<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

2. kolo M-SsAZ juniorov, dorastu a mladšieho žiactva

Dubnica nad Váhom (26. 5. 2019)

60 m - Mladší žiaci (Rozbeh)

Rozbeh 01 (ne, 26.5.2019 - 10:41) official Vietor: -1.9 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Kováč MartinKováč Martin 06 06 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 4 08.92
2 8 Stanislav MatejStanislav Matej 07 07 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 5 09.30
3 Rybárik JakubRybárik Jakub 06 06 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 1 09.99
4 Čeman Matej PavolČeman Matej Pavol 07 07 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 6 10.19
5 Šebík RichardŠebík Richard 10 10 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 2 11.46
Franko TomašFranko Tomaš 07 07 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 3 DNF
Celkom 6 pretekárov
Rozbeh 02 (ne, 26.5.2019 - 10:41) official Vietor: -1.3 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Maretta RóbertMaretta Róbert 07 07 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 4 08.70
2 Koyš FilipKoyš Filip 08 08 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 6 08.95
3 Rúrik MarcoRúrik Marco 07 07 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 3 09.22
4 101 Fuchs MichalFuchs Michal 07 07 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 5 09.73
5 Brezina JakubBrezina Jakub 08 08 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 2 10.01
6 Tatár AlexanderTatár Alexander 07 07 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 1 10.96
Celkom 6 pretekárov
Rozbeh 03 (ne, 26.5.2019 - 10:41) official Vietor: -2.9 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Luka JakubLuka Jakub 06 06 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 4 09.10
2 Jankulár AlexJankulár Alex 10 10 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 3 09.29
3 Holienčík RenéHolienčík René 07 07 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 2 09.90
4 24 Kocifaj MichalKocifaj Michal 08 08 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 5 10.00
5 84 Szitai MárioSzitai Mário 06 06 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 6 11.90
Celkom 5 pretekárov
Rozbeh 04 (ne, 26.5.2019 - 10:41) official Vietor: -2.6 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 79 Briš TomášBriš Tomáš 08 08 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 4 09.07
2 8 Jankola MatúšJankola Matúš 07 07 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 3 09.25
3 41 Sabol TeoSabol Teo 06 06 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 6 10.03
4 55 Martinec JakubMartinec Jakub 06 06 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 5 10.07
5 Galamb DávidGalamb Dávid 06 06 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 2 10.13
Celkom 5 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Maretta RóbertMaretta Róbert 07 07 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 4 08.70
2 Kováč MartinKováč Martin 06 06 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 4 08.92
3 Koyš FilipKoyš Filip 08 08 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 6 08.95
4 79 Briš TomášBriš Tomáš 08 08 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 4 09.07
5 Luka JakubLuka Jakub 06 06 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 4 09.10
6 Rúrik MarcoRúrik Marco 07 07 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 3 09.22
7 8 Jankola MatúšJankola Matúš 07 07 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 3 09.25
8 Jankulár AlexJankulár Alex 10 10 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 3 09.29
9 8 Stanislav MatejStanislav Matej 07 07 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 5 09.30
10 101 Fuchs MichalFuchs Michal 07 07 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 5 09.73
11 Holienčík RenéHolienčík René 07 07 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 2 09.90
12 Rybárik JakubRybárik Jakub 06 06 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 1 09.99
13 24 Kocifaj MichalKocifaj Michal 08 08 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 5 10.00
14 Brezina JakubBrezina Jakub 08 08 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 2 10.01
15 41 Sabol TeoSabol Teo 06 06 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 6 10.03
16 55 Martinec JakubMartinec Jakub 06 06 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 5 10.07
17 Galamb DávidGalamb Dávid 06 06 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 2 10.13
18 Čeman Matej PavolČeman Matej Pavol 07 07 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 6 10.19
19 Tatár AlexanderTatár Alexander 07 07 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 1 10.96
20 Šebík RichardŠebík Richard 10 10 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 2 11.46
21 84 Szitai MárioSzitai Mário 06 06 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 6 11.90
Franko TomašFranko Tomaš 07 07 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 3 DNF

60 m - Mladší žiaci (Finále)

Finále A (ne, 26.5.2019 - 12:50) official Vietor: +1.5 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Maretta RóbertMaretta Róbert 07 07 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 4 08.81 11.00
2 Kováč MartinKováč Martin 06 06 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 3 08.91 9.00
3 Koyš FilipKoyš Filip 08 08 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 5 09.02 8.00
4 Luka JakubLuka Jakub 06 06 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 6 09.05 7.00
5 79 Briš TomášBriš Tomáš 08 08 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 2 09.21 6.00
6 Rúrik MarcoRúrik Marco 07 07 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 1 09.45 5.00
Celkom 6 pretekárov
Finále B (ne, 26.5.2019 - 12:50) official Vietor: +1.9 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 8 Stanislav MatejStanislav Matej 07 07 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 3 09.25 4.00
2 8 Jankola MatúšJankola Matúš 07 07 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 1 09.26 3.00
3 Jankulár AlexJankulár Alex 10 10 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 4 09.39 2.00
4 101 Fuchs MichalFuchs Michal 07 07 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 5 09.78 1.00
5 Rybárik JakubRybárik Jakub 06 06 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 6 10.01
6 Holienčík RenéHolienčík René 07 07 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 2 10.30
Celkom 6 pretekárov

60 m - Mladšie žiačky (Rozbeh)

