<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

Olympijské nádeje V4

Bratislava (25. 1. 2020)

60 m - Juniori (Beh)

Beh 01 (so, 25.1.2020 - 12:55) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 250 Matuščák TomášMatuščák Tomáš 011213 01 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 4 06.79 0.165
2 363 Jelínek RastislavJelínek Rastislav 010308 01 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 07.03 0.172
3 96 Farkas BenceFarkas Bence 020604 02 PSN Zrt.PSN Zrt. 5 07.12 0.189
4 340 Beladič SamuelBeladič Samuel 020130 02 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 7 07.22 0.165
5 231 Cerula SamuelCerula Samuel 011121 01 Atletika BratislavaAtletika Bratislava 1 07.32 0.140
6 84 Dormán BoldizsárDormán Boldizsár 010901 01 Keszthelyi VDSEKeszthelyi VDSE 2 07.53 0.143
7 61 Csányi KrisztoferCsányi Krisztofer 010701 01 Zalaszám-ZACZalaszám-ZAC 8 07.82 0.147
50 Tláskal TomášTláskal Tomáš 010214 01 AC ČáslavAC Čáslav 6 DNS
Celkom 8 pretekárov
Beh 02 (so, 25.1.2020 - 12:55) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 347 Igaz AdamIgaz Adam 020709 02 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 07.25 0.170
2 346 Ďurdina JakubĎurdina Jakub 010416 01 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 07.37 0.154
3 240 Ďurovský VladimírĎurovský Vladimír 010224 01 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 5 07.43 0.150
4 284 Špak FilipŠpak Filip 030615 03 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 07.45 0.193
5 171 Normann MártonNormann Márton 020515 02 GEACGEAC 7 07.51 0.182
6 232 Perrone AdrianoPerrone Adriano 010822 01 Atletika BratislavaAtletika Bratislava 1 07.55 0.172
7 343 Bugár MartinBugár Martin 020213 02 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 07.62 0.189
Celkom 7 pretekárov
Beh 03 (so, 25.1.2020 - 12:55) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 367 Sedlák ErikSedlák Erik 011031 01 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 07.33 0.177
2 249 Jakubov MilošJakubov Miloš 021025 02 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 4 07.45 0.138
3 251 Olenočin ŠimonOlenočin Šimon 021114 02 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 6 07.81 0.150
4 366 Patarák MatúšPatarák Matúš 010211 01 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 07.82 0.194
5 200 Oražem TimOražem Tim 020101 02 AK Poljane MariborAK Poljane Maribor 2 08.20 0.177
Celkom 5 pretekárov
Beh 04 (so, 25.1.2020 - 12:55) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 302 Obcovič PeterObcovič Peter 010404 01 ŠK JablonicaŠK Jablonica 5 07.48 0.162
2 383 Mizner MartinMizner Martin 011101 01 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 2 07.60 0.162
3 207 Legnavský BernardLegnavský Bernard 020819 02 AŠK Slávia Spišská Nová VesAŠK Slávia Spišská Nová Ves 4 07.63 0.174
4 379 Melega DominikMelega Dominik 020418 02 TJ Tatran Spišská Nová VesTJ Tatran Spišská Nová Ves 3 07.80 0.213
5 209 Fridmanský DenisFridmanský Denis 010721 01 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 6 08.18 0.173
Celkom 5 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 250 Matuščák TomášMatuščák Tomáš 011213 01 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 4 06.79 0.165
2 363 Jelínek RastislavJelínek Rastislav 010308 01 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 07.03 0.172
3 96 Farkas BenceFarkas Bence 020604 02 PSN Zrt.PSN Zrt. 5 07.12 0.189
4 340 Beladič SamuelBeladič Samuel 020130 02 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 7 07.22 0.165
5 347 Igaz AdamIgaz Adam 020709 02 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 07.25 0.170
6 231 Cerula SamuelCerula Samuel 011121 01 Atletika BratislavaAtletika Bratislava 1 07.32 0.140
7 367 Sedlák ErikSedlák Erik 011031 01 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 07.33 0.177
8 346 Ďurdina JakubĎurdina Jakub 010416 01 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 07.37 0.154
9 240 Ďurovský VladimírĎurovský Vladimír 010224 01 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 5 07.43 0.150
10 284 Špak FilipŠpak Filip 030615 03 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 07.45 0.193
10 249 Jakubov MilošJakubov Miloš 021025 02 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 4 07.45 0.138
12 302 Obcovič PeterObcovič Peter 010404 01 ŠK JablonicaŠK Jablonica 5 07.48 0.162
13 171 Normann MártonNormann Márton 020515 02 GEACGEAC 7 07.51 0.182
14 84 Dormán BoldizsárDormán Boldizsár 010901 01 Keszthelyi VDSEKeszthelyi VDSE 2 07.53 0.143
15 232 Perrone AdrianoPerrone Adriano 010822 01 Atletika BratislavaAtletika Bratislava 1 07.55 0.172
16 383 Mizner MartinMizner Martin 011101 01 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 2 07.60 0.162
17 343 Bugár MartinBugár Martin 020213 02 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 07.62 0.189
18 207 Legnavský BernardLegnavský Bernard 020819 02 AŠK Slávia Spišská Nová VesAŠK Slávia Spišská Nová Ves 4 07.63 0.174
19 379 Melega DominikMelega Dominik 020418 02 TJ Tatran Spišská Nová VesTJ Tatran Spišská Nová Ves 3 07.80 0.213
20 251 Olenočin ŠimonOlenočin Šimon 021114 02 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 6 07.81 0.150
21 61 Csányi KrisztoferCsányi Krisztofer 010701 01 Zalaszám-ZACZalaszám-ZAC 8 07.82 0.147
21 366 Patarák MatúšPatarák Matúš 010211 01 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 07.82 0.194
23 209 Fridmanský DenisFridmanský Denis 010721 01 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 6 08.18 0.173
24 200 Oražem TimOražem Tim 020101 02 AK Poljane MariborAK Poljane Maribor 2 08.20 0.177
50 Tláskal TomášTláskal Tomáš 010214 01 AC ČáslavAC Čáslav 6 DNS

60 m - Juniori (I. Séria)

