<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

2. kolo M-SsAZ juniorov, dorastu a mladšieho žiactva

Dubnica nad Váhom (26. 5. 2019)

400 m - Juniori (Beh)

Beh 01 (ne, 26.5.2019 - 14:10) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Kvasnica MatejKvasnica Matej 00 00 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 3 0:52.19 11.00
2 Kurjak MatúšKurjak Matúš 03 03 AO Slávia ŽU ŽilinaAO Slávia ŽU Žilina 2 0:53.25 9.00
MS Melo PavolMelo Pavol 99 99 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 4 0:53.57
4 Lazar MarekLazar Marek 01 01 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 5 0:53.64 8.00
5 Vyšinský TomášVyšinský Tomáš 00 00 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 1 0:58.60 7.00
Celkom 5 pretekárov

400 m - Dorastenci (Beh)

Beh 01 (ne, 26.5.2019 - 14:11) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
MS Janíček AdamJaníček Adam 02 02 Bežecký klub Lysá pod MakytouBežecký klub Lysá pod Makytou 3 0:54.57
2 Mores Michal JanMores Michal Jan 03 03 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 6 0:56.45 9.00
3 Melicherčík JánMelicherčík Ján 02 02 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 2 0:56.83 8.00
4 Sucháň IvanSucháň Ivan 02 02 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 1 0:57.92 7.00
MS 65 Malek OndrejMalek Ondrej 03 03 AO Slávia ŽU ŽilinaAO Slávia ŽU Žilina 4 0:57.95
Janíček TomášJaníček Tomáš 04 04 Bežecký klub Lysá pod MakytouBežecký klub Lysá pod Makytou 5 DNS
Celkom 6 pretekárov
Beh 02 (ne, 26.5.2019 - 14:11) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Nosáľ TomášNosáľ Tomáš 04 04 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 3 0:56.39 11.00
2 Hurik TiborHurik Tibor 03 03 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 5 0:58.54 6.00
3 Kubovčík JaroslavKubovčík Jaroslav 04 04 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 1 1:00.22 5.00
4 Dančík MichalDančík Michal 05 05 MKŠS-AK Kysucké Nové MestoMKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 2 1:05.76 4.00
5 Vrábeľ AdamVrábeľ Adam 05 05 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 4 1:13.87 3.00
Celkom 5 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Janíček AdamJaníček Adam 02 02 Bežecký klub Lysá pod MakytouBežecký klub Lysá pod Makytou 3 0:54.57
2 Nosáľ TomášNosáľ Tomáš 04 04 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 3 0:56.39 11.00
3 Mores Michal JanMores Michal Jan 03 03 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 6 0:56.45 9.00
4 Melicherčík JánMelicherčík Ján 02 02 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 2 0:56.83 8.00
5 Sucháň IvanSucháň Ivan 02 02 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 1 0:57.92 7.00
6 65 Malek OndrejMalek Ondrej 03 03 AO Slávia ŽU ŽilinaAO Slávia ŽU Žilina 4 0:57.95
7 Hurik TiborHurik Tibor 03 03 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 5 0:58.54 6.00
8 Kubovčík JaroslavKubovčík Jaroslav 04 04 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 1 1:00.22 5.00
9 Dančík MichalDančík Michal 05 05 MKŠS-AK Kysucké Nové MestoMKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 2 1:05.76 4.00
10 Vrábeľ AdamVrábeľ Adam 05 05 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 4 1:13.87 3.00
Janíček TomášJaníček Tomáš 04 04 Bežecký klub Lysá pod MakytouBežecký klub Lysá pod Makytou 5 DNS

400 m - Juniorky (Beh)

Beh 01 (ne, 26.5.2019 - 14:20) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Zápotočná SophiaZápotočná Sophia 00 00 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 3 0:59.88 11.00
2 Predajnianska LenkaPredajnianska Lenka 00 00 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 4 1:03.32 9.00
MS Timková KristínaTimková Kristína 99 99 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 2 1:07.46
4 Gloncová PatríciaGloncová Patrícia 01 01 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 5 1:12.01 8.00
Celkom 4 pretekári

400 m - Dorastenky (Beh)