Rozbeh 01 (ne, 26.5.2019 - 10:55) official Vietor: -2.4 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Jurečeková AnnaJurečeková Anna 07 07 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 4 08.75
2 77 Sliacka Ella ZuzanaSliacka Ella Zuzana 08 08 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 3 09.28
3 Čuga EvaČuga Eva 06 06 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 5 09.49
4 Slivoňová VanessaSlivoňová Vanessa 07 07 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 2 10.20
5 Galicová NinaGalicová Nina 07 07 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 6 10.31
6 Uhrinová LenkaUhrinová Lenka 06 06 Bedmintonový oddiel AC UNIZABedmintonový oddiel AC UNIZA 1 10.35
Celkom 6 pretekárov
Rozbeh 02 (ne, 26.5.2019 - 10:55) official Vietor: -3.4 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Bódiková JanaBódiková Jana 06 06 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 3 09.28
2 Trnovská LindaTrnovská Linda 06 06 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 4 09.39
3 Lukáčová EliškaLukáčová Eliška 07 07 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 5 09.44
4 33 Ivanková AlexandraIvanková Alexandra 07 07 Bedmintonový oddiel AC UNIZABedmintonový oddiel AC UNIZA 1 10.14
5 68 Švagrová KristýnaŠvagrová Kristýna 09 09 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 2 10.42
6 Papierniková TImeaPapierniková TImea 09 09 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 6 11.08
Celkom 6 pretekárov
Rozbeh 03 (ne, 26.5.2019 - 10:55) official Vietor: -1.5 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Hudecová EmmaHudecová Emma 07 07 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 4 08.82
2 41 Gottwaldová SofiaGottwaldová Sofia 06 06 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 3 09.42
3 Kmeč RebekaKmeč Rebeka 06 06 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 5 09.49
4 52 Korenčiaková SoňaKorenčiaková Soňa 07 07 Bedmintonový oddiel AC UNIZABedmintonový oddiel AC UNIZA 1 10.28
5 Donovalová SilviaDonovalová Silvia 07 07 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 2 10.31
6 Šugárová TamaraŠugárová Tamara 06 06 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 6 11.46
Celkom 6 pretekárov
Rozbeh 04 (ne, 26.5.2019 - 10:55) official Vietor: -2.9 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Mikuštiaková MiaMikuštiaková Mia 06 06 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 4 09.01
2 Ruckschlossová NatáliaRuckschlossová Natália 06 06 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 3 09.29
3 Šubová KarolínaŠubová Karolína 06 06 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 5 09.57
4 88 Vozárová KláraVozárová Klára 06 06 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 6 09.85
5 87 Zázrivcová LindaZázrivcová Linda 06 06 Bedmintonový oddiel AC UNIZABedmintonový oddiel AC UNIZA 1 10.40
6 79 Zábojníková SimonaZábojníková Simona 07 07 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 2 10.66
Celkom 6 pretekárov
Rozbeh 05 (ne, 26.5.2019 - 10:55) official Vietor: -3.2 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Miniarová AnnaMiniarová Anna 08 08 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 4 09.14
2 1 Ondrejíková LauraOndrejíková Laura 08 08 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 3 09.39
3 24 Mikušová MariolaMikušová Mariola 07 07 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 2 10.13
4 Kuncová KarinKuncová Karin 07 07 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 5 10.18
5 84 Ivanková MichaelaIvanková Michaela 08 08 Bedmintonový oddiel AC UNIZABedmintonový oddiel AC UNIZA 1 10.58
6 Dirbáková VanesaDirbáková Vanesa 07 07 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 6 10.61
Celkom 6 pretekárov
Rozbeh 06 (ne, 26.5.2019 - 10:55) official Vietor: -2.2 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Baranková TamaraBaranková Tamara 06 06 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 4 09.20
2 74 Gerátová NinaGerátová Nina 07 07 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 3 09.78
3 Bučková KristínaBučková Kristína 08 08 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 5 09.91
4 Turzová NinaTurzová Nina 11 11 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 2 10.43
5 Želiarová SofiaŽeliarová Sofia 08 08 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 6 10.92
Celkom 5 pretekárov
Rozbeh 07 (ne, 26.5.2019 - 10:55) official Vietor: -0.7 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Skybiková AnetaSkybiková Aneta 06 06 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 3 09.25
2 Haľamová RebekaHaľamová Rebeka 06 06 AC Victoria Turany nad VáhomAC Victoria Turany nad Váhom 4 09.40
3 75 Cvachová AlžbetaCvachová Alžbeta 07 07 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 5 09.94
4 Kováčová MáriaKováčová Mária 06 06 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 6 10.07
5 Kameništiaková NelaKameništiaková Nela 11 11 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 2 10.49
Celkom 5 pretekárov
Rozbeh 08 (ne, 26.5.2019 - 10:55) official Vietor: -2.3 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 98 Matiašová MichaelaMatiašová Michaela 06 06 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 4 09.07
2 Majtáňová NatáliaMajtáňová Natália 06 06 AC Victoria Turany nad VáhomAC Victoria Turany nad Váhom 3 09.63
3 55 Mandúchová LuciaMandúchová Lucia 07 07 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 5 10.01
4 Árvaiová ViktóriaÁrvaiová Viktória 07 07 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 6 10.47
5 21 Antalová EmaAntalová Ema 11 11 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 2 10.56
Celkom 5 pretekárov
Rozbeh 09 (ne, 26.5.2019 - 10:55) official Vietor: -2.2 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Tatarková NikolaTatarková Nikola 09 09 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 4 09.42
2 98 Redechová PaulínaRedechová Paulína 07 07 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 3 09.44
3 Kaščáková DianaKaščáková Diana 06 06 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 6 09.48
4 89 Kubíncová SáraKubíncová Sára 08 08 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 5 10.10
5 Hrmová NinaHrmová Nina 07 07 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 2 10.81
Celkom 5 pretekárov
Rozbeh 10 (ne, 26.5.2019 - 10:55) official Vietor: -2.3 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Aydin Dajana MaryAydin Dajana Mary 06 06 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 4 09.00
2 19 Gagová VanesaGagová Vanesa 08 08 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 6 09.34
3 78 Pirosiková SimonaPirosiková Simona 06 06 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 3 09.66
MS 74 Pallerová MonikaPallerová Monika 06 06 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 1 09.84
5 89 Haštová ViktóriaHaštová Viktória 07 07 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 5 10.10
6 Mojžišová NinaMojžišová Nina 07 07 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 2 10.80
Celkom 6 pretekárov
Rozbeh 11 (ne, 26.5.2019 - 10:55) official Vietor: -3.2 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 83 Beláková AnabelBeláková Anabel 08 08 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 2 10.10
2 Ištvánová TamaraIštvánová Tamara 08 08 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 3 10.33
Celkom 2 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Jurečeková AnnaJurečeková Anna 07 07 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 4 08.75
2 Hudecová EmmaHudecová Emma 07 07 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 4 08.82
3 Aydin Dajana MaryAydin Dajana Mary 06 06 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 4 09.00
4 Mikuštiaková MiaMikuštiaková Mia 06 06 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 4 09.01
5 98 Matiašová MichaelaMatiašová Michaela 06 06 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 4 09.07
6 Miniarová AnnaMiniarová Anna 08 08 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 4 09.14
7 Baranková TamaraBaranková Tamara 06 06 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 4 09.20
8 Skybiková AnetaSkybiková Aneta 06 06 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 3 09.25
9 77 Sliacka Ella ZuzanaSliacka Ella Zuzana 08 08 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 3 09.28
9 Bódiková JanaBódiková Jana 06 06 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 3 09.28
11 Ruckschlossová NatáliaRuckschlossová Natália 06 06 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 3 09.29
12 19 Gagová VanesaGagová Vanesa 08 08 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 6 09.34
13 Trnovská LindaTrnovská Linda 06 06 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 4 09.39
13 1 Ondrejíková LauraOndrejíková Laura 08 08 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 3 09.39
15 Haľamová RebekaHaľamová Rebeka 06 06 AC Victoria Turany nad VáhomAC Victoria Turany nad Váhom 4 09.40
16 41 Gottwaldová SofiaGottwaldová Sofia 06 06 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 3 09.42
16 Tatarková NikolaTatarková Nikola 09 09 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 4 09.42
18 Lukáčová EliškaLukáčová Eliška 07 07 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 5 09.44
18 98 Redechová PaulínaRedechová Paulína 07 07 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 3 09.44
20 Kaščáková DianaKaščáková Diana 06 06 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 6 09.48
21 Čuga EvaČuga Eva 06 06 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 5 09.49
21 Kmeč RebekaKmeč Rebeka 06 06 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 5 09.49
23 Šubová KarolínaŠubová Karolína 06 06 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 5 09.57
24 Majtáňová NatáliaMajtáňová Natália 06 06 AC Victoria Turany nad VáhomAC Victoria Turany nad Váhom 3 09.63
25 78 Pirosiková SimonaPirosiková Simona 06 06 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 3 09.66
26 74 Gerátová NinaGerátová Nina 07 07 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 3 09.78
27 74 Pallerová MonikaPallerová Monika 06 06 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 1 09.84
28 88 Vozárová KláraVozárová Klára 06 06 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 6 09.85
29 Bučková KristínaBučková Kristína 08 08 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 5 09.91
30 75 Cvachová AlžbetaCvachová Alžbeta 07 07 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 5 09.94
31 55 Mandúchová LuciaMandúchová Lucia 07 07 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 5 10.01
32 Kováčová MáriaKováčová Mária 06 06 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 6 10.07
33 89 Kubíncová SáraKubíncová Sára 08 08 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 5 10.10
33 89 Haštová ViktóriaHaštová Viktória 07 07 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 5 10.10
33 83 Beláková AnabelBeláková Anabel 08 08 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 2 10.10
36 24 Mikušová MariolaMikušová Mariola 07 07 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 2 10.13
37 33 Ivanková AlexandraIvanková Alexandra 07 07 Bedmintonový oddiel AC UNIZABedmintonový oddiel AC UNIZA 1 10.14
38 Kuncová KarinKuncová Karin 07 07 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 5 10.18
39 Slivoňová VanessaSlivoňová Vanessa 07 07 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 2 10.20
40 52 Korenčiaková SoňaKorenčiaková Soňa 07 07 Bedmintonový oddiel AC UNIZABedmintonový oddiel AC UNIZA 1 10.28
41 Galicová NinaGalicová Nina 07 07 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 6 10.31
41 Donovalová SilviaDonovalová Silvia 07 07 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 2 10.31
43 Ištvánová TamaraIštvánová Tamara 08 08 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 3 10.33
44 Uhrinová LenkaUhrinová Lenka 06 06 Bedmintonový oddiel AC UNIZABedmintonový oddiel AC UNIZA 1 10.35
45 87 Zázrivcová LindaZázrivcová Linda 06 06 Bedmintonový oddiel AC UNIZABedmintonový oddiel AC UNIZA 1 10.40
46 68 Švagrová KristýnaŠvagrová Kristýna 09 09 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 2 10.42
47 Turzová NinaTurzová Nina 11 11 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 2 10.43
48 Árvaiová ViktóriaÁrvaiová Viktória 07 07 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 6 10.47
49 Kameništiaková NelaKameništiaková Nela 11 11 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 2 10.49
50 21 Antalová EmaAntalová Ema 11 11 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 2 10.56
51 84 Ivanková MichaelaIvanková Michaela 08 08 Bedmintonový oddiel AC UNIZABedmintonový oddiel AC UNIZA 1 10.58
52 Dirbáková VanesaDirbáková Vanesa 07 07 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 6 10.61
53 79 Zábojníková SimonaZábojníková Simona 07 07 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 2 10.66
54 Mojžišová NinaMojžišová Nina 07 07 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 2 10.80
55 Hrmová NinaHrmová Nina 07 07 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 2 10.81
56 Želiarová SofiaŽeliarová Sofia 08 08 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 6 10.92
57 Papierniková TImeaPapierniková TImea 09 09 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 6 11.08
58 Šugárová TamaraŠugárová Tamara 06 06 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 6 11.46

60 m - Mladšie žiačky (Finále)

Finále A (ne, 26.5.2019 - 12:55) official Vietor: -0.9 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Jurečeková AnnaJurečeková Anna 07 07 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 4 08.77 11.00
2 Aydin Dajana MaryAydin Dajana Mary 06 06 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 5 08.90 9.00
3 Mikuštiaková MiaMikuštiaková Mia 06 06 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 2 08.95 8.00
4 Hudecová EmmaHudecová Emma 07 07 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 3 08.97 7.00
5 Miniarová AnnaMiniarová Anna 08 08 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 1 09.04 6.00
6 98 Matiašová MichaelaMatiašová Michaela 06 06 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 6 09.26 5.00
Celkom 6 pretekárov
Finále B (ne, 26.5.2019 - 12:55) official Vietor: -1.1 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 1 Ondrejíková LauraOndrejíková Laura 08 08 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 1 09.21 4.00
2 Ruckschlossová NatáliaRuckschlossová Natália 06 06 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 2 09.23 3.00
3 77 Sliacka Ella ZuzanaSliacka Ella Zuzana 08 08 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 5 09.25 2.00
4 19 Gagová VanesaGagová Vanesa 08 08 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 6 09.31 1.00
5 Skybiková AnetaSkybiková Aneta 06 06 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 4 09.33
6 Bódiková JanaBódiková Jana 06 06 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 3 09.77
Celkom 6 pretekárov

100 m - Juniori (Beh)

Beh 01 (ne, 26.5.2019 - 11:10) official Vietor: -3.3 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Kováč PeterKováč Peter 01 01 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 5 12.59 11.00
2 Vyšinský TomášVyšinský Tomáš 00 00 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 3 12.60 9.00
95 Drblík VladimírDrblík Vladimír 00 00 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 2 DNS
Slotta AndrejSlotta Andrej 98 98 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 4 DNS
Celkom 4 pretekári

100 m - Dorastenci (Rozbeh)

