<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

2. kolo M-SsAZ juniorov, dorastu a mladšieho žiactva

Dubnica nad Váhom (26. 5. 2019)

600 m - Mladší žiaci (Beh)

Beh 01 (ne, 26.5.2019 - 13:10) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 34 Jankulár TobiasJankulár Tobias 070201 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 2 1:54.75 11.00
2 89 Kucbel DávidKucbel Dávid 061014 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 1 1:54.98 9.00
3 8 Stanislav MatejStanislav Matej 070704 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 8 1:59.15 8.00
4 83 Ambrózi Andrej GustávAmbrózi Andrej Gustáv 061207 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 4 2:00.16 7.00
5 101 Fuchs MichalFuchs Michal 070604 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 7 2:00.30 6.00
6 36 Nevedel NicolasNevedel Nicolas 070219 MKŠS-AK Kysucké Nové MestoMKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 6 2:00.81 5.00
7 24 Kocifaj MichalKocifaj Michal 081019 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 9 2:03.26 3.00
8 35 Regináč TimotejRegináč Timotej 071220 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 5 2:03.44 2.00
9 19 Gaži JánGaži Ján 070926 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 3 2:04.49
10 1 Gottwald DávidGottwald Dávid 071114 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 12 2:09.92
11 58 Mištrík TobiasMištrík Tobias 070919 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 10 2:14.39
12 79 Briš TomášBriš Tomáš 080104 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 11 2:14.83
13 46 Višňovský MichalVišňovský Michal 060624 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 13 2:19.26
14 97 Malovec OndrejMalovec Ondrej 080830 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 14 2:23.87
Celkom 14 pretekárov
Beh 02 (ne, 26.5.2019 - 13:10) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 52 Michlík RichardMichlík Richard 060110 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 10 2:02.16 4.00
2 16 Orlický MatejOrlický Matej 070615 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 11 2:03.67 1.00
3 41 Sabol TeoSabol Teo 061226 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 12 2:06.46
4 35 Holiga JakubHoliga Jakub 071006 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 8 2:07.12
5 100 Bugr JaroslavBugr Jaroslav 060505 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 6 2:12.34
6 88 Bruncko RastislavBruncko Rastislav 080113 TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín 5 2:13.43
7 55 Martinec JakubMartinec Jakub 060718 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 2 2:13.89
8 78 Zábojník SamuelZábojník Samuel 110710 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 1 2:21.07
9 40 Dag KadirDag Kadir 070914 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 7 2:26.47
10 95 Bašo MatejBašo Matej 070414 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 3 2:34.38
11 84 Szitai MárioSzitai Mário 061109 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 13 2:42.61
12 33 Hudcovský LukášHudcovský Lukáš 110216 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 9 2:55.67
Boško AdamBoško Adam 060820 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 4 DNS
Celkom 13 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 34 Jankulár TobiasJankulár Tobias 070201 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 2 1:54.75 11.00
2 89 Kucbel DávidKucbel Dávid 061014 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 1 1:54.98 9.00
3 8 Stanislav MatejStanislav Matej 070704 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 8 1:59.15 8.00
4 83 Ambrózi Andrej GustávAmbrózi Andrej Gustáv 061207 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 4 2:00.16 7.00
5 101 Fuchs MichalFuchs Michal 070604 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 7 2:00.30 6.00
6 36 Nevedel NicolasNevedel Nicolas 070219 MKŠS-AK Kysucké Nové MestoMKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 6 2:00.81 5.00
7 52 Michlík RichardMichlík Richard 060110 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 10 2:02.16 4.00
8 24 Kocifaj MichalKocifaj Michal 081019 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 9 2:03.26 3.00
9 35 Regináč TimotejRegináč Timotej 071220 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 5 2:03.44 2.00
10 16 Orlický MatejOrlický Matej 070615 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 11 2:03.67 1.00
11 19 Gaži JánGaži Ján 070926 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 3 2:04.49
12 41 Sabol TeoSabol Teo 061226 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 12 2:06.46
13 35 Holiga JakubHoliga Jakub 071006 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 8 2:07.12
14 1 Gottwald DávidGottwald Dávid 071114 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 12 2:09.92
15 100 Bugr JaroslavBugr Jaroslav 060505 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 6 2:12.34
16 88 Bruncko RastislavBruncko Rastislav 080113 TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín 5 2:13.43
17 55 Martinec JakubMartinec Jakub 060718 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 2 2:13.89
18 58 Mištrík TobiasMištrík Tobias 070919 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 10 2:14.39
19 79 Briš TomášBriš Tomáš 080104 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 11 2:14.83
20 46 Višňovský MichalVišňovský Michal 060624 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 13 2:19.26
21 78 Zábojník SamuelZábojník Samuel 110710 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 1 2:21.07
22 97 Malovec OndrejMalovec Ondrej 080830 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 14 2:23.87
23 40 Dag KadirDag Kadir 070914 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 7 2:26.47
24 95 Bašo MatejBašo Matej 070414 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 3 2:34.38
25 84 Szitai MárioSzitai Mário 061109 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 13 2:42.61
26 33 Hudcovský LukášHudcovský Lukáš 110216 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 9 2:55.67
Boško AdamBoško Adam 060820 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 4 DNS