I. Séria A (so, 25.1.2020 - 14:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 250 Matuščák TomášMatuščák Tomáš 011213 01 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 4 06.77 0.154
2 96 Farkas BenceFarkas Bence 020604 02 PSN Zrt.PSN Zrt. 3 07.03 0.175
3 363 Jelínek RastislavJelínek Rastislav 010308 01 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 07.05 0.160
4 340 Beladič SamuelBeladič Samuel 020130 02 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 07.15 0.153
5 347 Igaz AdamIgaz Adam 020709 02 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 07.24 0.199
6 231 Cerula SamuelCerula Samuel 011121 01 Atletika BratislavaAtletika Bratislava 7 07.33 0.119
7 346 Ďurdina JakubĎurdina Jakub 010416 01 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 8 07.37 0.190
8 367 Sedlák ErikSedlák Erik 011031 01 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 1 07.38 0.291
Celkom 8 pretekárov
I. Séria B (so, 25.1.2020 - 14:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 240 Ďurovský VladimírĎurovský Vladimír 010224 01 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 4 07.42 0.181
2 232 Perrone AdrianoPerrone Adriano 010822 01 Atletika BratislavaAtletika Bratislava 1 07.46 0.175
3 249 Jakubov MilošJakubov Miloš 021025 02 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 5 07.46 0.165
5 84 Dormán BoldizsárDormán Boldizsár 010901 01 Keszthelyi VDSEKeszthelyi VDSE 7 07.50 0.149
6 302 Obcovič PeterObcovič Peter 010404 01 ŠK JablonicaŠK Jablonica 6 07.56 0.197
7 171 Normann MártonNormann Márton 020515 02 GEACGEAC 2 07.56 0.181
8 383 Mizner MartinMizner Martin 011101 01 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 8 07.63 0.158
Celkom 7 pretekárov
I. Séria C (so, 25.1.2020 - 14:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 207 Legnavský BernardLegnavský Bernard 020819 02 AŠK Slávia Spišská Nová VesAŠK Slávia Spišská Nová Ves 5 07.61 0.193
2 379 Melega DominikMelega Dominik 020418 02 TJ Tatran Spišská Nová VesTJ Tatran Spišská Nová Ves 3 07.69 0.190
3 366 Patarák MatúšPatarák Matúš 010211 01 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 7 07.69 0.192
4 61 Csányi KrisztoferCsányi Krisztofer 010701 01 Zalaszám-ZACZalaszám-ZAC 2 07.72 0.140
5 251 Olenočin ŠimonOlenočin Šimon 021114 02 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 6 07.76 0.159
6 200 Oražem TimOražem Tim 020101 02 AK Poljane MariborAK Poljane Maribor 8 08.07 0.164
7 209 Fridmanský DenisFridmanský Denis 010721 01 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 1 08.21 0.192
343 Bugár MartinBugár Martin 020213 02 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 DQ -0.186
Poznámky:
DQ podľa pravidla 16.8
Celkom 8 pretekárov

60 m - Dorastenci (Beh)

Beh 01 (so, 25.1.2020 - 12:55) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 214 Nemec JakubNemec Jakub 030205 03 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 4 07.12 0.177
2 267 Federič FilipFederič Filip 040210 04 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 5 07.13 0.163
3 39 Sychra AdamSychra Adam 030704 03 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 3 07.33 0.177
4 97 Schmidt BenceSchmidt Bence 040518 04 PSN Zrt.PSN Zrt. 7 07.45 0.195
5 101 Barbalics BálintBarbalics Bálint 030423 03 Haladás VSEHaladás VSE 8 07.49 0.163
6 348 Kosár Levente MátéKosár Levente Máté 030207 03 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 07.55 0.233
281 Fáber RenéFáber René 031204 03 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 DQ
282 Rojka TomášRojka Tomáš 040602 04 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 DQ
Poznámky:
DQ podľa pravidla 16.8
Celkom 8 pretekárov
Beh 02 (so, 25.1.2020 - 12:55) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 361 Čerevka KristiánČerevka Kristián 030423 03 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 07.27 0.126
2 95 Erát KristófErát Kristóf 030926 03 PSN Zrt.PSN Zrt. 4 07.31 0.178
3 398 Sviták MartinSviták Martin 030228 03 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 2 07.42 0.176
4 246 Pollák MichalPollák Michal 040609 04 Slovan Duslo ŠaľaSlovan Duslo Šaľa 1 07.49 0.186
5 22 Beber JurijBeber Jurij 041127 04 AD ŠtajerskaAD Štajerska 3 07.51 0.145
6 85 Helter DánielHelter Dániel 040108 04 Keszthelyi VDSEKeszthelyi VDSE 6 07.64 0.172
7 74 Kovács BenceKovács Bence 030225 03 ARAKARAK 7 07.71 0.242
8 63 Vass GergelyVass Gergely 040226 04 Zalaszám-ZACZalaszám-ZAC 8 08.03 0.154
Celkom 8 pretekárov
Beh 03 (so, 25.1.2020 - 12:55) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 59 Gálpál ZsomborGálpál Zsombor 030726 03 Ikarus BSEIkarus BSE 4 07.46 0.173
2 199 Marinčič Rok RozmanMarinčič Rok Rozman 030101 03 AK Poljane MariborAK Poljane Maribor 5 07.47 0.191
3 10 Valo MarekValo Marek 031009 03 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 07.50 0.187
4 67 Csikós MihályCsikós Mihály 030903 03 BHSEBHSE 1 07.61 0.216
5 34 Budík LukášBudík Lukáš 030124 03 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 2 07.63 0.183
6 102 Boda HubaBoda Huba 040617 04 Haladás VSEHaladás VSE 7 07.71 0.198
7 334 Lipták AurelLipták Aurel 041019 04 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 6 07.77 0.173
8 103 Németh Dávid BenceNémeth Dávid Bence 030919 03 Haladás VSEHaladás VSE 8 07.81 0.196
Celkom 8 pretekárov
Beh 04 (so, 25.1.2020 - 12:55) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 247 Basoš MarcoBasoš Marco 030519 03 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 4 07.60 0.190
2 9 Palaky ArnoldPalaky Arnold 040217 04 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 07.69 0.142
3 353 Špacír LucasŠpacír Lucas 030827 03 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 7 07.72 0.174
4 17 Lopúch AdamLopúch Adam 031019 03 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 5 07.77 0.151
5 360 Cesnak JakubCesnak Jakub 040518 04 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 1 07.89 0.154
6 248 Basoš MartinBasoš Martin 040831 04 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 6 07.89 0.209
7 266 Belluš MartinBelluš Martin 040420 04 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 2 07.92 0.193
8 387 Baďura RichardBaďura Richard 041227 04 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 8 08.03 0.146
Celkom 8 pretekárov
Beh 05 (so, 25.1.2020 - 12:55) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 256 Šimek DávidŠimek Dávid 040603 04 Individuálny člen SAZIndividuálny člen SAZ 5 07.98 0.184
2 8 Muránsky MilanMuránsky Milan 040308 04 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 08.01 0.178
3 280 Čulák TomášČulák Tomáš 040303 04 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 08.12 0.193
4 269 Majerčík MatúšMajerčík Matúš 040630 04 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 6 08.18 0.184
5 365 Majda GabrielMajda Gabriel 030514 03 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 08.38 0.192
Celkom 5 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 214 Nemec JakubNemec Jakub 030205 03 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 4 07.12 0.177
2 267 Federič FilipFederič Filip 040210 04 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 5 07.13 0.163
3 361 Čerevka KristiánČerevka Kristián 030423 03 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 07.27 0.126
4 95 Erát KristófErát Kristóf 030926 03 PSN Zrt.PSN Zrt. 4 07.31 0.178
5 39 Sychra AdamSychra Adam 030704 03 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 3 07.33 0.177
6 398 Sviták MartinSviták Martin 030228 03 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 2 07.42 0.176
7 97 Schmidt BenceSchmidt Bence 040518 04 PSN Zrt.PSN Zrt. 7 07.45 0.195
8 59 Gálpál ZsomborGálpál Zsombor 030726 03 Ikarus BSEIkarus BSE 4 07.46 0.173
9 199 Marinčič Rok RozmanMarinčič Rok Rozman 030101 03 AK Poljane MariborAK Poljane Maribor 5 07.47 0.191
10 101 Barbalics BálintBarbalics Bálint 030423 03 Haladás VSEHaladás VSE 8 07.49 0.163
10 246 Pollák MichalPollák Michal 040609 04 Slovan Duslo ŠaľaSlovan Duslo Šaľa 1 07.49 0.186
12 10 Valo MarekValo Marek 031009 03 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 07.50 0.187
13 22 Beber JurijBeber Jurij 041127 04 AD ŠtajerskaAD Štajerska 3 07.51 0.145
14 348 Kosár Levente MátéKosár Levente Máté 030207 03 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 07.55 0.233
15 247 Basoš MarcoBasoš Marco 030519 03 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 4 07.60 0.190
16 67 Csikós MihályCsikós Mihály 030903 03 BHSEBHSE 1 07.61 0.216
17 34 Budík LukášBudík Lukáš 030124 03 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 2 07.63 0.183
18 85 Helter DánielHelter Dániel 040108 04 Keszthelyi VDSEKeszthelyi VDSE 6 07.64 0.172
19 9 Palaky ArnoldPalaky Arnold 040217 04 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 07.69 0.142
20 74 Kovács BenceKovács Bence 030225 03 ARAKARAK 7 07.71 0.242
20 102 Boda HubaBoda Huba 040617 04 Haladás VSEHaladás VSE 7 07.71 0.198
22 353 Špacír LucasŠpacír Lucas 030827 03 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 7 07.72 0.174
23 334 Lipták AurelLipták Aurel 041019 04 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 6 07.77 0.173
23 17 Lopúch AdamLopúch Adam 031019 03 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 5 07.77 0.151
25 103 Németh Dávid BenceNémeth Dávid Bence 030919 03 Haladás VSEHaladás VSE 8 07.81 0.196
26 360 Cesnak JakubCesnak Jakub 040518 04 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 1 07.89 0.154
26 248 Basoš MartinBasoš Martin 040831 04 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 6 07.89 0.209
28 266 Belluš MartinBelluš Martin 040420 04 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 2 07.92 0.193
29 256 Šimek DávidŠimek Dávid 040603 04 Individuálny člen SAZIndividuálny člen SAZ 5 07.98 0.184
30 8 Muránsky MilanMuránsky Milan 040308 04 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 08.01 0.178
31 63 Vass GergelyVass Gergely 040226 04 Zalaszám-ZACZalaszám-ZAC 8 08.03 0.154
31 387 Baďura RichardBaďura Richard 041227 04 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 8 08.03 0.146
33 280 Čulák TomášČulák Tomáš 040303 04 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 08.12 0.193
34 269 Majerčík MatúšMajerčík Matúš 040630 04 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 6 08.18 0.184
35 365 Majda GabrielMajda Gabriel 030514 03 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 08.38 0.192
281 Fáber RenéFáber René 031204 03 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 DQ
282 Rojka TomášRojka Tomáš 040602 04 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 DQ