Rozbeh 01 (ne, 26.5.2019 - 11:10) official Vietor: -3.5 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Duchoslav JánDuchoslav Ján 03 03 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 4 12.12
2 Bačík MichalBačík Michal 05 05 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 2 12.52
3 Fajfer PatrikFajfer Patrik 02 02 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 3 12.89
4 Grieš MatúšGrieš Matúš 02 02 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 6 13.09
5 Melicherčík JánMelicherčík Ján 02 02 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 5 13.49
6 24 Krajči DominikKrajči Dominik 05 05 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 1 14.33
Celkom 6 pretekárov
Rozbeh 02 (ne, 26.5.2019 - 11:10) official Vietor: -3.1 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Sviták MartinSviták Martin 03 03 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 4 12.31
2 Koprda JakubKoprda Jakub 02 02 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 3 12.65
3 Lipták AurelLipták Aurel 04 04 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 5 13.01
4 Seifert IgorSeifert Igor 05 05 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 1 14.38
5 Dováľ PatrikDováľ Patrik 05 05 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 2 14.56
6 Kaprál MatejKaprál Matej 05 05 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 6 14.81
Celkom 6 pretekárov
Rozbeh 03 (ne, 26.5.2019 - 11:10) official Vietor: -4.0 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Sádecký SebastiánSádecký Sebastián 05 05 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 4 12.63
2 Sucháň IvanSucháň Ivan 02 02 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 6 12.90
3 1 Hudec MatejHudec Matej 04 04 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 3 13.39
4 Krkoš TobiasKrkoš Tobias 03 03 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 5 13.69
5 Kubovčík JaroslavKubovčík Jaroslav 04 04 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 2 14.08
Celkom 5 pretekárov
Rozbeh 04 (ne, 26.5.2019 - 11:10) official Vietor: -3.3 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Timko TomášTimko Tomáš 02 02 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 6 12.47
2 Dzuruš MartinDzuruš Martin 03 03 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 4 12.67
3 Sluka PeterSluka Peter 03 03 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 5 13.22
4 Pauer AndrejPauer Andrej 03 03 TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín 3 13.27
5 Duchoslav PeterDuchoslav Peter 05 05 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 2 13.50
Celkom 5 pretekárov
Rozbeh 05 (ne, 26.5.2019 - 11:10) official Vietor: -3.9 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Franko RadoslavFranko Radoslav 03 03 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 4 12.28
2 Rúrik DavideRúrik Davide 04 04 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 3 12.94
3 8 Páleník MatúšPáleník Matúš 04 04 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 6 13.18
4 87 Adam AlexAdam Alex 03 03 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 5 13.51
5 3 Macháč AdriánMacháč Adrián 05 05 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 2 13.85
Celkom 5 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Duchoslav JánDuchoslav Ján 03 03 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 4 12.12
2 Franko RadoslavFranko Radoslav 03 03 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 4 12.28
3 Sviták MartinSviták Martin 03 03 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 4 12.31
4 Timko TomášTimko Tomáš 02 02 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 6 12.47
5 Bačík MichalBačík Michal 05 05 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 2 12.52
6 Sádecký SebastiánSádecký Sebastián 05 05 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 4 12.63
7 Koprda JakubKoprda Jakub 02 02 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 3 12.65
8 Dzuruš MartinDzuruš Martin 03 03 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 4 12.67
9 Fajfer PatrikFajfer Patrik 02 02 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 3 12.89
10 Sucháň IvanSucháň Ivan 02 02 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 6 12.90
11 Rúrik DavideRúrik Davide 04 04 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 3 12.94
12 Lipták AurelLipták Aurel 04 04 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 5 13.01
13 Grieš MatúšGrieš Matúš 02 02 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 6 13.09
14 8 Páleník MatúšPáleník Matúš 04 04 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 6 13.18
15 Sluka PeterSluka Peter 03 03 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 5 13.22
16 Pauer AndrejPauer Andrej 03 03 TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín 3 13.27
17 1 Hudec MatejHudec Matej 04 04 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 3 13.39
18 Melicherčík JánMelicherčík Ján 02 02 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 5 13.49
19 Duchoslav PeterDuchoslav Peter 05 05 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 2 13.50
20 87 Adam AlexAdam Alex 03 03 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 5 13.51
21 Krkoš TobiasKrkoš Tobias 03 03 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 5 13.69
22 3 Macháč AdriánMacháč Adrián 05 05 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 2 13.85
23 Kubovčík JaroslavKubovčík Jaroslav 04 04 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 2 14.08
24 24 Krajči DominikKrajči Dominik 05 05 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 1 14.33
25 Seifert IgorSeifert Igor 05 05 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 1 14.38
26 Dováľ PatrikDováľ Patrik 05 05 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 2 14.56
27 Kaprál MatejKaprál Matej 05 05 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 6 14.81

100 m - Dorastenci (Finále)

Finále A (ne, 26.5.2019 - 13:00) official Vietor: +1.9 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Duchoslav JánDuchoslav Ján 03 03 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 4 11.82 11.00
2 Sviták MartinSviták Martin 03 03 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 5 12.01 9.00
3 Franko RadoslavFranko Radoslav 03 03 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 3 12.27 8.00
4 Timko TomášTimko Tomáš 02 02 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 2 12.28 7.00
5 Sádecký SebastiánSádecký Sebastián 05 05 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 1 12.30 6.00
6 Bačík MichalBačík Michal 05 05 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 6 12.39 5.00
Celkom 6 pretekárov
Finále B (ne, 26.5.2019 - 13:00) official Vietor: +2.0 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Sucháň IvanSucháň Ivan 02 02 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 2 12.52 4.00
2 Dzuruš MartinDzuruš Martin 03 03 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 3 12.75 3.00
3 Koprda JakubKoprda Jakub 02 02 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 4 12.79 2.00
4 Rúrik DavideRúrik Davide 04 04 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 6 12.91 1.00
5 Fajfer PatrikFajfer Patrik 02 02 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 5 13.01
6 Lipták AurelLipták Aurel 04 04 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 1 13.19
Celkom 6 pretekárov

100 m - Juniorky (Beh)

Beh 01 (ne, 26.5.2019 - 11:20) official Vietor: -0.7 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Comová MichaelaComová Michaela 01 01 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 4 13.23
MS Timková KristínaTimková Kristína 99 99 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 5 14.25
4 Hlavatová BarboraHlavatová Barbora 01 01 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 6 15.64
Belešová PetraBelešová Petra 01 01 MKŠS-AK Kysucké Nové MestoMKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 3 13.65
Stanková KarinStanková Karin 00 00 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 2 DNS
Celkom 5 pretekárov

100 m - Dorastenky (Rozbeh)

Rozbeh 01 (ne, 26.5.2019 - 11:20) official Vietor: -2.5 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Môcová RadoslavaMôcová Radoslava 03 03 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 4 13.55
2 2 Podhorská AnnaPodhorská Anna 04 04 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 1 14.04
3 Janičkova KatarínaJaničkova Katarína 05 05 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 5 14.18
4 Močarniková VanesaMočarniková Vanesa 02 02 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 2 14.33
5 Haštová NatáliaHaštová Natália 05 05 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 6 15.37
Brunerová NinaBrunerová Nina 04 04 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 3 DNS
Celkom 6 pretekárov
Rozbeh 02 (ne, 26.5.2019 - 11:20) official Vietor: -2.1 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Krotáková PetraKrotáková Petra 04 04 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 4 13.11
2 Guothová AlexandraGuothová Alexandra 03 03 AC Kriváň Liptovský MikulášAC Kriváň Liptovský Mikuláš 3 13.65
3 Bátoryová KarinBátoryová Karin 04 04 AC Kriváň Liptovský MikulášAC Kriváň Liptovský Mikuláš 5 14.05
4 Kubošná SimonaKubošná Simona 05 05 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 1 14.26
5 Straková NikolaStraková Nikola 02 02 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 2 14.87
MS Dlugošová EsteraDlugošová Estera 05 05 AC Victoria Turany nad VáhomAC Victoria Turany nad Váhom 6 15.34
Celkom 6 pretekárov
Rozbeh 03 (ne, 26.5.2019 - 11:20) official Vietor: -3.2 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Bučková BenitaBučková Benita 04 04 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 3 13.14
2 Turičíková MáriaTuričíková Mária 03 03 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 4 13.55
3 Kaprálová TerezaKaprálová Tereza 05 05 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 5 14.31
4 Kremserová TerezaKremserová Tereza 03 03 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 2 15.18
MS Feriancová AlenaFeriancová Alena 04 04 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 6 15.35
6 Adamcová TeréziaAdamcová Terézia 05 05 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 1 15.94
Celkom 6 pretekárov
Rozbeh 04 (ne, 26.5.2019 - 11:20) official Vietor: -2.3 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Galušková KristínaGalušková Kristína 03 03 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 4 13.59
2 Mathéová AdrianaMathéová Adriana 05 05 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 3 13.67
3 Holecová AdrianaHolecová Adriana 05 05 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 5 14.31
MS Podhradska SaraPodhradska Sara 04 04 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 2 14.75
5 Paučová LeaPaučová Lea 05 05 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 6 16.83
Ptáčinová LuciaPtáčinová Lucia 05 05 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 1 DNS
Celkom 6 pretekárov
Rozbeh 05 (ne, 26.5.2019 - 11:20) official Vietor: -1.2 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Gazíková KatarínaGazíková Katarína 04 04 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 3 13.80
MS Peničková PaulínaPeničková Paulína 05 05 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 4 14.02
3 3 Bajáková PetraBajáková Petra 03 03 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 6 14.14
4 1 Šuhajdová LenkaŠuhajdová Lenka 04 04 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 5 14.16
5 Moravčíková NikolMoravčíková Nikol 03 03 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 2 15.05
6 Salášková DorotheaSalášková Dorothea 05 05 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 1 15.37
Celkom 6 pretekárov
Rozbeh 06 (ne, 26.5.2019 - 11:20) official Vietor: -1.6 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Jánošíková NicolJánošíková Nicol 05 05 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 4 13.53
2 Melová EmíliaMelová Emília 02 02 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 5 14.43
3 Žitná AdelaŽitná Adela 04 04 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 3 14.55
4 Nochtová BiankaNochtová Bianka 03 03 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 6 14.84
5 Stehlíková KatarínaStehlíková Katarína 05 05 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 2 15.26
Celkom 5 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Krotáková PetraKrotáková Petra 04 04 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 4 13.11
2 Bučková BenitaBučková Benita 04 04 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 3 13.14
3 Jánošíková NicolJánošíková Nicol 05 05 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 4 13.53
4 Môcová RadoslavaMôcová Radoslava 03 03 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 4 13.55
4 Turičíková MáriaTuričíková Mária 03 03 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 4 13.55
6 Galušková KristínaGalušková Kristína 03 03 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 4 13.59
7 Guothová AlexandraGuothová Alexandra 03 03 AC Kriváň Liptovský MikulášAC Kriváň Liptovský Mikuláš 3 13.65
8 Mathéová AdrianaMathéová Adriana 05 05 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 3 13.67
9 Gazíková KatarínaGazíková Katarína 04 04 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 3 13.80
10 Peničková PaulínaPeničková Paulína 05 05 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 4 14.02
11 2 Podhorská AnnaPodhorská Anna 04 04 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 1 14.04
12 Bátoryová KarinBátoryová Karin 04 04 AC Kriváň Liptovský MikulášAC Kriváň Liptovský Mikuláš 5 14.05
13 3 Bajáková PetraBajáková Petra 03 03 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 6 14.14
14 1 Šuhajdová LenkaŠuhajdová Lenka 04 04 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 5 14.16
15 Janičkova KatarínaJaničkova Katarína 05 05 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 5 14.18
16 Kubošná SimonaKubošná Simona 05 05 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 1 14.26
17 Kaprálová TerezaKaprálová Tereza 05 05 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 5 14.31
17 Holecová AdrianaHolecová Adriana 05 05 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 5 14.31
19 Močarniková VanesaMočarniková Vanesa 02 02 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 2 14.33
20 Melová EmíliaMelová Emília 02 02 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 5 14.43
21 Žitná AdelaŽitná Adela 04 04 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 3 14.55
22 Podhradska SaraPodhradska Sara 04 04 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 2 14.75
23 Nochtová BiankaNochtová Bianka 03 03 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 6 14.84
24 Straková NikolaStraková Nikola 02 02 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 2 14.87
25 Moravčíková NikolMoravčíková Nikol 03 03 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 2 15.05
26 Kremserová TerezaKremserová Tereza 03 03 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 2 15.18
27 Stehlíková KatarínaStehlíková Katarína 05 05 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 2 15.26
28 Dlugošová EsteraDlugošová Estera 05 05 AC Victoria Turany nad VáhomAC Victoria Turany nad Váhom 6 15.34
29 Feriancová AlenaFeriancová Alena 04 04 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 6 15.35
30 Haštová NatáliaHaštová Natália 05 05 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 6 15.37
30 Salášková DorotheaSalášková Dorothea 05 05 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 1 15.37
32 Adamcová TeréziaAdamcová Terézia 05 05 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 1 15.94
33 Paučová LeaPaučová Lea 05 05 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 6 16.83
Brunerová NinaBrunerová Nina 04 04 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 3 DNS
Ptáčinová LuciaPtáčinová Lucia 05 05 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 1 DNS

