<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

3. kolo družstiev ZsAZ dorastu + Míting ZsAZ

Trnava (26. 9. 2020)

100 m - Muži (Finále)

Finále (so, 26.9.2020 - 10:20) official Vietor: +2.8 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Kutruc TomášKutruc Tomáš 01 01 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 11.30
2 Šuran PeterŠuran Peter 81 81 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 5 12.60
Celkom 2 pretekári

100 m - Juniori (Beh)

Beh (so, 26.9.2020 - 10:20) official Vietor: +2.8 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Žiačik AndrejŽiačik Andrej 02 02 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 11.75
2 Bírošík AdamBírošík Adam 02 02 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 11.76
3 Obcovič PeterObcovič Peter 01 01 ŠK JablonicaŠK Jablonica 2 11.89
Celkom 3 pretekári

100 m - Dorastenci (Beh)

Beh 01 (so, 26.9.2020 - 10:20) official Vietor: +2.2 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Rojka TomášRojka Tomáš 04 04 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 PB 11.11 11.00
2 Čery MatúšČery Matúš 04 04 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 3 PB 11.42 9.00
3 Karol TimotejKarol Timotej 03 03 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 PB 11.45 8.00
4 Špak FilipŠpak Filip 03 03 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 7 SB 11.52 7.00
5 Kopček SamuelKopček Samuel 03 03 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 11.58 6.00
6 Fáber RenéFáber René 03 03 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 PB 11.64 5.00
7 Pobjecký MatejPobjecký Matej 04 04 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 11.74 4.00
8 Pollák MichalPollák Michal 04 04 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 8 PB 11.76 3.00
Celkom 8 pretekárov
Beh 02 (so, 26.9.2020 - 10:20) official Vietor: +2.0 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Hrubala Filip MartinHrubala Filip Martin 05 05 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 PB 11.90 2.00
2 Tóth GergőTóth Gergő 04 04 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 11.98 1.00
3 Ostrovský MartinOstrovský Martin 03 03 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 12.04
4 Lopúch AdamLopúch Adam 03 03 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 7 PB 12.11
MS Ťarcha MarkoŤarcha Marko 04 04 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 6 12.21
6 Jarábek MarcoJarábek Marco 03 03 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 2 12.21
7 Muránsky MilanMuránsky Milan 04 04 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 8 PB 12.30
8 Čulák TomášČulák Tomáš 04 04 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 12.68
Celkom 8 pretekárov
Beh 03 (so, 26.9.2020 - 10:20) official Vietor: +1.3 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
MS Michalík JakubMichalík Jakub 05 05 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 2 12.29
2 Bielik RichardBielik Richard 06 06 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 13.42
3 Ivánek FilipIvánek Filip 05 05 AK Junior HoličAK Junior Holič 6 13.67
4 Hradský MatejHradský Matej 04 04 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 3 13.97
5 Bačík MatejBačík Matej 06 06 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 5 14.38
Celkom 5 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Rojka TomášRojka Tomáš 04 04 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 PB 11.11 11.00
2 Čery MatúšČery Matúš 04 04 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 3 PB 11.42 9.00
3 Karol TimotejKarol Timotej 03 03 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 PB 11.45 8.00
4 Špak FilipŠpak Filip 03 03 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 7 SB 11.52 7.00
5 Kopček SamuelKopček Samuel 03 03 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 11.58 6.00
6 Fáber RenéFáber René 03 03 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 PB 11.64 5.00
7 Pobjecký MatejPobjecký Matej 04 04 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 11.74 4.00
8 Pollák MichalPollák Michal 04 04 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 8 PB 11.76 3.00
9 Hrubala Filip MartinHrubala Filip Martin 05 05 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 PB 11.90 2.00
10 Tóth GergőTóth Gergő 04 04 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 11.98 1.00
11 Ostrovský MartinOstrovský Martin 03 03 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 12.04
12 Lopúch AdamLopúch Adam 03 03 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 7 PB 12.11
13 Ťarcha MarkoŤarcha Marko 04 04 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 6 12.21
13 Jarábek MarcoJarábek Marco 03 03 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 2 12.21
15 Michalík JakubMichalík Jakub 05 05 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 2 12.29
16 Muránsky MilanMuránsky Milan 04 04 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 8 PB 12.30
17 Čulák TomášČulák Tomáš 04 04 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 12.68
18 Bielik RichardBielik Richard 06 06 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 13.42
19 Ivánek FilipIvánek Filip 05 05 AK Junior HoličAK Junior Holič 6 13.67
20 Hradský MatejHradský Matej 04 04 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 3 13.97
21 Bačík MatejBačík Matej 06 06 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 5 14.38

