<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

2. kolo M-SsAZ juniorov, dorastu a mladšieho žiactva

Dubnica nad Váhom (26. 5. 2019)

100 m prekážok [76,2cm-8,50m] - Dorastenky (Beh)

Beh 01 (ne, 26.5.2019 - 10:20) official Vietor: -2.1 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Kičinová TamaraKičinová Tamara 04 04 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 4 18.26 8.00
2 Baricakova LauraBaricakova Laura 04 04 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 3 19.52 7.00
3 Mejsnarová VeronikaMejsnarová Veronika 05 05 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 2 19.65 5.00
4 Mitterová KatarínaMitterová Katarína 05 05 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 5 21.31 2.00
5 Ježíková KatarínaJežíková Katarína 03 03 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 1 21.97
Celkom 5 pretekárov
Beh 02 (ne, 26.5.2019 - 10:20) official Vietor: -1.3 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Rohoňová PetraRohoňová Petra 03 03 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 1 16.80 11.00
2 Fapšová VeronikaFapšová Veronika 05 05 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 5 16.99 9.00
3 Černáková ViktóriaČernáková Viktória 04 04 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 3 19.62 6.00
4 Frianová KarolínaFrianová Karolína 03 03 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 2 20.97 4.00
5 87 Braciníková NatáliaBraciníková Natália 04 04 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 4 21.23 3.00
6 37 Beňová ViktóriaBeňová Viktória 03 03 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 6 21.77 1.00
Celkom 6 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Rohoňová PetraRohoňová Petra 03 03 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 1 16.80 11.00
2 Fapšová VeronikaFapšová Veronika 05 05 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 5 16.99 9.00
3 Kičinová TamaraKičinová Tamara 04 04 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 4 18.26 8.00
4 Baricakova LauraBaricakova Laura 04 04 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 3 19.52 7.00
5 Černáková ViktóriaČernáková Viktória 04 04 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 3 19.62 6.00
6 Mejsnarová VeronikaMejsnarová Veronika 05 05 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 2 19.65 5.00
7 Frianová KarolínaFrianová Karolína 03 03 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 2 20.97 4.00
8 87 Braciníková NatáliaBraciníková Natália 04 04 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 4 21.23 3.00
9 Mitterová KatarínaMitterová Katarína 05 05 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 5 21.31 2.00
10 37 Beňová ViktóriaBeňová Viktória 03 03 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 6 21.77 1.00
11 Ježíková KatarínaJežíková Katarína 03 03 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 1 21.97