100 m - Dorastenky (Finále)

Finále A (ne, 26.5.2019 - 13:05) official Vietor: +1.6 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Krotáková PetraKrotáková Petra 04 04 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 4 13.20 11.00
2 Bučková BenitaBučková Benita 04 04 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 3 13.27 9.00
3 Turičíková MáriaTuričíková Mária 03 03 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 6 13.56 8.00
4 Galušková KristínaGalušková Kristína 03 03 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 1 13.80 7.00
5 Jánošíková NicolJánošíková Nicol 05 05 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 5 13.86 6.00
6 Môcová RadoslavaMôcová Radoslava 03 03 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 2 19.41 5.00
Celkom 6 pretekárov
Finále B (ne, 26.5.2019 - 13:05) official Vietor: +1.3 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Guothová AlexandraGuothová Alexandra 03 03 AC Kriváň Liptovský MikulášAC Kriváň Liptovský Mikuláš 4 13.66 4.00
2 Mathéová AdrianaMathéová Adriana 05 05 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 3 13.66 3.00
3 Gazíková KatarínaGazíková Katarína 04 04 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 5 13.94 2.00
4 2 Podhorská AnnaPodhorská Anna 04 04 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 2 14.06 1.00
5 Bátoryová KarinBátoryová Karin 04 04 AC Kriváň Liptovský MikulášAC Kriváň Liptovský Mikuláš 6 14.15
6 3 Bajáková PetraBajáková Petra 03 03 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 1 14.33
Celkom 6 pretekárov

150 m - Mladší žiaci (Beh)

Beh 01 (ne, 26.5.2019 - 14:30) official Vietor: -2.2 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Chovanec MartinChovanec Martin 07 07 AC Kriváň Liptovský MikulášAC Kriváň Liptovský Mikuláš 4 21.55 11.00
2 34 Jankulár TobiasJankulár Tobias 07 07 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 3 21.66 9.00
3 33 Šupina PavolŠupina Pavol 06 06 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 2 22.76 7.00
4 1 Gottwald DávidGottwald Dávid 07 07 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 5 23.07 6.00
5 19 Gaži JánGaži Ján 07 07 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 6 23.80 5.00
6 Lehotský SebastiánLehotský Sebastián 06 06 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 1 23.99 4.00
Celkom 6 pretekárov
Beh 02 (ne, 26.5.2019 - 14:30) official Vietor: -4.1 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Genšor SamuelGenšor Samuel 07 07 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 3 24.14 2.00
2 16 Orlický MatejOrlický Matej 07 07 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 2 24.18 1.00
3 Méri MarianMéri Marian 07 07 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 6 24.41
4 35 Regináč TimotejRegináč Timotej 07 07 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 4 24.59
5 97 Malovec OndrejMalovec Ondrej 08 08 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 5 27.46
6 44 Biel ŠimonBiel Šimon 07 07 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 1 27.55
Celkom 6 pretekárov
Beh 03 (ne, 26.5.2019 - 14:30) official Vietor: -3.1 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 89 Kucbel DávidKucbel Dávid 06 06 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 4 22.54 8.00
2 Varšo MichalVaršo Michal 07 07 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 1 24.07 3.00
3 Valíček TadeášValíček Tadeáš 07 07 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 5 25.91
4 88 Bruncko RastislavBruncko Rastislav 08 08 TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín 3 25.93
Lešňovský Jaroslav, JuLešňovský Jaroslav, Ju 07 07 TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín 2 DNS
Celkom 5 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Chovanec MartinChovanec Martin 07 07 AC Kriváň Liptovský MikulášAC Kriváň Liptovský Mikuláš 4 21.55 11.00
2 34 Jankulár TobiasJankulár Tobias 07 07 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 3 21.66 9.00
3 89 Kucbel DávidKucbel Dávid 06 06 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 4 22.54 8.00
4 33 Šupina PavolŠupina Pavol 06 06 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 2 22.76 7.00
5 1 Gottwald DávidGottwald Dávid 07 07 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 5 23.07 6.00
6 19 Gaži JánGaži Ján 07 07 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 6 23.80 5.00
7 Lehotský SebastiánLehotský Sebastián 06 06 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 1 23.99 4.00
8 Varšo MichalVaršo Michal 07 07 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 1 24.07 3.00
9 Genšor SamuelGenšor Samuel 07 07 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 3 24.14 2.00
10 16 Orlický MatejOrlický Matej 07 07 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 2 24.18 1.00
11 Méri MarianMéri Marian 07 07 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 6 24.41
12 35 Regináč TimotejRegináč Timotej 07 07 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 4 24.59
13 Valíček TadeášValíček Tadeáš 07 07 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 5 25.91
14 88 Bruncko RastislavBruncko Rastislav 08 08 TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín 3 25.93
15 97 Malovec OndrejMalovec Ondrej 08 08 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 5 27.46
16 44 Biel ŠimonBiel Šimon 07 07 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 1 27.55
Lešňovský Jaroslav, JuLešňovský Jaroslav, Ju 07 07 TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín 2 DNS

150 m - Mladšie žiačky (Beh)

