<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

Majstrovstvá ZsAZ st. žiactva, dorastu, juniorov a dospelých

Bratislava (18. 1. 2020)

200 m - Muži (Beh)

Beh 01 (so, 18.1.2020 - 16:20) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Marček MiroslavMarček Miroslav 95 95 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 22.20 0.184
2 Antolík PavolAntolík Pavol 99 99 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 23.46 0.166
3 Kvasnica MatejKvasnica Matej 00 00 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 2 23.46 0.169
4 Labo DávidLabo Dávid 00 00 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 1 24.13 0.182
Celkom 4 pretekári
Beh 02 (so, 18.1.2020 - 16:20) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Halbavý LukášHalbavý Lukáš 99 99 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 24.29 0.225
2 113 Obcovič PeterObcovič Peter 01 01 ŠK JablonicaŠK Jablonica 4 24.29 0.187
3 105 Ševčík AdamŠevčík Adam 00 00 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 2 24.67 0.156
4 Chovan PavolChovan Pavol 71 71 AK Veterán BratislavaAK Veterán Bratislava 1 25.93 0.188
Celkom 4 pretekári
Beh 03 (so, 18.1.2020 - 16:20) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 103 Drblík VladimírDrblík Vladimír 00 00 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 3 25.67 0.200
2 Lančarič RomanLančarič Roman 70 70 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 27.55 0.189
3 Erban BenjamínErban Benjamín 89 89 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 30.03 0.271
111 Bori JánBori Ján 73 73 AK Veterán BratislavaAK Veterán Bratislava 1 DNS
Celkom 4 pretekári
Beh 04 (so, 18.1.2020 - 16:20) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
Cimerman MichalCimerman Michal 98 98 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 DNS
115 Bician JánBician Ján 82 82 Atletika BratislavaAtletika Bratislava 3 DNS
Celkom 2 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Marček MiroslavMarček Miroslav 95 95 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 22.20 0.184
2 Antolík PavolAntolík Pavol 99 99 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 23.46 0.166
2 Kvasnica MatejKvasnica Matej 00 00 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 2 23.46 0.169
4 Labo DávidLabo Dávid 00 00 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 1 24.13 0.182
5 Halbavý LukášHalbavý Lukáš 99 99 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 24.29 0.225
5 113 Obcovič PeterObcovič Peter 01 01 ŠK JablonicaŠK Jablonica 4 24.29 0.187
7 105 Ševčík AdamŠevčík Adam 00 00 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 2 24.67 0.156
8 103 Drblík VladimírDrblík Vladimír 00 00 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 3 25.67 0.200
9 Chovan PavolChovan Pavol 71 71 AK Veterán BratislavaAK Veterán Bratislava 1 25.93 0.188
10 Lančarič RomanLančarič Roman 70 70 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 27.55 0.189
11 Erban BenjamínErban Benjamín 89 89 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 30.03 0.271
111 Bori JánBori Ján 73 73 AK Veterán BratislavaAK Veterán Bratislava 1 DNS
Cimerman MichalCimerman Michal 98 98 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 DNS
115 Bician JánBician Ján 82 82 Atletika BratislavaAtletika Bratislava 3 DNS

200 m - Juniori (Beh)

Beh 01 (so, 18.1.2020 - 16:20) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Cerula SamuelCerula Samuel 01 01 Atletika BratislavaAtletika Bratislava 4 23.48 0.178
2 107 Kutruc TomášKutruc Tomáš 01 01 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 23.68 0.237
3 Perrone AdrianoPerrone Adriano 01 01 Atletika BratislavaAtletika Bratislava 1 24.10 0.200
4 Žiačik AndrejŽiačik Andrej 02 02 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 24.80 0.184
Celkom 4 pretekári
Beh 02 (so, 18.1.2020 - 16:20) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 101 Truchlík MichalTruchlík Michal 02 02 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 4 24.91 0.160
2 Ruman DominikRuman Dominik 01 01 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 3 25.05 0.232
3 Kromka SamuelKromka Samuel 02 02 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 2 26.37 0.178
4 Singhoffer MatejSinghoffer Matej 01 01 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 1 26.53 0.156
Celkom 4 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Cerula SamuelCerula Samuel 01 01 Atletika BratislavaAtletika Bratislava 4 23.48 0.178
2 107 Kutruc TomášKutruc Tomáš 01 01 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 23.68 0.237
3 Perrone AdrianoPerrone Adriano 01 01 Atletika BratislavaAtletika Bratislava 1 24.10 0.200
4 Žiačik AndrejŽiačik Andrej 02 02 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 24.80 0.184
5 101 Truchlík MichalTruchlík Michal 02 02 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 4 24.91 0.160
6 Ruman DominikRuman Dominik 01 01 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 3 25.05 0.232
7 Kromka SamuelKromka Samuel 02 02 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 2 26.37 0.178
8 Singhoffer MatejSinghoffer Matej 01 01 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 1 26.53 0.156

