<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

1. kolo družstiev ZsAZ dorastencov a dorasteniek

Skalica (28. 6. 2020)

200 m - Muži (Beh)

Beh (ne, 28.6.2020 - 15:15) official Vietor: -0.4 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Puchovský LukášPuchovský Lukáš 98 98 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 22.96
2 Kutruc TomášKutruc Tomáš 01 01 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 PB 23.30
3 Žiačik AndrejŽiačik Andrej 02 02 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 24.33
Celkom 3 pretekári

200 m - Dorastenci (Beh)

Beh 01 (ne, 28.6.2020 - 15:15) official Vietor: -1.2 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Rojka TomášRojka Tomáš 04 04 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 PB 23.17 11.00
2 Svoreň Jakub AntonSvoreň Jakub Anton 03 03 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 1 PB 23.61 9.00
3 Čery MatúšČery Matúš 04 04 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 2 24.26 8.00
4 Tóth GergőTóth Gergő 04 04 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 6 24.26 7.00
Špak FilipŠpak Filip 03 03 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 DNS
Kopček SamuelKopček Samuel 03 03 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 DNS
Celkom 6 pretekárov
Beh 02 (ne, 28.6.2020 - 15:15) official Vietor: -1.4 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Karol TimotejKarol Timotej 03 03 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 PB 24.29 6.00
2 Hrubala Filip MartinHrubala Filip Martin 05 05 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 PB 24.36 5.00
3 Ťarcha MarkoŤarcha Marko 04 04 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 2 24.98
4 8 Medovič LukášMedovič Lukáš 03 03 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 25.33
5 Bartoníček MichalBartoníček Michal 03 03 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 25.52
6 Palaky ArnoldPalaky Arnold 04 04 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 25.60
Celkom 6 pretekárov
Beh 03 (ne, 28.6.2020 - 15:15) official Vietor: +1.0 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Pollák MichalPollák Michal 04 04 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 PB 24.73 3.00
2 Muránsky MilanMuránsky Milan 04 04 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 PB 24.74 2.00
3 2 Dániel RegőDániel Regő 05 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 PB 25.27 1.00
4 Jarábek MarcoJarábek Marco 03 03 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 3 25.67
Celkom 4 pretekári
Beh 04 (ne, 28.6.2020 - 15:15) official Vietor: -1.4 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Bartek DenisBartek Denis 03 03 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 24.68 4.00
2 Čulák TomášČulák Tomáš 04 04 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 26.37
3 Puha BalázsPuha Balázs 05 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 5 26.41
4 Remiš OndrejRemiš Ondrej 05 05 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 27.31
Kukučka JánKukučka Ján 03 03 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 3 DNS
Celkom 5 pretekárov
Beh 05 (ne, 28.6.2020 - 15:15) official Vietor: -0.9 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Bielik RichardBielik Richard 06 06 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 26.64
2 Zavadil FilipZavadil Filip 06 06 ŠK JablonicaŠK Jablonica 5 27.11
3 Dávid PeterDávid Peter 06 06 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 28.86
4 Bačík MatejBačík Matej 06 06 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 29.59
Celkom 4 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Rojka TomášRojka Tomáš 04 04 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 PB 23.17 11.00
2 Svoreň Jakub AntonSvoreň Jakub Anton 03 03 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 1 PB 23.61 9.00
3 Čery MatúšČery Matúš 04 04 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 2 24.26 8.00
3 Tóth GergőTóth Gergő 04 04 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 6 24.26 7.00
5 Karol TimotejKarol Timotej 03 03 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 PB 24.29 6.00
6 Hrubala Filip MartinHrubala Filip Martin 05 05 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 PB 24.36 5.00
7 Bartek DenisBartek Denis 03 03 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 24.68 4.00
8 Pollák MichalPollák Michal 04 04 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 PB 24.73 3.00
9 Muránsky MilanMuránsky Milan 04 04 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 PB 24.74 2.00
10 Ťarcha MarkoŤarcha Marko 04 04 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 2 24.98
11 2 Dániel RegőDániel Regő 05 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 PB 25.27 1.00
12 8 Medovič LukášMedovič Lukáš 03 03 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 25.33
13 Bartoníček MichalBartoníček Michal 03 03 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 25.52
14 Palaky ArnoldPalaky Arnold 04 04 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 25.60
15 Jarábek MarcoJarábek Marco 03 03 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 3 25.67
16 Čulák TomášČulák Tomáš 04 04 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 26.37
17 Puha BalázsPuha Balázs 05 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 5 26.41
18 Bielik RichardBielik Richard 06 06 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 26.64
19 Zavadil FilipZavadil Filip 06 06 ŠK JablonicaŠK Jablonica 5 27.11
20 Remiš OndrejRemiš Ondrej 05 05 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 27.31
21 Dávid PeterDávid Peter 06 06 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 28.86
22 Bačík MatejBačík Matej 06 06 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 29.59
Špak FilipŠpak Filip 03 03 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 DNS
Kopček SamuelKopček Samuel 03 03 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 DNS
Kukučka JánKukučka Ján 03 03 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 3 DNS

