<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

1. kolo Atletická liga

Dubnica nad Váhom (12. 7. 2020)

200 m - Muži (Beh)

Beh 01 (ne, 12.7.2020 - 16:20) official Vietor: +3.2 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 150 Volko JánVolko Ján 96 96 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 4 21.10 0.146 11.00
2 41 Baluch MatejBaluch Matej 00 00 AŠK Slávia Spišská Nová VesAŠK Slávia Spišská Nová Ves 5 21.29 0.147 9.00
3 137 Benda JakubBenda Jakub 00 00 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 3 21.87 0.254 8.00
4 12 Danáč DenisDanáč Denis 93 93 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 2 21.95 0.158 7.00
5 171 Puchovský LukášPuchovský Lukáš 98 98 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 22.22 0.132 6.00
MS 254 Janík DávidJaník Dávid 03 03 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 1 24.77 0.168
Celkom 6 pretekárov
Beh 02 (ne, 12.7.2020 - 16:20) official Vietor: +0.2 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 67 Michalko SamuelMichalko Samuel 03 03 Atletický oddiel SvitAtletický oddiel Svit 3 22.36 0.209
2 243 Beladič SamuelBeladič Samuel 02 02 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 22.45 0.201 5.00
3 143 Košík TomášKošík Tomáš 00 00 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 5 22.69 0.227 4.00
4 172 Rojka TomášRojka Tomáš 04 04 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 22.89 0.172 3.00
5 69 Adamovič AndrejAdamovič Andrej 86 86 Atletika BratislavaAtletika Bratislava 1 24.80 0.182
6 327 Vitáloš RolandVitáloš Roland 00 00 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 6 24.95 0.258
Celkom 6 pretekárov
Beh 03 (ne, 12.7.2020 - 16:20) official Vietor: +1.7 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 249 Ďurdina JakubĎurdina Jakub 01 01 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 PB 23.34 0.175
2 218 Lukšo MárioLukšo Mário 03 03 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 5 23.37 0.439
3 82 Ďubašák JánĎubašák Ján 95 95 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 3 24.11 0.237
23 Noskovič LadislavNoskovič Ladislav 80 80 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 DNS
10 Čery MatúšČery Matúš 04 04 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 6 DNS
319 Mitašik PeterMitašik Peter 96 96 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 1 DNF 0.164
Celkom 6 pretekárov
Beh 04 (ne, 12.7.2020 - 16:20) official Vietor: +1.0 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 159 Halbavý LukášHalbavý Lukáš 99 99 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 PB 23.15 0.151 2.00
2 27 Svoreň Jakub AntonSvoreň Jakub Anton 03 03 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 5 PB 23.30 0.166 1.00
3 86 Jančár LucianJančár Lucian 00 00 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 6 SB 23.45 0.265
4 126 Jakubov MilošJakubov Miloš 02 02 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 3 PB 23.49 0.237
5 208 Duchoslav JánDuchoslav Ján 03 03 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 2 23.65 0.178
6 1 Trizna SamuelTrizna Samuel 93 93 AC Kriváň Liptovský MikulášAC Kriváň Liptovský Mikuláš 1 25.38 0.215
Celkom 6 pretekárov
Beh 05 (ne, 12.7.2020 - 16:20) official Vietor: +3.3 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 71 Perrone AdrianoPerrone Adriano 01 01 Atletika BratislavaAtletika Bratislava 5 22.76 0.232
2 100 Timko TomášTimko Tomáš 02 02 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 2 23.84 0.177
3 124 Basoš MarcoBasoš Marco 03 03 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 6 24.16 0.251
4 321 Mizner MartinMizner Martin 01 01 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 3 24.25 0.238
5 72 Sviták MartinSviták Martin 03 03 Atletika BratislavaAtletika Bratislava 4 24.31 0.174
Celkom 5 pretekárov
Beh 06 (ne, 12.7.2020 - 16:20) official Vietor: +1.8 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 125 Basoš MartinBasoš Martin 04 04 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 4 PB 24.28 0.181
2 21 Lopúch AdamLopúch Adam 03 03 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 3 24.87 0.148
3 140 Gazdič NicolasGazdič Nicolas 04 04 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 2 PB 24.90 0.202
4 43 Javorský DávidJavorský Dávid 99 99 AŠK Slávia Spišská Nová VesAŠK Slávia Spišská Nová Ves 5 PB 25.06 0.250
Celkom 4 pretekári