Beh 01 (ne, 26.5.2019 - 14:45) official Vietor: -2.1 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 87 Samčíková EmmaSamčíková Emma 06 06 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 4 20.70 11.00
2 Perončíková PaulaPerončíková Paula 06 06 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 3 20.85 9.00
3 Žiaková ZuzanaŽiaková Zuzana 06 06 AC Victoria Turany nad VáhomAC Victoria Turany nad Váhom 6 21.44 8.00
4 Černáková ValentínaČernáková Valentína 07 07 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 2 21.65 7.00
5 Duháčková AlexandraDuháčková Alexandra 07 07 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 5 21.82 6.00
6 Bíziková EmilyBíziková Emily 06 06 AC Victoria Turany nad VáhomAC Victoria Turany nad Váhom 1 22.36 4.00
Celkom 6 pretekárov
Beh 02 (ne, 26.5.2019 - 14:45) official Vietor: -1.9 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Kmeč EmmaKmeč Emma 08 08 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 3 22.13 5.00
2 Samulová TatianaSamulová Tatiana 06 06 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 2 22.72 3.00
3 100 Kováčiková NikolaKováčiková Nikola 06 06 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 5 23.15 2.00
4 Píšová MonikaPíšová Monika 08 08 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 4 23.19 1.00
5 Baloghová LesiaBaloghová Lesia 06 06 TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín 1 23.50
6 Frlickova FrederikaFrlickova Frederika 06 06 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 6 23.55
Celkom 6 pretekárov
Beh 03 (ne, 26.5.2019 - 14:45) official Vietor: -2.3 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 101 Maleková TamaraMaleková Tamara 06 06 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 4 23.67
2 51 Stašová NikolaStašová Nikola 06 06 TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín 6 24.24
3 35 Poštová MáriaPoštová Mária 06 06 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 1 25.23
4 Mišurdová NelaMišurdová Nela 06 06 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 2 25.33
5 Visolajská VivienVisolajská Vivien 07 07 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 5 25.34
6 Kubáňová Anna K.Kubáňová Anna K. 07 07 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 3 26.17
Celkom 6 pretekárov
Beh 04 (ne, 26.5.2019 - 14:45) official Vietor: -2.5 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 87 Jánošíková ChiaraJánošíková Chiara 06 06 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 4 24.43
2 Koyšová AdelaKoyšová Adela 11 11 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 5 25.93
3 Štefániková NinaŠtefániková Nina 07 07 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 2 26.14
4 Jankovičová SofiaJankovičová Sofia 07 07 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 3 27.41
5 Kopačková SáraKopačková Sára 07 07 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 1 28.10
6 Gálová KristínaGálová Kristína 07 07 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 6 28.80
Celkom 6 pretekárov
Beh 05 (ne, 26.5.2019 - 14:45) official Vietor: -2.1 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Solíková TimeaSolíková Timea 08 08 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 5 25.04
2 95 Ovečková AnnaOvečková Anna 07 07 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 1 25.84
3 1 Kleinová ZojaKleinová Zoja 07 07 AC Victoria Turany nad VáhomAC Victoria Turany nad Váhom 2 26.59
4 81 Ovečková VeronikaOvečková Veronika 09 09 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 6 27.20
5 97 Pétryová AlexandraPétryová Alexandra 06 06 TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín 3 27.80
6 34 Belica MiaBelica Mia 07 07 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 4 30.05
Celkom 6 pretekárov
Beh 06 (ne, 26.5.2019 - 14:45) official Vietor: -1.8 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Čižnárová ViktóriaČižnárová Viktória 07 07 AC Victoria Turany nad VáhomAC Victoria Turany nad Váhom 5 23.38
2 Černá EmmaČerná Emma 07 07 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 3 23.92
3 Póčová ElaPóčová Ela 09 09 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 6 24.02
4 101 Filušová SilviaFilušová Silvia 07 07 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 4 24.47
5 Kubišová EmmaKubišová Emma 07 07 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 1 26.64
6 51 Brezinová SandraBrezinová Sandra 08 08 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 2 28.14
Celkom 6 pretekárov
Beh 07 (ne, 26.5.2019 - 14:45) official Vietor: -1.4 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Polakovičová DianaPolakovičová Diana 07 07 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 5 23.39
2 Ágoštonová RomanaÁgoštonová Romana 07 07 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 3 23.75
3 Šintajová EllaŠintajová Ella 06 06 AC Kriváň Liptovský MikulášAC Kriváň Liptovský Mikuláš 6 24.40
4 Reváková AnnaReváková Anna 07 07 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 1 24.62
5 Grivalská TimeaGrivalská Timea 07 07 AC Kriváň Liptovský MikulášAC Kriváň Liptovský Mikuláš 4 26.67
6 Holubová KarinHolubová Karin 07 07 AC Victoria Turany nad VáhomAC Victoria Turany nad Váhom 2 28.75
Celkom 6 pretekárov
Beh 08 (ne, 26.5.2019 - 14:45) official Vietor: -1.3 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Gazdíková NinaGazdíková Nina 06 06 OSA Dubnica nad VáhomOSA Dubnica nad Váhom 5 23.80
2 16 Csintalanová KláraCsintalanová Klára 06 06 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 3 23.85
3 56 Varšová AnnaVaršová Anna 06 06 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 6 24.30
4 Kliačiková DarinaKliačiková Darina 06 06 TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín 1 24.61
5 75 Čelková KarolínaČelková Karolína 08 08 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 4 26.69
6 Dolinská JulianaDolinská Juliana 08 08 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 2 28.72
Celkom 6 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 87 Samčíková EmmaSamčíková Emma 06 06 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 4 20.70 11.00
2 Perončíková PaulaPerončíková Paula 06 06 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 3 20.85 9.00
3 Žiaková ZuzanaŽiaková Zuzana 06 06 AC Victoria Turany nad VáhomAC Victoria Turany nad Váhom 6 21.44 8.00
4 Černáková ValentínaČernáková Valentína 07 07 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 2 21.65 7.00
5 Duháčková AlexandraDuháčková Alexandra 07 07 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 5 21.82 6.00
6 Kmeč EmmaKmeč Emma 08 08 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 3 22.13 5.00
7 Bíziková EmilyBíziková Emily 06 06 AC Victoria Turany nad VáhomAC Victoria Turany nad Váhom 1 22.36 4.00
8 Samulová TatianaSamulová Tatiana 06 06 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 2 22.72 3.00
9 100 Kováčiková NikolaKováčiková Nikola 06 06 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 5 23.15 2.00
10 Píšová MonikaPíšová Monika 08 08 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 4 23.19 1.00
11 Čižnárová ViktóriaČižnárová Viktória 07 07 AC Victoria Turany nad VáhomAC Victoria Turany nad Váhom 5 23.38
12 Polakovičová DianaPolakovičová Diana 07 07 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 5 23.39
13 Baloghová LesiaBaloghová Lesia 06 06 TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín 1 23.50
14 Frlickova FrederikaFrlickova Frederika 06 06 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 6 23.55
15 101 Maleková TamaraMaleková Tamara 06 06 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 4 23.67
16 Ágoštonová RomanaÁgoštonová Romana 07 07 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 3 23.75
17 Gazdíková NinaGazdíková Nina 06 06 OSA Dubnica nad VáhomOSA Dubnica nad Váhom 5 23.80
18 16 Csintalanová KláraCsintalanová Klára 06 06 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 3 23.85
19 Černá EmmaČerná Emma 07 07 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 3 23.92
20 Póčová ElaPóčová Ela 09 09 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 6 24.02
21 51 Stašová NikolaStašová Nikola 06 06 TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín 6 24.24
22 56 Varšová AnnaVaršová Anna 06 06 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 6 24.30
23 Šintajová EllaŠintajová Ella 06 06 AC Kriváň Liptovský MikulášAC Kriváň Liptovský Mikuláš 6 24.40
24 87 Jánošíková ChiaraJánošíková Chiara 06 06 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 4 24.43
25 101 Filušová SilviaFilušová Silvia 07 07 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 4 24.47
26 Kliačiková DarinaKliačiková Darina 06 06 TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín 1 24.61
27 Reváková AnnaReváková Anna 07 07 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 1 24.62
28 Solíková TimeaSolíková Timea 08 08 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 5 25.04
29 35 Poštová MáriaPoštová Mária 06 06 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 1 25.23
30 Mišurdová NelaMišurdová Nela 06 06 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 2 25.33
31 Visolajská VivienVisolajská Vivien 07 07 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 5 25.34
32 95 Ovečková AnnaOvečková Anna 07 07 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 1 25.84
33 Koyšová AdelaKoyšová Adela 11 11 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 5 25.93
34 Štefániková NinaŠtefániková Nina 07 07 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 2 26.14
35 Kubáňová Anna K.Kubáňová Anna K. 07 07 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 3 26.17
36 1 Kleinová ZojaKleinová Zoja 07 07 AC Victoria Turany nad VáhomAC Victoria Turany nad Váhom 2 26.59
37 Kubišová EmmaKubišová Emma 07 07 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 1 26.64
38 Grivalská TimeaGrivalská Timea 07 07 AC Kriváň Liptovský MikulášAC Kriváň Liptovský Mikuláš 4 26.67
39 75 Čelková KarolínaČelková Karolína 08 08 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 4 26.69
40 81 Ovečková VeronikaOvečková Veronika 09 09 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 6 27.20
41 Jankovičová SofiaJankovičová Sofia 07 07 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 3 27.41
42 97 Pétryová AlexandraPétryová Alexandra 06 06 TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín 3 27.80
43 Kopačková SáraKopačková Sára 07 07 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 1 28.10
44 51 Brezinová SandraBrezinová Sandra 08 08 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 2 28.14
45 Dolinská JulianaDolinská Juliana 08 08 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 2 28.72
46 Holubová KarinHolubová Karin 07 07 AC Victoria Turany nad VáhomAC Victoria Turany nad Váhom 2 28.75
47 Gálová KristínaGálová Kristína 07 07 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 6 28.80
48 34 Belica MiaBelica Mia 07 07 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 4 30.05

200 m - Juniori (Beh)

Beh 01 (ne, 26.5.2019 - 15:00) official Vietor: -1.4 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Labo DávidLabo Dávid 00 00 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 6 23.58 11.00
2 Lazar MarekLazar Marek 01 01 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 4 24.60 9.00
3 Kurjak MatúšKurjak Matúš 03 03 AO Slávia ŽU ŽilinaAO Slávia ŽU Žilina 5 24.65 8.00
MS Melo PavolMelo Pavol 99 99 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 2 25.41
5 Kováč PeterKováč Peter 01 01 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 1 26.83 7.00
Slotta AndrejSlotta Andrej 98 98 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 3 DNS
Celkom 6 pretekárov

200 m - Dorastenci (Beh)

Beh 01 (ne, 26.5.2019 - 15:01) official Vietor: -0.6 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Lubelec LadislavLubelec Ladislav 03 03 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 5 23.45 11.00
2 Duchoslav JánDuchoslav Ján 03 03 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 4 23.90 9.00
3 Sviták MartinSviták Martin 03 03 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 3 24.30 8.00
4 Timko TomášTimko Tomáš 02 02 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 1 24.56 7.00
5 Franko RadoslavFranko Radoslav 03 03 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 2 24.57 6.00
6 Dzuruš MartinDzuruš Martin 03 03 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 6 25.84 4.00
Celkom 6 pretekárov
Beh 02 (ne, 26.5.2019 - 15:01) official Vietor: -1.3 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Sádecký SebastiánSádecký Sebastián 05 05 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 4 25.26 5.00
MS Janíček AdamJaníček Adam 02 02 Bežecký klub Lysá pod MakytouBežecký klub Lysá pod Makytou 2 25.92
3 Nosáľ TomášNosáľ Tomáš 04 04 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 5 26.04 3.00
4 1 Hudec MatejHudec Matej 04 04 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 1 26.46
MS Nečeda MariánNečeda Marián 02 02 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 6 26.89
Janíček TomášJaníček Tomáš 04 04 Bežecký klub Lysá pod MakytouBežecký klub Lysá pod Makytou 3 DNS
Celkom 6 pretekárov
Beh 03 (ne, 26.5.2019 - 15:01) official Vietor: -2.8 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Koprda JakubKoprda Jakub 02 02 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 4 26.37 1.00
2 87 Adam AlexAdam Alex 03 03 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 1 26.89
3 Sluka PeterSluka Peter 03 03 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 3 27.27
4 Golian ŠimonGolian Šimon 05 05 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 6 27.34
5 Krkoš TobiasKrkoš Tobias 03 03 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 2 27.50
6 Lipták AurelLipták Aurel 04 04 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 5 27.60
Celkom 6 pretekárov
Beh 04 (ne, 26.5.2019 - 15:01) official Vietor: -3.4 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Hletko MartinHletko Martin 04 04 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 2 26.17 2.00
2 Hurik TiborHurik Tibor 03 03 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 5 26.46
3 Fajfer PatrikFajfer Patrik 02 02 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 4 26.70
4 Dančík MichalDančík Michal 05 05 MKŠS-AK Kysucké Nové MestoMKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 3 30.44
5 Kaprál MatejKaprál Matej 05 05 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 1 30.83
Celkom 5 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Lubelec LadislavLubelec Ladislav 03 03 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 5 23.45 11.00
2 Duchoslav JánDuchoslav Ján 03 03 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 4 23.90 9.00
3 Sviták MartinSviták Martin 03 03 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 3 24.30 8.00
4 Timko TomášTimko Tomáš 02 02 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 1 24.56 7.00
5 Franko RadoslavFranko Radoslav 03 03 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 2 24.57 6.00
6 Sádecký SebastiánSádecký Sebastián 05 05 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 4 25.26 5.00
7 Dzuruš MartinDzuruš Martin 03 03 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 6 25.84 4.00
8 Janíček AdamJaníček Adam 02 02 Bežecký klub Lysá pod MakytouBežecký klub Lysá pod Makytou 2 25.92
9 Nosáľ TomášNosáľ Tomáš 04 04 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 5 26.04 3.00
10 Hletko MartinHletko Martin 04 04 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 2 26.17 2.00
11 Koprda JakubKoprda Jakub 02 02 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 4 26.37 1.00
12 1 Hudec MatejHudec Matej 04 04 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 1 26.46
12 Hurik TiborHurik Tibor 03 03 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 5 26.46
14 Fajfer PatrikFajfer Patrik 02 02 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 4 26.70
15 Nečeda MariánNečeda Marián 02 02 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 6 26.89
15 87 Adam AlexAdam Alex 03 03 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 1 26.89
17 Sluka PeterSluka Peter 03 03 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 3 27.27
18 Golian ŠimonGolian Šimon 05 05 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 6 27.34
19 Krkoš TobiasKrkoš Tobias 03 03 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 2 27.50
20 Lipták AurelLipták Aurel 04 04 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 5 27.60
21 Dančík MichalDančík Michal 05 05 MKŠS-AK Kysucké Nové MestoMKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 3 30.44
22 Kaprál MatejKaprál Matej 05 05 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 1 30.83
Janíček TomášJaníček Tomáš 04 04 Bežecký klub Lysá pod MakytouBežecký klub Lysá pod Makytou 3 DNS

