<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

2. kolo Atletická liga

Košice (25. 7. 2020)

100 m - Muži (Beh)

Beh 01 (so, 25.7.2020 - 12:30) official Vietor: +0.9 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 170 Matuščák TomášMatuščák Tomáš 01 01 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 10.89 0.181 10.00
2 268 Marček MiroslavMarček Miroslav 95 95 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 10.89 0.185 10.00
3 174 Puchovský LukášPuchovský Lukáš 98 98 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 11.03 0.172 8.00
4 143 Benda JakubBenda Jakub 00 00 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 7 11.04 0.173 7.00
5 7 Danáč DenisDanáč Denis 93 93 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 6 11.05 0.150 6.00
6 149 Košík TomášKošík Tomáš 00 00 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 3 11.06 0.141 5.00
7 252 Beladič SamuelBeladič Samuel 02 02 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 8 11.10 0.207 4.00
8 297 Jelínek RastislavJelínek Rastislav 01 01 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 1 11.12 0.184 3.00
Celkom 8 pretekárov
Beh 02 (so, 25.7.2020 - 12:30) official Vietor: +0.2 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 175 Rojka TomášRojka Tomáš 04 04 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 PB 11.21 0.192 2.00
2 162 Halbavý LukášHalbavý Lukáš 99 99 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 11.45 0.142 1.00
3 73 Krajčír StanislavKrajčír Stanislav 02 02 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 8 PB 11.50 0.188
MS 257 Ďurdina JakubĎurdina Jakub 01 01 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 7 11.52 0.186
5 18 Svoreň Jakub AntonSvoreň Jakub Anton 03 03 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 1 PB 11.54 0.138
6 294 Fabián MartinFabián Martin 00 00 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 6 11.58 0.217
7 165 Kopček SamuelKopček Samuel 03 03 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 12.16 0.158
145 Federič FilipFederič Filip 04 04 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 4 DQ -0.175
Poznámky:
DQ 16.8
Celkom 8 pretekárov
Beh 03 (so, 25.7.2020 - 12:30) official Vietor: +0.4 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 5 Čery MatúšČery Matúš 04 04 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 3 PB 11.52 0.156
2 230 Ševčík Lukᚊevčík Lukáš 03 03 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 5 PB 11.52 0.169
MS 87 Jančár LucianJančár Lucian 00 00 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 4 SB 11.55 0.205
4 67 Štinčík Tomᚊtinčík Tomáš 04 04 Atletický oddiel SvitAtletický oddiel Svit 6 PB 11.63 0.217
5 131 Jakubov MilošJakubov Miloš 02 02 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 2 11.69 0.195
6 72 Frič JakubFrič Jakub 04 04 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 7 PB 11.77 0.206
7 54 Pobjecký MatejPobjecký Matej 04 04 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 12.04 0.187
8 130 Basoš MartinBasoš Martin 04 04 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 8 12.10 0.160
Celkom 8 pretekárov
Beh 04 (so, 25.7.2020 - 12:30) official Vietor: +0.2 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 129 Basoš MarcoBasoš Marco 03 03 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 3 PB 11.83 0.178
2 132 Kislan MatejKislan Matej 03 03 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 6 PB 11.94 0.166
3 246 Pajunk AdamPajunk Adam 90 90 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 2 SB 12.01 0.165
4 16 Sedláček LukášSedláček Lukáš 01 01 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 5 12.05 0.147
5 36 Legnavský BernardLegnavský Bernard 02 02 AŠK Slávia Spišská Nová VesAŠK Slávia Spišská Nová Ves 4 12.49 0.189
6 152 Paško AdamPaško Adam 03 03 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 1 PB 12.69 0.158
7 332 Náhlik FilipNáhlik Filip 02 02 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 7 12.69 0.201
8 70 Harčár BrianHarčár Brian 03 03 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 8 PB 13.02 0.187
Celkom 8 pretekárov
Beh 05 (so, 25.7.2020 - 12:30) official Vietor: +1.1 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 49 Marcin PatrikMarcin Patrik 96 96 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 7 11.84 0.188
2 302 Pástor DanielPástor Daniel 99 99 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 1 11.93 0.166
MS 261 Janík DávidJaník Dávid 03 03 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 12.18 0.194
4 146 Gazdič NicolasGazdič Nicolas 04 04 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 3 12.21 0.790
