<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

3. kolo Atletická liga

Trnava (15. 8. 2020)

200 m - Muži (Beh)

Beh 01 (so, 15.8.2020 - 15:45) official Vietor: +1.2 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 47 Baluch MatejBaluch Matej 00 00 AŠK Slávia Spišská Nová VesAŠK Slávia Spišská Nová Ves 4 21.00 0.187 11.00
2 102 Bujna ŠimonBujna Šimon 95 95 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 5 21.17 0.158 9.00
3 268 Marček MiroslavMarček Miroslav 95 95 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 21.79 0.258 8.00
4 15 Danáč DenisDanáč Denis 93 93 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 3 21.92 0.158 7.00
5 248 Beladič SamuelBeladič Samuel 02 02 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 21.96 0.166 6.00
6 182 Puchovský LukášPuchovský Lukáš 98 98 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 7 22.24 0.178 5.00
7 83 Michalko SamuelMichalko Samuel 03 03 Atletický oddiel SvitAtletický oddiel Svit 1 22.38 0.165
8 183 Rojka TomášRojka Tomáš 04 04 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 8 22.67 0.191 2.00
Celkom 8 pretekárov
Beh 02 (so, 15.8.2020 - 15:45) official Vietor: +1.5 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 249 Bellus ŠtefanBellus Štefan 02 02 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 22.26 0.157 4.00
2 177 Kutruc TomášKutruc Tomáš 01 01 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 22.55 0.139 3.00
3 108 Hrudkay OliverHrudkay Oliver 02 02 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 4 22.72 0.185 1.00
MS 256 Ďurdina JakubĎurdina Jakub 01 01 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 7 22.86 0.189
5 172 Halbavý LukášHalbavý Lukáš 99 99 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 22.86 0.165
6 225 Ševčík Lukᚊevčík Lukáš 03 03 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 2 23.23 0.175
8 Valo MarekValo Marek 03 03 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 DNS
23 Noskovič LadislavNoskovič Ladislav 80 80 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 8 DNF 0.183
Celkom 8 pretekárov
Beh 03 (so, 15.8.2020 - 15:45) official Vietor: +0.6 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 259 Hanic MárioHanic Mário 99 99 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 22.88 0.167
2 27 Svoreň Jakub AntonSvoreň Jakub Anton 03 03 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 2 23.05 0.316
3 224 Ševčík AdamŠevčík Adam 00 00 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 7 23.06 0.155
4 152 Jakubov MilošJakubov Miloš 02 02 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 6 23.11 0.198
5 20 Labuda DominikLabuda Dominik 03 03 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 1 23.30 0.164
6 50 Labo DávidLabo Dávid 00 00 AŠK Slávia Spišská Nová VesAŠK Slávia Spišská Nová Ves 8 23.34 0.195
7 223 Lukšo MárioLukšo Mário 03 03 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 3 23.34 0.167
8 104 Ďubašák JánĎubašák Ján 95 95 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 5 23.98 0.156
Celkom 8 pretekárov
Beh 04 (so, 15.8.2020 - 15:45) official Vietor: +0.1 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 64 Bartek DenisBartek Denis 03 03 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 7 23.58 0.242
2 213 Duchoslav JánDuchoslav Ján 03 03 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 4 23.76 0.185
3 150 Basoš MarcoBasoš Marco 03 03 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 1 23.81 0.497
4 123 Timko TomášTimko Tomáš 02 02 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 6 23.86 0.167
5 71 Pobjecký MatejPobjecký Matej 04 04 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 24.12 0.189
6 31 Táborský PavolTáborský Pavol 01 01 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 5 25.08 0.172
84 Štinčík Tomᚊtinčík Tomáš 04 04 Atletický oddiel SvitAtletický oddiel Svit 8 DNS
90 Sviták MartinSviták Martin 03 03 Atletika BratislavaAtletika Bratislava 3 DNS
Celkom 8 pretekárov
Beh 05 (so, 15.8.2020 - 15:45) official Vietor: +0.3 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 68 Kročka MarekKročka Marek 03 03 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 23.34 0.172
2 66 Cimerman MichalCimerman Michal 98 98 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 23.59 0.228
3 153 Kislan MatejKislan Matej 03 03 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 3 23.84 0.268