Beh 07 (ne, 12.7.2020 - 16:20) official Vietor: +1.3 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 26 Seko JakubSeko Jakub 03 03 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 3 PB 24.79 0.396
2 322 Náhlik FilipNáhlik Filip 02 02 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 4 26.10 0.233
MS 251 Erban BenjamínErban Benjamín 89 89 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 29.95 0.176
MS 20 Lopuch MariánLopuch Marián 67 67 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 5 30.82 0.264
Celkom 4 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 150 Volko JánVolko Ján 96 96 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 4 21.10 0.146 11.00
2 41 Baluch MatejBaluch Matej 00 00 AŠK Slávia Spišská Nová VesAŠK Slávia Spišská Nová Ves 5 21.29 0.147 9.00
3 137 Benda JakubBenda Jakub 00 00 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 3 21.87 0.254 8.00
4 12 Danáč DenisDanáč Denis 93 93 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 2 21.95 0.158 7.00
5 171 Puchovský LukášPuchovský Lukáš 98 98 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 22.22 0.132 6.00
6 67 Michalko SamuelMichalko Samuel 03 03 Atletický oddiel SvitAtletický oddiel Svit 3 22.36 0.209
7 243 Beladič SamuelBeladič Samuel 02 02 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 22.45 0.201 5.00
8 143 Košík TomášKošík Tomáš 00 00 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 5 22.69 0.227 4.00
9 71 Perrone AdrianoPerrone Adriano 01 01 Atletika BratislavaAtletika Bratislava 5 22.76 0.232
10 172 Rojka TomášRojka Tomáš 04 04 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 22.89 0.172 3.00
11 159 Halbavý LukášHalbavý Lukáš 99 99 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 PB 23.15 0.151 2.00
12 27 Svoreň Jakub AntonSvoreň Jakub Anton 03 03 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 5 PB 23.30 0.166 1.00
13 249 Ďurdina JakubĎurdina Jakub 01 01 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 PB 23.34 0.175
14 218 Lukšo MárioLukšo Mário 03 03 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 5 23.37 0.439
15 86 Jančár LucianJančár Lucian 00 00 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 6 SB 23.45 0.265
16 126 Jakubov MilošJakubov Miloš 02 02 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 3 PB 23.49 0.237
17 208 Duchoslav JánDuchoslav Ján 03 03 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 2 23.65 0.178
18 100 Timko TomášTimko Tomáš 02 02 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 2 23.84 0.177
19 82 Ďubašák JánĎubašák Ján 95 95 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 3 24.11 0.237
20 124 Basoš MarcoBasoš Marco 03 03 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 6 24.16 0.251
21 321 Mizner MartinMizner Martin 01 01 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 3 24.25 0.238
22 125 Basoš MartinBasoš Martin 04 04 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 4 PB 24.28 0.181
23 72 Sviták MartinSviták Martin 03 03 Atletika BratislavaAtletika Bratislava 4 24.31 0.174
24 254 Janík DávidJaník Dávid 03 03 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 1 24.77 0.168
25 26 Seko JakubSeko Jakub 03 03 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 3 PB 24.79 0.396
26 69 Adamovič AndrejAdamovič Andrej 86 86 Atletika BratislavaAtletika Bratislava 1 24.80 0.182
27 21 Lopúch AdamLopúch Adam 03 03 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 3 24.87 0.148
28 140 Gazdič NicolasGazdič Nicolas 04 04 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 2 PB 24.90 0.202
29 327 Vitáloš RolandVitáloš Roland 00 00 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 6 24.95 0.258
30 43 Javorský DávidJavorský Dávid 99 99 AŠK Slávia Spišská Nová VesAŠK Slávia Spišská Nová Ves 5 PB 25.06 0.250
31 1 Trizna SamuelTrizna Samuel 93 93 AC Kriváň Liptovský MikulášAC Kriváň Liptovský Mikuláš 1 25.38 0.215
32 322 Náhlik FilipNáhlik Filip 02 02 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 4 26.10 0.233
33 251 Erban BenjamínErban Benjamín 89 89 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 29.95 0.176
34 20 Lopuch MariánLopuch Marián 67 67 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 5 30.82 0.264
23 Noskovič LadislavNoskovič Ladislav 80 80 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 DNS
10 Čery MatúšČery Matúš 04 04 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 6 DNS
319 Mitašik PeterMitašik Peter 96 96 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 1 DNF 0.164