Beh 01 (ne, 26.5.2019 - 14:21) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Paulínyová EmmaPaulínyová Emma 02 02 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 3 0:58.86 11.00
2 Morgošová KlaudiaMorgošová Klaudia 03 03 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 5 1:03.91 8.00
3 6 Šmehílová SáraŠmehílová Sára 04 04 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 1 1:04.49 7.00
4 Celerínová KatarínaCelerínová Katarína 03 03 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 4 1:06.24 6.00
5 Simová PetraSimová Petra 04 04 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 6 1:06.25 5.00
6 Barnáková LenkaBarnáková Lenka 02 02 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 2 1:12.39
Celkom 6 pretekárov
Beh 02 (ne, 26.5.2019 - 14:21) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Zacharová DanielaZacharová Daniela 03 03 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 3 1:06.66 4.00
2 Blažeková NanetaBlažeková Naneta 03 03 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 4 1:07.03 3.00
3 Urbanovská LillyUrbanovská Lilly 04 04 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 2 1:07.54 2.00
4 Novotná ZuzanaNovotná Zuzana 04 04 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 1 1:14.78
5 Jechová HanaJechová Hana 05 05 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 6 1:17.52
6 Škodová LenkaŠkodová Lenka 03 03 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 5 1:17.99
Celkom 6 pretekárov
Beh 03 (ne, 26.5.2019 - 14:21) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Gombárová BarboraGombárová Barbora 04 04 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 3 1:03.38 9.00
2 79 Repková MonikaRepková Monika 04 04 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 1 1:09.96
3 Huťková HenrietaHuťková Henrieta 04 04 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 4 1:13.81
4 Želiarová AnetaŽeliarová Aneta 05 05 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 6 1:13.83
5 4 Lednicka LindaLednicka Linda 05 05 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 2 1:15.44
6 Pohančaníková MartinaPohančaníková Martina 04 04 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 5 1:16.07
Celkom 6 pretekárov
Beh 04 (ne, 26.5.2019 - 14:21) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Gazíková KatarínaGazíková Katarína 04 04 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 3 1:09.07 1.00
2 Salášková DorotheaSalášková Dorothea 05 05 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 2 1:09.20
Ptáčinová LuciaPtáčinová Lucia 05 05 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 4 DNS
Celkom 3 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Paulínyová EmmaPaulínyová Emma 02 02 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 3 0:58.86 11.00
2 Gombárová BarboraGombárová Barbora 04 04 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 3 1:03.38 9.00
3 Morgošová KlaudiaMorgošová Klaudia 03 03 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 5 1:03.91 8.00
4 6 Šmehílová SáraŠmehílová Sára 04 04 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 1 1:04.49 7.00
5 Celerínová KatarínaCelerínová Katarína 03 03 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 4 1:06.24 6.00
6 Simová PetraSimová Petra 04 04 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 6 1:06.25 5.00
7 Zacharová DanielaZacharová Daniela 03 03 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 3 1:06.66 4.00
8 Blažeková NanetaBlažeková Naneta 03 03 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 4 1:07.03 3.00
9 Urbanovská LillyUrbanovská Lilly 04 04 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 2 1:07.54 2.00
10 Gazíková KatarínaGazíková Katarína 04 04 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 3 1:09.07 1.00
11 Salášková DorotheaSalášková Dorothea 05 05 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 2 1:09.20
12 79 Repková MonikaRepková Monika 04 04 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 1 1:09.96
13 Barnáková LenkaBarnáková Lenka 02 02 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 2 1:12.39
14 Huťková HenrietaHuťková Henrieta 04 04 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 4 1:13.81
15 Želiarová AnetaŽeliarová Aneta 05 05 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 6 1:13.83
16 Novotná ZuzanaNovotná Zuzana 04 04 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 1 1:14.78
17 4 Lednicka LindaLednicka Linda 05 05 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 2 1:15.44
18 Pohančaníková MartinaPohančaníková Martina 04 04 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 5 1:16.07
19 Jechová HanaJechová Hana 05 05 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 6 1:17.52
20 Škodová LenkaŠkodová Lenka 03 03 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 5 1:17.99
Ptáčinová LuciaPtáčinová Lucia 05 05 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 4 DNS