200 m - Juniorky (Beh)

Beh 01 (ne, 26.5.2019 - 15:15) official Vietor: -1.6 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Kudlíková DanaKudlíková Dana 01 01 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 4 26.39 11.00
2 Zápotočná SophiaZápotočná Sophia 00 00 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 3 26.61 9.00
3 Comová MichaelaComová Michaela 01 01 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 2 27.28 8.00
4 Predajnianska LenkaPredajnianska Lenka 00 00 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 5 27.75 7.00
Celkom 4 pretekári
Beh 02 (ne, 26.5.2019 - 15:15) official Vietor: -3.0 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Belešová PetraBelešová Petra 01 01 MKŠS-AK Kysucké Nové MestoMKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 3 29.21 6.00
2 Gloncová PatríciaGloncová Patrícia 01 01 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 2 30.10 5.00
3 35 Hurtišová MartinaHurtišová Martina 00 00 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 4 30.93 4.00
Celkom 3 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Kudlíková DanaKudlíková Dana 01 01 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 4 26.39 11.00
2 Zápotočná SophiaZápotočná Sophia 00 00 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 3 26.61 9.00
3 Comová MichaelaComová Michaela 01 01 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 2 27.28 8.00
4 Predajnianska LenkaPredajnianska Lenka 00 00 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 5 27.75 7.00
5 Belešová PetraBelešová Petra 01 01 MKŠS-AK Kysucké Nové MestoMKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 3 29.21 6.00
6 Gloncová PatríciaGloncová Patrícia 01 01 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 2 30.10 5.00
7 35 Hurtišová MartinaHurtišová Martina 00 00 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 4 30.93 4.00

200 m - Dorastenky (Beh)

Beh 01 (ne, 26.5.2019 - 15:16) official Vietor: -1.8 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Krotáková PetraKrotáková Petra 04 04 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 2 26.76 11.00
2 Paulínyová EmmaPaulínyová Emma 02 02 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 3 26.95 9.00
3 Galušková KristínaGalušková Kristína 03 03 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 4 27.54 7.00
4 6 Šmehílová SáraŠmehílová Sára 04 04 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 6 28.66 3.00
5 Jánošíková NicolJánošíková Nicol 05 05 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 1 29.31
6 Barnáková LenkaBarnáková Lenka 02 02 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 5 30.90
Celkom 6 pretekárov
Beh 02 (ne, 26.5.2019 - 15:16) official Vietor: -1.8 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Guothová AlexandraGuothová Alexandra 03 03 AC Kriváň Liptovský MikulášAC Kriváň Liptovský Mikuláš 5 28.09 6.00
2 Urbanovská LillyUrbanovská Lilly 04 04 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 3 28.57 4.50
3 Morgošová KlaudiaMorgošová Klaudia 03 03 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 2 28.57 4.50
4 Janičkova KatarínaJaničkova Katarína 05 05 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 1 29.19
Brunerová NinaBrunerová Nina 04 04 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 6 DNS
Môcová RadoslavaMôcová Radoslava 03 03 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 4 DNS
Celkom 6 pretekárov
Beh 03 (ne, 26.5.2019 - 15:16) official Vietor: -1.8 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Uhliarová DominikaUhliarová Dominika 04 04 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 1 28.83 2.00
2 Simová PetraSimová Petra 04 04 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 4 29.17
3 Kubošná SimonaKubošná Simona 05 05 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 6 29.48
4 Melová EmíliaMelová Emília 02 02 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 5 29.57
5 Blažeková NanetaBlažeková Naneta 03 03 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 2 30.05
Peničková PaulínaPeničková Paulína 05 05 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 3 DNS
Celkom 6 pretekárov
Beh 04 (ne, 26.5.2019 - 15:16) official Vietor: -1.5 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Kaprálová TerezaKaprálová Tereza 05 05 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 5 29.50
2 Bátoryová KarinBátoryová Karin 04 04 AC Kriváň Liptovský MikulášAC Kriváň Liptovský Mikuláš 4 29.73
3 5 Tabačarová LenkaTabačarová Lenka 05 05 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 2 29.95
4 Martinčeková EmmaMartinčeková Emma 04 04 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 6 30.08
5 Nochtová BiankaNochtová Bianka 03 03 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 3 30.37
6 Sobolová ViktóriaSobolová Viktória 04 04 MKŠS-AK Kysucké Nové MestoMKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 1 30.81
Celkom 6 pretekárov
Beh 05 (ne, 26.5.2019 - 15:16) official Vietor: -1.9 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 1 Šuhajdová LenkaŠuhajdová Lenka 04 04 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 3 30.40
2 Straková NikolaStraková Nikola 02 02 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 1 31.44
3 Zacharová DanielaZacharová Daniela 03 03 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 2 31.96
4 Pohančaníková MartinaPohančaníková Martina 04 04 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 6 33.18
5 Škodová LenkaŠkodová Lenka 03 03 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 5 33.23
Podhradska SaraPodhradska Sara 04 04 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 4 DNS
Celkom 6 pretekárov
Beh 06 (ne, 26.5.2019 - 15:16) official Vietor: -1.8 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Bučková BenitaBučková Benita 04 04 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 2 27.10 8.00
2 Gombárová BarboraGombárová Barbora 04 04 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 5 29.02
3 Holecová AdrianaHolecová Adriana 05 05 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 1 29.30
4 Pápežová DanielaPápežová Daniela 05 05 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 6 31.17
5 Adamcová TeréziaAdamcová Terézia 05 05 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 4 34.15
6 Jechová HanaJechová Hana 05 05 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 3 34.37
Celkom 6 pretekárov
Beh 07 (ne, 26.5.2019 - 15:16) official Vietor: -0.5 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 2 Podhorská AnnaPodhorská Anna 04 04 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 2 28.96 1.00
2 3 Dvorská DominikaDvorská Dominika 02 02 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 3 29.60
3 Paštrnáková GabrielaPaštrnáková Gabriela 04 04 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 4 33.66
Celkom 3 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Krotáková PetraKrotáková Petra 04 04 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 2 26.76 11.00
2 Paulínyová EmmaPaulínyová Emma 02 02 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 3 26.95 9.00
3 Bučková BenitaBučková Benita 04 04 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 2 27.10 8.00
4 Galušková KristínaGalušková Kristína 03 03 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 4 27.54 7.00
5 Guothová AlexandraGuothová Alexandra 03 03 AC Kriváň Liptovský MikulášAC Kriváň Liptovský Mikuláš 5 28.09 6.00
6 Urbanovská LillyUrbanovská Lilly 04 04 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 3 28.57 4.50
6 Morgošová KlaudiaMorgošová Klaudia 03 03 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 2 28.57 4.50
8 6 Šmehílová SáraŠmehílová Sára 04 04 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 6 28.66 3.00
9 Uhliarová DominikaUhliarová Dominika 04 04 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 1 28.83 2.00
10 2 Podhorská AnnaPodhorská Anna 04 04 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 2 28.96 1.00
11 Gombárová BarboraGombárová Barbora 04 04 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 5 29.02
12 Simová PetraSimová Petra 04 04 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 4 29.17
13 Janičkova KatarínaJaničkova Katarína 05 05 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 1 29.19
14 Holecová AdrianaHolecová Adriana 05 05 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 1 29.30
15 Jánošíková NicolJánošíková Nicol 05 05 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 1 29.31
16 Kubošná SimonaKubošná Simona 05 05 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 6 29.48
17 Kaprálová TerezaKaprálová Tereza 05 05 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 5 29.50
18 Melová EmíliaMelová Emília 02 02 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 5 29.57
19 3 Dvorská DominikaDvorská Dominika 02 02 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 3 29.60
20 Bátoryová KarinBátoryová Karin 04 04 AC Kriváň Liptovský MikulášAC Kriváň Liptovský Mikuláš 4 29.73
21 5 Tabačarová LenkaTabačarová Lenka 05 05 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 2 29.95
22 Blažeková NanetaBlažeková Naneta 03 03 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 2 30.05
23 Martinčeková EmmaMartinčeková Emma 04 04 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 6 30.08
24 Nochtová BiankaNochtová Bianka 03 03 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 3 30.37
25 1 Šuhajdová LenkaŠuhajdová Lenka 04 04 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 3 30.40
26 Sobolová ViktóriaSobolová Viktória 04 04 MKŠS-AK Kysucké Nové MestoMKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 1 30.81
27 Barnáková LenkaBarnáková Lenka 02 02 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 5 30.90
28 Pápežová DanielaPápežová Daniela 05 05 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 6 31.17
29 Straková NikolaStraková Nikola 02 02 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 1 31.44
30 Zacharová DanielaZacharová Daniela 03 03 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 2 31.96
31 Pohančaníková MartinaPohančaníková Martina 04 04 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 6 33.18
32 Škodová LenkaŠkodová Lenka 03 03 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 5 33.23
33 Paštrnáková GabrielaPaštrnáková Gabriela 04 04 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 4 33.66
34 Adamcová TeréziaAdamcová Terézia 05 05 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 4 34.15
35 Jechová HanaJechová Hana 05 05 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 3 34.37
Brunerová NinaBrunerová Nina 04 04 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 6 DNS
Môcová RadoslavaMôcová Radoslava 03 03 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 4 DNS
Peničková PaulínaPeničková Paulína 05 05 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 3 DNS
Podhradska SaraPodhradska Sara 04 04 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 4 DNS

