<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

Majstrovstvá SR do 23 rokov, dorastencov a dorasteniek

Bratislava (5. - 6. 9. 2020)

4 x 100 m kluby - Muži 20-22 rokov (Beh)

Beh (so, 5.9.2020 - 18:25) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 432 Hanic, Ďurdina, Igaz, Beladič Hanic, Ďurdina, Igaz, Beladič AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 0:42.98 0.206
2 296 Ralík, Košík, Benda, Opavský Ralík, Košík, Benda, Opavský Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 3 0:43.16 0.191
3 200 Poloha, Hrudkay, Jančár, Glodžák Poloha, Hrudkay, Jančár, Glodžák ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 5 0:44.50 0.212
Celkom 3 pretekári

4 x 100 m kluby - Dorastenci (Beh)

Beh 01 (so, 5.9.2020 - 18:25) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 40 Lopúch, Labuda, Čery, Svoreň Lopúch, Labuda, Čery, Svoreň AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 5 0:44.24 0.194
2 290 Gazdič, Haraslin, Janáč, Federič Gazdič, Haraslin, Janáč, Federič Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 4 0:44.28 0.337
3 316 Fáber, Kopček, Rojka, Špak Fáber, Kopček, Rojka, Špak ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 0:44.48 0.197
4 116 Pobjecký, Kročka, Karol, Bartek Pobjecký, Kročka, Karol, Bartek AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 0:45.09 0.160
5 228 Onderišin, Kislan, Basoš, Basoš Onderišin, Kislan, Basoš, Basoš 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 2 0:45.99 0.249
Celkom 5 pretekárov
Beh 02 (so, 5.9.2020 - 18:25) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 465 Cesnak, Kalakay, Haják, Váňa Cesnak, Kalakay, Haják, Váňa AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 0:46.10 0.190
2 416 Kuľka, Šima, Kovalčiín, Vasilega Kuľka, Šima, Kovalčiín, Vasilega ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 6 0:48.88 0.186
379 Mikula, Niko, Lukšo, Ševčík Mikula, Niko, Lukšo, Ševčík Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 3 DNS
95 Ferianc, Liška, Petrezsél, Liptaj Ferianc, Liška, Petrezsél, Liptaj Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 5 DNF 0.242
13 Tóth, Balogh, Muránsky, Szarka Tóth, Balogh, Muránsky, Szarka Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 DNF 0.271
Celkom 5 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 40 Lopúch, Labuda, Čery, Svoreň Lopúch, Labuda, Čery, Svoreň AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 5 0:44.24 0.194
2 290 Gazdič, Haraslin, Janáč, Federič Gazdič, Haraslin, Janáč, Federič Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 4 0:44.28 0.337
3 316 Fáber, Kopček, Rojka, Špak Fáber, Kopček, Rojka, Špak ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 0:44.48 0.197
4 116 Pobjecký, Kročka, Karol, Bartek Pobjecký, Kročka, Karol, Bartek AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 0:45.09 0.160
5 228 Onderišin, Kislan, Basoš, Basoš Onderišin, Kislan, Basoš, Basoš 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 2 0:45.99 0.249
6 465 Cesnak, Kalakay, Haják, Váňa Cesnak, Kalakay, Haják, Váňa AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 0:46.10 0.190
7 416 Kuľka, Šima, Kovalčiín, Vasilega Kuľka, Šima, Kovalčiín, Vasilega ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 6 0:48.88 0.186
379 Mikula, Niko, Lukšo, Ševčík Mikula, Niko, Lukšo, Ševčík Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 3 DNS
95 Ferianc, Liška, Petrezsél, Liptaj Ferianc, Liška, Petrezsél, Liptaj Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 5 DNF 0.242
13 Tóth, Balogh, Muránsky, Szarka Tóth, Balogh, Muránsky, Szarka Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 DNF 0.271

4 x 100 m kluby - Ženy 20-22 rokov (Beh)

Beh (so, 5.9.2020 - 18:35) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 337 Luptáková, Kovačovicová, Takácsová, Húsková Luptáková, Kovačovicová, Takácsová, Húsková ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 0:48.52 0.156
2 223 Engel, Tomková, Predajnianska, Váleková Engel, Tomková, Predajnianska, Váleková ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 4 0:50.18 0.180
3 503 Neprašová, Neprašová, Lepotová, Antušeková Neprašová, Neprašová, Lepotová, Antušeková AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 5 0:52.34 0.186
Celkom 3 pretekári

4 x 100 m kluby - Dorastenky (Beh)

