<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

2. kolo M-SsAZ juniorov, dorastu a mladšieho žiactva

Dubnica nad Váhom (26. 5. 2019)

150 m - Mladší žiaci (Beh)

Beh 01 (ne, 26.5.2019 - 14:30) official Vietor: -2.2 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Chovanec MartinChovanec Martin 070803 AC Kriváň Liptovský MikulášAC Kriváň Liptovský Mikuláš 4 21.55 11.00
2 34 Jankulár TobiasJankulár Tobias 070201 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 3 21.66 9.00
3 33 Šupina PavolŠupina Pavol 060916 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 2 22.76 7.00
4 1 Gottwald DávidGottwald Dávid 071114 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 5 23.07 6.00
5 19 Gaži JánGaži Ján 070926 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 6 23.80 5.00
6 Lehotský SebastiánLehotský Sebastián 060614 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 1 23.99 4.00
Celkom 6 pretekárov
Beh 02 (ne, 26.5.2019 - 14:30) official Vietor: -4.1 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Genšor SamuelGenšor Samuel 070910 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 3 24.14 2.00
2 16 Orlický MatejOrlický Matej 070615 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 2 24.18 1.00
3 Méri MarianMéri Marian 070513 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 6 24.41
4 35 Regináč TimotejRegináč Timotej 071220 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 4 24.59
5 97 Malovec OndrejMalovec Ondrej 080830 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 5 27.46
6 44 Biel ŠimonBiel Šimon 071024 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 1 27.55
Celkom 6 pretekárov
Beh 03 (ne, 26.5.2019 - 14:30) official Vietor: -3.1 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 89 Kucbel DávidKucbel Dávid 061014 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 4 22.54 8.00
2 Varšo MichalVaršo Michal 070307 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 1 24.07 3.00
3 Valíček TadeášValíček Tadeáš 071002 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 5 25.91
4 88 Bruncko RastislavBruncko Rastislav 080113 TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín 3 25.93
Lešňovský Jaroslav, JuLešňovský Jaroslav, Ju 070331 TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín 2 DNS
Celkom 5 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Chovanec MartinChovanec Martin 070803 AC Kriváň Liptovský MikulášAC Kriváň Liptovský Mikuláš 4 21.55 11.00
2 34 Jankulár TobiasJankulár Tobias 070201 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 3 21.66 9.00
3 89 Kucbel DávidKucbel Dávid 061014 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 4 22.54 8.00
4 33 Šupina PavolŠupina Pavol 060916 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 2 22.76 7.00
5 1 Gottwald DávidGottwald Dávid 071114 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 5 23.07 6.00
6 19 Gaži JánGaži Ján 070926 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 6 23.80 5.00
7 Lehotský SebastiánLehotský Sebastián 060614 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 1 23.99 4.00
8 Varšo MichalVaršo Michal 070307 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 1 24.07 3.00
9 Genšor SamuelGenšor Samuel 070910 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 3 24.14 2.00
10 16 Orlický MatejOrlický Matej 070615 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 2 24.18 1.00
11 Méri MarianMéri Marian 070513 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 6 24.41
12 35 Regináč TimotejRegináč Timotej 071220 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 4 24.59
13 Valíček TadeášValíček Tadeáš 071002 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 5 25.91
14 88 Bruncko RastislavBruncko Rastislav 080113 TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín 3 25.93
15 97 Malovec OndrejMalovec Ondrej 080830 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 5 27.46
16 44 Biel ŠimonBiel Šimon 071024 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 1 27.55
Lešňovský Jaroslav, JuLešňovský Jaroslav, Ju 070331 TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín 2 DNS

150 m - Mladšie žiačky (Beh)