5 42 Lörinc LukášLörinc Lukáš 04 04 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 4 PB 12.55 0.201
6 148 Janko IvanJanko Ivan 77 77 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 2 13.44 0.205
MS 258 Erban BenjamínErban Benjamín 89 89 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 14.14 0.218
Celkom 7 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 170 Matuščák TomášMatuščák Tomáš 01 01 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 10.89 0.181 10.00
1 268 Marček MiroslavMarček Miroslav 95 95 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 10.89 0.185 10.00
3 174 Puchovský LukášPuchovský Lukáš 98 98 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 11.03 0.172 8.00
4 143 Benda JakubBenda Jakub 00 00 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 7 11.04 0.173 7.00
5 7 Danáč DenisDanáč Denis 93 93 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 6 11.05 0.150 6.00
6 149 Košík TomášKošík Tomáš 00 00 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 3 11.06 0.141 5.00
7 252 Beladič SamuelBeladič Samuel 02 02 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 8 11.10 0.207 4.00
8 297 Jelínek RastislavJelínek Rastislav 01 01 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 1 11.12 0.184 3.00
9 175 Rojka TomášRojka Tomáš 04 04 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 PB 11.21 0.192 2.00
10 162 Halbavý LukášHalbavý Lukáš 99 99 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 11.45 0.142 1.00
11 73 Krajčír StanislavKrajčír Stanislav 02 02 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 8 PB 11.50 0.188
12 257 Ďurdina JakubĎurdina Jakub 01 01 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 7 11.52 0.186
12 5 Čery MatúšČery Matúš 04 04 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 3 PB 11.52 0.156
12 230 Ševčík Lukᚊevčík Lukáš 03 03 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 5 PB 11.52 0.169
15 18 Svoreň Jakub AntonSvoreň Jakub Anton 03 03 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 1 PB 11.54 0.138
16 87 Jančár LucianJančár Lucian 00 00 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 4 SB 11.55 0.205
17 294 Fabián MartinFabián Martin 00 00 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 6 11.58 0.217
18 67 Štinčík Tomᚊtinčík Tomáš 04 04 Atletický oddiel SvitAtletický oddiel Svit 6 PB 11.63 0.217
19 131 Jakubov MilošJakubov Miloš 02 02 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 2 11.69 0.195
20 72 Frič JakubFrič Jakub 04 04 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 7 PB 11.77 0.206
21 129 Basoš MarcoBasoš Marco 03 03 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 3 PB 11.83 0.178
22 49 Marcin PatrikMarcin Patrik 96 96 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 7 11.84 0.188
23 302 Pástor DanielPástor Daniel 99 99 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 1 11.93 0.166
24 132 Kislan MatejKislan Matej 03 03 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 6 PB 11.94 0.166
25 246 Pajunk AdamPajunk Adam 90 90 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 2 SB 12.01 0.165
26 54 Pobjecký MatejPobjecký Matej 04 04 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 12.04 0.187
27 16 Sedláček LukášSedláček Lukáš 01 01 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 5 12.05 0.147
28 130 Basoš MartinBasoš Martin 04 04 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 8 12.10 0.160
29 165 Kopček SamuelKopček Samuel 03 03 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 12.16 0.158
30 261 Janík DávidJaník Dávid 03 03 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 12.18 0.194
31 146 Gazdič NicolasGazdič Nicolas 04 04 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 3 12.21 0.790
32 36 Legnavský BernardLegnavský Bernard 02 02 AŠK Slávia Spišská Nová VesAŠK Slávia Spišská Nová Ves 4 12.49 0.189
33 42 Lörinc LukášLörinc Lukáš 04 04 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 4 PB 12.55 0.201
34 152 Paško AdamPaško Adam 03 03 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 1 PB 12.69 0.158
34 332 Náhlik FilipNáhlik Filip 02 02 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 7 12.69 0.201
36 70 Harčár BrianHarčár Brian 03 03 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 8 PB 13.02 0.187
37 148 Janko IvanJanko Ivan 77 77 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 2 13.44 0.205
38 258 Erban BenjamínErban Benjamín 89 89 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 14.14 0.218
145 Federič FilipFederič Filip 04 04 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 4 DQ -0.175