Beh 01 (so, 5.9.2020 - 18:35) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 313 Veselská, Čederlová, Bendová, Čorejová Veselská, Čederlová, Bendová, Čorejová Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 4 0:49.27 0.183
2 30 Žibritová, Prohácková, Mokryšová, Ursíny Žibritová, Prohácková, Mokryšová, Ursíny Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 0:50.44 0.206
3 475 Brachová, Fotulová, Devaldová, Rusnáková Brachová, Fotulová, Devaldová, Rusnáková AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 0:50.58 0.209
4 336 Tokárová, Klementisová, Kusyová, Švecová Tokárová, Klementisová, Kusyová, Švecová ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 0:50.69 0.256
393 Majerská, Mikušincová, Švachová, Cellerová Majerská, Mikušincová, Švachová, Cellerová Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 6 DNF 0.216
448 Chernová, Behúňová, Kodnárová, Hrablayová Chernová, Behúňová, Kodnárová, Hrablayová AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 DQ 0.188
Poznámky:
DQ podľa TP 24.7
Celkom 6 pretekárov
Beh 02 (so, 5.9.2020 - 18:35) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 306 Krajčovičová, Pistovčáková, Mnichova, Kolozsvaryova Krajčovičová, Pistovčáková, Mnichova, Kolozsvaryova Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 3 0:51.44 0.245
2 127 Mišovičová, Urminská, Nováková, Ďurišová Mišovičová, Urminská, Nováková, Ďurišová AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 0:52.07 0.235
3 107 Macháčková, Petrovičová, Blahová, Poláková Macháčková, Petrovičová, Blahová, Poláková Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 5 0:53.01 0.246
4 237 Polovková, Matuščáková, Švigárová, Ivančová Polovková, Matuščáková, Švigárová, Ivančová 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 2 0:53.24 0.345
5 162 Zacharová, Geseová, Karabová, Bohunická Zacharová, Geseová, Karabová, Bohunická Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 6 0:54.78 0.218
Celkom 5 pretekárov
Beh 03 (so, 5.9.2020 - 18:35) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 97 Zemanová, Kudlicska, Miškovičová, Masárová Zemanová, Kudlicska, Miškovičová, Masárová Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 4 0:53.53 0.184
2 314 Viteková, Ďurmeková, Mikuličková, Vanovčanová Viteková, Ďurmeková, Mikuličková, Vanovčanová Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 2 0:54.33 0.375
3 481 Kočerhová, Luptáková, Stolárová, Popovičová Kočerhová, Luptáková, Stolárová, Popovičová AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 0:55.55 0.187
4 251 Trlíková, Lukašíková, Lukašíková, Jánošíková Trlíková, Lukašíková, Lukašíková, Jánošíková Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 6 0:55.77 0.172
454 Frajbergová, Imrichová, Fábryová, Miklová Frajbergová, Imrichová, Fábryová, Miklová AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 DQ 0.259
Poznámky:
DQ podľa TP 24.7
Celkom 5 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 313 Veselská, Čederlová, Bendová, Čorejová Veselská, Čederlová, Bendová, Čorejová Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 4 0:49.27 0.183
2 30 Žibritová, Prohácková, Mokryšová, Ursíny Žibritová, Prohácková, Mokryšová, Ursíny Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 0:50.44 0.206
3 475 Brachová, Fotulová, Devaldová, Rusnáková Brachová, Fotulová, Devaldová, Rusnáková AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 0:50.58 0.209
4 336 Tokárová, Klementisová, Kusyová, Švecová Tokárová, Klementisová, Kusyová, Švecová ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 0:50.69 0.256
5 306 Krajčovičová, Pistovčáková, Mnichova, Kolozsvaryova Krajčovičová, Pistovčáková, Mnichova, Kolozsvaryova Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 3 0:51.44 0.245
6 127 Mišovičová, Urminská, Nováková, Ďurišová Mišovičová, Urminská, Nováková, Ďurišová AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 0:52.07 0.235
7 107 Macháčková, Petrovičová, Blahová, Poláková Macháčková, Petrovičová, Blahová, Poláková Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 5 0:53.01 0.246
8 237 Polovková, Matuščáková, Švigárová, Ivančová Polovková, Matuščáková, Švigárová, Ivančová 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 2 0:53.24 0.345
9 97 Zemanová, Kudlicska, Miškovičová, Masárová Zemanová, Kudlicska, Miškovičová, Masárová Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 4 0:53.53 0.184
10 314 Viteková, Ďurmeková, Mikuličková, Vanovčanová Viteková, Ďurmeková, Mikuličková, Vanovčanová Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 2 0:54.33 0.375
11 162 Zacharová, Geseová, Karabová, Bohunická Zacharová, Geseová, Karabová, Bohunická Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 6 0:54.78 0.218
12 481 Kočerhová, Luptáková, Stolárová, Popovičová Kočerhová, Luptáková, Stolárová, Popovičová AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 0:55.55 0.187
13 251 Trlíková, Lukašíková, Lukašíková, Jánošíková Trlíková, Lukašíková, Lukašíková, Jánošíková Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 6 0:55.77 0.172
393 Majerská, Mikušincová, Švachová, Cellerová Majerská, Mikušincová, Švachová, Cellerová Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 6 DNF 0.216
448 Chernová, Behúňová, Kodnárová, Hrablayová Chernová, Behúňová, Kodnárová, Hrablayová AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 DQ 0.188
454 Frajbergová, Imrichová, Fábryová, Miklová Frajbergová, Imrichová, Fábryová, Miklová AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 DQ 0.259