<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

Halové majstrovstvá SR mužov a žien

Bratislava (22. - 23. 2. 2020)

200 m - Muži (Rozbeh)

Rozbeh 01 (ne, 23.2.2020 - 14:20) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 107 Benda JakubBenda Jakub 000714 00 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 3 21.83 q 0.143
2 130 Rojka TomášRojka Tomáš 040602 04 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 22.97 0.187
3 80 Sedlák ŠtefanSedlák Štefan 950209 95 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 1 24.70 0.221
172 Bellus ŠtefanBellus Štefan 020312 02 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 DNF 0.353
Celkom 4 pretekári
Rozbeh 02 (ne, 23.2.2020 - 14:20) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 29 Baluch MatejBaluch Matej 001016 00 AŠK Slávia Spišská Nová VesAŠK Slávia Spišská Nová Ves 3 22.27 q 0.164
2 206 Fabián MartinFabián Martin 000430 00 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 23.70 0.183
3 124 Kopček SamuelKopček Samuel 030213 03 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 24.42 0.182
4 151 Obcovič PeterObcovič Peter 010404 01 ŠK JablonicaŠK Jablonica 1 24.63 0.165
Celkom 4 pretekári
Rozbeh 03 (ne, 23.2.2020 - 14:20) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 186 Marček MiroslavMarček Miroslav 950826 95 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 22.04 q 0.177
2 179 Hanic MárioHanic Mário 990917 99 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 23.23 0.175
3 64 Lukáč MartinLukáč Martin 010919 01 AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava 2 23.87 0.202
4 219 Mizner MartinMizner Martin 011101 01 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 1 24.46 0.200
Celkom 4 pretekári
Rozbeh 04 (ne, 23.2.2020 - 14:20) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 171 Beladič SamuelBeladič Samuel 020130 02 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 22.52 q 0.174
2 93 Jakubov MilošJakubov Miloš 021025 02 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 2 23.91 0.172
3 97 Lukšo MárioLukšo Mário 030731 03 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 4 23.95 0.183
Celkom 3 pretekári
Rozbeh 05 (ne, 23.2.2020 - 14:20) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 49 Michalko SamuelMichalko Samuel 030102 03 Atletický oddiel SvitAtletický oddiel Svit 3 22.72 0.191
2 110 Košík TomášKošík Tomáš 000530 00 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 4 23.10 0.168
3 58 Mészáros LukášMészáros Lukáš 950510 95 Atletika BratislavaAtletika Bratislava 2 23.41 0.186
Celkom 3 pretekári
Rozbeh 06 (ne, 23.2.2020 - 14:20) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 177 Ďurdina JakubĎurdina Jakub 010416 01 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 23.63 0.208
2 182 Kostolný ŠimonKostolný Šimon 030917 03 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 23.97 0.181
180 Igaz AdamIgaz Adam 020709 02 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 DNF 0.194
Celkom 3 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 107 Benda JakubBenda Jakub 000714 00 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 3 21.83 q 0.143
2 186 Marček MiroslavMarček Miroslav 950826 95 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 22.04 q 0.177
3 29 Baluch MatejBaluch Matej 001016 00 AŠK Slávia Spišská Nová VesAŠK Slávia Spišská Nová Ves 3 22.27 q 0.164
4 171 Beladič SamuelBeladič Samuel 020130 02 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 22.52 q 0.174
5 49 Michalko SamuelMichalko Samuel 030102 03 Atletický oddiel SvitAtletický oddiel Svit 3 22.72 0.191
6 130 Rojka TomášRojka Tomáš 040602 04 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 22.97 0.187
7 110 Košík TomášKošík Tomáš 000530 00 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 4 23.10 0.168
8 179 Hanic MárioHanic Mário 990917 99 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 23.23 0.175
9 58 Mészáros LukášMészáros Lukáš 950510 95 Atletika BratislavaAtletika Bratislava 2 23.41 0.186
10 177 Ďurdina JakubĎurdina Jakub 010416 01 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 23.63 0.208
11 206 Fabián MartinFabián Martin 000430 00 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 23.70 0.183
12 64 Lukáč MartinLukáč Martin 010919 01 AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava 2 23.87 0.202
13 93 Jakubov MilošJakubov Miloš 021025 02 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 2 23.91 0.172
14 97 Lukšo MárioLukšo Mário 030731 03 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 4 23.95 0.183
15 182 Kostolný ŠimonKostolný Šimon 030917 03 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 23.97 0.181
16 124 Kopček SamuelKopček Samuel 030213 03 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 24.42 0.182
17 219 Mizner MartinMizner Martin 011101 01 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 1 24.46 0.200
18 151 Obcovič PeterObcovič Peter 010404 01 ŠK JablonicaŠK Jablonica 1 24.63 0.165
19 80 Sedlák ŠtefanSedlák Štefan 950209 95 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 1 24.70 0.221
172 Bellus ŠtefanBellus Štefan 020312 02 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 DNF 0.353
180 Igaz AdamIgaz Adam 020709 02 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 DNF 0.194

200 m - Muži (Finále)

Finále (ne, 23.2.2020 - 15:35) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 107 Benda JakubBenda Jakub 000714 00 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 3 21.47 0.148
2 186 Marček MiroslavMarček Miroslav 950826 95 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 21.74 0.183
3 29 Baluch MatejBaluch Matej 001016 00 AŠK Slávia Spišská Nová VesAŠK Slávia Spišská Nová Ves 2 21.80 0.157
4 171 Beladič SamuelBeladič Samuel 020130 02 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 1 22.92 0.164
Celkom 4 pretekári