100 m - Ženy (Finále)

Finále (so, 26.9.2020 - 10:30) official Vietor: +1.4 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Forster ViktóriaForster Viktória 02 02 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 12.15
2 Kovačovicová LenkaKovačovicová Lenka 01 01 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 12.20
Antušeková MartinaAntušeková Martina 00 00 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 1 DQ
Poznámky:
DQ podľa TP 16.8
Celkom 3 pretekári

100 m - Juniorky (Beh)

Beh (so, 26.9.2020 - 10:30) official Vietor: +1.4 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Lepotová AmáliaLepotová Amália 02 02 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 2 13.40
Celkom 1 pretekári

100 m - Dorastenky (Beh)

Beh 01 (so, 26.9.2020 - 10:30) official Vietor: +1.3 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Cellerová AgátaCellerová Agáta 03 03 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 3 PB 12.52 11.00
2 Švecová AndreaŠvecová Andrea 03 03 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 12.79 9.00
3 Mokryšová PaulínaMokryšová Paulína 05 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 7 PB 12.90 8.00
4 Švachová MartinaŠvachová Martina 03 03 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 2 13.00 7.00
5 Fančovičová TeréziaFančovičová Terézia 04 04 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 13.19 5.00
6 Hübschová LíviaHübschová Lívia 04 04 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 6 13.20 4.00
7 Mišovičová KatarínaMišovičová Katarína 03 03 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 8 13.28 3.00
8 Nováková SoňaNováková Soňa 03 03 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 13.40 1.00
Celkom 8 pretekárov
Beh 02 (so, 26.9.2020 - 10:30) official Vietor: +1.3 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Záborská DianaZáborská Diana 05 05 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 PB 13.13 6.00
2 Prohácková LeaProhácková Lea 04 04 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 5 13.40 2.00
3 Ravasová AdrianaRavasová Adriana 05 05 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 3 PB 14.13
4 Šeniglová BiankaŠeniglová Bianka 06 06 AK Junior HoličAK Junior Holič 6 PB 14.77
5 Gorbatenková SofiaGorbatenková Sofia 06 06 AK Junior HoličAK Junior Holič 2 PB 16.06
Celkom 5 pretekárov
Beh 03 (so, 26.9.2020 - 10:30) official Vietor: -0.3 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
MS Vážanová EmaVážanová Ema 06 06 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 6 13.92
2 Kissová KarolínaKissová Karolína 05 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 5 14.05
3 114 Gorbatenková SimonaGorbatenková Simona 06 06 AK Junior HoličAK Junior Holič 4 15.29
Sidó FranciskaSidó Franciska 04 04 Megy Sport s.r.o. Dunajská StredaMegy Sport s.r.o. Dunajská ... 3 DNS
Celkom 4 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Cellerová AgátaCellerová Agáta 03 03 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 3 PB 12.52 11.00
2 Švecová AndreaŠvecová Andrea 03 03 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 12.79 9.00
3 Mokryšová PaulínaMokryšová Paulína 05 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 7 PB 12.90 8.00
4 Švachová MartinaŠvachová Martina 03 03 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 2 13.00 7.00
5 Záborská DianaZáborská Diana 05 05 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 PB 13.13 6.00
6 Fančovičová TeréziaFančovičová Terézia 04 04 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 13.19 5.00
7 Hübschová LíviaHübschová Lívia 04 04 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 6 13.20 4.00
8 Mišovičová KatarínaMišovičová Katarína 03 03 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 8 13.28 3.00
9 Nováková SoňaNováková Soňa 03 03 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 13.40 1.00
9 Prohácková LeaProhácková Lea 04 04 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 5 13.40 2.00
11 Vážanová EmaVážanová Ema 06 06 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 6 13.92
12 Kissová KarolínaKissová Karolína 05 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 5 14.05
13 Ravasová AdrianaRavasová Adriana 05 05 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 3 PB 14.13
14 Šeniglová BiankaŠeniglová Bianka 06 06 AK Junior HoličAK Junior Holič 6 PB 14.77
15 114 Gorbatenková SimonaGorbatenková Simona 06 06 AK Junior HoličAK Junior Holič 4 15.29
16 Gorbatenková SofiaGorbatenková Sofia 06 06 AK Junior HoličAK Junior Holič 2 PB 16.06
Sidó FranciskaSidó Franciska 04 04 Megy Sport s.r.o. Dunajská StredaMegy Sport s.r.o. Dunajská ... 3 DNS