<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

Halové majstrovstvá SR dorastencov a dorasteniek

Bratislava (1. 3. 2020)

200 m - Dorastenci (Beh)

Beh 01 (ne, 1.3.2020 - 14:10) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 185 Federič FilipFederič Filip 040210 04 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 4 22.42 0.162
2 65 Nemec JakubNemec Jakub 030205 03 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 2 22.63 0.202
111 Michalko SamuelMichalko Samuel 030102 03 Atletický oddiel SvitAtletický oddiel Svit 3 DQ 0.189
Poznámky:
Technické pravidlo č. 17/3.2
Celkom 3 pretekári
Beh 02 (ne, 1.3.2020 - 14:10) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 213 Rojka TomášRojka Tomáš 040602 04 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 22.83 0.177
2 186 Haraslin RomanHaraslin Roman 030918 03 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 4 23.00 0.162
3 215 Špak FilipŠpak Filip 030615 03 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 23.97 0.180
4 119 Dzuruš MartinDzuruš Martin 031201 03 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 1 25.08 0.232
Celkom 4 pretekári
Beh 03 (ne, 1.3.2020 - 14:10) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 35 Valo MarekValo Marek 031009 03 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 23.19 0.168
2 277 Čerevka KristiánČerevka Kristián 030423 03 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 23.36 0.175
3 43 Čery MatúšČery Matúš 040405 04 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 2 24.39 0.151
4 66 Ťarcha MarkoŤarcha Marko 040714 04 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 1 25.29 0.207
Celkom 4 pretekári
Beh 04 (ne, 1.3.2020 - 14:10) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 241 Ševčík Lukᚊevčík Lukáš 031016 03 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 4 23.56 0.184
2 265 Kostolný ŠimonKostolný Šimon 030917 03 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 24.03 0.180
3 225 Duchoslav JánDuchoslav Ján 030721 03 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 3 24.25 0.163
4 55 Dvoran MatejDvoran Matej 040703 04 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 1 24.73 0.168
Celkom 4 pretekári
Beh 05 (ne, 1.3.2020 - 14:10) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 309 Sviták MartinSviták Martin 030228 03 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 3 24.09 0.172
2 263 Drobný JakubDrobný Jakub 030407 03 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 24.64 0.211
3 94 Karol TimotejKarol Timotej 030915 03 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 24.90 0.150
4 32 Tóth GergőTóth Gergő 041005 04 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 24.98 0.182
Celkom 4 pretekári
Beh 06 (ne, 1.3.2020 - 14:10) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 116 Frič JakubFrič Jakub 040526 04 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 4 24.12 0.209
2 206 Bartoníček MichalBartoníček Michal 031024 03 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 24.98 0.156
3 151 Basoš MarcoBasoš Marco 030519 03 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 2 25.01 0.188
4 282 Váňa LukášVáňa Lukáš 031016 03 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 1 25.28 0.189
Celkom 4 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 185 Federič FilipFederič Filip 040210 04 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 4 22.42 0.162
2 65 Nemec JakubNemec Jakub 030205 03 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 2 22.63 0.202
3 213 Rojka TomášRojka Tomáš 040602 04 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 22.83 0.177
4 186 Haraslin RomanHaraslin Roman 030918 03 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 4 23.00 0.162
5 35 Valo MarekValo Marek 031009 03 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 23.19 0.168
6 277 Čerevka KristiánČerevka Kristián 030423 03 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 23.36 0.175
7 241 Ševčík Lukᚊevčík Lukáš 031016 03 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 4 23.56 0.184
8 215 Špak FilipŠpak Filip 030615 03 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 23.97 0.180
9 265 Kostolný ŠimonKostolný Šimon 030917 03 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 24.03 0.180
10 309 Sviták MartinSviták Martin 030228 03 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 3 24.09 0.172
11 116 Frič JakubFrič Jakub 040526 04 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 4 24.12 0.209
12 225 Duchoslav JánDuchoslav Ján 030721 03 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 3 24.25 0.163
13 43 Čery MatúšČery Matúš 040405 04 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 2 24.39 0.151
14 263 Drobný JakubDrobný Jakub 030407 03 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 24.64 0.211
15 55 Dvoran MatejDvoran Matej 040703 04 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 1 24.73 0.168
16 94 Karol TimotejKarol Timotej 030915 03 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 24.90 0.150
17 32 Tóth GergőTóth Gergő 041005 04 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 24.98 0.182
17 206 Bartoníček MichalBartoníček Michal 031024 03 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 24.98 0.156
19 151 Basoš MarcoBasoš Marco 030519 03 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 2 25.01 0.188
20 119 Dzuruš MartinDzuruš Martin 031201 03 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 1 25.08 0.232
21 282 Váňa LukášVáňa Lukáš 031016 03 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 1 25.28 0.189
22 66 Ťarcha MarkoŤarcha Marko 040714 04 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 1 25.29 0.207
111 Michalko SamuelMichalko Samuel 030102 03 Atletický oddiel SvitAtletický oddiel Svit 3 DQ 0.189