60 m - Dorastenci (I. Séria)

I. Séria A (so, 25.1.2020 - 14:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 267 Federič FilipFederič Filip 040210 04 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 5 07.00 0.160
2 214 Nemec JakubNemec Jakub 030205 03 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 4 07.14 0.180
3 361 Čerevka KristiánČerevka Kristián 030423 03 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 07.27 0.160
4 95 Erát KristófErát Kristóf 030926 03 PSN Zrt.PSN Zrt. 6 07.27 0.164
5 39 Sychra AdamSychra Adam 030704 03 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 2 07.35 0.159
6 398 Sviták MartinSviták Martin 030228 03 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 7 07.40 0.167
7 97 Schmidt BenceSchmidt Bence 040518 04 PSN Zrt.PSN Zrt. 1 07.48 0.207
8 59 Gálpál ZsomborGálpál Zsombor 030726 03 Ikarus BSEIkarus BSE 8 07.57 0.171
Celkom 8 pretekárov
I. Séria B (so, 25.1.2020 - 14:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 199 Marinčič Rok RozmanMarinčič Rok Rozman 030101 03 AK Poljane MariborAK Poljane Maribor 4 07.42 0.173
2 101 Barbalics BálintBarbalics Bálint 030423 03 Haladás VSEHaladás VSE 5 07.47 0.155
3 10 Valo MarekValo Marek 031009 03 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 6 07.47 0.198
4 246 Pollák MichalPollák Michal 040609 04 Slovan Duslo ŠaľaSlovan Duslo Šaľa 3 07.50 0.184
5 348 Kosár Levente MátéKosár Levente Máté 030207 03 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 7 07.54 0.203
6 247 Basoš MarcoBasoš Marco 030519 03 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 1 07.69 0.183
22 Beber JurijBeber Jurij 041127 04 AD ŠtajerskaAD Štajerska 2 DNS
67 Csikós MihályCsikós Mihály 030903 03 BHSEBHSE 8 DNS
Celkom 8 pretekárov
I. Séria C (so, 25.1.2020 - 14:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 74 Kovács BenceKovács Bence 030225 03 ARAKARAK 2 07.61 0.213
2 34 Budík LukášBudík Lukáš 030124 03 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 4 07.62 0.145
3 85 Helter DánielHelter Dániel 040108 04 Keszthelyi VDSEKeszthelyi VDSE 5 07.67 0.156
4 102 Boda HubaBoda Huba 040617 04 Haladás VSEHaladás VSE 6 07.68 0.180
5 353 Špacír LucasŠpacír Lucas 030827 03 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 7 07.75 0.160
6 9 Palaky ArnoldPalaky Arnold 040217 04 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 07.78 0.159
7 334 Lipták AurelLipták Aurel 041019 04 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 1 07.86 0.183
8 17 Lopúch AdamLopúch Adam 031019 03 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 8 07.90 0.182
Celkom 8 pretekárov
I. Séria D (so, 25.1.2020 - 14:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 103 Németh Dávid BenceNémeth Dávid Bence 030919 03 Haladás VSEHaladás VSE 4 07.66 0.182
2 248 Basoš MartinBasoš Martin 040831 04 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 5 07.71 0.171
3 387 Baďura RichardBaďura Richard 041227 04 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 1 07.93 0.182
4 8 Muránsky MilanMuránsky Milan 040308 04 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 7 07.93 0.156
5 256 Šimek DávidŠimek Dávid 040603 04 Individuálny člen SAZIndividuálny člen SAZ 2 08.00 0.215
6 63 Vass GergelyVass Gergely 040226 04 Zalaszám-ZACZalaszám-ZAC 8 08.01 0.187
7 266 Belluš MartinBelluš Martin 040420 04 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 6 08.04 0.207
8 360 Cesnak JakubCesnak Jakub 040518 04 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 08.07 0.184
Celkom 8 pretekárov
I. Séria E (so, 25.1.2020 - 14:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 282 Rojka TomášRojka Tomáš 040602 04 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 07.33 0.176
2 281 Fáber RenéFáber René 031204 03 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 07.36 0.180
3 280 Čulák TomášČulák Tomáš 040303 04 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 08.10 0.239
4 365 Majda GabrielMajda Gabriel 030514 03 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 08.56 0.343
269 Majerčík MatúšMajerčík Matúš 040630 04 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 6 DNS
Celkom 5 pretekárov
I. Séria F (so, 25.1.2020 - 14:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
4 284 Špak FilipŠpak Filip 030615 03 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 07.47 0.183
Celkom 1 pretekári