Beh 01 (ne, 26.5.2019 - 14:45) official Vietor: -2.1 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 87 Samčíková EmmaSamčíková Emma 060301 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 4 20.70 11.00
2 Perončíková PaulaPerončíková Paula 061223 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 3 20.85 9.00
3 Žiaková ZuzanaŽiaková Zuzana 060124 AC Victoria Turany nad VáhomAC Victoria Turany nad Váhom 6 21.44 8.00
4 Černáková ValentínaČernáková Valentína 070308 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 2 21.65 7.00
5 Duháčková AlexandraDuháčková Alexandra 070125 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 5 21.82 6.00
6 Bíziková EmilyBíziková Emily 060505 AC Victoria Turany nad VáhomAC Victoria Turany nad Váhom 1 22.36 4.00
Celkom 6 pretekárov
Beh 02 (ne, 26.5.2019 - 14:45) official Vietor: -1.9 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Kmeč EmmaKmeč Emma 080326 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 3 22.13 5.00
2 Samulová TatianaSamulová Tatiana 060714 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 2 22.72 3.00
3 100 Kováčiková NikolaKováčiková Nikola 061118 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 5 23.15 2.00
4 Píšová MonikaPíšová Monika 081025 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 4 23.19 1.00
5 Baloghová LesiaBaloghová Lesia 060205 TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín 1 23.50
6 Frlickova FrederikaFrlickova Frederika 061031 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 6 23.55
Celkom 6 pretekárov
Beh 03 (ne, 26.5.2019 - 14:45) official Vietor: -2.3 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 101 Maleková TamaraMaleková Tamara 060116 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 4 23.67
2 51 Stašová NikolaStašová Nikola 060219 TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín 6 24.24
3 35 Poštová MáriaPoštová Mária 060406 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 1 25.23
4 Mišurdová NelaMišurdová Nela 060306 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 2 25.33
5 Visolajská VivienVisolajská Vivien 071028 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 5 25.34
6 Kubáňová Anna K.Kubáňová Anna K. 071122 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 3 26.17
Celkom 6 pretekárov
Beh 04 (ne, 26.5.2019 - 14:45) official Vietor: -2.5 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 87 Jánošíková ChiaraJánošíková Chiara 060906 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 4 24.43
2 Koyšová AdelaKoyšová Adela 110324 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 5 25.93
3 Štefániková NinaŠtefániková Nina 070930 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 2 26.14
4 Jankovičová SofiaJankovičová Sofia 071229 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 3 27.41
5 Kopačková SáraKopačková Sára 071121 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 1 28.10
6 Gálová KristínaGálová Kristína 070830 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 6 28.80
Celkom 6 pretekárov
Beh 05 (ne, 26.5.2019 - 14:45) official Vietor: -2.1 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Solíková TimeaSolíková Timea 080819 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 5 25.04
2 95 Ovečková AnnaOvečková Anna 070915 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 1 25.84
3 1 Kleinová ZojaKleinová Zoja 071026 AC Victoria Turany nad VáhomAC Victoria Turany nad Váhom 2 26.59
4 81 Ovečková VeronikaOvečková Veronika 091111 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 6 27.20
5 97 Pétryová AlexandraPétryová Alexandra 060122 TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín 3 27.80
6 34 Belica MiaBelica Mia 070501 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 4 30.05
Celkom 6 pretekárov
Beh 06 (ne, 26.5.2019 - 14:45) official Vietor: -1.8 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Čižnárová ViktóriaČižnárová Viktória 071029 AC Victoria Turany nad VáhomAC Victoria Turany nad Váhom 5 23.38
2 Černá EmmaČerná Emma 071128 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 3 23.92
3 Póčová ElaPóčová Ela 090302 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 6 24.02
4 101 Filušová SilviaFilušová Silvia 070914 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 4 24.47
5 Kubišová EmmaKubišová Emma 071114 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 1 26.64
6 51 Brezinová SandraBrezinová Sandra 080304 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 2 28.14
Celkom 6 pretekárov
Beh 07 (ne, 26.5.2019 - 14:45) official Vietor: -1.4 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Polakovičová DianaPolakovičová Diana 070923 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 5 23.39
2 Ágoštonová RomanaÁgoštonová Romana 071116 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 3 23.75
3 Šintajová EllaŠintajová Ella 060521 AC Kriváň Liptovský MikulášAC Kriváň Liptovský Mikuláš 6 24.40
4 Reváková AnnaReváková Anna 071008 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 1 24.62
5 Grivalská TimeaGrivalská Timea 070312 AC Kriváň Liptovský MikulášAC Kriváň Liptovský Mikuláš 4 26.67
6 Holubová KarinHolubová Karin 070509 AC Victoria Turany nad VáhomAC Victoria Turany nad Váhom 2 28.75
Celkom 6 pretekárov
Beh 08 (ne, 26.5.2019 - 14:45) official Vietor: -1.3 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Gazdíková NinaGazdíková Nina 060425 OSA Dubnica nad VáhomOSA Dubnica nad Váhom 5 23.80
2 16 Csintalanová KláraCsintalanová Klára 060131 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 3 23.85