200 m - Dorastenky (Beh)

Beh 01 (ne, 1.3.2020 - 13:50) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 222 Švecová AndreaŠvecová Andrea 030107 03 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 25.40 0.189
2 220 Kusyová JankaKusyová Janka 030315 03 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 26.41 0.258
3 285 Devaldová DianaDevaldová Diana 050408 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 26.52 0.149
4 157 Polovková BiankaPolovková Bianka 050705 05 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 1 28.76 0.148
Celkom 4 pretekári
Beh 02 (ne, 1.3.2020 - 13:50) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 191 Čederlová ElaČederlová Ela 041107 04 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 3 26.35 0.165
2 135 Krotáková PetraKrotáková Petra 040328 04 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 4 27.64 0.193
3 40 Prohácková LeaProhácková Lea 041010 04 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 28.22 0.198
4 118 Uhliarová DominikaUhliarová Dominika 040718 04 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 1 28.34 0.265
Celkom 4 pretekári
Beh 03 (ne, 1.3.2020 - 13:50) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 242 Hübschová LíviaHübschová Lívia 040904 04 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 3 27.23 0.218
2 256 Holeková KarolínaHoleková Karolína 040306 04 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 2 27.60 0.210
3 175 Janičkova KatarínaJaničkova Katarína 050716 05 Bežecký klub Lysá pod MakytouBežecký klub Lysá pod Makytou 1 29.00 0.367
11 Brandisová NicolaBrandisová Nicola 041027 04 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 4 DQ
Poznámky:
DQ podľa pravidla 16.8
Celkom 4 pretekári
Beh 04 (ne, 1.3.2020 - 13:50) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 300 Kekeliová SarahKekeliová Sarah 040120 04 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 3 27.70 0.360
2 294 Pekarčíková LauraPekarčíková Laura 040910 04 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 1 28.22 0.178
3 41 Ursíny LeaUrsíny Lea 050713 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 28.33 0.198
4 274 Petřvalská ValentínaPetřvalská Valentína 041205 04 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 28.49 0.269
Celkom 4 pretekári
Beh 05 (ne, 1.3.2020 - 13:50) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 161 Jánošíková NicolJánošíková Nicol 050626 05 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 2 27.38 0.165
2 71 Simová PetraSimová Petra 041228 04 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 3 28.43 0.188
3 284 Brachová ViktóriaBrachová Viktória 030102 03 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 28.58 0.188
Celkom 3 pretekári
Beh 06 (ne, 1.3.2020 - 13:50) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 81 Záhorcová StelaZáhorcová Stela 040722 04 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 4 27.86 0.220
2 193 Ďurmeková AdelaĎurmeková Adela 041012 04 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 3 28.09 0.146
3 203 Vanovčanová KláraVanovčanová Klára 040124 04 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 2 28.82 0.195
Celkom 3 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 222 Švecová AndreaŠvecová Andrea 030107 03 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 25.40 0.189
2 191 Čederlová ElaČederlová Ela 041107 04 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 3 26.35 0.165
3 220 Kusyová JankaKusyová Janka 030315 03 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 26.41 0.258
4 285 Devaldová DianaDevaldová Diana 050408 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 26.52 0.149
5 242 Hübschová LíviaHübschová Lívia 040904 04 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 3 27.23 0.218
6 161 Jánošíková NicolJánošíková Nicol 050626 05 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 2 27.38 0.165
7 256 Holeková KarolínaHoleková Karolína 040306 04 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 2 27.60 0.210
8 135 Krotáková PetraKrotáková Petra 040328 04 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 4 27.64 0.193
9 300 Kekeliová SarahKekeliová Sarah 040120 04 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 3 27.70 0.360
10 81 Záhorcová StelaZáhorcová Stela 040722 04 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 4 27.86 0.220
11 193 Ďurmeková AdelaĎurmeková Adela 041012 04 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 3 28.09 0.146
12 40 Prohácková LeaProhácková Lea 041010 04 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 28.22 0.198
12 294 Pekarčíková LauraPekarčíková Laura 040910 04 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 1 28.22 0.178
14 41 Ursíny LeaUrsíny Lea 050713 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 28.33 0.198
15 118 Uhliarová DominikaUhliarová Dominika 040718 04 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 1 28.34 0.265
16 71 Simová PetraSimová Petra 041228 04 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 3 28.43 0.188
17 274 Petřvalská ValentínaPetřvalská Valentína 041205 04 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 28.49 0.269
18 284 Brachová ViktóriaBrachová Viktória 030102 03 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 28.58 0.188
19 157 Polovková BiankaPolovková Bianka 050705 05 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 1 28.76 0.148
20 203 Vanovčanová KláraVanovčanová Klára 040124 04 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 2 28.82 0.195
21 175 Janičkova KatarínaJaničkova Katarína 050716 05 Bežecký klub Lysá pod MakytouBežecký klub Lysá pod Makytou 1 29.00 0.367
11 Brandisová NicolaBrandisová Nicola 041027 04 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 4 DQ