<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

2. kolo M-SsAZ juniorov, dorastu a mladšieho žiactva

Dubnica nad Váhom (26. 5. 2019)

100-200-300-400 m kluby - Dorastenci

(ne, 26.5.2019 - 16:20) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Kubovčík, Lipták, Macko, Hudec Kubovčík, Lipták, Macko, Hudec MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 4 2:24.25 11.00
2 Sviták, Mencel, Nosáľ, Redecha Sviták, Mencel, Nosáľ, Redecha Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 5 2:25.43 9.00
3 Duchoslav, Sádecký, Čapliar, Macháč Duchoslav, Sádecký, Čapliar, Macháč AO Olympia Považská Bystrica AAO Olympia Považská Bystrica A 3 2:28.50 8.00
4 Šimík, Randa, Duchoslav, Hradňanský Šimík, Randa, Duchoslav, Hradňanský AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 1 2:41.22 7.00
5 Mitaš, Krkoš, Piaček, Galovič Mitaš, Krkoš, Piaček, Galovič AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 2 2:45.10 6.00
Celkom 5 pretekárov

100-200-300-400 m kluby - Dorastenky (Beh)

Beh 01 (ne, 26.5.2019 - 16:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Bučková, Rohoňová, Urbanovská, Podhorská Bučková, Rohoňová, Urbanovská, Podhorská Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 2 2:31.64 9.00
2 Jechová, Barnáková, Tokárová, Tamasiová Jechová, Barnáková, Tokárová, Tamasiová AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 6 2:38.34 8.00
3 Blažeková, Morgošová, Marčeková, Bajáková Blažeková, Morgošová, Marčeková, Bajáková Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 3 2:39.22 7.00
4 Haviarová, Galušková, Urgelová, Šuhajdová Haviarová, Galušková, Urgelová, Šuhajdová AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 1 2:42.96 5.00
5 83 Halčinová, Kuboučíková, Kotianová, Krajčíková Halčinová, Kuboučíková, Kotianová, Krajčíková MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 5 2:44.61 4.00
6 56 Braciníková, Harvancová, Fapšová, Lednicka Braciníková, Harvancová, Fapšová, Lednicka AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 4 3:07.45
Celkom 6 pretekárov
Beh 02 (ne, 26.5.2019 - 16:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Melová, Paulínyová, Simová, Šmehílová Melová, Paulínyová, Simová, Šmehílová Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 6 2:27.09 11.00
2 Celerínová, Hutňanová, Zacharová, Dvorská Celerínová, Hutňanová, Zacharová, Dvorská Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 3 2:40.24 6.00
3 Sajdáková, Martinčeková, Hudecová, Vanková Sajdáková, Martinčeková, Hudecová, Vanková Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 2 2:46.59 3.00
4 Stehlíková, Holecová, Haštová, Tabačarová Stehlíková, Holecová, Haštová, Tabačarová Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 5 2:48.36 2.00
5 46 Novotná, Zemková, Hanicová, Vyletelová Novotná, Zemková, Hanicová, Vyletelová Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 4 2:56.34 1.00
Celkom 5 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Melová, Paulínyová, Simová, Šmehílová Melová, Paulínyová, Simová, Šmehílová Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 6 2:27.09 11.00
2 Bučková, Rohoňová, Urbanovská, Podhorská Bučková, Rohoňová, Urbanovská, Podhorská Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 2 2:31.64 9.00
3 Jechová, Barnáková, Tokárová, Tamasiová Jechová, Barnáková, Tokárová, Tamasiová AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 6 2:38.34 8.00
4 Blažeková, Morgošová, Marčeková, Bajáková Blažeková, Morgošová, Marčeková, Bajáková Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 3 2:39.22 7.00
5 Celerínová, Hutňanová, Zacharová, Dvorská Celerínová, Hutňanová, Zacharová, Dvorská Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 3 2:40.24 6.00
6 Haviarová, Galušková, Urgelová, Šuhajdová Haviarová, Galušková, Urgelová, Šuhajdová AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 1 2:42.96 5.00
7 83 Halčinová, Kuboučíková, Kotianová, Krajčíková Halčinová, Kuboučíková, Kotianová, Krajčíková MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 5 2:44.61 4.00
8 Sajdáková, Martinčeková, Hudecová, Vanková Sajdáková, Martinčeková, Hudecová, Vanková Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 2 2:46.59 3.00
9 Stehlíková, Holecová, Haštová, Tabačarová Stehlíková, Holecová, Haštová, Tabačarová Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 5 2:48.36 2.00
10 46 Novotná, Zemková, Hanicová, Vyletelová Novotná, Zemková, Hanicová, Vyletelová Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 4 2:56.34 1.00
11 56 Braciníková, Harvancová, Fapšová, Lednicka Braciníková, Harvancová, Fapšová, Lednicka AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 4 3:07.45