<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

1. kolo Atletická liga

Dubnica nad Váhom (12. 7. 2020)

100 m - Muži (Beh)

Beh 01 (ne, 12.7.2020 - 11:40) official Vietor: +2.5 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 150 Volko JánVolko Ján 96 96 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 3 10.16 0.152 11.00
2 41 Baluch MatejBaluch Matej 00 00 AŠK Slávia Spišská Nová VesAŠK Slávia Spišská Nová Ves 4 10.48 0.152 9.00
3 263 Marček MiroslavMarček Miroslav 95 95 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 1 10.87 0.178 8.00
4 171 Puchovský LukášPuchovský Lukáš 98 98 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 10.92 0.156 7.00
5 143 Košík TomášKošík Tomáš 00 00 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 5 10.94 0.218 6.00
6 295 Jelínek RastislavJelínek Rastislav 01 01 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 6 11.04 0.193 5.00
Celkom 6 pretekárov
Beh 02 (ne, 12.7.2020 - 11:40) official Vietor: +1.8 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 243 Beladič SamuelBeladič Samuel 02 02 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 PB 11.05 0.193 4.00
2 67 Michalko SamuelMichalko Samuel 03 03 Atletický oddiel SvitAtletický oddiel Svit 4 PB 11.22 0.236
3 139 Federič FilipFederič Filip 04 04 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 6 PB 11.23 0.172 3.00
4 172 Rojka TomášRojka Tomáš 04 04 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 PB 11.25 0.158 2.00
5 327 Vitáloš RolandVitáloš Roland 00 00 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 5 11.50 0.205
6 23 Noskovič LadislavNoskovič Ladislav 80 80 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 2 11.81 0.160
Celkom 6 pretekárov
Beh 03 (ne, 12.7.2020 - 11:40) official Vietor: +2.9 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 80 Guriš JozefGuriš Jozef 95 95 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 3 11.13 0.167
2 27 Svoreň Jakub AntonSvoreň Jakub Anton 03 03 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 2 11.32 0.136 1.00
3 159 Halbavý LukášHalbavý Lukáš 99 99 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 11.33 0.182
4 249 Ďurdina JakubĎurdina Jakub 01 01 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 11.43 0.198
5 73 Krajčír StanislavKrajčír Stanislav 02 02 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 1 11.43 0.177
6 208 Duchoslav JánDuchoslav Ján 03 03 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 5 11.63 0.171
Celkom 6 pretekárov
Beh 04 (ne, 12.7.2020 - 11:40) official Vietor: +3.4 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 86 Jančár LucianJančár Lucian 00 00 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 3 11.35 0.203
2= 218 Lukšo MárioLukšo Mário 03 03 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 5 11.38 0.240
2= 68 Štinčík Tomᚊtinčík Tomáš 04 04 Atletický oddiel SvitAtletický oddiel Svit 2 11.38 0.187
4 10 Čery MatúšČery Matúš 04 04 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 11.50 0.157
5 289 Ambrózy ErikAmbrózy Erik 93 93 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 1 11.78 0.183
Celkom 5 pretekárov
Beh 05 (ne, 12.7.2020 - 11:40) official Vietor: +2.5 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 72 Sviták MartinSviták Martin 03 03 Atletika BratislavaAtletika Bratislava 4 11.63 0.227
2 236 Pajunk AdamPajunk Adam 90 90 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 1 11.75 0.162
3 124 Basoš MarcoBasoš Marco 03 03 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 5 11.94 0.177
4 156 Bartoníček MichalBartoníček Michal 03 03 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 12.15 0.184
5 47 Legnavský BernardLegnavský Bernard 02 02 AŠK Slávia Spišská Nová VesAŠK Slávia Spišská Nová Ves 3 12.32 0.182
Celkom 5 pretekárov
Beh 06 (ne, 12.7.2020 - 11:40) official Vietor: +1.2 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 96 Poloha OliverPoloha Oliver 02 02 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 5 PB 11.88 0.200
2 125 Basoš MartinBasoš Martin 04 04 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 3 PB 11.92 0.900
3 26 Seko JakubSeko Jakub 03 03 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 2 PB 12.25 0.181
4 322 Náhlik FilipNáhlik Filip 02 02 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 4 PB 12.54 0.205
Celkom 4 pretekári
