<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

3. kolo družstiev ZsAZ dorastu + Míting ZsAZ

Trnava (26. 9. 2020)

200 m - Juniori (Beh)

Beh (so, 26.9.2020 - 12:50) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Obcovič PeterObcovič Peter 01 01 ŠK JablonicaŠK Jablonica 1 24.41
2 Bírošík AdamBírošík Adam 02 02 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 24.50
Žiačik AndrejŽiačik Andrej 02 02 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 DNS
Celkom 3 pretekári

200 m - Dorastenci (Beh)

Beh 01 (so, 26.9.2020 - 12:50) official Vietor: +3.5 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Rojka TomášRojka Tomáš 04 04 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 PB 22.19 11.00
2 Špak FilipŠpak Filip 03 03 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 23.53 9.00
3 Čery MatúšČery Matúš 04 04 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 7 23.53 8.00
4 Hrubala Filip MartinHrubala Filip Martin 05 05 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 PB 23.80 6.00
5 Tóth GergőTóth Gergő 04 04 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 8 24.19 4.00
Celkom 5 pretekárov
Beh 02 (so, 26.9.2020 - 12:50) official Vietor: +1.9 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Karol TimotejKarol Timotej 03 03 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 PB 23.74 7.00
2 Pollák MichalPollák Michal 04 04 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 PB 24.15 5.00
3 Muránsky MilanMuránsky Milan 04 04 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 PB 24.55 3.00
MS Michalík JakubMichalík Jakub 05 05 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 6 25.07
5 Čulák TomášČulák Tomáš 04 04 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 26.03 2.00
6 Bielik RichardBielik Richard 06 06 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 7 27.82 1.00
7 106 Broďáni MartinBroďáni Martin 06 06 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 8 28.08
8 Bačík MatejBačík Matej 06 06 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 30.04
Celkom 8 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Rojka TomášRojka Tomáš 04 04 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 PB 22.19 11.00
2 Špak FilipŠpak Filip 03 03 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 23.53 9.00
2 Čery MatúšČery Matúš 04 04 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 7 23.53 8.00
4 Karol TimotejKarol Timotej 03 03 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 PB 23.74 7.00
5 Hrubala Filip MartinHrubala Filip Martin 05 05 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 PB 23.80 6.00
6 Pollák MichalPollák Michal 04 04 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 PB 24.15 5.00
7 Tóth GergőTóth Gergő 04 04 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 8 24.19 4.00
8 Muránsky MilanMuránsky Milan 04 04 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 PB 24.55 3.00
9 Michalík JakubMichalík Jakub 05 05 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 6 25.07
10 Čulák TomášČulák Tomáš 04 04 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 26.03 2.00
11 Bielik RichardBielik Richard 06 06 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 7 27.82 1.00
12 106 Broďáni MartinBroďáni Martin 06 06 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 8 28.08
13 Bačík MatejBačík Matej 06 06 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 30.04

200 m - Ženy (Beh)

Beh (so, 26.9.2020 - 13:05) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Kovačovicová LenkaKovačovicová Lenka 01 01 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 25.19
Celkom 1 pretekári

200 m - Dorastenky (Beh)

Beh 01 (so, 26.9.2020 - 13:05) official Vietor: +0.8 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Švecová AndreaŠvecová Andrea 03 03 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 25.76 11.00
2 Cellerová AgátaCellerová Agáta 03 03 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 3 PB 26.02 9.00
3 Mišovičová KatarínaMišovičová Katarína 03 03 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 7 27.27 8.00
4 Fančovičová TeréziaFančovičová Terézia 04 04 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 27.45 7.00
5 Nováková SoňaNováková Soňa 03 03 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 27.87 6.00
Celkom 5 pretekárov
Beh 02 (so, 26.9.2020 - 13:05) official Vietor: +0.9 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Ďurišová HanaĎurišová Hana 03 03 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 27.95 5.00
2 109 Šarinová DanielaŠarinová Daniela 03 03 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 4 28.43 4.00
3 Kissová KarolínaKissová Karolína 05 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 6 29.63 3.00
4 Šeniglová BiankaŠeniglová Bianka 06 06 AK Junior HoličAK Junior Holič 3 PB 30.83 2.00
Celkom 4 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Švecová AndreaŠvecová Andrea 03 03 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 25.76 11.00
2 Cellerová AgátaCellerová Agáta 03 03 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 3 PB 26.02 9.00
3 Mišovičová KatarínaMišovičová Katarína 03 03 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 7 27.27 8.00
4 Fančovičová TeréziaFančovičová Terézia 04 04 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 27.45 7.00
5 Nováková SoňaNováková Soňa 03 03 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 27.87 6.00
6 Ďurišová HanaĎurišová Hana 03 03 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 27.95 5.00
7 109 Šarinová DanielaŠarinová Daniela 03 03 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 4 28.43 4.00
8 Kissová KarolínaKissová Karolína 05 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 6 29.63 3.00
9 Šeniglová BiankaŠeniglová Bianka 06 06 AK Junior HoličAK Junior Holič 3 PB 30.83 2.00