400 m - Juniori (Beh)

Beh 01 (ne, 26.5.2019 - 14:10) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Kvasnica MatejKvasnica Matej 00 00 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 3 0:52.19 11.00
2 Kurjak MatúšKurjak Matúš 03 03 AO Slávia ŽU ŽilinaAO Slávia ŽU Žilina 2 0:53.25 9.00
MS Melo PavolMelo Pavol 99 99 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 4 0:53.57
4 Lazar MarekLazar Marek 01 01 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 5 0:53.64 8.00
5 Vyšinský TomášVyšinský Tomáš 00 00 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 1 0:58.60 7.00
Celkom 5 pretekárov

400 m - Dorastenci (Beh)

Beh 01 (ne, 26.5.2019 - 14:11) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
MS Janíček AdamJaníček Adam 02 02 Bežecký klub Lysá pod MakytouBežecký klub Lysá pod Makytou 3 0:54.57
2 Mores Michal JanMores Michal Jan 03 03 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 6 0:56.45 9.00
3 Melicherčík JánMelicherčík Ján 02 02 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 2 0:56.83 8.00
4 Sucháň IvanSucháň Ivan 02 02 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 1 0:57.92 7.00
MS 65 Malek OndrejMalek Ondrej 03 03 AO Slávia ŽU ŽilinaAO Slávia ŽU Žilina 4 0:57.95
Janíček TomášJaníček Tomáš 04 04 Bežecký klub Lysá pod MakytouBežecký klub Lysá pod Makytou 5 DNS
Celkom 6 pretekárov
Beh 02 (ne, 26.5.2019 - 14:11) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Nosáľ TomášNosáľ Tomáš 04 04 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 3 0:56.39 11.00
2 Hurik TiborHurik Tibor 03 03 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 5 0:58.54 6.00
3 Kubovčík JaroslavKubovčík Jaroslav 04 04 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 1 1:00.22 5.00
4 Dančík MichalDančík Michal 05 05 MKŠS-AK Kysucké Nové MestoMKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 2 1:05.76 4.00
5 Vrábeľ AdamVrábeľ Adam 05 05 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 4 1:13.87 3.00
Celkom 5 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Janíček AdamJaníček Adam 02 02 Bežecký klub Lysá pod MakytouBežecký klub Lysá pod Makytou 3 0:54.57
2 Nosáľ TomášNosáľ Tomáš 04 04 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 3 0:56.39 11.00
3 Mores Michal JanMores Michal Jan 03 03 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 6 0:56.45 9.00
4 Melicherčík JánMelicherčík Ján 02 02 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 2 0:56.83 8.00
5 Sucháň IvanSucháň Ivan 02 02 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 1 0:57.92 7.00
6 65 Malek OndrejMalek Ondrej 03 03 AO Slávia ŽU ŽilinaAO Slávia ŽU Žilina 4 0:57.95
7 Hurik TiborHurik Tibor 03 03 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 5 0:58.54 6.00
8 Kubovčík JaroslavKubovčík Jaroslav 04 04 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 1 1:00.22 5.00
9 Dančík MichalDančík Michal 05 05 MKŠS-AK Kysucké Nové MestoMKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 2 1:05.76 4.00
10 Vrábeľ AdamVrábeľ Adam 05 05 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 4 1:13.87 3.00
Janíček TomášJaníček Tomáš 04 04 Bežecký klub Lysá pod MakytouBežecký klub Lysá pod Makytou 5 DNS

400 m - Juniorky (Beh)

Beh 01 (ne, 26.5.2019 - 14:20) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Zápotočná SophiaZápotočná Sophia 00 00 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 3 0:59.88 11.00
2 Predajnianska LenkaPredajnianska Lenka 00 00 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 4 1:03.32 9.00
MS Timková KristínaTimková Kristína 99 99 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 2 1:07.46
4 Gloncová PatríciaGloncová Patrícia 01 01 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 5 1:12.01 8.00
Celkom 4 pretekári

400 m - Dorastenky (Beh)

Beh 01 (ne, 26.5.2019 - 14:21) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Paulínyová EmmaPaulínyová Emma 02 02 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 3 0:58.86 11.00
2 Morgošová KlaudiaMorgošová Klaudia 03 03 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 5 1:03.91 8.00
3 6 Šmehílová SáraŠmehílová Sára 04 04 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 1 1:04.49 7.00
4 Celerínová KatarínaCelerínová Katarína 03 03 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 4 1:06.24 6.00
5 Simová PetraSimová Petra 04 04 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 6 1:06.25 5.00
6 Barnáková LenkaBarnáková Lenka 02 02 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 2 1:12.39
Celkom 6 pretekárov
Beh 02 (ne, 26.5.2019 - 14:21) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Zacharová DanielaZacharová Daniela 03 03 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 3 1:06.66 4.00
2 Blažeková NanetaBlažeková Naneta 03 03 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 4 1:07.03 3.00
3 Urbanovská LillyUrbanovská Lilly 04 04 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 2 1:07.54 2.00
4 Novotná ZuzanaNovotná Zuzana 04 04 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 1 1:14.78
5 Jechová HanaJechová Hana 05 05 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 6 1:17.52
6 Škodová LenkaŠkodová Lenka 03 03 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 5 1:17.99
Celkom 6 pretekárov
Beh 03 (ne, 26.5.2019 - 14:21) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Gombárová BarboraGombárová Barbora 04 04 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 3 1:03.38 9.00
2 79 Repková MonikaRepková Monika 04 04 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 1 1:09.96
3 Huťková HenrietaHuťková Henrieta 04 04 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 4 1:13.81
4 Želiarová AnetaŽeliarová Aneta 05 05 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 6 1:13.83
5 4 Lednicka LindaLednicka Linda 05 05 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 2 1:15.44
6 Pohančaníková MartinaPohančaníková Martina 04 04 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 5 1:16.07
Celkom 6 pretekárov
Beh 04 (ne, 26.5.2019 - 14:21) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Gazíková KatarínaGazíková Katarína 04 04 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 3 1:09.07 1.00
2 Salášková DorotheaSalášková Dorothea 05 05 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 2 1:09.20
Ptáčinová LuciaPtáčinová Lucia 05 05 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 4 DNS
Celkom 3 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Paulínyová EmmaPaulínyová Emma 02 02 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 3 0:58.86 11.00
2 Gombárová BarboraGombárová Barbora 04 04 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 3 1:03.38 9.00
3 Morgošová KlaudiaMorgošová Klaudia 03 03 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 5 1:03.91 8.00
4 6 Šmehílová SáraŠmehílová Sára 04 04 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 1 1:04.49 7.00
5 Celerínová KatarínaCelerínová Katarína 03 03 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 4 1:06.24 6.00
6 Simová PetraSimová Petra 04 04 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 6 1:06.25 5.00
7 Zacharová DanielaZacharová Daniela 03 03 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 3 1:06.66 4.00
8 Blažeková NanetaBlažeková Naneta 03 03 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 4 1:07.03 3.00
9 Urbanovská LillyUrbanovská Lilly 04 04 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 2 1:07.54 2.00
10 Gazíková KatarínaGazíková Katarína 04 04 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 3 1:09.07 1.00
11 Salášková DorotheaSalášková Dorothea 05 05 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 2 1:09.20
12 79 Repková MonikaRepková Monika 04 04 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 1 1:09.96
13 Barnáková LenkaBarnáková Lenka 02 02 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 2 1:12.39
14 Huťková HenrietaHuťková Henrieta 04 04 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 4 1:13.81
15 Želiarová AnetaŽeliarová Aneta 05 05 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 6 1:13.83
16 Novotná ZuzanaNovotná Zuzana 04 04 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 1 1:14.78
17 4 Lednicka LindaLednicka Linda 05 05 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 2 1:15.44
18 Pohančaníková MartinaPohančaníková Martina 04 04 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 5 1:16.07
19 Jechová HanaJechová Hana 05 05 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 6 1:17.52
20 Škodová LenkaŠkodová Lenka 03 03 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 5 1:17.99
Ptáčinová LuciaPtáčinová Lucia 05 05 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 4 DNS

600 m - Mladší žiaci (Beh)