60 m - Starší žiaci (Beh)

Beh 01 (so, 25.1.2020 - 12:55) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 310 Fuksa MiroslavFuksa Miroslav 050313 05 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 4 07.53 0.188
2 388 Ilgo AdamIlgo Adam 050815 05 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 6 07.63 0.216
3 225 Hrubala Filip MartinHrubala Filip Martin 050207 05 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 07.70 0.244
4 316 Varhaník MartinVarhaník Martin 060612 06 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 3 07.76 0.220
5 44 Havelka AdamHavelka Adam 050807 05 AC ČáslavAC Čáslav 7 07.92 0.167
212 Takács AndrásTakács András 060210 06 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 2 DNS
Celkom 6 pretekárov
Beh 02 (so, 25.1.2020 - 12:55) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 170 Fodor PéterFodor Péter 060804 06 GEACGEAC 4 07.79 0.228
2 313 Mikula GabrielMikula Gabriel 051230 05 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 6 07.96 0.192
3 7 Dániel RegőDániel Regő 050217 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 5 08.00 0.167
4 162 Hendlein DominikHendlein Dominik 050314 05 VEDACVEDAC 3 08.21 0.167
5 1 Frývaldský MiroslavFrývaldský Miroslav 050909 05 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 08.53 0.199
Celkom 5 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 310 Fuksa MiroslavFuksa Miroslav 050313 05 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 4 07.53 0.188
2 388 Ilgo AdamIlgo Adam 050815 05 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 6 07.63 0.216
3 225 Hrubala Filip MartinHrubala Filip Martin 050207 05 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 07.70 0.244
4 316 Varhaník MartinVarhaník Martin 060612 06 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 3 07.76 0.220
5 170 Fodor PéterFodor Péter 060804 06 GEACGEAC 4 07.79 0.228
6 44 Havelka AdamHavelka Adam 050807 05 AC ČáslavAC Čáslav 7 07.92 0.167
7 313 Mikula GabrielMikula Gabriel 051230 05 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 6 07.96 0.192
8 7 Dániel RegőDániel Regő 050217 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 5 08.00 0.167
9 162 Hendlein DominikHendlein Dominik 050314 05 VEDACVEDAC 3 08.21 0.167
10 1 Frývaldský MiroslavFrývaldský Miroslav 050909 05 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 08.53 0.199
212 Takács AndrásTakács András 060210 06 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 2 DNS

60 m - Starší žiaci (I. Séria)

I. Séria A (so, 25.1.2020 - 14:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 225 Hrubala Filip MartinHrubala Filip Martin 050207 05 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 07.51 0.158
2 316 Varhaník MartinVarhaník Martin 060612 06 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 6 07.57 0.196
3 388 Ilgo AdamIlgo Adam 050815 05 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 5 07.58 0.185
4 170 Fodor PéterFodor Péter 060804 06 GEACGEAC 2 07.63 0.191
5 44 Havelka AdamHavelka Adam 050807 05 AC ČáslavAC Čáslav 7 07.91 0.169
310 Fuksa MiroslavFuksa Miroslav 050313 05 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 4 DQ
Poznámky:
DQ podľa pravidla 16.8
Celkom 6 pretekárov
I. Séria B (so, 25.1.2020 - 14:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 313 Mikula GabrielMikula Gabriel 051230 05 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 4 07.96 0.227
2 7 Dániel RegőDániel Regő 050217 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 5 08.01 0.145
3 162 Hendlein DominikHendlein Dominik 050314 05 VEDACVEDAC 3 08.18 0.179
4 1 Frývaldský MiroslavFrývaldský Miroslav 050909 05 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 6 08.49 0.167
Celkom 4 pretekári

60 m - Juniorky (Beh)

