<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

1. kolo Atletická liga

Dubnica n.V. (12. 7. 2020)

4 x 100 m kluby - Muži (Beh)

Beh 01 (ne, 12.7.2020 - 17:10) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 143 Košík, Benda, Haraslin, Volko Košík, Benda, Haraslin, Volko Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 3 0:41.49 0.241 11.00
2 171 Puchovský, Rojka, Kutruc, Dömötör Puchovský, Rojka, Kutruc, Dömötör ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 0:42.68 0.166 9.00
3 257 Kostolný, Marček, Ďurdina, Beladič Kostolný, Marček, Ďurdina, Beladič AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 0:43.56 0.398 8.00
4 295 Jelínek, Bekiaris, Pástor, Ambrózy Jelínek, Bekiaris, Pástor, Ambrózy AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 0:45.86 0.247 7.00
5 325 Ruffíni, Deák, Náhlik, Schnelldorfer Ruffíni, Deák, Náhlik, Schnelldorfer AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 1 0:46.55 0.195 5.00
6 19 Lopúch, Labuda, Seko, Svoreň Lopúch, Labuda, Seko, Svoreň AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 6 0:46.90 0.374 3.00
Celkom 6 pretekárov
Beh 02 (ne, 12.7.2020 - 17:10) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 156 Bartoníček, Hruška, Kopček, Halbavý Bartoníček, Hruška, Kopček, Halbavý ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 0:46.42 0.194 6.00
2 267 Špacír, Drobný, Pavelka, Tóth Špacír, Drobný, Pavelka, Tóth AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 1 0:46.68 0.182 4.00
3 140 Gazdič, Belluš, Paško, Federič Gazdič, Belluš, Paško, Federič Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 5 0:47.17 0.334 2.00
4 292 Cesnak, Staš, Haják, Váňa Cesnak, Staš, Haják, Váňa AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 0:48.40 0.206 1.00
69 Jursa, Adamovič, Sviták, Perrone Jursa, Adamovič, Sviták, Perrone Atletika BratislavaAtletika Bratislava 4 DNF 0.329
246 Lúža, Cidorík, Pázmány, Cisár Lúža, Cidorík, Pázmány, Cisár AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 DNF 0.303
Celkom 6 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 143 Košík, Benda, Haraslin, Volko Košík, Benda, Haraslin, Volko Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 3 0:41.49 0.241 11.00
2 171 Puchovský, Rojka, Kutruc, Dömötör Puchovský, Rojka, Kutruc, Dömötör ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 0:42.68 0.166 9.00
3 257 Kostolný, Marček, Ďurdina, Beladič Kostolný, Marček, Ďurdina, Beladič AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 0:43.56 0.398 8.00
4 295 Jelínek, Bekiaris, Pástor, Ambrózy Jelínek, Bekiaris, Pástor, Ambrózy AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 0:45.86 0.247 7.00
5 156 Bartoníček, Hruška, Kopček, Halbavý Bartoníček, Hruška, Kopček, Halbavý ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 0:46.42 0.194 6.00
6 325 Ruffíni, Deák, Náhlik, Schnelldorfer Ruffíni, Deák, Náhlik, Schnelldorfer AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 1 0:46.55 0.195 5.00
7 267 Špacír, Drobný, Pavelka, Tóth Špacír, Drobný, Pavelka, Tóth AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 1 0:46.68 0.182 4.00
8 19 Lopúch, Labuda, Seko, Svoreň Lopúch, Labuda, Seko, Svoreň AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 6 0:46.90 0.374 3.00
9 140 Gazdič, Belluš, Paško, Federič Gazdič, Belluš, Paško, Federič Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 5 0:47.17 0.334 2.00
10 292 Cesnak, Staš, Haják, Váňa Cesnak, Staš, Haják, Váňa AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 0:48.40 0.206 1.00
69 Jursa, Adamovič, Sviták, Perrone Jursa, Adamovič, Sviták, Perrone Atletika BratislavaAtletika Bratislava 4 DNF 0.329
246 Lúža, Cidorík, Pázmány, Cisár Lúža, Cidorík, Pázmány, Cisár AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 DNF 0.303

4 x 100 m kluby - Ženy (Beh)

Beh 01 (ne, 12.7.2020 - 17:20) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 202 Kovačovicová, Zapletalová, Ledecká, Forster Kovačovicová, Zapletalová, Ledecká, Forster ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 0:46.65 0.278 11.00
2 122 Engel, Tomková, Putalová, Predajnianska Engel, Tomková, Putalová, Predajnianska ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 2 0:49.43 0.216 8.00
3 350 Kišková, Kubaščíková, Molnárová, Zápotočná Kišková, Kubaščíková, Molnárová, Zápotočná AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 3 0:50.14 0.286 7.00
4 285 Petřvalská, Šmigová, Babiczová, Bučičová Petřvalská, Šmigová, Babiczová, Bučičová AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 1 0:50.38 0.264 6.00
5 307 Kočerhová, Géciová, Luptáková, Rusnáková Kočerhová, Géciová, Luptáková, Rusnáková AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 6 0:53.13 0.368 5.00
6 329 Hrajnohová, Antušeková, Lepotová, Pekarčíková Hrajnohová, Antušeková, Lepotová, Pekarčíková AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 5 0:53.88 0.473 4.00
Celkom 6 pretekárov
Beh 02 (ne, 12.7.2020 - 17:20) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 184 Takácsová, Húsková, Kusyová, Švecová Takácsová, Húsková, Kusyová, Švecová ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 0:48.64 0.176 9.00
2 155 Veselská, Strýčková, Pistovčáková, Čederlová Veselská, Strýčková, Pistovčáková, Čederlová Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 4 0:50.33 0.222
3 274 Tési, Behúňová, Chomaničová, Krajčovičová Tési, Behúňová, Chomaničová, Krajčovičová AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 0:55.03 0.290 3.00
Celkom 3 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 202 Kovačovicová, Zapletalová, Ledecká, Forster Kovačovicová, Zapletalová, Ledecká, Forster ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 0:46.65 0.278 11.00
2 184 Takácsová, Húsková, Kusyová, Švecová Takácsová, Húsková, Kusyová, Švecová ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 0:48.64 0.176 9.00
3 122 Engel, Tomková, Putalová, Predajnianska Engel, Tomková, Putalová, Predajnianska ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 2 0:49.43 0.216 8.00
4 350 Kišková, Kubaščíková, Molnárová, Zápotočná Kišková, Kubaščíková, Molnárová, Zápotočná AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 3 0:50.14 0.286 7.00
5 155 Veselská, Strýčková, Pistovčáková, Čederlová Veselská, Strýčková, Pistovčáková, Čederlová Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 4 0:50.33 0.222
6 285 Petřvalská, Šmigová, Babiczová, Bučičová Petřvalská, Šmigová, Babiczová, Bučičová AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 1 0:50.38 0.264 6.00
7 307 Kočerhová, Géciová, Luptáková, Rusnáková Kočerhová, Géciová, Luptáková, Rusnáková AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 6 0:53.13 0.368 5.00
8 329 Hrajnohová, Antušeková, Lepotová, Pekarčíková Hrajnohová, Antušeková, Lepotová, Pekarčíková AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 5 0:53.88 0.473 4.00
9 274 Tési, Behúňová, Chomaničová, Krajčovičová Tési, Behúňová, Chomaničová, Krajčovičová AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 0:55.03 0.290 3.00