Beh 07 (ne, 12.7.2020 - 11:40) official Vietor: +2.6 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 267 Špacír LucasŠpacír Lucas 03 03 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 1 11.94 0.184
2 69 Adamovič AndrejAdamovič Andrej 86 86 Atletika BratislavaAtletika Bratislava 4 11.95 0.161
MS 254 Janík DávidJaník Dávid 03 03 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 12.14 0.144
4 251 Erban BenjamínErban Benjamín 89 89 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 14.26 0.417
Celkom 4 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 150 Volko JánVolko Ján 96 96 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 3 10.16 0.152 11.00
2 41 Baluch MatejBaluch Matej 00 00 AŠK Slávia Spišská Nová VesAŠK Slávia Spišská Nová Ves 4 10.48 0.152 9.00
3 263 Marček MiroslavMarček Miroslav 95 95 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 1 10.87 0.178 8.00
4 171 Puchovský LukášPuchovský Lukáš 98 98 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 10.92 0.156 7.00
5 143 Košík TomášKošík Tomáš 00 00 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 5 10.94 0.218 6.00
6 295 Jelínek RastislavJelínek Rastislav 01 01 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 6 11.04 0.193 5.00
7 243 Beladič SamuelBeladič Samuel 02 02 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 PB 11.05 0.193 4.00
8 80 Guriš JozefGuriš Jozef 95 95 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 3 11.13 0.167
9 67 Michalko SamuelMichalko Samuel 03 03 Atletický oddiel SvitAtletický oddiel Svit 4 PB 11.22 0.236
10 139 Federič FilipFederič Filip 04 04 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 6 PB 11.23 0.172 3.00
11 172 Rojka TomášRojka Tomáš 04 04 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 PB 11.25 0.158 2.00
12 27 Svoreň Jakub AntonSvoreň Jakub Anton 03 03 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 2 11.32 0.136 1.00
13 159 Halbavý LukášHalbavý Lukáš 99 99 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 11.33 0.182
14 86 Jančár LucianJančár Lucian 00 00 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 3 11.35 0.203
15 218 Lukšo MárioLukšo Mário 03 03 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 5 11.38 0.240
15 68 Štinčík Tomᚊtinčík Tomáš 04 04 Atletický oddiel SvitAtletický oddiel Svit 2 11.38 0.187
17 249 Ďurdina JakubĎurdina Jakub 01 01 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 11.43 0.198
17 73 Krajčír StanislavKrajčír Stanislav 02 02 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 1 11.43 0.177
19 327 Vitáloš RolandVitáloš Roland 00 00 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 5 11.50 0.205
19 10 Čery MatúšČery Matúš 04 04 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 11.50 0.157
21 208 Duchoslav JánDuchoslav Ján 03 03 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 5 11.63 0.171
21 72 Sviták MartinSviták Martin 03 03 Atletika BratislavaAtletika Bratislava 4 11.63 0.227
23 236 Pajunk AdamPajunk Adam 90 90 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 1 11.75 0.162
24 289 Ambrózy ErikAmbrózy Erik 93 93 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 1 11.78 0.183
25 23 Noskovič LadislavNoskovič Ladislav 80 80 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 2 11.81 0.160
26 96 Poloha OliverPoloha Oliver 02 02 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 5 PB 11.88 0.200
27 125 Basoš MartinBasoš Martin 04 04 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 3 PB 11.92 0.900
28 124 Basoš MarcoBasoš Marco 03 03 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 5 11.94 0.177
28 267 Špacír LucasŠpacír Lucas 03 03 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 1 11.94 0.184
30 69 Adamovič AndrejAdamovič Andrej 86 86 Atletika BratislavaAtletika Bratislava 4 11.95 0.161
31 254 Janík DávidJaník Dávid 03 03 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 12.14 0.144
32 156 Bartoníček MichalBartoníček Michal 03 03 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 12.15 0.184
33 26 Seko JakubSeko Jakub 03 03 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 2 PB 12.25 0.181
34 47 Legnavský BernardLegnavský Bernard 02 02 AŠK Slávia Spišská Nová VesAŠK Slávia Spišská Nová Ves 3 12.32 0.182
35 322 Náhlik FilipNáhlik Filip 02 02 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 4 PB 12.54 0.205
36 251 Erban BenjamínErban Benjamín 89 89 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 14.26 0.417