200 m - Dorastenci (Beh)

Beh 01 (so, 18.1.2020 - 15:50) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Nemec JakubNemec Jakub 03 03 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 3 22.82 0.201
2 Rojka TomášRojka Tomáš 04 04 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 23.58 0.188
3 Špak FilipŠpak Filip 03 03 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 24.13 0.181
4 188 Kopček SamuelKopček Samuel 03 03 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 24.45 0.186
Celkom 4 pretekári
Beh 02 (so, 18.1.2020 - 15:50) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Čery MatúšČery Matúš 04 04 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 23.97 0.172
2 Ševčík Lukᚊevčík Lukáš 03 03 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 2 24.64 0.185
3 196 Tóth GergőTóth Gergő 04 04 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 25.03 0.182
Lukšo MárioLukšo Mário 03 03 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 3 DNS
Celkom 4 pretekári
Beh 03 (so, 18.1.2020 - 15:50) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 192 Ostrovský MartinOstrovský Martin 03 03 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 24.29 0.149
2 Karol TimotejKarol Timotej 03 03 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 24.96 0.161
3 Palaky ArnoldPalaky Arnold 04 04 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 25.19 0.137
4 Bartoníček MichalBartoníček Michal 03 03 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 25.27 0.167
Celkom 4 pretekári
Beh 04 (so, 18.1.2020 - 15:50) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Ťarcha MarkoŤarcha Marko 04 04 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 2 25.06 0.156
2 Dvoran MatejDvoran Matej 04 04 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 3 25.06 0.185
3 Pačes ViktorPačes Viktor 03 03 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 26.34 0.173
4 89 Jarábek MarcoJarábek Marco 03 03 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 1 26.39 0.216
Celkom 4 pretekári
Beh 05 (so, 18.1.2020 - 15:50) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 198 Vojtek JakubVojtek Jakub 03 03 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 25.55 0.198
2 142 Žilinka MartinŽilinka Martin 03 03 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 3 25.63 0.158
3 Seko JakubSeko Jakub 03 03 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 2 25.73 0.155
4 Čulák TomášČulák Tomáš 04 04 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 26.78 0.196
Celkom 4 pretekári
Beh 06 (so, 18.1.2020 - 15:50) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 190 Grajcarík TomášGrajcarík Tomáš 04 04 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 4 23.33 0.217
2 194 Muránsky MilanMuránsky Milan 04 04 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 25.23 0.243
3 Sabota KristiánSabota Kristián 03 03 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 2 27.29 0.162
Celkom 3 pretekári
Beh 07 (so, 18.1.2020 - 15:50) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Pollák MichalPollák Michal 04 04 Slovan Duslo ŠaľaSlovan Duslo Šaľa 4 24.78 0.212
2 87 Židek MiroslavŽidek Miroslav 03 03 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 2 26.53 0.150
3 Chodelka JakubChodelka Jakub 03 03 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 3 26.67 0.226
Celkom 3 pretekári
Beh 08 (so, 18.1.2020 - 15:50) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Fáber RenéFáber René 03 03 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 24.54 0.186
2 Ďatelinka VladimírĎatelinka Vladimír 03 03 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 3 26.04 0.173
3 Halabrín JergušHalabrín Jerguš 03 03 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 2 26.22 0.158
Celkom 3 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Nemec JakubNemec Jakub 03 03 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 3 22.82 0.201
2 190 Grajcarík TomášGrajcarík Tomáš 04 04 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 4 23.33 0.217
3 Rojka TomášRojka Tomáš 04 04 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 23.58 0.188
4 Čery MatúšČery Matúš 04 04 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 23.97 0.172
5 Špak FilipŠpak Filip 03 03 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 24.13 0.181
6 192 Ostrovský MartinOstrovský Martin 03 03 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 24.29 0.149
7 188 Kopček SamuelKopček Samuel 03 03 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 24.45 0.186
8 Fáber RenéFáber René 03 03 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 24.54 0.186
9 Ševčík Lukᚊevčík Lukáš 03 03 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 2 24.64 0.185
10 Pollák MichalPollák Michal 04 04 Slovan Duslo ŠaľaSlovan Duslo Šaľa 4 24.78 0.212
11 Karol TimotejKarol Timotej 03 03 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 24.96 0.161
12 196 Tóth GergőTóth Gergő 04 04 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 25.03 0.182
13 Ťarcha MarkoŤarcha Marko 04 04 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 2 25.06 0.156
13 Dvoran MatejDvoran Matej 04 04 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 3 25.06 0.185
15 Palaky ArnoldPalaky Arnold 04 04 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 25.19 0.137
16 194 Muránsky MilanMuránsky Milan 04 04 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 25.23 0.243
17 Bartoníček MichalBartoníček Michal 03 03 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 25.27 0.167
18 198 Vojtek JakubVojtek Jakub 03 03 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 25.55 0.198
19 142 Žilinka MartinŽilinka Martin 03 03 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 3 25.63 0.158
20 Seko JakubSeko Jakub 03 03 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 2 25.73 0.155
21 Ďatelinka VladimírĎatelinka Vladimír 03 03 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 3 26.04 0.173
22 Halabrín JergušHalabrín Jerguš 03 03 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 2 26.22 0.158
23 Pačes ViktorPačes Viktor 03 03 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 26.34 0.173
24 89 Jarábek MarcoJarábek Marco 03 03 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 1 26.39 0.216
25 87 Židek MiroslavŽidek Miroslav 03 03 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 2 26.53 0.150
26 Chodelka JakubChodelka Jakub 03 03 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 3 26.67 0.226
27 Čulák TomášČulák Tomáš 04 04 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 26.78 0.196
28 Sabota KristiánSabota Kristián 03 03 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 2 27.29 0.162
Lukšo MárioLukšo Mário 03 03 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 3 DNS

