<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

2. kolo družstiev ZsAZ dorastencov a dorasteniek

Trnava (4. 7. 2020)

100 m - Muži (Beh)

Beh 01 (so, 4.7.2020 - 12:20) official Vietor: +1.7 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Puchovský LukášPuchovský Lukáš 98 98 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 11.04
3 Kutruc TomášKutruc Tomáš 01 01 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 11.28
4 Sedláček LukášSedláček Lukáš 01 01 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 3 PB 11.96
Celkom 3 pretekári
Beh 02 (so, 4.7.2020 - 12:20) official Vietor: +2.8 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
2 Halbavý LukášHalbavý Lukáš 99 99 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 PB 11.17
Celkom 1 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Puchovský LukášPuchovský Lukáš 98 98 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 11.04
2 Halbavý LukášHalbavý Lukáš 99 99 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 PB 11.17
3 Kutruc TomášKutruc Tomáš 01 01 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 11.28
4 Sedláček LukášSedláček Lukáš 01 01 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 3 PB 11.96

100 m - Dorastenci (Beh)

Beh 01 (so, 4.7.2020 - 12:20) official Vietor: +2.8 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Nemec JakubNemec Jakub 03 03 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 PB 10.96 11.00
2 Ševčík Lukᚊevčík Lukáš 03 03 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 6 PB 11.23 9.00
3 Rojka TomášRojka Tomáš 04 04 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 PB 11.25 8.00
4 Lukšo MárioLukšo Mário 03 03 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 2 PB 11.40 7.00
5 Fáber RenéFáber René 03 03 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 PB 11.66 6.00
6 Špak FilipŠpak Filip 03 03 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 7 11.76 5.00
7 Pollák MichalPollák Michal 04 04 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 8 PB 11.94 2.00
Celkom 7 pretekárov
Beh 02 (so, 4.7.2020 - 12:20) official Vietor: +1.8 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Pobjecký MatejPobjecký Matej 04 04 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 PB 11.78 4.00
2 Čulák TomášČulák Tomáš 04 04 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 PB 12.69
3 Duchoslav AdriánDuchoslav Adrián 03 03 AK Junior HoličAK Junior Holič 5 PB 12.75
MS Liška AdamLiška Adam 03 03 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 6 PB 12.86
5 Dávid PeterDávid Peter 06 06 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 7 PB 12.89
6 Pavlačka AdriánPavlačka Adrián 04 04 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 2 PB 12.96
7 Samuel SebastianSamuel Sebastian 05 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 PB 13.08
8 Balogh DenisBalogh Denis 04 04 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 8 PB 13.33
Celkom 8 pretekárov
Beh 03 (so, 4.7.2020 - 12:20) official Vietor: +2.6 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 51 Bartek DenisBartek Denis 03 03 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 11.81 3.00
2 Michalík JakubMichalík Jakub 05 05 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 1 12.22 1.00
3 63 Dániel RegőDániel Regő 05 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 6 12.29
4 88 Medovič LukášMedovič Lukáš 03 03 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 7 PB 12.34
5 Plaskoň JurajPlaskoň Juraj 05 05 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 8 12.48
Ivánek FilipIvánek Filip 05 05 AK Junior HoličAK Junior Holič 2 DNS
Bačík MatejBačík Matej 06 06 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 DNS
Štefák DanielŠtefák Daniel 06 06 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 5 DNS
Celkom 8 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Nemec JakubNemec Jakub 03 03 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 PB 10.96 11.00
2 Ševčík Lukᚊevčík Lukáš 03 03 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 6 PB 11.23 9.00
3 Rojka TomášRojka Tomáš 04 04 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 PB 11.25 8.00
4 Lukšo MárioLukšo Mário 03 03 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 2 PB 11.40 7.00
5 Fáber RenéFáber René 03 03 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 PB 11.66 6.00
6 Špak FilipŠpak Filip 03 03 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 7 11.76 5.00
7 Pobjecký MatejPobjecký Matej 04 04 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 PB 11.78 4.00
8 51 Bartek DenisBartek Denis 03 03 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 11.81 3.00
9 Pollák MichalPollák Michal 04 04 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 8 PB 11.94 2.00
10 Michalík JakubMichalík Jakub 05 05 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 1 12.22 1.00
11 63 Dániel RegőDániel Regő 05 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 6 12.29
12 88 Medovič LukášMedovič Lukáš 03 03 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 7 PB 12.34
13 Plaskoň JurajPlaskoň Juraj 05 05 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 8 12.48
14 Čulák TomášČulák Tomáš 04 04 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 PB 12.69
15 Duchoslav AdriánDuchoslav Adrián 03 03 AK Junior HoličAK Junior Holič 5 PB 12.75
16 Liška AdamLiška Adam 03 03 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 6 PB 12.86
17 Dávid PeterDávid Peter 06 06 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 7 PB 12.89
18 Pavlačka AdriánPavlačka Adrián 04 04 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 2 PB 12.96
19 Samuel SebastianSamuel Sebastian 05 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 PB 13.08
20 Balogh DenisBalogh Denis 04 04 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 8 PB 13.33
Ivánek FilipIvánek Filip 05 05 AK Junior HoličAK Junior Holič 2 DNS
Bačík MatejBačík Matej 06 06 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 DNS
Štefák DanielŠtefák Daniel 06 06 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 5 DNS