Beh 01 (so, 25.1.2020 - 12:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 322 Ondrejková MonikaOndrejková Monika 010828 01 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 5 07.84 0.145
2 402 Iacoban CristinaIacoban Cristina 971025 97 RomaniaRomania 4 07.87 0.152
3 66 Nagy PálmaNagy Pálma 010506 01 Zalaszám-ZACZalaszám-ZAC 6 08.04 0.392
4 230 Lehenová MonikaLehenová Monika 020423 02 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 08.17 0.188
5 236 Kozlová AnnaKozlová Anna 010912 01 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 7 08.36 0.189
6 20 Miklová MariettaMiklová Marietta 020219 02 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 8 08.40 0.159
153 Črček MonikaČrček Monika 010413 01 AD Slovenska BistricaAD Slovenska Bistrica 3 DNS
152 Dvoršak MašaDvoršak Maša 010116 01 Atletsko društvo Slovenska BistricaAtletsko društvo Slovenska ... 2 DNS
Celkom 8 pretekárov
Beh 02 (so, 25.1.2020 - 12:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 357 Majdáková NinaMajdáková Nina 020429 02 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 08.28 0.179
2 233 Čerňanská ViktóriaČerňanská Viktória 020329 02 Atletika BratislavaAtletika Bratislava 1 08.32 0.140
3 291 Ištvánová KatarínaIštvánová Katarína 010202 01 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 08.42 0.152
4 386 Lepotová AmáliaLepotová Amália 020429 02 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 3 08.50 0.239
5 203 Kampuš NikaKampuš Nika 020101 02 AK Poljane MariborAK Poljane Maribor 2 08.90 0.197
6 33 Rudolf NadjaRudolf Nadja 020414 02 AD ŠtajerskaAD Štajerska 6 09.27 0.215
151 Štramcar LaraŠtramcar Lara 010728 01 AK VelenjeAK Velenje 8 DNS
148 Podkrižnik TjašaPodkrižnik Tjaša 010227 01 AK VelenjeAK Velenje 7 DNS
Celkom 8 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 322 Ondrejková MonikaOndrejková Monika 010828 01 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 5 07.84 0.145
2 402 Iacoban CristinaIacoban Cristina 971025 97 RomaniaRomania 4 07.87 0.152
3 66 Nagy PálmaNagy Pálma 010506 01 Zalaszám-ZACZalaszám-ZAC 6 08.04 0.392
4 230 Lehenová MonikaLehenová Monika 020423 02 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 08.17 0.188
5 357 Majdáková NinaMajdáková Nina 020429 02 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 08.28 0.179
6 233 Čerňanská ViktóriaČerňanská Viktória 020329 02 Atletika BratislavaAtletika Bratislava 1 08.32 0.140
7 236 Kozlová AnnaKozlová Anna 010912 01 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 7 08.36 0.189
8 20 Miklová MariettaMiklová Marietta 020219 02 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 8 08.40 0.159
9 291 Ištvánová KatarínaIštvánová Katarína 010202 01 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 08.42 0.152
10 386 Lepotová AmáliaLepotová Amália 020429 02 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 3 08.50 0.239
11 203 Kampuš NikaKampuš Nika 020101 02 AK Poljane MariborAK Poljane Maribor 2 08.90 0.197
12 33 Rudolf NadjaRudolf Nadja 020414 02 AD ŠtajerskaAD Štajerska 6 09.27 0.215
153 Črček MonikaČrček Monika 010413 01 AD Slovenska BistricaAD Slovenska Bistrica 3 DNS
152 Dvoršak MašaDvoršak Maša 010116 01 Atletsko društvo Slovenska BistricaAtletsko društvo Slovenska ... 2 DNS
151 Štramcar LaraŠtramcar Lara 010728 01 AK VelenjeAK Velenje 8 DNS
148 Podkrižnik TjašaPodkrižnik Tjaša 010227 01 AK VelenjeAK Velenje 7 DNS

60 m - Juniorky (Finále)

Finále A (so, 25.1.2020 - 14:05) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 322 Ondrejková MonikaOndrejková Monika 010828 01 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 4 07.79 0.161
2 66 Nagy PálmaNagy Pálma 010506 01 Zalaszám-ZACZalaszám-ZAC 3 07.95 0.357
3 357 Majdáková NinaMajdáková Nina 020429 02 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 08.20 0.164
4 233 Čerňanská ViktóriaČerňanská Viktória 020329 02 Atletika BratislavaAtletika Bratislava 7 08.26 0.483
5 230 Lehenová MonikaLehenová Monika 020423 02 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 08.26 0.394
6 20 Miklová MariettaMiklová Marietta 020219 02 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 8 08.38 0.208
7 236 Kozlová AnnaKozlová Anna 010912 01 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 1 08.46 0.208
402 Iacoban CristinaIacoban Cristina 971025 97 RomaniaRomania 5 DNS
Celkom 8 pretekárov
Finále B (so, 25.1.2020 - 14:05) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 291 Ištvánová KatarínaIštvánová Katarína 010202 01 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 08.42 0.188
2 386 Lepotová AmáliaLepotová Amália 020429 02 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 5 08.48 0.254
3 203 Kampuš NikaKampuš Nika 020101 02 AK Poljane MariborAK Poljane Maribor 3 08.89 0.224
33 Rudolf NadjaRudolf Nadja 020414 02 AD ŠtajerskaAD Štajerska 6 DNS
Celkom 4 pretekári

60 m - Dorastenky (Beh)