4 151 Basoš MartinBasoš Martin 04 04 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 4 23.86 0.171
5 85 Adamovič AndrejAdamovič Andrej 86 86 Atletika BratislavaAtletika Bratislava 7 24.45 0.180
6 52 Legnavský BernardLegnavský Bernard 02 02 AŠK Slávia Spišská Nová VesAŠK Slávia Spišská Nová Ves 8 24.54 0.199
7 325 Náhlik FilipNáhlik Filip 02 02 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 1 25.17 0.263
8 305 Patarák MatúšPatarák Matúš 01 01 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 25.95 0.317
Celkom 8 pretekárov
Beh 06 (so, 15.8.2020 - 15:45) official Vietor: -1.2 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 65 Blšták MatúšBlšták Matúš 03 03 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 7 23.58 0.203
2 345 Michalek JurajMichalek Juraj 03 03 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 8 23.65 0.149
MS 261 Janík DávidJaník Dávid 03 03 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 1 24.13 0.195
4 155 Orlej DanielOrlej Daniel 04 04 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 3 25.59 0.401
MS 279 Zaťko MartinZaťko Martin 96 96 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 25.81 0.166
6 57 Lörinc LukášLörinc Lukáš 04 04 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 6 26.17 0.148
7 69 Lančarič RomanLančarič Roman 70 70 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 26.69 0.221
MS 258 Erban BenjamínErban Benjamín 89 89 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 29.59 0.198
Celkom 8 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 47 Baluch MatejBaluch Matej 00 00 AŠK Slávia Spišská Nová VesAŠK Slávia Spišská Nová Ves 4 21.00 0.187 11.00
2 102 Bujna ŠimonBujna Šimon 95 95 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 5 21.17 0.158 9.00
3 268 Marček MiroslavMarček Miroslav 95 95 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 21.79 0.258 8.00
4 15 Danáč DenisDanáč Denis 93 93 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 3 21.92 0.158 7.00
5 248 Beladič SamuelBeladič Samuel 02 02 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 21.96 0.166 6.00
6 182 Puchovský LukášPuchovský Lukáš 98 98 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 7 22.24 0.178 5.00
7 249 Bellus ŠtefanBellus Štefan 02 02 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 22.26 0.157 4.00
8 83 Michalko SamuelMichalko Samuel 03 03 Atletický oddiel SvitAtletický oddiel Svit 1 22.38 0.165
9 177 Kutruc TomášKutruc Tomáš 01 01 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 22.55 0.139 3.00
10 183 Rojka TomášRojka Tomáš 04 04 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 8 22.67 0.191 2.00
11 108 Hrudkay OliverHrudkay Oliver 02 02 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 4 22.72 0.185 1.00
12 256 Ďurdina JakubĎurdina Jakub 01 01 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 7 22.86 0.189
12 172 Halbavý LukášHalbavý Lukáš 99 99 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 22.86 0.165
14 259 Hanic MárioHanic Mário 99 99 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 22.88 0.167
15 27 Svoreň Jakub AntonSvoreň Jakub Anton 03 03 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 2 23.05 0.316
16 224 Ševčík AdamŠevčík Adam 00 00 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 7 23.06 0.155
17 152 Jakubov MilošJakubov Miloš 02 02 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 6 23.11 0.198
18 225 Ševčík Lukᚊevčík Lukáš 03 03 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 2 23.23 0.175
19 20 Labuda DominikLabuda Dominik 03 03 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 1 23.30 0.164
20 50 Labo DávidLabo Dávid 00 00 AŠK Slávia Spišská Nová VesAŠK Slávia Spišská Nová Ves 8 23.34 0.195
20 223 Lukšo MárioLukšo Mário 03 03 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 3 23.34 0.167
20 68 Kročka MarekKročka Marek 03 03 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 23.34 0.172
23 64 Bartek DenisBartek Denis 03 03 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 7 23.58 0.242
23 65 Blšták MatúšBlšták Matúš 03 03 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 7 23.58 0.203
25 66 Cimerman MichalCimerman Michal 98 98 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 23.59 0.228
26 345 Michalek JurajMichalek Juraj 03 03 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 8 23.65 0.149
27 213 Duchoslav JánDuchoslav Ján 03 03 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 4 23.76 0.185
