<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

Athletics Indoor Ostrava II

Ostrava CZE (7. 2. 2020)

60 m - Muži (Rozbeh)

Rozbeh 01 (pi, 7.2.2020 - 09:22) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
4 Puchovský LukášPuchovský Lukáš 980826 98 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 07.02
6 Federič FilipFederič Filip 040210 04 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 07.07
Celkom 2 pretekári
Rozbeh 02 (pi, 7.2.2020 - 09:22) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
2 Nemec JakubNemec Jakub 030205 03 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 07.13
7 Hrudkay OliverHrudkay Oliver 020214 02 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 07.25
Celkom 2 pretekári
Rozbeh 03 (pi, 7.2.2020 - 09:22) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Rojka TomášRojka Tomáš 040602 04 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 07.22
4 Labo DávidLabo Dávid 000311 00 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 07.32
5 Fáber RenéFáber René 031204 03 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 07.37
Celkom 3 pretekári
Rozbeh 04 (pi, 7.2.2020 - 09:22) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
5 Ďurovský VladimírĎurovský Vladimír 010224 01 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 07.44
7 Kopček SamuelKopček Samuel 030213 03 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 07.56
Celkom 2 pretekári
Rozbeh 06 (pi, 7.2.2020 - 09:22) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
2 Kremser AdamKremser Adam 010109 01 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 07.65
Celkom 1 pretekári
Rozbeh 07 (pi, 7.2.2020 - 09:22) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Haraslin RomanHaraslin Roman 030918 03 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 07.43
2 Bartoníček MichalBartoníček Michal 031024 03 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 07.67
Celkom 2 pretekári
Rozbeh 08 (pi, 7.2.2020 - 09:22) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
5 Dávid PeterDávid Peter 060320 06 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 08.26
Celkom 1 pretekári
Rozbeh 09 (pi, 7.2.2020 - 09:22) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Čulák TomášČulák Tomáš 040303 04 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 08.00
Celkom 1 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Puchovský LukášPuchovský Lukáš 980826 98 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 07.02
2 Federič FilipFederič Filip 040210 04 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 07.07
3 Nemec JakubNemec Jakub 030205 03 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 07.13
4 Rojka TomášRojka Tomáš 040602 04 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 07.22
5 Hrudkay OliverHrudkay Oliver 020214 02 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 07.25
6 Labo DávidLabo Dávid 000311 00 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 07.32
7 Fáber RenéFáber René 031204 03 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 07.37
8 Haraslin RomanHaraslin Roman 030918 03 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 07.43
9 Ďurovský VladimírĎurovský Vladimír 010224 01 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 07.44
10 Kopček SamuelKopček Samuel 030213 03 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 07.56
11 Kremser AdamKremser Adam 010109 01 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 07.65
12 Bartoníček MichalBartoníček Michal 031024 03 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 07.67
13 Čulák TomášČulák Tomáš 040303 04 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 08.00
14 Dávid PeterDávid Peter 060320 06 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 08.26

60 m - Muži (Finále)

Finále A (pi, 7.2.2020 - 09:22) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
6 Puchovský LukášPuchovský Lukáš 980826 98 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 07.05
7 Federič FilipFederič Filip 040210 04 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 07.06
Celkom 2 pretekári
Finále B (pi, 7.2.2020 - 09:22) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Nemec JakubNemec Jakub 030205 03 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 07.06
5 Rojka TomášRojka Tomáš 040602 04 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 07.20
Celkom 2 pretekári

60 m - Ženy (Rozbeh)

Rozbeh 01 (pi, 7.2.2020 - 08:10) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
2 Kovačovicová LenkaKovačovicová Lenka 010511 01 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 07.76
3 Malatincová SimonaMalatincová Simona 971002 97 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 07.79
6 Tomková BarboraTomková Barbora 960920 96 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 07.93
Celkom 3 pretekári
Rozbeh 02 (pi, 7.2.2020 - 08:10) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
3 Bendová EmaBendová Ema 070226 07 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 08.04
Celkom 1 pretekári
Rozbeh 03 (pi, 7.2.2020 - 08:10) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
4 Mišovičová KatarínaMišovičová Katarína 030107 03 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 08.32
Celkom 1 pretekári
Rozbeh 04 (pi, 7.2.2020 - 08:10) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
2 Veselská SandraVeselská Sandra 041004 04 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 08.34
3 Zápotočná SophiaZápotočná Sophia 001223 00 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 08.37
4 Nováková SoňaNováková Soňa 030806 03 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 08.43
8 Krajčovičová ZuzanaKrajčovičová Zuzana 050530 05 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 08.56
Celkom 4 pretekári
Rozbeh 05 (pi, 7.2.2020 - 08:10) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
2 Mnichova EmaMnichova Ema 050308 05 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 08.50
7 Gogová EllaGogová Ella 050909 05 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 08.73
8 Annusová NatáliaAnnusová Natália 020512 02 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 08.77
Celkom 3 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Kovačovicová LenkaKovačovicová Lenka 010511 01 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 07.76
2 Malatincová SimonaMalatincová Simona 971002 97 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 07.79
3 Tomková BarboraTomková Barbora 960920 96 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 07.93
4 Bendová EmaBendová Ema 070226 07 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 08.04
5 Mišovičová KatarínaMišovičová Katarína 030107 03 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 08.32
6 Veselská SandraVeselská Sandra 041004 04 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 08.34
7 Zápotočná SophiaZápotočná Sophia 001223 00 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 08.37
8 Nováková SoňaNováková Soňa 030806 03 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 08.43
9 Mnichova EmaMnichova Ema 050308 05 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 08.50
10 Krajčovičová ZuzanaKrajčovičová Zuzana 050530 05 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 08.56
11 Gogová EllaGogová Ella 050909 05 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 08.73
12 Annusová NatáliaAnnusová Natália 020512 02 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 08.77

60 m - Ženy (Finále)

Finále A (pi, 7.2.2020 - 08:10) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
2 Kovačovicová LenkaKovačovicová Lenka 010511 01 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 07.78
3 Malatincová SimonaMalatincová Simona 971002 97 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 07.84
5 Tomková BarboraTomková Barbora 960920 96 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 07.89
Celkom 3 pretekári
Finále B (pi, 7.2.2020 - 08:10) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
2 Bendová EmaBendová Ema 070226 07 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 08.06
5 Húsková NinaHúsková Nina 020924 02 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 08.09
Celkom 2 pretekári