<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

3. kolo Atletická liga

Trnava (15. 8. 2020)

100 m - Muži (Beh)

Beh 01 (so, 15.8.2020 - 12:05) official Vietor: +1.5 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 102 Bujna ŠimonBujna Šimon 95 95 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 5 10.52 0.152 11.00
2 47 Baluch MatejBaluch Matej 00 00 AŠK Slávia Spišská Nová VesAŠK Slávia Spišská Nová Ves 4 10.54 0.177 9.00
3 179 Matuščák TomášMatuščák Tomáš 01 01 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 10.64 0.168 8.00
4 182 Puchovský LukášPuchovský Lukáš 98 98 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 10.86 0.172 7.00
5 248 Beladič SamuelBeladič Samuel 02 02 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 7 10.87 0.177 6.00
6 15 Danáč DenisDanáč Denis 93 93 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 2 10.92 0.171 5.00
7 300 Jelínek RastislavJelínek Rastislav 01 01 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 1 11.13 0.151 3.00
8 86 Fázik AdamFázik Adam 93 93 Atletika BratislavaAtletika Bratislava 8 11.61 0.172
Celkom 8 pretekárov
Beh 02 (so, 15.8.2020 - 12:05) official Vietor: +1.6 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 83 Michalko SamuelMichalko Samuel 03 03 Atletický oddiel SvitAtletický oddiel Svit 3 11.02 0.201
2 89 Rigler ErikRigler Erik 94 94 Atletika BratislavaAtletika Bratislava 4 11.12 0.181
3 183 Rojka TomášRojka Tomáš 04 04 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 11.17 0.195 2.00
4 172 Halbavý LukášHalbavý Lukáš 99 99 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 11.21 0.149 1.00
MS 256 Ďurdina JakubĎurdina Jakub 01 01 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 8 11.25 0.165
6 259 Hanic MárioHanic Mário 99 99 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 7 11.28 0.161
7 23 Noskovič LadislavNoskovič Ladislav 80 80 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 6 11.38 0.178
8 87 Lengyel OndrejLengyel Ondrej 94 94 Atletika BratislavaAtletika Bratislava 2 11.61 0.202
Celkom 8 pretekárov
Beh 03 (so, 15.8.2020 - 12:05) official Vietor: +2.6 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 249 Bellus ŠtefanBellus Štefan 02 02 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 11.04 0.179 4.00
2 13 Čery MatúšČery Matúš 04 04 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 2 11.25 0.169
3 225 Ševčík Lukᚊevčík Lukáš 03 03 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 7 11.26 0.179
4 27 Svoreň Jakub AntonSvoreň Jakub Anton 03 03 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 1 11.30 0.156
5 103 Buvala JozefBuvala Jozef 96 96 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 6 11.70 0.177
6 218 Obcovič PeterObcovič Peter 01 01 ŠK JablonicaŠK Jablonica 8 11.80 0.165
8 Valo MarekValo Marek 03 03 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 DNF 0.395
93 Krajčír StanislavKrajčír Stanislav 02 02 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 3 DQ
Poznámky:
DQ - pravidlo TP 16,8;
Celkom 8 pretekárov
Beh 04 (so, 15.8.2020 - 12:05) official Vietor: +1.5 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 88 Mészáros LukášMészáros Lukáš 95 95 Atletika BratislavaAtletika Bratislava 4 11.49 0.147
2 152 Jakubov MilošJakubov Miloš 02 02 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 6 11.49 0.174
3 84 Štinčík Tomᚊtinčík Tomáš 04 04 Atletický oddiel SvitAtletický oddiel Svit 3 11.56 0.173
4 223 Lukšo MárioLukšo Mário 03 03 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 2 11.59 0.218
5 150 Basoš MarcoBasoš Marco 03 03 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 8 11.70 0.178
6 90 Sviták MartinSviták Martin 03 03 Atletika BratislavaAtletika Bratislava 7 11.79 0.174
7 71 Pobjecký MatejPobjecký Matej 04 04 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 11.80 0.135
8 213 Duchoslav JánDuchoslav Ján 03 03 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 5 11.97 0.160
Celkom 8 pretekárov
Beh 05 (so, 15.8.2020 - 12:05) official Vietor: +2.2 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 66 Cimerman MichalCimerman Michal 98 98 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 11.63 0.205
2 31 Táborský PavolTáborský Pavol 01 01 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 2 11.77 0.174
3 118 Poloha OliverPoloha Oliver 02 02 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 4 11.79 0.212
4 263 Kostolný ŠimonKostolný Šimon 03 03 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 11.80 0.365
5 153 Kislan MatejKislan Matej 03 03 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 7 11.85 0.199
6 151 Basoš MartinBasoš Martin 04 04 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 3 11.92 0.240
Celkom 6 pretekárov
Beh 06 (so, 15.8.2020 - 12:05) official Vietor: +2.2 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 68 Kročka MarekKročka Marek 03 03 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 11.59 0.165
MS 25 Sedláček LukášSedláček Lukáš 01 01 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 11.83 0.168