100 m - Ženy (Beh)

Beh 01 (ne, 12.7.2020 - 12:00) official Vietor: +2.7 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 182 Forster ViktóriaForster Viktória 02 02 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 11.82 0.158 11.00
2 186 Kovačovicová LenkaKovačovicová Lenka 01 01 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 12.01 0.192 9.00
3 350 Kišková KatarínaKišková Katarína 02 02 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 4 12.26 0.166 8.00
4 227 Ondrejková MonikaOndrejková Monika 01 01 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 1 12.28 0.182 7.00
5 122 Tomková DášaTomková Dáša 00 00 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 5 12.49 0.178 5.00
6 184 Húsková NinaHúsková Nina 02 02 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 12.62 0.195 3.00
Celkom 6 pretekárov
Beh 02 (ne, 12.7.2020 - 12:00) official Vietor: +4.0 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 154 Strýčková ViktóriaStrýčková Viktória 01 01 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 4 12.38 0.186
2 121 Tomková BarboraTomková Barbora 96 96 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 2 12.39 0.165 6.00
3 352 Mokrášová LuciaMokrášová Lucia 94 94 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 5 12.52 0.176 4.00
4 75 Nagyová MartinaNagyová Martina 99 99 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 3 12.64 0.174
5 151 Čederlová ElaČederlová Ela 04 04 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 6 12.75 0.241
6 34 Miklová MariettaMiklová Marietta 02 02 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 1 14.13 0.348
Celkom 6 pretekárov
Beh 03 (ne, 12.7.2020 - 12:00) official Vietor: +2.7 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 313 Rusnáková ViktóriaRusnáková Viktória 04 04 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 12.67 0.186 2.00
2 155 Veselská SandraVeselská Sandra 04 04 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 2 12.88 0.182
3 116 Predajnianska LenkaPredajnianska Lenka 00 00 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 1 13.15 0.143
4 58 Ďurišová HanaĎurišová Hana 03 03 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 13.19 0.208
5 281 Majdáková NinaMajdáková Nina 02 02 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 13.37 0.147
6 3 Brandisová NicolaBrandisová Nicola 04 04 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 4 15.04 0.184
Celkom 6 pretekárov
Beh 04 (ne, 12.7.2020 - 12:00) official Vietor: +3.5 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 286 Šmigová KatarínaŠmigová Katarína 00 00 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 12.77 0.220 1.00
2 225 Majerská KristínaMajerská Kristína 03 03 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 4 12.93 0.213
3 285 Petřvalská ValentínaPetřvalská Valentína 04 04 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 13.11 0.152
4 368 Belešová PetraBelešová Petra 01 01 MKŠS-AK Kysucké Nové MestoMKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 5 13.41 0.226
5 55 Timková KristínaTimková Kristína 99 99 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 6 13.64 0.259
6 5 Šimeková MáriaŠimeková Mária 03 03 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 1 13.79 0.195
Celkom 6 pretekárov
Beh 05 (ne, 12.7.2020 - 12:00) official Vietor: +3.1 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 107 Engel Leonie SophiEngel Leonie Sophi 01 01 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 2 12.84 0.113
2 118 Segečová MartinaSegečová Martina 03 03 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 6 12.86 0.198
3 339 Pekarčíková LauraPekarčíková Laura 04 04 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 1 13.41 0.220
4 280 Krajčovičová PetraKrajčovičová Petra 03 03 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 13.50 0.179
5 4 Morávková TimeaMorávková Timea 04 04 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 3 13.58 0.250
6 178 Annusová NatáliaAnnusová Natália 02 02 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 14.43 0.178
Celkom 6 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 182 Forster ViktóriaForster Viktória 02 02 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 11.82 0.158 11.00
2 186 Kovačovicová LenkaKovačovicová Lenka 01 01 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 12.01 0.192 9.00
3 350 Kišková KatarínaKišková Katarína 02 02 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 4 12.26 0.166 8.00
4 227 Ondrejková MonikaOndrejková Monika 01 01 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 1 12.28 0.182 7.00
5 154 Strýčková ViktóriaStrýčková Viktória 01 01 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 4 12.38 0.186
6 121 Tomková BarboraTomková Barbora 96 96 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 2 12.39 0.165 6.00
7 122 Tomková DášaTomková Dáša 00 00 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 5 12.49 0.178 5.00
8 352 Mokrášová LuciaMokrášová Lucia 94 94 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 5 12.52 0.176 4.00
9 184 Húsková NinaHúsková Nina 02 02 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 12.62 0.195 3.00
10 75 Nagyová MartinaNagyová Martina 99 99 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 3 12.64 0.174
11 313 Rusnáková ViktóriaRusnáková Viktória 04 04 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 12.67 0.186 2.00
12 151 Čederlová ElaČederlová Ela 04 04 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 6 12.75 0.241
13 286 Šmigová KatarínaŠmigová Katarína 00 00 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 12.77 0.220 1.00
14 107 Engel Leonie SophiEngel Leonie Sophi 01 01 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 2 12.84 0.113
15 118 Segečová MartinaSegečová Martina 03 03 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 6 12.86 0.198
16 155 Veselská SandraVeselská Sandra 04 04 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 2 12.88 0.182
17 225 Majerská KristínaMajerská Kristína 03 03 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 4 12.93 0.213
18 285 Petřvalská ValentínaPetřvalská Valentína 04 04 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 13.11 0.152
19 116 Predajnianska LenkaPredajnianska Lenka 00 00 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 1 13.15 0.143
20 58 Ďurišová HanaĎurišová Hana 03 03 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 13.19 0.208
21 281 Majdáková NinaMajdáková Nina 02 02 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 13.37 0.147
22 368 Belešová PetraBelešová Petra 01 01 MKŠS-AK Kysucké Nové MestoMKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 5 13.41 0.226
22 339 Pekarčíková LauraPekarčíková Laura 04 04 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 1 13.41 0.220
24 280 Krajčovičová PetraKrajčovičová Petra 03 03 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 13.50 0.179
25 4 Morávková TimeaMorávková Timea 04 04 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 3 13.58 0.250
26 55 Timková KristínaTimková Kristína 99 99 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 6 13.64 0.259
27 5 Šimeková MáriaŠimeková Mária 03 03 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 1 13.79 0.195
28 34 Miklová MariettaMiklová Marietta 02 02 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 1 14.13 0.348
29 178 Annusová NatáliaAnnusová Natália 02 02 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 14.43 0.178
30 3 Brandisová NicolaBrandisová Nicola 04 04 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 4 15.04 0.184