100 m - Ženy (Beh)

Beh (so, 4.7.2020 - 12:35) official Vietor: +1.6 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Forster ViktóriaForster Viktória 02 02 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 PB 11.71
2 Ondrejková MonikaOndrejková Monika 01 01 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 3 PB 12.34
3 Húsková NinaHúsková Nina 02 02 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 12.61
4 Danková PetraDanková Petra 01 01 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 7 13.48
5 Mikulová EmmaMikulová Emma 02 02 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 6 13.57
Celkom 5 pretekárov

100 m - Dorastenky (Beh)

Beh 01 (so, 4.7.2020 - 12:35) official Vietor: +2.9 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Fančovičová TeréziaFančovičová Terézia 04 04 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 12.88 9.00
2 Mikušincová MiroslavaMikušincová Miroslava 03 03 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 5 SB 12.88 8.00
3 Kusyová JankaKusyová Janka 03 03 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 PB 12.92 6.00
4 Mišovičová KatarínaMišovičová Katarína 03 03 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 SB 13.12 5.00
5 Ďurišová HanaĎurišová Hana 03 03 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 PB 13.20 4.00
6 Nováková SoňaNováková Soňa 03 03 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 13.36 2.00
7 Petrovičová LuciaPetrovičová Lucia 04 04 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 8 13.58
Celkom 7 pretekárov
Beh 02 (so, 4.7.2020 - 12:35) official Vietor: +3.3 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Záborská DianaZáborská Diana 05 05 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 2 PB 12.76 11.00
2 75 Režnáková LuciaRežnáková Lucia 04 04 ŠK JablonicaŠK Jablonica 7 PB 13.22 3.00
MS Petřvalská ValentínaPetřvalská Valentína 04 04 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 PB 13.22
4 Blahová ChiaraBlahová Chiara 03 03 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 1 PB 13.49 1.00
5 83 Poláková TerezaPoláková Tereza 05 05 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 6 PB 13.50
6 Sviteková NinaSviteková Nina 03 03 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 13.82
7 Danková KatarínaDanková Katarína 03 03 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 8 14.51
Morávková TimeaMorávková Timea 04 04 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 7 DNS
Celkom 8 pretekárov
Beh 03 (so, 4.7.2020 - 12:35) official Vietor: +3.0 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Juráková ZuzanaJuráková Zuzana 05 05 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 PB 13.93
2 Mesáková NatáliaMesáková Natália 04 04 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 3 PB 14.21
3 Zápražná TamaraZápražná Tamara 06 06 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 PB 14.26
4 Gučková AnetaGučková Aneta 05 05 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 4 PB 14.28
5 Vaculčiaková NiaVaculčiaková Nia 05 05 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 5 14.76
6 Šeniglová BiankaŠeniglová Bianka 06 06 AK Junior HoličAK Junior Holič 7 PB 15.03
7 Ristová PatríciaRistová Patrícia 04 04 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 PB 15.50
Celkom 7 pretekárov
Beh 04 (so, 4.7.2020 - 12:35) official Vietor: +1.9 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
MS Masárová LauraMasárová Laura 04 04 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 7 PB 13.10
MS Ďurmeková AdelaĎurmeková Adela 04 04 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 5 13.38
3 Hrajnohová SimonaHrajnohová Simona 03 03 ŠK JablonicaŠK Jablonica 3 14.12
4 Šedivá MonikaŠedivá Monika 06 06 AK Borský Svätý JurAK Borský Svätý Jur 8 14.13
5 69 Komorová SylviaKomorová Sylvia 05 05 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 14.87
6 Kováčiková ZoranaKováčiková Zorana 05 05 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 2 15.16
7 Pavelková DominikaPavelková Dominika 06 06 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 15.54
8 Bartoňová VivienBartoňová Vivien 06 06 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 16.28
Celkom 8 pretekárov
Beh 05 (so, 4.7.2020 - 12:35) official Vietor: +3.2 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Majerská KristínaMajerská Kristína 03 03 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 7 PB 12.91 7.00