3 56 Varšová AnnaVaršová Anna 060504 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 6 24.30
4 Kliačiková DarinaKliačiková Darina 060218 TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín 1 24.61
5 75 Čelková KarolínaČelková Karolína 080626 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 4 26.69
6 Dolinská JulianaDolinská Juliana 080815 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 2 28.72
Celkom 6 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 87 Samčíková EmmaSamčíková Emma 060301 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 4 20.70 11.00
2 Perončíková PaulaPerončíková Paula 061223 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 3 20.85 9.00
3 Žiaková ZuzanaŽiaková Zuzana 060124 AC Victoria Turany nad VáhomAC Victoria Turany nad Váhom 6 21.44 8.00
4 Černáková ValentínaČernáková Valentína 070308 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 2 21.65 7.00
5 Duháčková AlexandraDuháčková Alexandra 070125 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 5 21.82 6.00
6 Kmeč EmmaKmeč Emma 080326 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 3 22.13 5.00
7 Bíziková EmilyBíziková Emily 060505 AC Victoria Turany nad VáhomAC Victoria Turany nad Váhom 1 22.36 4.00
8 Samulová TatianaSamulová Tatiana 060714 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 2 22.72 3.00
9 100 Kováčiková NikolaKováčiková Nikola 061118 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 5 23.15 2.00
10 Píšová MonikaPíšová Monika 081025 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 4 23.19 1.00
11 Čižnárová ViktóriaČižnárová Viktória 071029 AC Victoria Turany nad VáhomAC Victoria Turany nad Váhom 5 23.38
12 Polakovičová DianaPolakovičová Diana 070923 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 5 23.39
13 Baloghová LesiaBaloghová Lesia 060205 TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín 1 23.50
14 Frlickova FrederikaFrlickova Frederika 061031 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 6 23.55
15 101 Maleková TamaraMaleková Tamara 060116 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 4 23.67
16 Ágoštonová RomanaÁgoštonová Romana 071116 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 3 23.75
17 Gazdíková NinaGazdíková Nina 060425 OSA Dubnica nad VáhomOSA Dubnica nad Váhom 5 23.80
18 16 Csintalanová KláraCsintalanová Klára 060131 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 3 23.85
19 Černá EmmaČerná Emma 071128 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 3 23.92
20 Póčová ElaPóčová Ela 090302 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 6 24.02
21 51 Stašová NikolaStašová Nikola 060219 TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín 6 24.24
22 56 Varšová AnnaVaršová Anna 060504 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 6 24.30
23 Šintajová EllaŠintajová Ella 060521 AC Kriváň Liptovský MikulášAC Kriváň Liptovský Mikuláš 6 24.40
24 87 Jánošíková ChiaraJánošíková Chiara 060906 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 4 24.43
25 101 Filušová SilviaFilušová Silvia 070914 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 4 24.47
26 Kliačiková DarinaKliačiková Darina 060218 TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín 1 24.61
27 Reváková AnnaReváková Anna 071008 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 1 24.62
28 Solíková TimeaSolíková Timea 080819 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 5 25.04
29 35 Poštová MáriaPoštová Mária 060406 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 1 25.23
30 Mišurdová NelaMišurdová Nela 060306 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 2 25.33
31 Visolajská VivienVisolajská Vivien 071028 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 5 25.34
32 95 Ovečková AnnaOvečková Anna 070915 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 1 25.84
33 Koyšová AdelaKoyšová Adela 110324 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 5 25.93
34 Štefániková NinaŠtefániková Nina 070930 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 2 26.14
35 Kubáňová Anna K.Kubáňová Anna K. 071122 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 3 26.17
36 1 Kleinová ZojaKleinová Zoja 071026 AC Victoria Turany nad VáhomAC Victoria Turany nad Váhom 2 26.59
37 Kubišová EmmaKubišová Emma 071114 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 1 26.64
38 Grivalská TimeaGrivalská Timea 070312 AC Kriváň Liptovský MikulášAC Kriváň Liptovský Mikuláš 4 26.67
39 75 Čelková KarolínaČelková Karolína 080626 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 4 26.69
40 81 Ovečková VeronikaOvečková Veronika 091111 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 6 27.20
41 Jankovičová SofiaJankovičová Sofia 071229 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 3 27.41
42 97 Pétryová AlexandraPétryová Alexandra 060122 TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín 3 27.80
43 Kopačková SáraKopačková Sára 071121 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 1 28.10
44 51 Brezinová SandraBrezinová Sandra 080304 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 2 28.14
45 Dolinská JulianaDolinská Juliana 080815 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 2 28.72
46 Holubová KarinHolubová Karin 070509 AC Victoria Turany nad VáhomAC Victoria Turany nad Váhom 2 28.75
47 Gálová KristínaGálová Kristína 070830 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 6 28.80
48 34 Belica MiaBelica Mia 070501 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 4 30.05