200 m - Ženy (Rozbeh)

Rozbeh 01 (ne, 23.2.2020 - 14:00) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 142 Ledecká DanielaLedecká Daniela 961104 96 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 25.10 q 0.173
2 138 Húsková NinaHúsková Nina 020924 02 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 26.87 0.186
3 102 Jánošíková NicolJánošíková Nicol 050626 05 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 1 28.06 0.151
40 Comová MichaelaComová Michaela 010522 01 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 2 DNS
Celkom 4 pretekári
Rozbeh 02 (ne, 23.2.2020 - 14:00) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 135 Forster ViktóriaForster Viktória 020408 02 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 25.27 q 0.170
2 194 Bučičová NatáliaBučičová Natália 990726 99 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 26.09 0.168
3 5 Morávková TimeaMorávková Timea 040413 04 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 1 27.80 0.172
4 87 Predajnianska LenkaPredajnianska Lenka 000915 00 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 2 27.82 0.172
Celkom 4 pretekári
Rozbeh 03 (ne, 23.2.2020 - 14:00) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 232 Kišková KatarínaKišková Katarína 020527 02 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 3 25.41 q 0.206
2 210 Devaldová DianaDevaldová Diana 050408 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 26.85 0.236
3 220 Antušeková MartinaAntušeková Martina 000320 00 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 2 27.99 0.415
4 20 Danková PetraDanková Petra 011031 01 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 1 28.46 0.198
Celkom 4 pretekári
Rozbeh 04 (ne, 23.2.2020 - 14:00) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 243 Malatincová SimonaMalatincová Simona 971002 97 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 3 25.49 q 0.174
2 145 Nováková NinaNováková Nina 960531 96 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 27.30 0.181
3 3 Brandisová NicolaBrandisová Nicola 041027 04 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 28.42 0.182
4 193 Behúňová TamaraBehúňová Tamara 031122 03 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 1 29.73 0.141
Celkom 4 pretekári
Rozbeh 05 (ne, 23.2.2020 - 14:00) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 89 Tomková BarboraTomková Barbora 960920 96 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 3 25.53 0.179
2 192 Babiczová VeronikaBabiczová Veronika 990129 99 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 27.46 0.168
3 222 Lepotová AmáliaLepotová Amália 020429 02 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 2 27.66 0.307
Celkom 3 pretekári
Rozbeh 06 (ne, 23.2.2020 - 14:00) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 118 Strýčková ViktóriaStrýčková Viktória 010122 01 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 3 26.18 0.171
2 202 Šmigová KatarínaŠmigová Katarína 000717 00 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 27.49 0.368
44 Simová PetraSimová Petra 041228 04 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 2 DNS
Celkom 3 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 142 Ledecká DanielaLedecká Daniela 961104 96 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 25.10 q 0.173
2 135 Forster ViktóriaForster Viktória 020408 02 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 25.27 q 0.170
3 232 Kišková KatarínaKišková Katarína 020527 02 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 3 25.41 q 0.206
4 243 Malatincová SimonaMalatincová Simona 971002 97 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 3 25.49 q 0.174
5 89 Tomková BarboraTomková Barbora 960920 96 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 3 25.53 0.179
6 194 Bučičová NatáliaBučičová Natália 990726 99 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 26.09 0.168
7 118 Strýčková ViktóriaStrýčková Viktória 010122 01 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 3 26.18 0.171
8 210 Devaldová DianaDevaldová Diana 050408 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 26.85 0.236
9 138 Húsková NinaHúsková Nina 020924 02 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 26.87 0.186
10 145 Nováková NinaNováková Nina 960531 96 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 27.30 0.181
11 192 Babiczová VeronikaBabiczová Veronika 990129 99 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 27.46 0.168
12 202 Šmigová KatarínaŠmigová Katarína 000717 00 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 27.49 0.368
13 222 Lepotová AmáliaLepotová Amália 020429 02 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 2 27.66 0.307
14 5 Morávková TimeaMorávková Timea 040413 04 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 1 27.80 0.172
15 87 Predajnianska LenkaPredajnianska Lenka 000915 00 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 2 27.82 0.172
16 220 Antušeková MartinaAntušeková Martina 000320 00 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 2 27.99 0.415
17 102 Jánošíková NicolJánošíková Nicol 050626 05 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 1 28.06 0.151
18 3 Brandisová NicolaBrandisová Nicola 041027 04 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 28.42 0.182
19 20 Danková PetraDanková Petra 011031 01 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 1 28.46 0.198
20 193 Behúňová TamaraBehúňová Tamara 031122 03 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 1 29.73 0.141
40 Comová MichaelaComová Michaela 010522 01 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 2 DNS
44 Simová PetraSimová Petra 041228 04 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 2 DNS

200 m - Ženy (Finále)

Finále (ne, 23.2.2020 - 15:30) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 135 Forster ViktóriaForster Viktória 020408 02 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 24.58 0.191
2 142 Ledecká DanielaLedecká Daniela 961104 96 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 25.01 0.161
3 232 Kišková KatarínaKišková Katarína 020527 02 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 2 25.28 0.194
4 243 Malatincová SimonaMalatincová Simona 971002 97 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 1 25.78 0.151
Celkom 4 pretekári