100 m - Ženy (Beh)

Beh 01 (so, 25.7.2020 - 12:40) official Vietor: +1.8 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 186 Forster ViktóriaForster Viktória 02 02 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 11.97 0.212 11.00
2 123 Putalová IvetaPutalová Iveta 88 88 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 5 SB 12.01 0.207 9.00
3 191 Kovačovicová LenkaKovačovicová Lenka 01 01 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 PB 12.05 0.200 8.00
4 127 Tomková BarboraTomková Barbora 96 96 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 8 SB 12.45 0.177 7.00
5 156 Baňovičová MonikaBaňovičová Monika 95 95 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 2 12.46 0.196
6 202 Švecová AndreaŠvecová Andrea 03 03 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 12.53 0.187 6.00
7 322 Garčárová PatríciaGarčárová Patrícia 99 99 TJ Tatran Spišská Nová VesTJ Tatran Spišská Nová Ves 1 12.57 0.199
8 188 Húsková NinaHúsková Nina 02 02 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 7 12.60 0.207 5.00
Celkom 8 pretekárov
Beh 02 (so, 25.7.2020 - 12:40) official Vietor: -1.2 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 77 Nagyová MartinaNagyová Martina 99 99 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 4 12.65 0.160
2 321 Rusnáková ViktóriaRusnáková Viktória 04 04 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 PB 12.71 0.219 4.00
3 247 Holeková KarolínaHoleková Karolína 04 04 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 1 PB 13.00 0.149
4 235 Mikušincová MiroslavaMikušincová Miroslava 03 03 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 3 13.23 0.176
5 159 Veselská SandraVeselská Sandra 04 04 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 6 13.24 0.200
6 48 Masárová LauraMasárová Laura 04 04 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 8 13.42 0.310
7 318 Kuczik MáriaKuczik Mária 02 02 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 7 13.66 0.251
8 68 Bartková AlexandraBartková Alexandra 01 01 Atletický oddiel SvitAtletický oddiel Svit 2 13.69 0.186
Celkom 8 pretekárov
Beh 03 (so, 25.7.2020 - 12:40) official Vietor: +0.0 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 113 Engel Leonie SophiEngel Leonie Sophi 01 01 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 1 PB 12.82 0.181 3.00
2 287 Šmigová KatarínaŠmigová Katarína 00 00 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 PB 12.90 0.220 2.00
3 234 Majerská KristínaMajerská Kristína 03 03 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 6 PB 12.99 0.248 1.00
4 122 Predajnianska LenkaPredajnianska Lenka 00 00 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 4 13.28 0.250
5 58 Mišovičová KatarínaMišovičová Katarína 03 03 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 SB 13.33 0.194
6 309 Brachová ViktóriaBrachová Viktória 03 03 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 13.58 0.195
7 27 Danková PetraDanková Petra 01 01 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 7 13.77 0.252
Celkom 7 pretekárov
Beh 04 (so, 25.7.2020 - 12:40) official Vietor: -0.1 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 124 Segečová MartinaSegečová Martina 03 03 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 2 13.24 0.195
2 343 Pekarčíková LauraPekarčíková Laura 04 04 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 6 13.60 0.195
3 158 Vanovčanová KláraVanovčanová Klára 04 04 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 5 SB 13.79 0.185
4 61 Sviteková NinaSviteková Nina 03 03 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 13.99 0.189
5 50 Jankaninová LíviaJankaninová Lívia 96 96 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 3 14.07 0.271
Celkom 5 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 186 Forster ViktóriaForster Viktória 02 02 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 11.97 0.212 11.00
2 123 Putalová IvetaPutalová Iveta 88 88 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 5 SB 12.01 0.207 9.00
3 191 Kovačovicová LenkaKovačovicová Lenka 01 01 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 PB 12.05 0.200 8.00
4 127 Tomková BarboraTomková Barbora 96 96 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 8 SB 12.45 0.177 7.00
5 156 Baňovičová MonikaBaňovičová Monika 95 95 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 2 12.46 0.196
6 202 Švecová AndreaŠvecová Andrea 03 03 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 12.53 0.187 6.00
7 322 Garčárová PatríciaGarčárová Patrícia 99 99 TJ Tatran Spišská Nová VesTJ Tatran Spišská Nová Ves 1 12.57 0.199
8 188 Húsková NinaHúsková Nina 02 02 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 7 12.60 0.207 5.00
9 77 Nagyová MartinaNagyová Martina 99 99 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 4 12.65 0.160
10 321 Rusnáková ViktóriaRusnáková Viktória 04 04 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 PB 12.71 0.219 4.00
11 113 Engel Leonie SophiEngel Leonie Sophi 01 01 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 1 PB 12.82 0.181 3.00
12 287 Šmigová KatarínaŠmigová Katarína 00 00 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 PB 12.90 0.220 2.00
13 234 Majerská KristínaMajerská Kristína 03 03 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 6 PB 12.99 0.248 1.00
14 247 Holeková KarolínaHoleková Karolína 04 04 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 1 PB 13.00 0.149
15 235 Mikušincová MiroslavaMikušincová Miroslava 03 03 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 3 13.23 0.176
16 159 Veselská SandraVeselská Sandra 04 04 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 6 13.24 0.200
16 124 Segečová MartinaSegečová Martina 03 03 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 2 13.24 0.195
18 122 Predajnianska LenkaPredajnianska Lenka 00 00 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 4 13.28 0.250
19 58 Mišovičová KatarínaMišovičová Katarína 03 03 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 SB 13.33 0.194
20 48 Masárová LauraMasárová Laura 04 04 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 8 13.42 0.310
21 309 Brachová ViktóriaBrachová Viktória 03 03 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 13.58 0.195
22 343 Pekarčíková LauraPekarčíková Laura 04 04 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 6 13.60 0.195
23 318 Kuczik MáriaKuczik Mária 02 02 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 7 13.66 0.251
24 68 Bartková AlexandraBartková Alexandra 01 01 Atletický oddiel SvitAtletický oddiel Svit 2 13.69 0.186
25 27 Danková PetraDanková Petra 01 01 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 7 13.77 0.252
26 158 Vanovčanová KláraVanovčanová Klára 04 04 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 5 SB 13.79 0.185
27 61 Sviteková NinaSviteková Nina 03 03 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 13.99 0.189
28 50 Jankaninová LíviaJankaninová Lívia 96 96 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 3 14.07 0.271