Beh 01 (so, 25.1.2020 - 12:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 110 Mitanová KarolínaMitanová Karolína 041115 04 AC Slovácká Slávia Uherské HradištěAC Slovácká Slávia Uherské ... 4 07.98 0.191
2 41 Kuchmister VictoriaKuchmister Victoria 030919 03 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 7 08.11 0.280
3 317 Cellerová AgátaCellerová Agáta 030625 03 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 6 08.12 0.183
4 79 Gimesi KataGimesi Kata 030908 03 ARAKARAK 3 08.15 0.178
5 338 Holeková KarolínaHoleková Karolína 040306 04 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 1 08.15 0.222
6 273 Čederlová ElaČederlová Ela 041107 04 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 8 08.15 0.390
7 339 Môcová RadoslavaMôcová Radoslava 030726 03 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 2 08.16 0.224
70 Nagy VanesszaNagy Vanessza 030322 03 BHSEBHSE 5 DNF 0.240
Celkom 8 pretekárov
Beh 02 (so, 25.1.2020 - 12:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 65 Kovács AnnaKovács Anna 040129 04 Zalaszám-ZACZalaszám-ZAC 2 08.07 0.163
2 82 Szabó GrétaSzabó Gréta 040101 04 ARAKARAK 3 08.16 0.171
3 184 Nyilasi DiánaNyilasi Diána 040804 04 UTEUTE 1 08.29 0.170
4 80 Grubits LiliGrubits Lili 041223 04 ARAKARAK 5 08.41 0.168
5 2 Brandisová NicolaBrandisová Nicola 041027 04 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 4 08.53 0.155
6 64 Koller DorinaKoller Dorina 040206 04 Zalaszám-ZACZalaszám-ZAC 7 08.75 0.147
169 Vadászi BíborkaVadászi Bíborka 040602 04 VEDACVEDAC 6 DNS
331 Turičíková MáriaTuričíková Mária 030919 03 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 8 DNS
Celkom 8 pretekárov
Beh 03 (so, 25.1.2020 - 12:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 320 Hübschová LíviaHübschová Lívia 040904 04 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 5 08.24 0.182
2 81 Mergl ZojaMergl Zoja 040422 04 ARAKARAK 4 08.26 0.187
3 92 Kántor PirosKántor Piros 031122 03 Keszthelyi VDSEKeszthelyi VDSE 3 08.26 0.173
4 204 Krajnc DanajaKrajnc Danaja 030523 03 AK Poljane MariborAK Poljane Maribor 7 08.31 0.166
5 156 Mišovičová KatarínaMišovičová Katarína 030107 03 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 08.34 0.150
6 358 Petřvalská ValentínaPetřvalská Valentína 041205 04 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 08.34 0.294
7 292 Kusyová JankaKusyová Janka 030315 03 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 08.44 0.174
8 279 Veselská SandraVeselská Sandra 041004 04 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 8 08.51 0.178
Celkom 8 pretekárov
Beh 04 (so, 25.1.2020 - 12:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 93 Kusztor VirágKusztor Virág 040902 04 Keszthelyi VDSEKeszthelyi VDSE 6 08.43 0.174
2 105 Vörös DorkaVörös Dorka 030909 03 Haladás VSEHaladás VSE 3 08.47 0.335
3 277 Pistovčáková ZuzanaPistovčáková Zuzana 031106 03 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 2 08.49 0.344
4 400 Urbanovská LillyUrbanovská Lilly 040714 04 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 8 08.54 0.380
5 377 Semanova JaroslavaSemanova Jaroslava 040907 04 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 08.74 0.256
6 90 Dormán DóraDormán Dóra 031106 03 Keszthelyi VDSEKeszthelyi VDSE 7 08.86 0.176
7 181 Adámi DalmaAdámi Dalma 040511 04 UTEUTE 4 08.86 0.206
8 154 Havelková AnnaHavelková Anna 040505 04 AC ČáslavAC Čáslav 1 08.89 0.493
Celkom 8 pretekárov
Beh 05 (so, 25.1.2020 - 12:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 244 Segečová MartinaSegečová Martina 031219 03 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 4 08.41 0.198
2 370 Brachová ViktóriaBrachová Viktória 030102 03 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 8 08.42 0.167
3 4 Šimeková MáriaŠimeková Mária 030205 03 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 6 08.61 0.170
4 337 Futáková ViktóriaFutáková Viktória 040520 04 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 2 08.61 0.171
5 393 Kekeliová SarahKekeliová Sarah 040120 04 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 5 08.66 0.222
6 385 Hatinová Mia MiriamHatinová Mia Miriam 030424 03 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 3 08.68 0.175
7 205 Petek Nika KovačičPetek Nika Kovačič 030101 03 AK Poljane MariborAK Poljane Maribor 1 08.87 0.201
8 376 Luptáková KristínaLuptáková Kristína 031116 03 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 7 08.94 0.274
Celkom 8 pretekárov
Beh 06 (so, 25.1.2020 - 12:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 295 Švecová AndreaŠvecová Andrea 030107 03 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 7 08.10 0.187
2 410 Ďurmeková AdelaĎurmeková Adela 041012 04 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 2 08.53 0.161
3 234 Valekova MaiaraValekova Maiara 040604 04 Atletika BratislavaAtletika Bratislava 4 08.85 0.210
4 369 Andrushchak OlenaAndrushchak Olena 030310 03 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 08.90 0.146
5 374 Kolláriková SimonettaKolláriková Simonetta 030106 03 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 09.09 0.579
6 286 Batyková SofiaBatyková Sofia 030520 03 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 09.30 0.574
Celkom 6 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 110 Mitanová KarolínaMitanová Karolína 041115 04 AC Slovácká Slávia Uherské HradištěAC Slovácká Slávia Uherské ... 4 07.98 0.191
2 65 Kovács AnnaKovács Anna 040129 04 Zalaszám-ZACZalaszám-ZAC 2 08.07 0.163
3 295 Švecová AndreaŠvecová Andrea 030107 03 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 7 08.10 0.187
4 41 Kuchmister VictoriaKuchmister Victoria 030919 03 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 7 08.11 0.280
5 317 Cellerová AgátaCellerová Agáta 030625 03 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 6 08.12 0.183
6 79 Gimesi KataGimesi Kata 030908 03 ARAKARAK 3 08.15 0.178
6 338 Holeková KarolínaHoleková Karolína 040306 04 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 1 08.15 0.222
6 273 Čederlová ElaČederlová Ela 041107 04 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 8 08.15 0.390
9 339 Môcová RadoslavaMôcová Radoslava 030726 03 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 2 08.16 0.224
9 82 Szabó GrétaSzabó Gréta 040101 04 ARAKARAK 3 08.16 0.171
11 320 Hübschová LíviaHübschová Lívia 040904 04 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 5 08.24 0.182
12 81 Mergl ZojaMergl Zoja 040422 04 ARAKARAK 4 08.26 0.187
12 92 Kántor PirosKántor Piros 031122 03 Keszthelyi VDSEKeszthelyi VDSE 3 08.26 0.173
14 184 Nyilasi DiánaNyilasi Diána 040804 04 UTEUTE 1 08.29 0.170
15 204 Krajnc DanajaKrajnc Danaja 030523 03 AK Poljane MariborAK Poljane Maribor 7 08.31 0.166
16 156 Mišovičová KatarínaMišovičová Katarína 030107 03 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 08.34 0.150
16 358 Petřvalská ValentínaPetřvalská Valentína 041205 04 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 08.34 0.294
18 80 Grubits LiliGrubits Lili 041223 04 ARAKARAK 5 08.41 0.168
18 244 Segečová MartinaSegečová Martina 031219 03 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 4 08.41 0.198
20 370 Brachová ViktóriaBrachová Viktória 030102 03 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 8 08.42 0.167
21 93 Kusztor VirágKusztor Virág 040902 04 Keszthelyi VDSEKeszthelyi VDSE 6 08.43 0.174
22 292 Kusyová JankaKusyová Janka 030315 03 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 08.44 0.174
23 105 Vörös DorkaVörös Dorka 030909 03 Haladás VSEHaladás VSE 3 08.47 0.335
24 277 Pistovčáková ZuzanaPistovčáková Zuzana 031106 03 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 2 08.49 0.344
25 279 Veselská SandraVeselská Sandra 041004 04 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 8 08.51 0.178
26 2 Brandisová NicolaBrandisová Nicola 041027 04 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 4 08.53 0.155
26 410 Ďurmeková AdelaĎurmeková Adela 041012 04 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 2 08.53 0.161
28 400 Urbanovská LillyUrbanovská Lilly 040714 04 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 8 08.54 0.380
29 4 Šimeková MáriaŠimeková Mária 030205 03 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 6 08.61 0.170
29 337 Futáková ViktóriaFutáková Viktória 040520 04 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 2 08.61 0.171
31 393 Kekeliová SarahKekeliová Sarah 040120 04 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 5 08.66 0.222
32 385 Hatinová Mia MiriamHatinová Mia Miriam 030424 03 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 3 08.68 0.175
33 377 Semanova JaroslavaSemanova Jaroslava 040907 04 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 08.74 0.256
34 64 Koller DorinaKoller Dorina 040206 04 Zalaszám-ZACZalaszám-ZAC 7 08.75 0.147
35 234 Valekova MaiaraValekova Maiara 040604 04 Atletika BratislavaAtletika Bratislava 4 08.85 0.210
36 90 Dormán DóraDormán Dóra 031106 03 Keszthelyi VDSEKeszthelyi VDSE 7 08.86 0.176
36 181 Adámi DalmaAdámi Dalma 040511 04 UTEUTE 4 08.86 0.206
38 205 Petek Nika KovačičPetek Nika Kovačič 030101 03 AK Poljane MariborAK Poljane Maribor 1 08.87 0.201
39 154 Havelková AnnaHavelková Anna 040505 04 AC ČáslavAC Čáslav 1 08.89 0.493
40 369 Andrushchak OlenaAndrushchak Olena 030310 03 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 08.90 0.146
41 376 Luptáková KristínaLuptáková Kristína 031116 03 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 7 08.94 0.274
42 374 Kolláriková SimonettaKolláriková Simonetta 030106 03 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 09.09 0.579
43 286 Batyková SofiaBatyková Sofia 030520 03 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 09.30 0.574
70 Nagy VanesszaNagy Vanessza 030322 03 BHSEBHSE 5 DNF 0.240
169 Vadászi BíborkaVadászi Bíborka 040602 04 VEDACVEDAC 6 DNS
331 Turičíková MáriaTuričíková Mária 030919 03 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 8 DNS