MS 261 Janík DávidJaník Dávid 03 03 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 11.83 0.170
4 243 Pajunk AdamPajunk Adam 90 90 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 5 11.89 0.411
5 85 Adamovič AndrejAdamovič Andrej 86 86 Atletika BratislavaAtletika Bratislava 6 11.94 0.178
6 221 Jarábek MarcoJarábek Marco 03 03 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 7 12.07 0.188
Celkom 6 pretekárov
Beh 07 (so, 15.8.2020 - 12:05) official Vietor: +2.8 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 19 Kremser AdamKremser Adam 01 01 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 5 12.09 0.206
2 57 Lörinc LukášLörinc Lukáš 04 04 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 4 12.13 0.192
3 69 Lančarič RomanLančarič Roman 70 70 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 12.62 0.202
4 167 Janko IvanJanko Ivan 77 77 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 6 13.21 0.583
MS 258 Erban BenjamínErban Benjamín 89 89 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 14.08 0.505
Celkom 5 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 102 Bujna ŠimonBujna Šimon 95 95 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 5 10.52 0.152 11.00
2 47 Baluch MatejBaluch Matej 00 00 AŠK Slávia Spišská Nová VesAŠK Slávia Spišská Nová Ves 4 10.54 0.177 9.00
3 179 Matuščák TomášMatuščák Tomáš 01 01 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 10.64 0.168 8.00
4 182 Puchovský LukášPuchovský Lukáš 98 98 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 10.86 0.172 7.00
5 248 Beladič SamuelBeladič Samuel 02 02 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 7 10.87 0.177 6.00
6 15 Danáč DenisDanáč Denis 93 93 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 2 10.92 0.171 5.00
7 83 Michalko SamuelMichalko Samuel 03 03 Atletický oddiel SvitAtletický oddiel Svit 3 11.02 0.201
8 249 Bellus ŠtefanBellus Štefan 02 02 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 11.04 0.179 4.00
9 89 Rigler ErikRigler Erik 94 94 Atletika BratislavaAtletika Bratislava 4 11.12 0.181
10 300 Jelínek RastislavJelínek Rastislav 01 01 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 1 11.13 0.151 3.00
11 183 Rojka TomášRojka Tomáš 04 04 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 11.17 0.195 2.00
12 172 Halbavý LukášHalbavý Lukáš 99 99 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 11.21 0.149 1.00
13 256 Ďurdina JakubĎurdina Jakub 01 01 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 8 11.25 0.165
13 13 Čery MatúšČery Matúš 04 04 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 2 11.25 0.169
15 225 Ševčík Lukᚊevčík Lukáš 03 03 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 7 11.26 0.179
16 259 Hanic MárioHanic Mário 99 99 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 7 11.28 0.161
17 27 Svoreň Jakub AntonSvoreň Jakub Anton 03 03 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 1 11.30 0.156
18 23 Noskovič LadislavNoskovič Ladislav 80 80 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 6 11.38 0.178
19 88 Mészáros LukášMészáros Lukáš 95 95 Atletika BratislavaAtletika Bratislava 4 11.49 0.147
19 152 Jakubov MilošJakubov Miloš 02 02 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 6 11.49 0.174
21 84 Štinčík Tomᚊtinčík Tomáš 04 04 Atletický oddiel SvitAtletický oddiel Svit 3 11.56 0.173
22 223 Lukšo MárioLukšo Mário 03 03 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 2 11.59 0.218
22 68 Kročka MarekKročka Marek 03 03 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 11.59 0.165
24 86 Fázik AdamFázik Adam 93 93 Atletika BratislavaAtletika Bratislava 8 11.61 0.172
24 87 Lengyel OndrejLengyel Ondrej 94 94 Atletika BratislavaAtletika Bratislava 2 11.61 0.202
26 66 Cimerman MichalCimerman Michal 98 98 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 11.63 0.205
27 103 Buvala JozefBuvala Jozef 96 96 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 6 11.70 0.177
27 150 Basoš MarcoBasoš Marco 03 03 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 8 11.70 0.178
29 31 Táborský PavolTáborský Pavol 01 01 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 2 11.77 0.174
30 90 Sviták MartinSviták Martin 03 03 Atletika BratislavaAtletika Bratislava 7 11.79 0.174
30 118 Poloha OliverPoloha Oliver 02 02 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 4 11.79 0.212
32 218 Obcovič PeterObcovič Peter 01 01 ŠK JablonicaŠK Jablonica 8 11.80 0.165
32 71 Pobjecký MatejPobjecký Matej 04 04 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 11.80 0.135
32 263 Kostolný ŠimonKostolný Šimon 03 03 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 11.80 0.365
35 25 Sedláček LukášSedláček Lukáš 01 01 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 11.83 0.168
35 261 Janík DávidJaník Dávid 03 03 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 11.83 0.170
37 153 Kislan MatejKislan Matej 03 03 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 7 11.85 0.199