200 m - Ženy (Beh)

Beh (ne, 28.6.2020 - 15:25) official Vietor: -1.8 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Ledecká DanielaLedecká Daniela 96 96 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 24.77
2 Forster ViktóriaForster Viktória 02 02 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 26.21
3 Húsková NinaHúsková Nina 02 02 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 26.61
4 Miklová MariettaMiklová Marietta 02 02 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 2 26.73
5 15 Puha RékaPuha Réka 02 02 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 27.35
6 Šišoláková LuciaŠišoláková Lucia 02 02 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 6 29.69
Celkom 6 pretekárov

200 m - Dorastenky (Beh)

Beh 01 (ne, 28.6.2020 - 15:25) official Vietor: -1.5 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Žibritová RebekaŽibritová Rebeka 05 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 5 PB 25.93 11.00
2 Švecová AndreaŠvecová Andrea 03 03 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 26.16 9.00
3 Kusyová JankaKusyová Janka 03 03 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 26.57 8.00
4 Mišovičová KatarínaMišovičová Katarína 03 03 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 27.36 7.00
5 Nováková SoňaNováková Soňa 03 03 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 28.22 5.00
Mikušincová MiroslavaMikušincová Miroslava 03 03 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 2 DNS
Celkom 6 pretekárov
Beh 02 (ne, 28.6.2020 - 15:25) official Vietor: -1.0 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Farkas LeaFarkas Lea 03 03 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 27.55 6.00
2 Šarinová DanielaŠarinová Daniela 03 03 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 4 28.79 3.00
3 Janeková ŠárkaJaneková Šárka 03 03 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 6 PB 29.33 1.00
4 Znášiková PetraZnášiková Petra 04 04 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 5 30.96
5 Danková KatarínaDanková Katarína 03 03 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 32.40
Šimeková MáriaŠimeková Mária 03 03 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 DNS
Celkom 6 pretekárov
Beh 03 (ne, 28.6.2020 - 15:25) official Vietor: -1.5 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
MS Morávková TimeaMorávková Timea 04 04 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 4 27.78
2 Poláková TerezaPoláková Tereza 05 05 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 5 28.43 4.00
3 Petrovičová LuciaPetrovičová Lucia 04 04 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 2 PB 29.01 2.00
4 Malovecká DominikaMalovecká Dominika 04 04 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 PB 29.92
5 Šeniglová BiankaŠeniglová Bianka 06 06 AK Junior HoličAK Junior Holič 1 31.65
Celkom 5 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Žibritová RebekaŽibritová Rebeka 05 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 5 PB 25.93 11.00
2 Švecová AndreaŠvecová Andrea 03 03 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 26.16 9.00
3 Kusyová JankaKusyová Janka 03 03 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 26.57 8.00
4 Mišovičová KatarínaMišovičová Katarína 03 03 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 27.36 7.00
5 Farkas LeaFarkas Lea 03 03 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 27.55 6.00
6 Morávková TimeaMorávková Timea 04 04 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 4 27.78
7 Nováková SoňaNováková Soňa 03 03 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 28.22 5.00
8 Poláková TerezaPoláková Tereza 05 05 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 5 28.43 4.00
9 Šarinová DanielaŠarinová Daniela 03 03 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 4 28.79 3.00
10 Petrovičová LuciaPetrovičová Lucia 04 04 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 2 PB 29.01 2.00
11 Janeková ŠárkaJaneková Šárka 03 03 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 6 PB 29.33 1.00
12 Malovecká DominikaMalovecká Dominika 04 04 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 PB 29.92
13 Znášiková PetraZnášiková Petra 04 04 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 5 30.96
14 Šeniglová BiankaŠeniglová Bianka 06 06 AK Junior HoličAK Junior Holič 1 31.65
15 Danková KatarínaDanková Katarína 03 03 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 32.40
Mikušincová MiroslavaMikušincová Miroslava 03 03 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 2 DNS
Šimeková MáriaŠimeková Mária 03 03 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 DNS