60 m - Dorastenky (I. Séria)

I. Séria A (so, 25.1.2020 - 14:05) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 110 Mitanová KarolínaMitanová Karolína 041115 04 AC Slovácká Slávia Uherské HradištěAC Slovácká Slávia Uherské ... 4 07.96 0.175
2 295 Švecová AndreaŠvecová Andrea 030107 03 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 08.03 0.193
3 65 Kovács AnnaKovács Anna 040129 04 Zalaszám-ZACZalaszám-ZAC 5 08.05 0.170
4 41 Kuchmister VictoriaKuchmister Victoria 030919 03 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 6 08.08 0.393
5 317 Cellerová AgátaCellerová Agáta 030625 03 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 2 08.09 0.170
6 273 Čederlová ElaČederlová Ela 041107 04 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 7 08.11 0.545
7 79 Gimesi KataGimesi Kata 030908 03 ARAKARAK 1 08.18 0.347
8 338 Holeková KarolínaHoleková Karolína 040306 04 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 8 08.18 0.162
Celkom 8 pretekárov
I. Séria B (so, 25.1.2020 - 14:05) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 339 Môcová RadoslavaMôcová Radoslava 030726 03 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 4 08.08 0.204
2 82 Szabó GrétaSzabó Gréta 040101 04 ARAKARAK 5 08.22 0.160
3 320 Hübschová LíviaHübschová Lívia 040904 04 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 3 08.24 0.177
4 184 Nyilasi DiánaNyilasi Diána 040804 04 UTEUTE 7 08.27 0.154
5 156 Mišovičová KatarínaMišovičová Katarína 030107 03 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 8 08.29 0.140
6 204 Krajnc DanajaKrajnc Danaja 030523 03 AK Poljane MariborAK Poljane Maribor 1 08.32 0.130
7 81 Mergl ZojaMergl Zoja 040422 04 ARAKARAK 2 08.34 0.386
8 92 Kántor PirosKántor Piros 031122 03 Keszthelyi VDSEKeszthelyi VDSE 6 08.35 0.219
Celkom 8 pretekárov
I. Séria C (so, 25.1.2020 - 14:05) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 358 Petřvalská ValentínaPetřvalská Valentína 041205 04 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 08.32 0.249
2 292 Kusyová JankaKusyová Janka 030315 03 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 7 08.35 0.192
3 244 Segečová MartinaSegečová Martina 031219 03 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 3 08.39 0.249
4 93 Kusztor VirágKusztor Virág 040902 04 Keszthelyi VDSEKeszthelyi VDSE 2 08.41 0.168
5 80 Grubits LiliGrubits Lili 041223 04 ARAKARAK 5 08.41 0.220
6 277 Pistovčáková ZuzanaPistovčáková Zuzana 031106 03 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 8 08.45 0.201
7 370 Brachová ViktóriaBrachová Viktória 030102 03 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 6 08.56 0.161
105 Vörös DorkaVörös Dorka 030909 03 Haladás VSEHaladás VSE 1 DNS
Celkom 8 pretekárov
I. Séria D (so, 25.1.2020 - 14:05) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 2 Brandisová NicolaBrandisová Nicola 041027 04 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 5 08.34 0.159
2 279 Veselská SandraVeselská Sandra 041004 04 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 4 08.34 0.188
3 400 Urbanovská LillyUrbanovská Lilly 040714 04 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 6 08.50 0.377
4 410 Ďurmeková AdelaĎurmeková Adela 041012 04 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 3 08.54 0.185
5 4 Šimeková MáriaŠimeková Mária 030205 03 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 7 08.57 0.187
6 393 Kekeliová SarahKekeliová Sarah 040120 04 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 1 08.66 0.215
7 385 Hatinová Mia MiriamHatinová Mia Miriam 030424 03 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 8 08.70 0.155
8 337 Futáková ViktóriaFutáková Viktória 040520 04 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 2 08.74 0.164
Celkom 8 pretekárov
I. Séria E (so, 25.1.2020 - 14:05) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 64 Koller DorinaKoller Dorina 040206 04 Zalaszám-ZACZalaszám-ZAC 5 08.64 0.159
2 90 Dormán DóraDormán Dóra 031106 03 Keszthelyi VDSEKeszthelyi VDSE 2 08.79 0.148
3 181 Adámi DalmaAdámi Dalma 040511 04 UTEUTE 6 08.84 0.570
4 205 Petek Nika KovačičPetek Nika Kovačič 030101 03 AK Poljane MariborAK Poljane Maribor 7 08.86 0.175
5 377 Semanova JaroslavaSemanova Jaroslava 040907 04 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 08.86 0.332
6 234 Valekova MaiaraValekova Maiara 040604 04 Atletika BratislavaAtletika Bratislava 3 08.89 0.196
Celkom 6 pretekárov
I. Séria F (so, 25.1.2020 - 14:05) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 154 Havelková AnnaHavelková Anna 040505 04 AC ČáslavAC Čáslav 4 08.72 0.441
2 376 Luptáková KristínaLuptáková Kristína 031116 03 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 08.81 0.532
3 369 Andrushchak OlenaAndrushchak Olena 030310 03 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 08.94 0.138
4 374 Kolláriková SimonettaKolláriková Simonetta 030106 03 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 6 09.12 0.202
5 286 Batyková SofiaBatyková Sofia 030520 03 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 09.28 0.213
Celkom 5 pretekárov

60 m - Staršie žiačky (Beh)