200 m - Ženy (Beh)

Beh 01 (ne, 12.7.2020 - 16:35) official Vietor: +2.9 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 190 Ledecká DanielaLedecká Daniela 96 96 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 24.03 0.189 11.00
2 202 Zapletalová EmmaZapletalová Emma 00 00 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 24.31 0.247 9.00
3 182 Forster ViktóriaForster Viktória 02 02 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 24.71 0.356 8.00
4 350 Kišková KatarínaKišková Katarína 02 02 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 5 25.12 0.248 7.00
5 61 Kudlová DenisaKudlová Denisa 01 01 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 25.99 0.276 6.00
6 118 Segečová MartinaSegečová Martina 03 03 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 1 27.29 0.290
Celkom 6 pretekárov
Beh 02 (ne, 12.7.2020 - 16:35) official Vietor: +1.6 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1= 122 Tomková DášaTomková Dáša 00 00 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 4 26.02 0.207 4.50
1= 373 Kusyová JankaKusyová Janka 03 03 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 26.02 0.217 4.50
3 351 Kubaščíková AlžbetaKubaščíková Alžbeta 00 00 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 6 26.59 0.218 2.00
4 151 Čederlová ElaČederlová Ela 04 04 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 2 26.85 0.230
5 331 Hrajnohová SimonaHrajnohová Simona 03 03 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 1 29.40 0.412
34 Miklová MariettaMiklová Marietta 02 02 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 5 DNS
Celkom 6 pretekárov
Beh 03 (ne, 12.7.2020 - 16:35) official Vietor: +2.9 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 286 Šmigová KatarínaŠmigová Katarína 00 00 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 26.21 0.247 3.00
2 75 Nagyová MartinaNagyová Martina 99 99 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 4 26.93 0.289
3 334 Lepotová AmáliaLepotová Amália 02 02 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 2 27.58 0.245
4 340 Režnáková LuciaRežnáková Lucia 04 04 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 5 28.01 0.301
5 338 Neprašová MartinaNeprašová Martina 00 00 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 1 29.43 0.230
335 Mašláňová EliškaMašláňová Eliška 95 95 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 6 DNF 0.244
Celkom 6 pretekárov
Beh 04 (ne, 12.7.2020 - 16:35) official Vietor: +3.8 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 116 Predajnianska LenkaPredajnianska Lenka 00 00 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 4 27.04 0.418 1.00
2 329 Antušeková MartinaAntušeková Martina 00 00 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 5 27.20 0.288
3 153 Pistovčáková ZuzanaPistovčáková Zuzana 03 03 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 2 27.32 0.258
4 58 Ďurišová HanaĎurišová Hana 03 03 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 28.26 0.261
3 Brandisová NicolaBrandisová Nicola 04 04 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 6 DNF
Celkom 5 pretekárov
Beh 05 (ne, 12.7.2020 - 16:35) official Vietor: +0.7 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 4 Morávková TimeaMorávková Timea 04 04 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 4 27.74 0.302
2 339 Pekarčíková LauraPekarčíková Laura 04 04 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 6 28.24 0.307
3 5 Šimeková MáriaŠimeková Mária 03 03 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 5 28.31 0.294
4 51 Kuricová VeronikaKuricová Veronika 03 03 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 3 29.53 0.262
5 54 Simová PetraSimová Petra 04 04 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 2 30.27 0.197
Celkom 5 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 190 Ledecká DanielaLedecká Daniela 96 96 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 24.03 0.189 11.00
2 202 Zapletalová EmmaZapletalová Emma 00 00 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 24.31 0.247 9.00
3 182 Forster ViktóriaForster Viktória 02 02 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 24.71 0.356 8.00
4 350 Kišková KatarínaKišková Katarína 02 02 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 5 25.12 0.248 7.00
5 61 Kudlová DenisaKudlová Denisa 01 01 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 25.99 0.276 6.00
6 122 Tomková DášaTomková Dáša 00 00 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 4 26.02 0.207 4.50
6 373 Kusyová JankaKusyová Janka 03 03 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 26.02 0.217 4.50
8 286 Šmigová KatarínaŠmigová Katarína 00 00 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 26.21 0.247 3.00
9 351 Kubaščíková AlžbetaKubaščíková Alžbeta 00 00 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 6 26.59 0.218 2.00
10 151 Čederlová ElaČederlová Ela 04 04 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 2 26.85 0.230
11 75 Nagyová MartinaNagyová Martina 99 99 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 4 26.93 0.289
12 116 Predajnianska LenkaPredajnianska Lenka 00 00 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 4 27.04 0.418 1.00
13 329 Antušeková MartinaAntušeková Martina 00 00 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 5 27.20 0.288
14 118 Segečová MartinaSegečová Martina 03 03 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 1 27.29 0.290
15 153 Pistovčáková ZuzanaPistovčáková Zuzana 03 03 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 2 27.32 0.258
16 334 Lepotová AmáliaLepotová Amália 02 02 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 2 27.58 0.245
17 4 Morávková TimeaMorávková Timea 04 04 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 4 27.74 0.302
18 340 Režnáková LuciaRežnáková Lucia 04 04 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 5 28.01 0.301
19 339 Pekarčíková LauraPekarčíková Laura 04 04 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 6 28.24 0.307
20 58 Ďurišová HanaĎurišová Hana 03 03 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 28.26 0.261
21 5 Šimeková MáriaŠimeková Mária 03 03 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 5 28.31 0.294
22 331 Hrajnohová SimonaHrajnohová Simona 03 03 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 1 29.40 0.412
23 338 Neprašová MartinaNeprašová Martina 00 00 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 1 29.43 0.230
24 51 Kuricová VeronikaKuricová Veronika 03 03 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 3 29.53 0.262
25 54 Simová PetraSimová Petra 04 04 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 2 30.27 0.197
34 Miklová MariettaMiklová Marietta 02 02 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 5 DNS
335 Mašláňová EliškaMašláňová Eliška 95 95 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 6 DNF 0.244
3 Brandisová NicolaBrandisová Nicola 04 04 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 6 DNF