<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

2. kolo M-SsAZ juniorov, dorastu a mladšieho žiactva

Dubnica nad Váhom (26. 5. 2019)

400 m - Juniori (Beh)

Beh 01 (ne, 26.5.2019 - 14:10) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Kvasnica MatejKvasnica Matej 000314 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 3 52.19 11.00
2 Kurjak MatúšKurjak Matúš 030115 AO Slávia ŽU ŽilinaAO Slávia ŽU Žilina 2 53.25 9.00
MS Melo PavolMelo Pavol 990110 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 4 53.57
4 Lazar MarekLazar Marek 011025 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 5 53.64 8.00
5 Vyšinský TomášVyšinský Tomáš 000516 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 1 58.60 7.00
Celkom 5 pretekárov

400 m - Dorastenci (Beh)

Beh 01 (ne, 26.5.2019 - 14:11) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
MS Janíček AdamJaníček Adam 020103 Bežecký klub Lysá pod MakytouBežecký klub Lysá pod Makytou 3 54.57
2 Mores Michal JanMores Michal Jan 030527 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 6 56.45 9.00
3 Melicherčík JánMelicherčík Ján 020503 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 2 56.83 8.00
4 Sucháň IvanSucháň Ivan 020122 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 1 57.92 7.00
MS 65 Malek OndrejMalek Ondrej 030128 AO Slávia ŽU ŽilinaAO Slávia ŽU Žilina 4 57.95
Janíček TomášJaníček Tomáš 040130 Bežecký klub Lysá pod MakytouBežecký klub Lysá pod Makytou 5 DNS
Celkom 6 pretekárov
Beh 02 (ne, 26.5.2019 - 14:11) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Nosáľ TomášNosáľ Tomáš 040728 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 3 56.39 11.00
2 Hurik TiborHurik Tibor 030417 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 5 58.54 6.00
3 Kubovčík JaroslavKubovčík Jaroslav 040526 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 1 1:00.22 5.00
4 Dančík MichalDančík Michal 050503 MKŠS-AK Kysucké Nové MestoMKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 2 1:05.76 4.00
5 Vrábeľ AdamVrábeľ Adam 051003 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 4 1:13.87 3.00
Celkom 5 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Janíček AdamJaníček Adam 020103 Bežecký klub Lysá pod MakytouBežecký klub Lysá pod Makytou 3 54.57
2 Nosáľ TomášNosáľ Tomáš 040728 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 3 56.39 11.00
3 Mores Michal JanMores Michal Jan 030527 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 6 56.45 9.00
4 Melicherčík JánMelicherčík Ján 020503 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 2 56.83 8.00
5 Sucháň IvanSucháň Ivan 020122 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 1 57.92 7.00
6 65 Malek OndrejMalek Ondrej 030128 AO Slávia ŽU ŽilinaAO Slávia ŽU Žilina 4 57.95
7 Hurik TiborHurik Tibor 030417 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 5 58.54 6.00
8 Kubovčík JaroslavKubovčík Jaroslav 040526 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 1 1:00.22 5.00
9 Dančík MichalDančík Michal 050503 MKŠS-AK Kysucké Nové MestoMKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 2 1:05.76 4.00
10 Vrábeľ AdamVrábeľ Adam 051003 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 4 1:13.87 3.00
Janíček TomášJaníček Tomáš 040130 Bežecký klub Lysá pod MakytouBežecký klub Lysá pod Makytou 5 DNS

400 m - Juniorky (Beh)

Beh 01 (ne, 26.5.2019 - 14:20) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Zápotočná SophiaZápotočná Sophia 001223 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 3 59.88 11.00
2 Predajnianska LenkaPredajnianska Lenka 000915 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 4 1:03.32 9.00
MS Timková KristínaTimková Kristína 991019 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 2 1:07.46
4 Gloncová PatríciaGloncová Patrícia 010117 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 5 1:12.01 8.00
Celkom 4 pretekári

400 m - Dorastenky (Beh)

