<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

Athletics Indoor Ostrava II

Ostrava CZE (7. 2. 2020)

200 m - Muži (Beh)

Beh 01 (pi, 7.2.2020 - 09:50) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Vojtáš NicolasVojtáš Nicolas 00 00 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 23.51
Celkom 1 pretekári
Beh 02 (pi, 7.2.2020 - 09:50) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
2 Beloš AdamBeloš Adam 98 98 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 22.97
3 Puchovský LukášPuchovský Lukáš 98 98 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 22.99
Celkom 2 pretekári
Beh 04 (pi, 7.2.2020 - 09:50) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
2 Kučera MartinKučera Martin 90 90 BK hraj na tie nohy BratislavaBK hraj na tie nohy Bratislava 22.14
Celkom 1 pretekári
Beh 05 (pi, 7.2.2020 - 09:50) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Baluch MatejBaluch Matej 00 00 AŠK Slávia Spišská Nová VesAŠK Slávia Spišská Nová Ves 21.61
4 Kopček SamuelKopček Samuel 03 03 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 24.54
Celkom 2 pretekári
Beh 06 (pi, 7.2.2020 - 09:50) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
2 Nemec JakubNemec Jakub 03 03 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 22.43
3 Sedlák ŠtefanSedlák Štefan 95 95 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 23.84
Celkom 2 pretekári
Beh 07 (pi, 7.2.2020 - 09:50) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Federič FilipFederič Filip 04 04 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 22.24
3 Glodžák LukášGlodžák Lukáš 99 99 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 22.80
6 Ostrovský MartinOstrovský Martin 03 03 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 24.70
Celkom 3 pretekári
Beh 08 (pi, 7.2.2020 - 09:50) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Rojka TomášRojka Tomáš 04 04 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 22.72
4 Kutruc TomášKutruc Tomáš 01 01 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 23.57
Celkom 2 pretekári
Beh 09 (pi, 7.2.2020 - 09:50) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Antolík PavolAntolík Pavol 99 99 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 23.00
5 Melega DominikMelega Dominik 02 02 TJ Tatran Spišská Nová VesTJ Tatran Spišská Nová Ves 24.67
6 Bartoníček MichalBartoníček Michal 03 03 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 25.36
Celkom 3 pretekári
Beh 11 (pi, 7.2.2020 - 09:50) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Labo DávidLabo Dávid 00 00 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 23.67
Celkom 1 pretekári
Beh 12 (pi, 7.2.2020 - 09:50) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Vojtek JakubVojtek Jakub 03 03 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 25.31
3 Čulák TomášČulák Tomáš 04 04 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 26.05
6 Dávid PeterDávid Peter 06 06 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 28.22
Celkom 3 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Baluch MatejBaluch Matej 00 00 AŠK Slávia Spišská Nová VesAŠK Slávia Spišská Nová Ves 21.61
2 Kučera MartinKučera Martin 90 90 BK hraj na tie nohy BratislavaBK hraj na tie nohy Bratislava 22.14
3 Federič FilipFederič Filip 04 04 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 22.24
4 Nemec JakubNemec Jakub 03 03 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 22.43
5 Rojka TomášRojka Tomáš 04 04 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 22.72
6 Glodžák LukášGlodžák Lukáš 99 99 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 22.80
7 Beloš AdamBeloš Adam 98 98 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 22.97
8 Puchovský LukášPuchovský Lukáš 98 98 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 22.99
9 Antolík PavolAntolík Pavol 99 99 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 23.00
10 Vojtáš NicolasVojtáš Nicolas 00 00 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 23.51
11 Kutruc TomášKutruc Tomáš 01 01 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 23.57
12 Labo DávidLabo Dávid 00 00 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 23.67
13 Sedlák ŠtefanSedlák Štefan 95 95 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 23.84
14 Kopček SamuelKopček Samuel 03 03 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 24.54
15 Melega DominikMelega Dominik 02 02 TJ Tatran Spišská Nová VesTJ Tatran Spišská Nová Ves 24.67
16 Ostrovský MartinOstrovský Martin 03 03 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 24.70
17 Vojtek JakubVojtek Jakub 03 03 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 25.31
18 Bartoníček MichalBartoníček Michal 03 03 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 25.36
19 Čulák TomášČulák Tomáš 04 04 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 26.05
20 Dávid PeterDávid Peter 06 06 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 28.22

200 m - Ženy (Beh)

Beh 01 (pi, 7.2.2020 - 09:40) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
2 Cidoríková MiriamCidoríková Miriam 99 99 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 25.42
4 Annusová NatáliaAnnusová Natália 02 02 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 30.32
Celkom 2 pretekári
Beh 02 (pi, 7.2.2020 - 09:40) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Malatincová SimonaMalatincová Simona 97 97 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 25.06
2 Kudlová DenisaKudlová Denisa 01 01 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 25.54
4 Húsková NinaHúsková Nina 02 02 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 27.46
Celkom 3 pretekári
Beh 03 (pi, 7.2.2020 - 09:40) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Tomková BarboraTomková Barbora 96 96 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 25.17
Celkom 1 pretekári
Beh 04 (pi, 7.2.2020 - 09:40) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
2 Zápotočná SophiaZápotočná Sophia 00 00 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 26.39
3 Kusyová JankaKusyová Janka 03 03 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 26.49
5 Broďániová BarboraBroďániová Barbora 04 04 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 27.94
Celkom 3 pretekári
Beh 05 (pi, 7.2.2020 - 09:40) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
2 Lehenová MonikaLehenová Monika 02 02 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 26.41
Celkom 1 pretekári
Beh 08 (pi, 7.2.2020 - 09:40) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
2 Čederlová ElaČederlová Ela 04 04 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 26.65
Celkom 1 pretekári
Beh 10 (pi, 7.2.2020 - 09:40) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Gogová EllaGogová Ella 05 05 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 28.75
Celkom 1 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Malatincová SimonaMalatincová Simona 97 97 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 25.06
2 Tomková BarboraTomková Barbora 96 96 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 25.17
3 Cidoríková MiriamCidoríková Miriam 99 99 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 25.42
4 Kudlová DenisaKudlová Denisa 01 01 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 25.54
5 Zápotočná SophiaZápotočná Sophia 00 00 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 26.39
6 Lehenová MonikaLehenová Monika 02 02 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 26.41
7 Kusyová JankaKusyová Janka 03 03 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 26.49
8 Čederlová ElaČederlová Ela 04 04 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 26.65
9 Húsková NinaHúsková Nina 02 02 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 27.46
10 Broďániová BarboraBroďániová Barbora 04 04 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 27.94
11 Gogová EllaGogová Ella 05 05 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 28.75
12 Annusová NatáliaAnnusová Natália 02 02 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 30.32