28 150 Basoš MarcoBasoš Marco 03 03 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 1 23.81 0.497
29 153 Kislan MatejKislan Matej 03 03 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 3 23.84 0.268
30 123 Timko TomášTimko Tomáš 02 02 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 6 23.86 0.167
30 151 Basoš MartinBasoš Martin 04 04 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 4 23.86 0.171
32 104 Ďubašák JánĎubašák Ján 95 95 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 5 23.98 0.156
33 71 Pobjecký MatejPobjecký Matej 04 04 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 24.12 0.189
34 261 Janík DávidJaník Dávid 03 03 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 1 24.13 0.195
35 85 Adamovič AndrejAdamovič Andrej 86 86 Atletika BratislavaAtletika Bratislava 7 24.45 0.180
36 52 Legnavský BernardLegnavský Bernard 02 02 AŠK Slávia Spišská Nová VesAŠK Slávia Spišská Nová Ves 8 24.54 0.199
37 31 Táborský PavolTáborský Pavol 01 01 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 5 25.08 0.172
38 325 Náhlik FilipNáhlik Filip 02 02 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 1 25.17 0.263
39 155 Orlej DanielOrlej Daniel 04 04 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 3 25.59 0.401
40 279 Zaťko MartinZaťko Martin 96 96 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 25.81 0.166
41 305 Patarák MatúšPatarák Matúš 01 01 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 25.95 0.317
42 57 Lörinc LukášLörinc Lukáš 04 04 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 6 26.17 0.148
43 69 Lančarič RomanLančarič Roman 70 70 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 26.69 0.221
44 258 Erban BenjamínErban Benjamín 89 89 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 29.59 0.198
8 Valo MarekValo Marek 03 03 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 DNS
23 Noskovič LadislavNoskovič Ladislav 80 80 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 8 DNF 0.183
84 Štinčík Tomᚊtinčík Tomáš 04 04 Atletický oddiel SvitAtletický oddiel Svit 8 DNS
90 Sviták MartinSviták Martin 03 03 Atletika BratislavaAtletika Bratislava 3 DNS

200 m - Ženy (Beh)

Beh 01 (so, 15.8.2020 - 15:35) official Vietor: +1.7 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 142 Putalová IvetaPutalová Iveta 88 88 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 4 24.09 0.181 11.00
2 193 Forster ViktóriaForster Viktória 02 02 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 24.17 0.205 9.00
3 145 Tomková BarboraTomková Barbora 96 96 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 2 25.37 0.183 8.00
4 206 Švecová AndreaŠvecová Andrea 03 03 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 25.52 0.220 7.00
5 353 Kišková KatarínaKišková Katarína 02 02 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 3 25.63 0.368 6.00
6 283 Bučičová NatáliaBučičová Natália 99 99 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 8 25.65 0.194 5.00
7 146 Tomková DášaTomková Dáša 00 00 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 7 25.94 0.186 3.00
8 199 Kusyová JankaKusyová Janka 03 03 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 26.41 0.380
Celkom 8 pretekárov
Beh 02 (so, 15.8.2020 - 15:35) official Vietor: +1.1 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 195 Húsková NinaHúsková Nina 02 02 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 25.89 0.341 4.00
2 362 Zápotočná SophiaZápotočná Sophia 00 00 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 4 26.19 0.302 2.00
3 141 Predajnianska LenkaPredajnianska Lenka 00 00 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 7 26.28 0.321 1.00
4 77 Mišovičová KatarínaMišovičová Katarína 03 03 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 26.66 0.222
5 203 Nováková NinaNováková Nina 96 96 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 26.71 0.192
6 355 Kubaščíková AlžbetaKubaščíková Alžbeta 00 00 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 3 27.06 0.614
7 336 Lepotová AmáliaLepotová Amália 02 02 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 1 27.21 0.214
8 337 Mašláňová EliškaMašláňová Eliška 95 95 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 8 27.23 0.338
Celkom 8 pretekárov
Beh 03 (so, 15.8.2020 - 15:35) official Vietor: +1.4 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 331 Antušeková MartinaAntušeková Martina 00 00 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 2 27.04 0.412
