232 Kišková KatarínaKišková Katarína 020527 02 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 3 07.84 q 0.167
6 243 Malatincová SimonaMalatincová Simona 971002 97 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 4 07.84 q 0.388
8 118 Strýčková ViktóriaStrýčková Viktória 010122 01 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 5 07.86 q 0.160
9 89 Tomková BarboraTomková Barbora 960920 96 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 5 07.87 0.179
10 69 Nagyová MartinaNagyová Martina 990905 99 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 5 07.89 0.160
11 138 Húsková NinaHúsková Nina 020924 02 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 08.03 0.192
12 114 Čederlová ElaČederlová Ela 041107 04 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 3 08.11 0.137
13 112 Bendová EmaBendová Ema 070226 07 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 3 08.13 0.170
14 164 Švachová MartinaŠvachová Martina 030621 03 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 2 08.19 0.224
15 210 Devaldová DianaDevaldová Diana 050408 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 6 08.21 0.171
16 129 Ufnárová MichaelaUfnárová Michaela 051027 05 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 2 08.27 0.167
17 3 Brandisová NicolaBrandisová Nicola 041027 04 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 6 08.37 0.337
18 22 Miklová MariettaMiklová Marietta 020219 02 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 6 08.39 0.219
19 20 Danková PetraDanková Petra 011031 01 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 1 08.40 0.206
20 202 Šmigová KatarínaŠmigová Katarína 000717 00 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 08.47 0.194
20 223 Pekarčíková LauraPekarčíková Laura 040910 04 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 2 08.47 0.162
20 4 Grígelová KarenGrígelová Karen 061122 06 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 7 08.47 0.395
23 220 Antušeková MartinaAntušeková Martina 000320 00 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 7 08.48 0.222
24 87 Predajnianska LenkaPredajnianska Lenka 000915 00 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 7 08.49 0.309
25 116 Krasňanská ĽubicaKrasňanská Ľubica 000624 00 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 1 08.53 0.177
26 6 Šimeková MáriaŠimeková Mária 030205 03 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 1 08.63 0.206
27 5 Morávková TimeaMorávková Timea 040413 04 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 7 08.66 0.222
28 193 Behúňová TamaraBehúňová Tamara 031122 03 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 1 08.92 0.208

60 m - Ženy (Finále)

Finále (so, 22.2.2020 - 16:30) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 225 Weigertová MonikaWeigertová Monika 920320 92 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 4 07.43 0.164
2 135 Forster ViktóriaForster Viktória 020408 02 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 07.59 0.148
3 142 Ledecká DanielaLedecká Daniela 961104 96 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 07.62 0.148
4 160 Ondrejková MonikaOndrejková Monika 010828 01 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 2 07.69 0.149
5 140 Kovačovicová LenkaKovačovicová Lenka 010511 01 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 07.71 0.166
6 232 Kišková KatarínaKišková Katarína 020527 02 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 7 07.83 0.228
7 118 Strýčková ViktóriaStrýčková Viktória 010122 01 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 8 07.84 0.170
8 243 Malatincová SimonaMalatincová Simona 971002 97 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 1 07.85 0.158
Celkom 8 pretekárov