200 m - Ženy (Beh)

Beh 01 (so, 18.1.2020 - 16:10) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Lehenová MonikaLehenová Monika 02 02 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 26.48 0.193
2 95 Zápotočná SophiaZápotočná Sophia 00 00 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 1 27.19 0.223
3 97 Kudlíková DanaKudlíková Dana 01 01 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 2 27.72 0.196
Celkom 3 pretekári
Beh 02 (so, 18.1.2020 - 16:10) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Ištvánová KatarínaIštvánová Katarína 01 01 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 27.75 0.182
2 Musilová NikolMusilová Nikol 95 95 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 4 27.98 0.259
3 Lánská JanaLánská Jana 91 91 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 1 28.73 0.218
4 Mikulová EmmaMikulová Emma 02 02 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 2 29.42 0.163
Celkom 4 pretekári
Beh 03 (so, 18.1.2020 - 16:10) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Konečná VeronikaKonečná Veronika 02 02 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 4 28.96 0.197
2 Mészárošová NoémiMészárošová Noémi 98 98 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 3 29.04 0.201
3 Németová DominikaNémetová Dominika 02 02 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 2 30.89 0.490
4 Guštafíková AlexandraGuštafíková Alexandra 02 02 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 1 33.31 0.210
Celkom 4 pretekári
Beh 04 (so, 18.1.2020 - 16:10) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Danková PetraDanková Petra 01 01 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 3 28.67 0.229
2 Solčanyová ĽudmilaSolčanyová Ľudmila 02 02 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 32.37 0.264
3 Stanková KarinStanková Karin 00 00 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 2 34.26 0.302
Celkom 3 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Lehenová MonikaLehenová Monika 02 02 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 26.48 0.193
2 95 Zápotočná SophiaZápotočná Sophia 00 00 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 1 27.19 0.223
3 97 Kudlíková DanaKudlíková Dana 01 01 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 2 27.72 0.196
4 Ištvánová KatarínaIštvánová Katarína 01 01 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 27.75 0.182
5 Musilová NikolMusilová Nikol 95 95 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 4 27.98 0.259
6 Danková PetraDanková Petra 01 01 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 3 28.67 0.229
7 Lánská JanaLánská Jana 91 91 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 1 28.73 0.218
8 Konečná VeronikaKonečná Veronika 02 02 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 4 28.96 0.197
9 Mészárošová NoémiMészárošová Noémi 98 98 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 3 29.04 0.201
10 Mikulová EmmaMikulová Emma 02 02 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 2 29.42 0.163
11 Németová DominikaNémetová Dominika 02 02 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 2 30.89 0.490
12 Solčanyová ĽudmilaSolčanyová Ľudmila 02 02 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 32.37 0.264
13 Guštafíková AlexandraGuštafíková Alexandra 02 02 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 1 33.31 0.210
14 Stanková KarinStanková Karin 00 00 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 2 34.26 0.302

200 m - Dorastenky (Beh)