2 4 Morávková TimeaMorávková Timea 04 04 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 4 27.35 0.291
3 235 Šarinová DanielaŠarinová Daniela 03 03 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 5 27.51 0.404
4 62 Simová PetraSimová Petra 04 04 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 7 28.81 0.371
5 60 Kuricová VeronikaKuricová Veronika 03 03 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 3 28.93 0.300
6 3 Brandisová NicolaBrandisová Nicola 04 04 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 6 29.21 0.215
Celkom 6 pretekárov
Beh 04 (so, 15.8.2020 - 15:35) official Vietor: +1.6 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 139 Pavelicová AdrianaPavelicová Adriana 03 03 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 2 27.50 0.229
2 39 Danková PetraDanková Petra 01 01 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 28.52 0.242
3 80 Sviteková NinaSviteková Nina 03 03 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 28.83 0.586
4 315 Radváková EmaRadváková Ema 04 04 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 29.27 0.273
5 156 Švigárová IvanaŠvigárová Ivana 03 03 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 6 29.94 0.419
Celkom 5 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 142 Putalová IvetaPutalová Iveta 88 88 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 4 24.09 0.181 11.00
2 193 Forster ViktóriaForster Viktória 02 02 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 24.17 0.205 9.00
3 145 Tomková BarboraTomková Barbora 96 96 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 2 25.37 0.183 8.00
4 206 Švecová AndreaŠvecová Andrea 03 03 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 25.52 0.220 7.00
5 353 Kišková KatarínaKišková Katarína 02 02 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 3 25.63 0.368 6.00
6 283 Bučičová NatáliaBučičová Natália 99 99 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 8 25.65 0.194 5.00
7 195 Húsková NinaHúsková Nina 02 02 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 25.89 0.341 4.00
8 146 Tomková DášaTomková Dáša 00 00 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 7 25.94 0.186 3.00
9 362 Zápotočná SophiaZápotočná Sophia 00 00 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 4 26.19 0.302 2.00
10 141 Predajnianska LenkaPredajnianska Lenka 00 00 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 7 26.28 0.321 1.00
11 199 Kusyová JankaKusyová Janka 03 03 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 26.41 0.380
12 77 Mišovičová KatarínaMišovičová Katarína 03 03 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 26.66 0.222
13 203 Nováková NinaNováková Nina 96 96 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 26.71 0.192
14 331 Antušeková MartinaAntušeková Martina 00 00 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 2 27.04 0.412
15 355 Kubaščíková AlžbetaKubaščíková Alžbeta 00 00 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 3 27.06 0.614
16 336 Lepotová AmáliaLepotová Amália 02 02 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 1 27.21 0.214
17 337 Mašláňová EliškaMašláňová Eliška 95 95 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 8 27.23 0.338
18 4 Morávková TimeaMorávková Timea 04 04 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 4 27.35 0.291
19 139 Pavelicová AdrianaPavelicová Adriana 03 03 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 2 27.50 0.229
20 235 Šarinová DanielaŠarinová Daniela 03 03 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 5 27.51 0.404
21 39 Danková PetraDanková Petra 01 01 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 28.52 0.242
22 62 Simová PetraSimová Petra 04 04 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 7 28.81 0.371
23 80 Sviteková NinaSviteková Nina 03 03 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 28.83 0.586
24 60 Kuricová VeronikaKuricová Veronika 03 03 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 3 28.93 0.300
25 3 Brandisová NicolaBrandisová Nicola 04 04 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 6 29.21 0.215
26 315 Radváková EmaRadváková Ema 04 04 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 29.27 0.273
27 156 Švigárová IvanaŠvigárová Ivana 03 03 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 6 29.94 0.419