Beh 01 (so, 25.1.2020 - 12:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 190 Táborská TerezieTáborská Terezie 060211 06 SK JeseniovaSK Jeseniova 4 07.92 0.194
2 69 Joó DóraJoó Dóra 050518 05 BHSEBHSE 6 07.94 0.165
3 274 Čorejová TerezaČorejová Tereza 050719 05 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 5 07.95 0.166
4 173 Kriszt SaroltaKriszt Sarolta 061028 06 GEACGEAC 7 08.05 0.211
5 189 Nevrlá AmélieNevrlá Amélie 060327 06 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 3 08.06 0.152
6 371 Devaldová DianaDevaldová Diana 050408 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 08.09 0.158
7 278 Ufnárová MichaelaUfnárová Michaela 051027 05 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 8 08.20 0.152
8 258 Jánošíková NicolJánošíková Nicol 050626 05 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 1 08.32 0.152
Celkom 8 pretekárov
Beh 02 (so, 25.1.2020 - 12:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 100 Erát DalmaErát Dalma 050501 05 PSN Zrt.PSN Zrt. 3 08.34 0.178
2 275 Krajčovičová ZuzanaKrajčovičová Zuzana 050530 05 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 6 08.56 0.141
3 187 Dupalová LeontýnaDupalová Leontýna 060516 06 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 2 08.57 0.134
4 336 Bieliková NatáliaBieliková Natália 060110 06 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 5 08.58 0.201
5 54 Kozlová MarieKozlová Marie 060404 06 AC ČáslavAC Čáslav 7 08.66 0.207
188 Kalednová TeodoraKalednová Teodora 060608 06 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 4 DNS
Celkom 6 pretekárov
Beh 03 (so, 25.1.2020 - 12:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 194 Róka BoraRóka Bora 050422 05 Szombathelyi SISzombathelyi SI 4 08.36 0.213
2 174 Tóth Szófia Szt.Tóth Szófia Szt. 060421 06 GEACGEAC 5 08.44 0.150
3 276 Mnichova EmaMnichova Ema 050308 05 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 3 08.55 0.147
4 57 Stehnová TerezaStehnová Tereza 051230 05 AC ČáslavAC Čáslav 6 08.68 0.233
5 51 Dalešická ZitaDalešická Zita 061004 06 AC ČáslavAC Čáslav 2 09.31 0.196
Celkom 5 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 190 Táborská TerezieTáborská Terezie 060211 06 SK JeseniovaSK Jeseniova 4 07.92 0.194
2 69 Joó DóraJoó Dóra 050518 05 BHSEBHSE 6 07.94 0.165
3 274 Čorejová TerezaČorejová Tereza 050719 05 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 5 07.95 0.166
4 173 Kriszt SaroltaKriszt Sarolta 061028 06 GEACGEAC 7 08.05 0.211
5 189 Nevrlá AmélieNevrlá Amélie 060327 06 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 3 08.06 0.152
6 371 Devaldová DianaDevaldová Diana 050408 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 08.09 0.158
7 278 Ufnárová MichaelaUfnárová Michaela 051027 05 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 8 08.20 0.152
8 258 Jánošíková NicolJánošíková Nicol 050626 05 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 1 08.32 0.152
9 100 Erát DalmaErát Dalma 050501 05 PSN Zrt.PSN Zrt. 3 08.34 0.178
10 194 Róka BoraRóka Bora 050422 05 Szombathelyi SISzombathelyi SI 4 08.36 0.213
11 174 Tóth Szófia Szt.Tóth Szófia Szt. 060421 06 GEACGEAC 5 08.44 0.150
12 276 Mnichova EmaMnichova Ema 050308 05 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 3 08.55 0.147
13 275 Krajčovičová ZuzanaKrajčovičová Zuzana 050530 05 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 6 08.56 0.141
14 187 Dupalová LeontýnaDupalová Leontýna 060516 06 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 2 08.57 0.134
15 336 Bieliková NatáliaBieliková Natália 060110 06 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 5 08.58 0.201
16 54 Kozlová MarieKozlová Marie 060404 06 AC ČáslavAC Čáslav 7 08.66 0.207
17 57 Stehnová TerezaStehnová Tereza 051230 05 AC ČáslavAC Čáslav 6 08.68 0.233
18 51 Dalešická ZitaDalešická Zita 061004 06 AC ČáslavAC Čáslav 2 09.31 0.196
188 Kalednová TeodoraKalednová Teodora 060608 06 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 4 DNS

60 m - Staršie žiačky (I. Séria)

I. Séria A (so, 25.1.2020 - 14:05) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 190 Táborská TerezieTáborská Terezie 060211 06 SK JeseniovaSK Jeseniova 4 07.91 0.183
2 274 Čorejová TerezaČorejová Tereza 050719 05 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 3 07.93 0.159
3 69 Joó DóraJoó Dóra 050518 05 BHSEBHSE 5 07.98 0.211
4 189 Nevrlá AmélieNevrlá Amélie 060327 06 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 2 07.98 0.157
5 173 Kriszt SaroltaKriszt Sarolta 061028 06 GEACGEAC 6 08.02 0.181
6 371 Devaldová DianaDevaldová Diana 050408 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 7 08.16 0.166
7 278 Ufnárová MichaelaUfnárová Michaela 051027 05 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 1 08.20 0.144
8 258 Jánošíková NicolJánošíková Nicol 050626 05 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 8 08.28 0.141
Celkom 8 pretekárov
I. Séria B (so, 25.1.2020 - 14:05) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 100 Erát DalmaErát Dalma 050501 05 PSN Zrt.PSN Zrt. 4 08.31 0.168
2 194 Róka BoraRóka Bora 050422 05 Szombathelyi SISzombathelyi SI 5 08.37 0.185
3 174 Tóth Szófia Szt.Tóth Szófia Szt. 060421 06 GEACGEAC 3 08.49 0.321
4 275 Krajčovičová ZuzanaKrajčovičová Zuzana 050530 05 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 2 08.52 0.144
5 276 Mnichova EmaMnichova Ema 050308 05 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 6 08.59 0.175
Celkom 5 pretekárov
I. Séria C (so, 25.1.2020 - 14:05) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 336 Bieliková NatáliaBieliková Natália 060110 06 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 5 08.55 0.175
2 187 Dupalová LeontýnaDupalová Leontýna 060516 06 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 4 08.62 0.171
3 57 Stehnová TerezaStehnová Tereza 051230 05 AC ČáslavAC Čáslav 6 08.65 0.208
4 54 Kozlová MarieKozlová Marie 060404 06 AC ČáslavAC Čáslav 3 08.65 0.309
5 51 Dalešická ZitaDalešická Zita 061004 06 AC ČáslavAC Čáslav 2 09.31 0.179
Celkom 5 pretekárov