<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

Finále atletickej ligy

Košice (15. 9. 2020)

100 m - Muži (Beh)

Beh 01 (ut, 15.9.2020 - 12:30) official Vietor: +1.7 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 110 Volko JánVolko Ján 96 96 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 4 10.34 0.175 11.00
2 50 Bujna ŠimonBujna Šimon 95 95 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 5 10.67 0.168 9.00
3 260 Murcko OliverMurcko Oliver 01 01 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 1 10.77 0.199 8.00
4 171 Beladič SamuelBeladič Samuel 02 02 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 10.81 0.200 7.00
5 185 Marček MiroslavMarček Miroslav 95 95 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 7 10.90 0.174 6.00
6 106 Košík TomášKošík Tomáš 00 00 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 6 11.02 0.162 4.50
7 3 Danáč DenisDanáč Denis 93 93 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 2 11.08 0.164 3.00
Celkom 7 pretekárov
Beh 02 (ut, 15.9.2020 - 12:30) official Vietor: -0.5 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 218 Jelínek RastislavJelínek Rastislav 01 01 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 11.02 0.147 4.50
2 127 Rojka TomášRojka Tomáš 04 04 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 11.19 0.165 2.00
3 55 Holec DominikHolec Dominik 95 95 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 6 11.25 0.178 1.00
4 223 Michalko SamuelMichalko Samuel 03 03 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 11.28 0.189
5 13 Noskovič LadislavNoskovič Ladislav 80 80 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 2 11.58 0.169
6 119 Kopček SamuelKopček Samuel 03 03 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 7 11.66 0.147
7 264 Schnelldorfer ArisSchnelldorfer Aris 99 99 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 1 12.18 0.188
Celkom 7 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 110 Volko JánVolko Ján 96 96 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 4 10.34 0.175 11.00
2 50 Bujna ŠimonBujna Šimon 95 95 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 5 10.67 0.168 9.00
3 260 Murcko OliverMurcko Oliver 01 01 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 1 10.77 0.199 8.00
4 171 Beladič SamuelBeladič Samuel 02 02 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 10.81 0.200 7.00
5 185 Marček MiroslavMarček Miroslav 95 95 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 7 10.90 0.174 6.00
6 106 Košík TomášKošík Tomáš 00 00 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 6 11.02 0.162 4.50
6 218 Jelínek RastislavJelínek Rastislav 01 01 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 11.02 0.147 4.50
8 3 Danáč DenisDanáč Denis 93 93 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 2 11.08 0.164 3.00
9 127 Rojka TomášRojka Tomáš 04 04 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 11.19 0.165 2.00
10 55 Holec DominikHolec Dominik 95 95 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 6 11.25 0.178 1.00
11 223 Michalko SamuelMichalko Samuel 03 03 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 11.28 0.189
12 13 Noskovič LadislavNoskovič Ladislav 80 80 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 2 11.58 0.169
13 119 Kopček SamuelKopček Samuel 03 03 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 7 11.66 0.147
14 264 Schnelldorfer ArisSchnelldorfer Aris 99 99 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 1 12.18 0.188

100 m - Ženy (Beh)

Beh 01 (ut, 15.9.2020 - 12:40) official Vietor: -0.1 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 139 Forster ViktóriaForster Viktória 02 02 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 12.04 0.147 11.00
2 144 Kovačovicová LenkaKovačovicová Lenka 01 01 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 12.12 0.158 9.00
3 75 Bezeková AlexandraBezeková Alexandra 92 92 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 3 12.30 0.196 8.00
4 94 Tomková BarboraTomková Barbora 96 96 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 6 12.44 0.166 7.00
5 249 Strýčková ViktóriaStrýčková Viktória 01 01 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 12.47 0.136 6.00
6 248 Rusnáková ViktóriaRusnáková Viktória 04 04 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 7 12.69 0.155 5.00
7 208 Šmigová KatarínaŠmigová Katarína 00 00 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 1 13.03 0.168 3.00
8 287 Kudlíková DanaKudlíková Dana 01 01 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 8 13.29 0.178
Celkom 8 pretekárov
Beh 02 (ut, 15.9.2020 - 12:40) official Vietor: -0.3 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 202 Majdáková NinaMajdáková Nina 02 02 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 12.98 0.199 4.00
2 42 Mišovičová KatarínaMišovičová Katarína 03 03 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 13.08 0.158 2.00
3 270 Lepotová AmáliaLepotová Amália 02 02 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 6 13.20 0.177 1.00
4 276 Pekarčíková LauraPekarčíková Laura 04 04 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 2 13.46 0.168
5 43 Nováková SoňaNováková Soňa 03 03 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 13.48 0.189
Celkom 5 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 139 Forster ViktóriaForster Viktória 02 02 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 12.04 0.147 11.00
2 144 Kovačovicová LenkaKovačovicová Lenka 01 01 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 12.12 0.158 9.00
3 75 Bezeková AlexandraBezeková Alexandra 92 92 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 3 12.30 0.196 8.00
4 94 Tomková BarboraTomková Barbora 96 96 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 6 12.44 0.166 7.00
5 249 Strýčková ViktóriaStrýčková Viktória 01 01 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 12.47 0.136 6.00
6 248 Rusnáková ViktóriaRusnáková Viktória 04 04 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 7 12.69 0.155 5.00
7 202 Majdáková NinaMajdáková Nina 02 02 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 12.98 0.199 4.00
8 208 Šmigová KatarínaŠmigová Katarína 00 00 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 1 13.03 0.168 3.00
9 42 Mišovičová KatarínaMišovičová Katarína 03 03 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 13.08 0.158 2.00
10 270 Lepotová AmáliaLepotová Amália 02 02 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 6 13.20 0.177 1.00
11 287 Kudlíková DanaKudlíková Dana 01 01 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 8 13.29 0.178
12 276 Pekarčíková LauraPekarčíková Laura 04 04 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 2 13.46 0.168
13 43 Nováková SoňaNováková Soňa 03 03 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 13.48 0.189