<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

M-ZsAZ jednotlivcov juniorov, dorastu a st. žiactva

Trnava (1. 9. 2020)

200 m - Juniori (Beh)

Beh (ut, 1.9.2020 - 14:20) official Vietor: +2.5 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 305 Obcovič PeterObcovič Peter 01 01 ŠK JablonicaŠK Jablonica 4 24.34
2 10 Janíček ErikJaníček Erik 02 02 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 26.72
319 Kadák MárioKadák Mário 02 02 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 5 DNS
Celkom 3 pretekári

200 m - Dorastenci (Beh)

Beh 01 (ut, 1.9.2020 - 14:20) official Vietor: +2.9 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 275 Rojka TomášRojka Tomáš 04 04 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 22.60
2 320 Lukšo MárioLukšo Mário 03 03 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 5 23.03
3 122 Pobjecký MatejPobjecký Matej 04 04 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 7 23.92
4 19 Tóth GergőTóth Gergő 04 04 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 24.09
5 229 Pollák MichalPollák Michal 04 04 Slovan Duslo ŠaľaSlovan Duslo Šaľa 8 24.33
6 272 Kopček SamuelKopček Samuel 03 03 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 24.60
7 274 Ostrovský MartinOstrovský Martin 03 03 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 24.67
8 278 Špak FilipŠpak Filip 03 03 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 24.90
Celkom 8 pretekárov
Beh 02 (ut, 1.9.2020 - 14:20) official Vietor: +2.9 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 84 Ťarcha MarkoŤarcha Marko 04 04 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 4 24.70
2 11 Muránsky MilanMuránsky Milan 04 04 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 6 24.73
3 68 Dvoran MatejDvoran Matej 04 04 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 3 24.94
4 13 Palaky ArnoldPalaky Arnold 04 04 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 25.21
5 114 Kocian JakubKocian Jakub 04 04 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 25.37
6 265 Bartoníček MichalBartoníček Michal 03 03 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 25.68
7 120 Moravčík OndrejMoravčík Ondrej 04 04 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 8 25.82
8 233 Duchoslav AdriánDuchoslav Adrián 03 03 AK Junior HoličAK Junior Holič 7 26.01
Celkom 8 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 275 Rojka TomášRojka Tomáš 04 04 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 22.60
2 320 Lukšo MárioLukšo Mário 03 03 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 5 23.03
3 122 Pobjecký MatejPobjecký Matej 04 04 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 7 23.92
4 19 Tóth GergőTóth Gergő 04 04 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 24.09
5 229 Pollák MichalPollák Michal 04 04 Slovan Duslo ŠaľaSlovan Duslo Šaľa 8 24.33
6 272 Kopček SamuelKopček Samuel 03 03 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 24.60
7 274 Ostrovský MartinOstrovský Martin 03 03 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 24.67
8 84 Ťarcha MarkoŤarcha Marko 04 04 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 4 24.70
9 11 Muránsky MilanMuránsky Milan 04 04 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 6 24.73
10 278 Špak FilipŠpak Filip 03 03 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 24.90
11 68 Dvoran MatejDvoran Matej 04 04 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 3 24.94
12 13 Palaky ArnoldPalaky Arnold 04 04 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 25.21
13 114 Kocian JakubKocian Jakub 04 04 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 25.37
14 265 Bartoníček MichalBartoníček Michal 03 03 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 25.68
15 120 Moravčík OndrejMoravčík Ondrej 04 04 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 8 25.82
16 233 Duchoslav AdriánDuchoslav Adrián 03 03 AK Junior HoličAK Junior Holič 7 26.01

200 m - Dorastenky (Beh)

Beh 01 (ut, 1.9.2020 - 14:30) official Vietor: +3.6 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 288 Švecová AndreaŠvecová Andrea 03 03 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 25.52
2 286 Kusyová JankaKusyová Janka 03 03 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 26.17
3 140 Mišovičová KatarínaMišovičová Katarína 03 03 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 7 26.66
4 30 Prohácková LeaProhácková Lea 04 04 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 26.95
5 336 Hübschová LíviaHübschová Lívia 04 04 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 6 27.47
6 347 Šarinová DanielaŠarinová Daniela 03 03 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 8 28.25
341 Mikušincová MiroslavaMikušincová Miroslava 03 03 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 3 DNS
331 Cellerová AgátaCellerová Agáta 03 03 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 1 DNS
Celkom 8 pretekárov
Beh 02 (ut, 1.9.2020 - 14:30) official Vietor: +3.1 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 93 Blahová ChiaraBlahová Chiara 03 03 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 5 28.54
2 24 Horváth EszterHorváth Eszter 03 03 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 28.63
3 56 Kršková LuciaKršková Lucia 04 04 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 3 29.08
4 152 Sviteková NinaSviteková Nina 03 03 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 29.24
5 308 Hrajnohová SimonaHrajnohová Simona 03 03 ŠK JablonicaŠK Jablonica 4 29.31
6 23 Danková KatarínaDanková Katarína 03 03 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 7 32.72
202 Rybáriková NatáliaRybáriková Natália 04 04 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 8 DNS
28 Malovecká DominikaMalovecká Dominika 04 04 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 DNS
Celkom 8 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 288 Švecová AndreaŠvecová Andrea 03 03 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 25.52
2 286 Kusyová JankaKusyová Janka 03 03 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 26.17
3 140 Mišovičová KatarínaMišovičová Katarína 03 03 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 7 26.66
4 30 Prohácková LeaProhácková Lea 04 04 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 26.95
5 336 Hübschová LíviaHübschová Lívia 04 04 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 6 27.47
6 347 Šarinová DanielaŠarinová Daniela 03 03 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 8 28.25
7 93 Blahová ChiaraBlahová Chiara 03 03 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 5 28.54
8 24 Horváth EszterHorváth Eszter 03 03 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 28.63
9 56 Kršková LuciaKršková Lucia 04 04 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 3 29.08
10 152 Sviteková NinaSviteková Nina 03 03 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 29.24
11 308 Hrajnohová SimonaHrajnohová Simona 03 03 ŠK JablonicaŠK Jablonica 4 29.31
12 23 Danková KatarínaDanková Katarína 03 03 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 7 32.72
341 Mikušincová MiroslavaMikušincová Miroslava 03 03 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 3 DNS
331 Cellerová AgátaCellerová Agáta 03 03 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 1 DNS
202 Rybáriková NatáliaRybáriková Natália 04 04 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 8 DNS
28 Malovecká DominikaMalovecká Dominika 04 04 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 DNS