38 243 Pajunk AdamPajunk Adam 90 90 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 5 11.89 0.411
39 151 Basoš MartinBasoš Martin 04 04 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 3 11.92 0.240
40 85 Adamovič AndrejAdamovič Andrej 86 86 Atletika BratislavaAtletika Bratislava 6 11.94 0.178
41 213 Duchoslav JánDuchoslav Ján 03 03 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 5 11.97 0.160
42 221 Jarábek MarcoJarábek Marco 03 03 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 7 12.07 0.188
43 19 Kremser AdamKremser Adam 01 01 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 5 12.09 0.206
44 57 Lörinc LukášLörinc Lukáš 04 04 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 4 12.13 0.192
45 69 Lančarič RomanLančarič Roman 70 70 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 12.62 0.202
46 167 Janko IvanJanko Ivan 77 77 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 6 13.21 0.583
47 258 Erban BenjamínErban Benjamín 89 89 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 14.08 0.505
8 Valo MarekValo Marek 03 03 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 DNF 0.395
93 Krajčír StanislavKrajčír Stanislav 02 02 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 3 DQ

100 m - Ženy (Beh)

Beh 01 (so, 15.8.2020 - 11:55) official Vietor: +2.3 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 343 Weigertová MonikaWeigertová Monika 92 92 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 5 11.70 0.220 11.00
2 198 Kovačovicová LenkaKovačovicová Lenka 01 01 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 11.79 0.183 9.00
3 193 Forster ViktóriaForster Viktória 02 02 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 11.90 0.211 8.00
4 234 Ondrejková MonikaOndrejková Monika 01 01 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 7 12.33 0.169 7.00
5 146 Tomková DášaTomková Dáša 00 00 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 2 12.40 0.159 6.00
6 195 Húsková NinaHúsková Nina 02 02 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 12.43 0.343 5.00
7 145 Tomková BarboraTomková Barbora 96 96 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 8 12.47 0.175 4.00
8 353 Kišková KatarínaKišková Katarína 02 02 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 6 12.61 0.194 3.00
Celkom 8 pretekárov
Beh 02 (so, 15.8.2020 - 11:55) official Vietor: +2.6 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 166 Vodnyanszká RenátaVodnyanszká Renáta 04 04 Megy Sport s.r.o. Dunajská StredaMegy Sport s.r.o. Dunajská ... 4 12.19 0.230
2 316 Rusnáková ViktóriaRusnáková Viktória 04 04 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 12.70 0.175 1.00
3 230 Majerská KristínaMajerská Kristína 03 03 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 8 12.81 0.409
4 131 Engel Leonie SophiEngel Leonie Sophi 01 01 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 6 12.86 0.172
5 232 Mikušincová MiroslavaMikušincová Miroslava 03 03 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 1 12.97 0.505
6 76 Lehenová MonikaLehenová Monika 02 02 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 12.98 0.371
7 41 Miklová MariettaMiklová Marietta 02 02 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 2 13.06 0.269
8 3 Brandisová NicolaBrandisová Nicola 04 04 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 7 13.87 0.185
Celkom 8 pretekárov
Beh 03 (so, 15.8.2020 - 11:55) official Vietor: +1.6 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 226 Cellerová AgátaCellerová Agáta 03 03 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 5 12.67 0.546 2.00
2 229 Hübschová LíviaHübschová Lívia 04 04 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 2 12.78 0.190
3 141 Predajnianska LenkaPredajnianska Lenka 00 00 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 6 12.90 0.319
4 244 Holeková KarolínaHoleková Karolína 04 04 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 4 12.95 0.211
5 292 Petřvalská ValentínaPetřvalská Valentína 04 04 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 1 13.06 0.404
6 288 Majdáková NinaMajdáková Nina 02 02 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 13.16 0.180
7 73 Ďurišová HanaĎurišová Hana 03 03 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 8 13.35 0.211
8 59 Comová MichaelaComová Michaela 01 01 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 7 13.56 0.146
Celkom 8 pretekárov
Beh 04 (so, 15.8.2020 - 11:55) official Vietor: +1.7 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 331 Antušeková MartinaAntušeková Martina 00 00 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 1 13.10 0.436
2 77 Mišovičová KatarínaMišovičová Katarína 03 03 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 13.11 0.276
3 340 Pekarčíková LauraPekarčíková Laura 04 04 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 5 13.53 0.218
4 39 Danková PetraDanková Petra 01 01 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 3 13.56 0.279