Beh 01 (so, 18.1.2020 - 15:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Švecová AndreaŠvecová Andrea 03 03 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 26.07 0.206
2 Fančovičová TeréziaFančovičová Terézia 04 04 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 26.74 0.190
Farajpour DeliaFarajpour Delia 04 04 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 1 DNS
Mikušincová MiroslavaMikušincová Miroslava 03 03 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 2 DNS
Celkom 4 pretekári
Beh 02 (so, 18.1.2020 - 15:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Hübschová LíviaHübschová Lívia 04 04 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 3 27.28 0.188
2 Švachová MartinaŠvachová Martina 03 03 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 4 27.43 0.224
3 Ďurišová HanaĎurišová Hana 03 03 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 29.62 0.198
Brandisová NicolaBrandisová Nicola 04 04 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 1 DNS
Celkom 4 pretekári
Beh 03 (so, 18.1.2020 - 15:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Šimeková MáriaŠimeková Mária 03 03 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 4 27.95 0.189
2 Turičíková MáriaTuričíková Mária 03 03 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 1 28.09 0.195
3 172 Simová PetraSimová Petra 04 04 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 3 28.74 0.230
4 Broďániová BarboraBroďániová Barbora 04 04 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 28.94 0.189
Celkom 4 pretekári
Beh 04 (so, 18.1.2020 - 15:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Petrovičová LuciaPetrovičová Lucia 04 04 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 4 28.84 0.186
2 Macháčková DianaMacháčková Diana 03 03 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 2 29.96 0.156
3 176 Hrajnohová SimonaHrajnohová Simona 03 03 ŠK JablonicaŠK Jablonica 3 30.27 0.240
4 Šottníková DanielaŠottníková Daniela 04 04 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 32.80 0.220
Celkom 4 pretekári
Beh 05 (so, 18.1.2020 - 15:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Blahová ChiaraBlahová Chiara 03 03 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 3 30.26 0.240
2 Danková KatarínaDanková Katarína 03 03 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 33.01 0.401
3 Matulová NatáliaMatulová Natália 04 04 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 4 34.21 0.407
4 Sochová LauraSochová Laura 04 04 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 36.47 0.169
Celkom 4 pretekári
Beh 06 (so, 18.1.2020 - 15:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 174 Srholcová KarolínaSrholcová Karolína 04 04 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 2 31.14 0.170
2 Smereková MichaelaSmereková Michaela 04 04 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 32.35 0.385
Celkom 2 pretekári
Beh 07 (so, 18.1.2020 - 15:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Kekeliová SarahKekeliová Sarah 04 04 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 3 27.74 0.202
2 Pekarčíková LauraPekarčíková Laura 04 04 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 4 29.13 0.223
3 Šimková LenkaŠimková Lenka 04 04 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 29.80 0.188
Celkom 3 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Švecová AndreaŠvecová Andrea 03 03 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 26.07 0.206
2 Fančovičová TeréziaFančovičová Terézia 04 04 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 26.74 0.190
3 Hübschová LíviaHübschová Lívia 04 04 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 3 27.28 0.188
4 Švachová MartinaŠvachová Martina 03 03 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 4 27.43 0.224
5 Kekeliová SarahKekeliová Sarah 04 04 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 3 27.74 0.202
6 Šimeková MáriaŠimeková Mária 03 03 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 4 27.95 0.189
7 Turičíková MáriaTuričíková Mária 03 03 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 1 28.09 0.195
8 172 Simová PetraSimová Petra 04 04 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 3 28.74 0.230
9 Petrovičová LuciaPetrovičová Lucia 04 04 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 4 28.84 0.186
10 Broďániová BarboraBroďániová Barbora 04 04 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 28.94 0.189
11 Pekarčíková LauraPekarčíková Laura 04 04 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 4 29.13 0.223
12 Ďurišová HanaĎurišová Hana 03 03 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 29.62 0.198
13 Šimková LenkaŠimková Lenka 04 04 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 29.80 0.188
14 Macháčková DianaMacháčková Diana 03 03 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 2 29.96 0.156
15 Blahová ChiaraBlahová Chiara 03 03 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 3 30.26 0.240
16 176 Hrajnohová SimonaHrajnohová Simona 03 03 ŠK JablonicaŠK Jablonica 3 30.27 0.240
17 174 Srholcová KarolínaSrholcová Karolína 04 04 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 2 31.14 0.170
18 Smereková MichaelaSmereková Michaela 04 04 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 32.35 0.385
19 Šottníková DanielaŠottníková Daniela 04 04 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 32.80 0.220
20 Danková KatarínaDanková Katarína 03 03 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 33.01 0.401
21 Matulová NatáliaMatulová Natália 04 04 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 4 34.21 0.407
22 Sochová LauraSochová Laura 04 04 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 36.47 0.169
Farajpour DeliaFarajpour Delia 04 04 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 1 DNS
Mikušincová MiroslavaMikušincová Miroslava 03 03 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 2 DNS
Brandisová NicolaBrandisová Nicola 04 04 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 1 DNS