<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

1. kolo družstiev ZsAZ dorastencov a dorasteniek

Skalica (28. 6. 2020)

4 x 100 m kluby - Dorastenci (Beh)

Beh 01 (ne, 28.6.2020 - 15:35) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Lopúch, Svoreň, Seko, Čery Lopúch, Svoreň, Seko, Čery AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 0:46.91 11.00
2 Tóth, Muránsky, Palaky, Valo Tóth, Muránsky, Palaky, Valo Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 6 0:46.98 9.00
3 45 Šebík, Hruška, Rojka, Pollák Šebík, Hruška, Rojka, Pollák ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 0:47.88 8.00
4 Krahulec, Batka, Halabrín, Zubák Krahulec, Batka, Halabrín, Zubák CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 5 0:51.89 5.00
Pobjecký, Kročka, Bartek, Hrubala Pobjecký, Kročka, Bartek, Hrubala AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 DNF
Celkom 5 pretekárov
Beh 02 (ne, 28.6.2020 - 15:35) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Kocian, Medovič, Moravčík, Pecko Kocian, Medovič, Moravčík, Pecko AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 0:48.24 7.00
2 43 Hlaváček, Vadovič, Žembera, Remiš Hlaváček, Vadovič, Žembera, Remiš AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 0:51.51 6.00
3 Kožík, Biely, Novák, Müller Kožík, Biely, Novák, Müller AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 0:52.21 4.00
4 Demian, Jobb, Vesperín, Plačko Demian, Jobb, Vesperín, Plačko CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 3 0:54.58 3.00
5 47 Mižialko, Konrád, Hulka, Michalička Mižialko, Konrád, Hulka, Michalička CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 1 0:59.30 2.00
Celkom 5 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Lopúch, Svoreň, Seko, Čery Lopúch, Svoreň, Seko, Čery AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 0:46.91 11.00
2 Tóth, Muránsky, Palaky, Valo Tóth, Muránsky, Palaky, Valo Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 6 0:46.98 9.00
3 45 Šebík, Hruška, Rojka, Pollák Šebík, Hruška, Rojka, Pollák ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 0:47.88 8.00
4 Kocian, Medovič, Moravčík, Pecko Kocian, Medovič, Moravčík, Pecko AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 0:48.24 7.00
5 43 Hlaváček, Vadovič, Žembera, Remiš Hlaváček, Vadovič, Žembera, Remiš AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 0:51.51 6.00
6 Krahulec, Batka, Halabrín, Zubák Krahulec, Batka, Halabrín, Zubák CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 5 0:51.89 5.00
7 Kožík, Biely, Novák, Müller Kožík, Biely, Novák, Müller AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 0:52.21 4.00
8 Demian, Jobb, Vesperín, Plačko Demian, Jobb, Vesperín, Plačko CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 3 0:54.58 3.00
9 47 Mižialko, Konrád, Hulka, Michalička Mižialko, Konrád, Hulka, Michalička CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 1 0:59.30 2.00
Pobjecký, Kročka, Bartek, Hrubala Pobjecký, Kročka, Bartek, Hrubala AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 DNF

4 x 100 m kluby - Dorastenky

Dorastenky 01 (ne, 28.6.2020 - 15:40) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Mišovičová, Nováková, Mlíchová, Ďurišová Mišovičová, Nováková, Mlíchová, Ďurišová AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 0:52.51 11.00
2 Macháčková, Poláková, Blahová, Petrovičová Macháčková, Poláková, Blahová, Petrovičová Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 1 0:53.52 9.00
3 Farkas, Horváth, Prohácková, Malovecká Farkas, Horváth, Prohácková, Malovecká Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 0:53.95 8.00
4 Koptáková, Hrajnohová, Režnáková, Vašková Koptáková, Hrajnohová, Režnáková, Vašková ŠK JablonicaŠK Jablonica 6 0:53.97 7.00
5 3 Janeková, Slobodová, Bohunická, Geseová Janeková, Slobodová, Bohunická, Geseová Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 2 0:54.90 5.00
6 22 Havjerová, Kučerová, Plšeková, Scholtzová Havjerová, Kučerová, Plšeková, Scholtzová Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 4 1:02.41 1.00
Celkom 6 pretekárov
Dorastenky 02 (ne, 28.6.2020 - 15:40) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Gučková, Flajžíková, Mišová, Ravasová Gučková, Flajžíková, Mišová, Ravasová Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 4 0:54.28 6.00
2 Hudeková, Fáberová, Pacalajová, Urminská Hudeková, Fáberová, Pacalajová, Urminská AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 0:56.58 4.00
3 Zápražná, Valášková, Ristová, Sedgwick Zápražná, Valášková, Ristová, Sedgwick AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 0:59.15 3.00
4 Gorbatenková, Kusá, Gorbatenková, Šeniglová Gorbatenková, Kusá, Gorbatenková, Šeniglová AK Junior HoličAK Junior Holič 3 1:01.40 2.00
Celkom 4 pretekári