Beh 01 (ne, 26.5.2019 - 13:10) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 34 Jankulár TobiasJankulár Tobias 07 07 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 2 1:54.75 11.00
2 89 Kucbel DávidKucbel Dávid 06 06 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 1 1:54.98 9.00
3 8 Stanislav MatejStanislav Matej 07 07 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 8 1:59.15 8.00
4 83 Ambrózi Andrej GustávAmbrózi Andrej Gustáv 06 06 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 4 2:00.16 7.00
5 101 Fuchs MichalFuchs Michal 07 07 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 7 2:00.30 6.00
6 36 Nevedel NicolasNevedel Nicolas 07 07 MKŠS-AK Kysucké Nové MestoMKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 6 2:00.81 5.00
7 24 Kocifaj MichalKocifaj Michal 08 08 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 9 2:03.26 3.00
8 35 Regináč TimotejRegináč Timotej 07 07 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 5 2:03.44 2.00
9 19 Gaži JánGaži Ján 07 07 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 3 2:04.49
10 1 Gottwald DávidGottwald Dávid 07 07 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 12 2:09.92
11 58 Mištrík TobiasMištrík Tobias 07 07 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 10 2:14.39
12 79 Briš TomášBriš Tomáš 08 08 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 11 2:14.83
13 46 Višňovský MichalVišňovský Michal 06 06 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 13 2:19.26
14 97 Malovec OndrejMalovec Ondrej 08 08 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 14 2:23.87
Celkom 14 pretekárov
Beh 02 (ne, 26.5.2019 - 13:10) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 52 Michlík RichardMichlík Richard 06 06 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 10 2:02.16 4.00
2 16 Orlický MatejOrlický Matej 07 07 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 11 2:03.67 1.00
3 41 Sabol TeoSabol Teo 06 06 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 12 2:06.46
4 35 Holiga JakubHoliga Jakub 07 07 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 8 2:07.12
5 100 Bugr JaroslavBugr Jaroslav 06 06 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 6 2:12.34
6 88 Bruncko RastislavBruncko Rastislav 08 08 TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín 5 2:13.43
7 55 Martinec JakubMartinec Jakub 06 06 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 2 2:13.89
8 78 Zábojník SamuelZábojník Samuel 11 11 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 1 2:21.07
9 40 Dag KadirDag Kadir 07 07 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 7 2:26.47
10 95 Bašo MatejBašo Matej 07 07 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 3 2:34.38
11 84 Szitai MárioSzitai Mário 06 06 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 13 2:42.61
12 33 Hudcovský LukášHudcovský Lukáš 11 11 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 9 2:55.67
Boško AdamBoško Adam 06 06 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 4 DNS
Celkom 13 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 34 Jankulár TobiasJankulár Tobias 07 07 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 2 1:54.75 11.00
2 89 Kucbel DávidKucbel Dávid 06 06 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 1 1:54.98 9.00
3 8 Stanislav MatejStanislav Matej 07 07 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 8 1:59.15 8.00
4 83 Ambrózi Andrej GustávAmbrózi Andrej Gustáv 06 06 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 4 2:00.16 7.00
5 101 Fuchs MichalFuchs Michal 07 07 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 7 2:00.30 6.00
6 36 Nevedel NicolasNevedel Nicolas 07 07 MKŠS-AK Kysucké Nové MestoMKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 6 2:00.81 5.00
7 52 Michlík RichardMichlík Richard 06 06 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 10 2:02.16 4.00
8 24 Kocifaj MichalKocifaj Michal 08 08 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 9 2:03.26 3.00
9 35 Regináč TimotejRegináč Timotej 07 07 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 5 2:03.44 2.00
10 16 Orlický MatejOrlický Matej 07 07 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 11 2:03.67 1.00
11 19 Gaži JánGaži Ján 07 07 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 3 2:04.49
12 41 Sabol TeoSabol Teo 06 06 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 12 2:06.46
13 35 Holiga JakubHoliga Jakub 07 07 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 8 2:07.12
14 1 Gottwald DávidGottwald Dávid 07 07 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 12 2:09.92
15 100 Bugr JaroslavBugr Jaroslav 06 06 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 6 2:12.34
16 88 Bruncko RastislavBruncko Rastislav 08 08 TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín 5 2:13.43
17 55 Martinec JakubMartinec Jakub 06 06 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 2 2:13.89
18 58 Mištrík TobiasMištrík Tobias 07 07 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 10 2:14.39
19 79 Briš TomášBriš Tomáš 08 08 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 11 2:14.83
20 46 Višňovský MichalVišňovský Michal 06 06 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 13 2:19.26
21 78 Zábojník SamuelZábojník Samuel 11 11 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 1 2:21.07
22 97 Malovec OndrejMalovec Ondrej 08 08 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 14 2:23.87
23 40 Dag KadirDag Kadir 07 07 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 7 2:26.47
24 95 Bašo MatejBašo Matej 07 07 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 3 2:34.38
25 84 Szitai MárioSzitai Mário 06 06 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 13 2:42.61
26 33 Hudcovský LukášHudcovský Lukáš 11 11 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 9 2:55.67
Boško AdamBoško Adam 06 06 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 4 DNS

600 m - Mladšie žiačky (Beh)

Beh 01 (ne, 26.5.2019 - 13:20) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 87 Samčíková EmmaSamčíková Emma 06 06 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 3 1:47.25 11.00
2 56 Lukašíková BeátaLukašíková Beáta 06 06 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 1 1:47.84 9.00
3 74 Gerátová NinaGerátová Nina 07 07 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 2 1:54.08 8.00
4 83 Beláková AnabelBeláková Anabel 08 08 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 7 1:58.62 6.00
5 8 Kalinová SofiaKalinová Sofia 07 07 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 11 2:00.61 5.00
6 101 Maleková TamaraMaleková Tamara 06 06 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 4 2:01.29 4.00
7 77 Sliacka Ella ZuzanaSliacka Ella Zuzana 08 08 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 6 2:02.14 3.00
8 19 Gagová VanesaGagová Vanesa 08 08 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 8 2:02.38 2.00
9 97 Švantnerová SofiaŠvantnerová Sofia 07 07 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 12 2:02.62 1.00
10 1 Ondrejíková LauraOndrejíková Laura 08 08 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 9 2:02.80
11 24 Mikušová MariolaMikušová Mariola 07 07 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 10 2:05.47
12 58 Boboková ElaBoboková Ela 07 07 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 14 2:06.73
13 89 Kubíncová SáraKubíncová Sára 08 08 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 13 2:15.22
Kubáňová Anna K.Kubáňová Anna K. 07 07 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 5 DNS
Celkom 14 pretekárov
Beh 02 (ne, 26.5.2019 - 13:20) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 35 Kučavíková DáliaKučavíková Dália 06 06 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 4 2:04.23
2 46 Machalová IvanaMachalová Ivana 07 07 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 2 2:07.34
3 34 Belica MiaBelica Mia 07 07 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 3 2:09.08
4 55 Mandúchová LuciaMandúchová Lucia 07 07 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 12 2:10.40
5 65 Luprichová ElaLuprichová Ela 09 09 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 6 2:13.80
6 78 Pirosiková SimonaPirosiková Simona 06 06 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 13 2:14.32
7 21 Antalová EmaAntalová Ema 11 11 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 10 2:14.99
8 51 Brezinová SandraBrezinová Sandra 08 08 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 9 2:16.93
9 36 Nováková LýdiaNováková Lýdia 08 08 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 5 2:16.97
10 81 Ovečková VeronikaOvečková Veronika 09 09 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 8 2:20.77
11 79 Zábojníková SimonaZábojníková Simona 07 07 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 1 2:25.08
12 98 Matiašová MichaelaMatiašová Michaela 06 06 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 7 2:31.86
13 68 Švagrová KristýnaŠvagrová Kristýna 09 09 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 11 2:33.96
14 135 Trnková TatianaTrnková Tatiana 07 07 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 14 2:43.73
Celkom 14 pretekárov
Beh 03 (ne, 26.5.2019 - 13:20) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 40 Húšťavová ZuzanaHúšťavová Zuzana 06 06 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 4 1:58.17 7.00
2 100 Kováčiková NikolaKováčiková Nikola 06 06 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 9 2:03.20
3 16 Csintalanová KláraCsintalanová Klára 06 06 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 1 2:08.53
4 41 Gottwaldová SofiaGottwaldová Sofia 06 06 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 2 2:13.52
5 88 Karásková DianaKarásková Diana 06 06 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 7 2:16.01
6 56 Varšová AnnaVaršová Anna 06 06 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 12 2:19.70
7 33 Ivanková AlexandraIvanková Alexandra 07 07 Bedmintonový oddiel AC UNIZABedmintonový oddiel AC UNIZA 5 2:20.95
8 83 Voštinárová SofiaVoštinárová Sofia 06 06 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 13 2:20.96
9 87 Zázrivcová LindaZázrivcová Linda 06 06 Bedmintonový oddiel AC UNIZABedmintonový oddiel AC UNIZA 14 2:22.13
10 84 Ivanková MichaelaIvanková Michaela 08 08 Bedmintonový oddiel AC UNIZABedmintonový oddiel AC UNIZA 6 2:26.16
11 52 Korenčiaková SoňaKorenčiaková Soňa 07 07 Bedmintonový oddiel AC UNIZABedmintonový oddiel AC UNIZA 8 2:26.43
12 101 Pluskotová SandraPluskotová Sandra 08 08 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 11 2:29.79
13 95 Ovečková AnnaOvečková Anna 07 07 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 10 2:35.02
14 74 Pallerová MonikaPallerová Monika 06 06 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 15 2:35.64
75 Helena FrolováHelena Frolová 06 06 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 3 DNS
Celkom 15 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 87 Samčíková EmmaSamčíková Emma 06 06 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 3 1:47.25 11.00
2 56 Lukašíková BeátaLukašíková Beáta 06 06 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 1 1:47.84 9.00
3 74 Gerátová NinaGerátová Nina 07 07 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 2 1:54.08 8.00
4 40 Húšťavová ZuzanaHúšťavová Zuzana 06 06 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 4 1:58.17 7.00
5 83 Beláková AnabelBeláková Anabel 08 08 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 7 1:58.62 6.00
6 8 Kalinová SofiaKalinová Sofia 07 07 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 11 2:00.61 5.00
7 101 Maleková TamaraMaleková Tamara 06 06 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 4 2:01.29 4.00
8 77 Sliacka Ella ZuzanaSliacka Ella Zuzana 08 08 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 6 2:02.14 3.00
9 19 Gagová VanesaGagová Vanesa 08 08 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 8 2:02.38 2.00
10 97 Švantnerová SofiaŠvantnerová Sofia 07 07 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 12 2:02.62 1.00
11 1 Ondrejíková LauraOndrejíková Laura 08 08 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 9 2:02.80
12 100 Kováčiková NikolaKováčiková Nikola 06 06 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 9 2:03.20
13 35 Kučavíková DáliaKučavíková Dália 06 06 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 4 2:04.23
14 24 Mikušová MariolaMikušová Mariola 07 07 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 10 2:05.47
15 58 Boboková ElaBoboková Ela 07 07 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 14 2:06.73
16 46 Machalová IvanaMachalová Ivana 07 07 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 2 2:07.34
17 16 Csintalanová KláraCsintalanová Klára 06 06 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 1 2:08.53
18 34 Belica MiaBelica Mia 07 07 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 3 2:09.08
19 55 Mandúchová LuciaMandúchová Lucia 07 07 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 12 2:10.40
20 41 Gottwaldová SofiaGottwaldová Sofia 06 06 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 2 2:13.52
21 65 Luprichová ElaLuprichová Ela 09 09 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 6 2:13.80
22 78 Pirosiková SimonaPirosiková Simona 06 06 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 13 2:14.32
23 21 Antalová EmaAntalová Ema 11 11 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 10 2:14.99
24 89 Kubíncová SáraKubíncová Sára 08 08 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 13 2:15.22
25 88 Karásková DianaKarásková Diana 06 06 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 7 2:16.01
26 51 Brezinová SandraBrezinová Sandra 08 08 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 9 2:16.93
27 36 Nováková LýdiaNováková Lýdia 08 08 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 5 2:16.97
28 56 Varšová AnnaVaršová Anna