Beh 01 (ne, 26.5.2019 - 14:21) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Paulínyová EmmaPaulínyová Emma 020325 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 3 58.86 11.00
2 Morgošová KlaudiaMorgošová Klaudia 030112 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 5 1:03.91 8.00
3 6 Šmehílová SáraŠmehílová Sára 040411 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 1 1:04.49 7.00
4 Celerínová KatarínaCelerínová Katarína 030410 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 4 1:06.24 6.00
5 Simová PetraSimová Petra 041228 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 6 1:06.25 5.00
6 Barnáková LenkaBarnáková Lenka 020919 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 2 1:12.39
Celkom 6 pretekárov
Beh 02 (ne, 26.5.2019 - 14:21) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Zacharová DanielaZacharová Daniela 031013 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 3 1:06.66 4.00
2 Blažeková NanetaBlažeková Naneta 030924 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 4 1:07.03 3.00
3 Urbanovská LillyUrbanovská Lilly 040714 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 2 1:07.54 2.00
4 Novotná ZuzanaNovotná Zuzana 040318 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 1 1:14.78
5 Jechová HanaJechová Hana 051026 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 6 1:17.52
6 Škodová LenkaŠkodová Lenka 031210 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 5 1:17.99
Celkom 6 pretekárov
Beh 03 (ne, 26.5.2019 - 14:21) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Gombárová BarboraGombárová Barbora 040620 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 3 1:03.38 9.00
2 79 Repková MonikaRepková Monika 040213 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 1 1:09.96
3 Huťková HenrietaHuťková Henrieta 041202 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 4 1:13.81
4 Želiarová AnetaŽeliarová Aneta 051029 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 6 1:13.83
5 4 Lednicka LindaLednicka Linda 050904 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 2 1:15.44
6 Pohančaníková MartinaPohančaníková Martina 040303 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 5 1:16.07
Celkom 6 pretekárov
Beh 04 (ne, 26.5.2019 - 14:21) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Gazíková KatarínaGazíková Katarína 041212 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 3 1:09.07 1.00
2 Salášková DorotheaSalášková Dorothea 050913 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 2 1:09.20
Ptáčinová LuciaPtáčinová Lucia 050308 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 4 DNS
Celkom 3 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Paulínyová EmmaPaulínyová Emma 020325 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 3 58.86 11.00
2 Gombárová BarboraGombárová Barbora 040620 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 3 1:03.38 9.00
3 Morgošová KlaudiaMorgošová Klaudia 030112 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 5 1:03.91 8.00
4 6 Šmehílová SáraŠmehílová Sára 040411 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 1 1:04.49 7.00
5 Celerínová KatarínaCelerínová Katarína 030410 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 4 1:06.24 6.00
6 Simová PetraSimová Petra 041228 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 6 1:06.25 5.00
7 Zacharová DanielaZacharová Daniela 031013 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 3 1:06.66 4.00
8 Blažeková NanetaBlažeková Naneta 030924 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 4 1:07.03 3.00
9 Urbanovská LillyUrbanovská Lilly 040714 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 2 1:07.54 2.00
10 Gazíková KatarínaGazíková Katarína 041212 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 3 1:09.07 1.00
11 Salášková DorotheaSalášková Dorothea 050913 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 2 1:09.20
12 79 Repková MonikaRepková Monika 040213 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 1 1:09.96
13 Barnáková LenkaBarnáková Lenka 020919 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 2 1:12.39
14 Huťková HenrietaHuťková Henrieta 041202 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 4 1:13.81
15 Želiarová AnetaŽeliarová Aneta 051029 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 6 1:13.83
16 Novotná ZuzanaNovotná Zuzana 040318 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 1 1:14.78
17 4 Lednicka LindaLednicka Linda 050904 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 2 1:15.44
18 Pohančaníková MartinaPohančaníková Martina 040303 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 5 1:16.07
19 Jechová HanaJechová Hana 051026 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 6 1:17.52
20 Škodová LenkaŠkodová Lenka 031210 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 5 1:17.99
Ptáčinová LuciaPtáčinová Lucia 050308 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 4 DNS