5 4 Morávková TimeaMorávková Timea 04 04 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 6 13.62 0.597
6 235 Šarinová DanielaŠarinová Daniela 03 03 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 2 13.71 0.188
Celkom 6 pretekárov
Beh 05 (so, 15.8.2020 - 11:55) official Vietor: +1.1 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 336 Lepotová AmáliaLepotová Amália 02 02 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 4 13.22 0.295
2 165 Domonkosová TímeaDomonkosová Tímea 04 04 Megy Sport s.r.o. Dunajská StredaMegy Sport s.r.o. Dunajská ... 3 13.67 0.173
3 97 Vargová MargaretVargová Margaret 04 04 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 2 13.83 0.349
4 60 Kuricová VeronikaKuricová Veronika 03 03 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 6 14.20 0.209
5 189 Annusová NatáliaAnnusová Natália 02 02 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 14.34 0.183
Celkom 5 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 343 Weigertová MonikaWeigertová Monika 92 92 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 5 11.70 0.220 11.00
2 198 Kovačovicová LenkaKovačovicová Lenka 01 01 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 11.79 0.183 9.00
3 193 Forster ViktóriaForster Viktória 02 02 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 11.90 0.211 8.00
4 166 Vodnyanszká RenátaVodnyanszká Renáta 04 04 Megy Sport s.r.o. Dunajská StredaMegy Sport s.r.o. Dunajská ... 4 12.19 0.230
5 234 Ondrejková MonikaOndrejková Monika 01 01 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 7 12.33 0.169 7.00
6 146 Tomková DášaTomková Dáša 00 00 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 2 12.40 0.159 6.00
7 195 Húsková NinaHúsková Nina 02 02 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 12.43 0.343 5.00
8 145 Tomková BarboraTomková Barbora 96 96 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 8 12.47 0.175 4.00
9 353 Kišková KatarínaKišková Katarína 02 02 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 6 12.61 0.194 3.00
10 226 Cellerová AgátaCellerová Agáta 03 03 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 5 12.67 0.546 2.00
11 316 Rusnáková ViktóriaRusnáková Viktória 04 04 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 12.70 0.175 1.00
12 229 Hübschová LíviaHübschová Lívia 04 04 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 2 12.78 0.190
13 230 Majerská KristínaMajerská Kristína 03 03 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 8 12.81 0.409
14 131 Engel Leonie SophiEngel Leonie Sophi 01 01 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 6 12.86 0.172
15 141 Predajnianska LenkaPredajnianska Lenka 00 00 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 6 12.90 0.319
16 244 Holeková KarolínaHoleková Karolína 04 04 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 4 12.95 0.211
17 232 Mikušincová MiroslavaMikušincová Miroslava 03 03 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 1 12.97 0.505
18 76 Lehenová MonikaLehenová Monika 02 02 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 12.98 0.371
19 41 Miklová MariettaMiklová Marietta 02 02 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 2 13.06 0.269
19 292 Petřvalská ValentínaPetřvalská Valentína 04 04 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 1 13.06 0.404
21 331 Antušeková MartinaAntušeková Martina 00 00 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 1 13.10 0.436
22 77 Mišovičová KatarínaMišovičová Katarína 03 03 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 13.11 0.276
23 288 Majdáková NinaMajdáková Nina 02 02 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 13.16 0.180
24 336 Lepotová AmáliaLepotová Amália 02 02 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 4 13.22 0.295
25 73 Ďurišová HanaĎurišová Hana 03 03 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 8 13.35 0.211
26 340 Pekarčíková LauraPekarčíková Laura 04 04 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 5 13.53 0.218
27 59 Comová MichaelaComová Michaela 01 01 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 7 13.56 0.146
27 39 Danková PetraDanková Petra 01 01 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 3 13.56 0.279
29 4 Morávková TimeaMorávková Timea 04 04 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 6 13.62 0.597
30 165 Domonkosová TímeaDomonkosová Tímea 04 04 Megy Sport s.r.o. Dunajská StredaMegy Sport s.r.o. Dunajská ... 3 13.67 0.173
31 235 Šarinová DanielaŠarinová Daniela 03 03 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 2 13.71 0.188
32 97 Vargová MargaretVargová Margaret 04 04 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 2 13.83 0.349
33 3 Brandisová NicolaBrandisová Nicola 04 04 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 7 13.87 0.185
34 60 Kuricová VeronikaKuricová Veronika 03 03 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 6 14.20 0.209
35 189 Annusová NatáliaAnnusová Natália 02 02 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 14.34 0.183