<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

3. kolo Atletická liga

Trnava (15. 8. 2020)

4 x 100 m kluby - Muži (Beh)

Beh 01 (so, 15.8.2020 - 16:05) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 182 Puchovský, Rojka, Kutruc, Matuščák Puchovský, Rojka, Kutruc, Matuščák ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 7 0:42.11 0.161 11.00
2 259 Hanic, Marček, Bellus, Beladič Hanic, Marček, Bellus, Beladič AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 0:43.02 0.176 9.00
3 87 Lengyel, Fázik, Mészáros, Rigler Lengyel, Fázik, Mészáros, Rigler Atletika BratislavaAtletika Bratislava 5 0:43.85 0.209
4 118 Poloha, Ďurovský, Buvala, Bujna Poloha, Ďurovský, Buvala, Bujna ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 4 0:43.92 0.208 8.00
5 323 Drozda, Mitašik, Deák, Ruffíni Drozda, Mitašik, Deák, Ruffíni AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 2 0:44.63 0.185 7.00
6 23 Noskovič, Táborský, Svoreň, Čery Noskovič, Táborský, Svoreň, Čery AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 6 0:44.69 0.165 6.00
7 307 Jelínek, Váňa, Pástor, Bekiaris Jelínek, Váňa, Pástor, Bekiaris AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 8 0:48.89 0.193
Celkom 7 pretekárov
Beh 02 (so, 15.8.2020 - 16:05) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 267 Lučanský, Cidorík, Pázmány, Kostolný Lučanský, Cidorík, Pázmány, Kostolný AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 0:44.71 0.194 5.00
2 175 Kopček, Vojtek, Mrva, Halbavý Kopček, Vojtek, Mrva, Halbavý ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 0:46.16 0.180 4.00
3 253 Cisár, Drobný, Pavelka, Tóth Cisár, Drobný, Pavelka, Tóth AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 0:46.18 0.235 3.00
4 301 Patarák, Kalakay, Gonda, Haják Patarák, Kalakay, Gonda, Haják AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 0:47.63 0.522 2.00
5 276 Juráček, Špacír, Hromada, Tomeček Juráček, Špacír, Hromada, Tomeček AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 0:48.81 0.177 1.00
Celkom 5 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 182 Puchovský, Rojka, Kutruc, Matuščák Puchovský, Rojka, Kutruc, Matuščák ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 7 0:42.11 0.161 11.00
2 259 Hanic, Marček, Bellus, Beladič Hanic, Marček, Bellus, Beladič AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 0:43.02 0.176 9.00
3 87 Lengyel, Fázik, Mészáros, Rigler Lengyel, Fázik, Mészáros, Rigler Atletika BratislavaAtletika Bratislava 5 0:43.85 0.209
4 118 Poloha, Ďurovský, Buvala, Bujna Poloha, Ďurovský, Buvala, Bujna ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 4 0:43.92 0.208 8.00
5 323 Drozda, Mitašik, Deák, Ruffíni Drozda, Mitašik, Deák, Ruffíni AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 2 0:44.63 0.185 7.00
6 23 Noskovič, Táborský, Svoreň, Čery Noskovič, Táborský, Svoreň, Čery AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 6 0:44.69 0.165 6.00
7 267 Lučanský, Cidorík, Pázmány, Kostolný Lučanský, Cidorík, Pázmány, Kostolný AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 0:44.71 0.194 5.00
8 175 Kopček, Vojtek, Mrva, Halbavý Kopček, Vojtek, Mrva, Halbavý ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 0:46.16 0.180 4.00
9 253 Cisár, Drobný, Pavelka, Tóth Cisár, Drobný, Pavelka, Tóth AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 0:46.18 0.235 3.00
10 301 Patarák, Kalakay, Gonda, Haják Patarák, Kalakay, Gonda, Haják AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 0:47.63 0.522 2.00
11 276 Juráček, Špacír, Hromada, Tomeček Juráček, Špacír, Hromada, Tomeček AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 0:48.81 0.177 1.00
12 307 Jelínek, Váňa, Pástor, Bekiaris Jelínek, Váňa, Pástor, Bekiaris AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 8 0:48.89 0.193

4 x 100 m kluby - Ženy (Beh)

Beh 01 (so, 15.8.2020 - 15:55) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 198 Kovačovicová, Húsková, Švecová, Takácsová Kovačovicová, Húsková, Švecová, Takácsová ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 0:47.57 0.172 11.00
2 146 Tomková, Tomková, Putalová, Predajnianska Tomková, Tomková, Putalová, Predajnianska ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 4 0:49.41 0.434 9.00
3 292 Petřvalská, Majdáková, Babiczová, Bučičová Petřvalská, Majdáková, Babiczová, Bučičová AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 0:50.83 0.532 8.00
4 340 Pekarčíková, Lepotová, Antušeková, Hrajnohová Pekarčíková, Lepotová, Antušeková, Hrajnohová AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 7 0:52.09 0.209 7.00
5 77 Mišovičová, Urminská, Sviteková, Ďurišová Mišovičová, Urminská, Sviteková, Ďurišová AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 0:52.69 0.340 6.00
6 311 Brachová, Géciová, Kočerhová, Luptáková Brachová, Géciová, Kočerhová, Luptáková AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 6 0:52.89 0.208 5.00
Celkom 6 pretekárov
Beh 02 (so, 15.8.2020 - 15:55) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 192 Broďániová, Fonferová, Kusyová, Luptáková Broďániová, Fonferová, Kusyová, Luptáková ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 0:53.54 0.335 4.00
2 293 Behúňová, Šmigová, Tési, Naňová Behúňová, Šmigová, Tési, Naňová AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 0:54.53 0.303 3.00
3 294 Tichá, Takáčová, Balážovjechová, Jenčová Tichá, Takáčová, Balážovjechová, Jenčová AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 0:59.40 0.203 2.00
Celkom 3 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 198 Kovačovicová, Húsková, Švecová, Takácsová Kovačovicová, Húsková, Švecová, Takácsová ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 0:47.57 0.172 11.00
2 146 Tomková, Tomková, Putalová, Predajnianska Tomková, Tomková, Putalová, Predajnianska ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 4 0:49.41 0.434 9.00
3 292 Petřvalská, Majdáková, Babiczová, Bučičová Petřvalská, Majdáková, Babiczová, Bučičová AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 0:50.83 0.532 8.00
4 340 Pekarčíková, Lepotová, Antušeková, Hrajnohová Pekarčíková, Lepotová, Antušeková, Hrajnohová AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 7 0:52.09 0.209 7.00
5 77 Mišovičová, Urminská, Sviteková, Ďurišová Mišovičová, Urminská, Sviteková, Ďurišová AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 0:52.69 0.340 6.00
6 311 Brachová, Géciová, Kočerhová, Luptáková Brachová, Géciová, Kočerhová, Luptáková AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 6 0:52.89 0.208 5.00
7 192 Broďániová, Fonferová, Kusyová, Luptáková Broďániová, Fonferová, Kusyová, Luptáková ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 0:53.54 0.335 4.00
8 293 Behúňová, Šmigová, Tési, Naňová Behúňová, Šmigová, Tési, Naňová AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 0:54.53 0.303 3.00
9 294 Tichá, Takáčová, Balážovjechová, Jenčová Tichá, Takáčová, Balážovjechová, Jenčová AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 0:59.40 0.203 2.00