2 Vogelová Anna AlžbetaVogelová Anna Alžbeta 05 05 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 2 13.63
MS Hatinová Mia MiriamHatinová Mia Miriam 03 03 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 4 13.73
4 Magulová LuciaMagulová Lucia 03 03 Atletický klub ŠuranyAtletický klub Šurany 3 14.02
5 Lukáčova MichaelaLukáčova Michaela 04 04 AK Junior HoličAK Junior Holič 5 14.51
6 Rezničeková SimonaRezničeková Simona 06 06 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 6 15.38
Celkom 6 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Záborská DianaZáborská Diana 05 05 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 2 PB 12.76 11.00
2 Fančovičová TeréziaFančovičová Terézia 04 04 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 12.88 9.00
2 Mikušincová MiroslavaMikušincová Miroslava 03 03 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 5 SB 12.88 8.00
4 Majerská KristínaMajerská Kristína 03 03 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 7 PB 12.91 7.00
5 Kusyová JankaKusyová Janka 03 03 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 PB 12.92 6.00
6 Masárová LauraMasárová Laura 04 04 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 7 PB 13.10
7 Mišovičová KatarínaMišovičová Katarína 03 03 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 SB 13.12 5.00
8 Ďurišová HanaĎurišová Hana 03 03 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 PB 13.20 4.00
9 75 Režnáková LuciaRežnáková Lucia 04 04 ŠK JablonicaŠK Jablonica 7 PB 13.22 3.00
9 Petřvalská ValentínaPetřvalská Valentína 04 04 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 PB 13.22
11 Nováková SoňaNováková Soňa 03 03 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 13.36 2.00
12 Ďurmeková AdelaĎurmeková Adela 04 04 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 5 13.38
13 Blahová ChiaraBlahová Chiara 03 03 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 1 PB 13.49 1.00
14 83 Poláková TerezaPoláková Tereza 05 05 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 6 PB 13.50
15 Petrovičová LuciaPetrovičová Lucia 04 04 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 8 13.58
16 Vogelová Anna AlžbetaVogelová Anna Alžbeta 05 05 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 2 13.63
17 Hatinová Mia MiriamHatinová Mia Miriam 03 03 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 4 13.73
18 Sviteková NinaSviteková Nina 03 03 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 13.82
19 Juráková ZuzanaJuráková Zuzana 05 05 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 PB 13.93
20 Magulová LuciaMagulová Lucia 03 03 Atletický klub ŠuranyAtletický klub Šurany 3 14.02
21 Hrajnohová SimonaHrajnohová Simona 03 03 ŠK JablonicaŠK Jablonica 3 14.12
22 Šedivá MonikaŠedivá Monika 06 06 AK Borský Svätý JurAK Borský Svätý Jur 8 14.13
23 Mesáková NatáliaMesáková Natália 04 04 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 3 PB 14.21
24 Zápražná TamaraZápražná Tamara 06 06 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 PB 14.26
25 Gučková AnetaGučková Aneta 05 05 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 4 PB 14.28
26 Danková KatarínaDanková Katarína 03 03 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 8 14.51
26 Lukáčova MichaelaLukáčova Michaela 04 04 AK Junior HoličAK Junior Holič 5 14.51
28 Vaculčiaková NiaVaculčiaková Nia 05 05 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 5 14.76
29 69 Komorová SylviaKomorová Sylvia 05 05 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 14.87
30 Šeniglová BiankaŠeniglová Bianka 06 06 AK Junior HoličAK Junior Holič 7 PB 15.03
31 Kováčiková ZoranaKováčiková Zorana 05 05 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 2 15.16
32 Rezničeková SimonaRezničeková Simona 06 06 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 6 15.38
33 Ristová PatríciaRistová Patrícia 04 04 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 PB 15.50
34 Pavelková DominikaPavelková Dominika 06 06 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 15.54
35 Bartoňová VivienBartoňová Vivien 06 06 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 16.28
Morávková TimeaMorávková Timea 04 04 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 7 DNS