600 m - Mladšie žiačky (Beh)

Beh 01 (ne, 26.5.2019 - 13:20) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 87 Samčíková EmmaSamčíková Emma 060301 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 3 1:47.25 11.00
2 56 Lukašíková BeátaLukašíková Beáta 060428 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 1 1:47.84 9.00
3 74 Gerátová NinaGerátová Nina 070224 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 2 1:54.08 8.00
4 83 Beláková AnabelBeláková Anabel 081014 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 7 1:58.62 6.00
5 8 Kalinová SofiaKalinová Sofia 071209 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 11 2:00.61 5.00
6 101 Maleková TamaraMaleková Tamara 060116 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 4 2:01.29 4.00
7 77 Sliacka Ella ZuzanaSliacka Ella Zuzana 080414 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 6 2:02.14 3.00
8 19 Gagová VanesaGagová Vanesa 080729 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 8 2:02.38 2.00
9 97 Švantnerová SofiaŠvantnerová Sofia 070923 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 12 2:02.62 1.00
10 1 Ondrejíková LauraOndrejíková Laura 080217 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 9 2:02.80
11 24 Mikušová MariolaMikušová Mariola 070106 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 10 2:05.47
12 58 Boboková ElaBoboková Ela 070411 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 14 2:06.73
13 89 Kubíncová SáraKubíncová Sára 080205 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 13 2:15.22
Kubáňová Anna K.Kubáňová Anna K. 071122 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 5 DNS
Celkom 14 pretekárov
Beh 02 (ne, 26.5.2019 - 13:20) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 35 Kučavíková DáliaKučavíková Dália 060221 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 4 2:04.23
2 46 Machalová IvanaMachalová Ivana 070928 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 2 2:07.34
3 34 Belica MiaBelica Mia 070501 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 3 2:09.08
4 55 Mandúchová LuciaMandúchová Lucia 070721 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 12 2:10.40
5 65 Luprichová ElaLuprichová Ela 090506 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 6 2:13.80
6 78 Pirosiková SimonaPirosiková Simona 060720 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 13 2:14.32
7 21 Antalová EmaAntalová Ema 110414 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 10 2:14.99
8 51 Brezinová SandraBrezinová Sandra 080304 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 9 2:16.93
9 36 Nováková LýdiaNováková Lýdia 081221 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 5 2:16.97
10 81 Ovečková VeronikaOvečková Veronika 091111 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 8 2:20.77
11 79 Zábojníková SimonaZábojníková Simona 071021 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 1 2:25.08
12 98 Matiašová MichaelaMatiašová Michaela 060222 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 7 2:31.86
13 68 Švagrová KristýnaŠvagrová Kristýna 090727 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 11 2:33.96
14 135 Trnková TatianaTrnková Tatiana 070709 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 14 2:43.73
Celkom 14 pretekárov
Beh 03 (ne, 26.5.2019 - 13:20) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 40 Húšťavová ZuzanaHúšťavová Zuzana 061111 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 4 1:58.17 7.00
2 100 Kováčiková NikolaKováčiková Nikola 061118 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 9 2:03.20
3 16 Csintalanová KláraCsintalanová Klára 060131 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 1 2:08.53
4 41 Gottwaldová SofiaGottwaldová Sofia 060109 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 2 2:13.52
5 88 Karásková DianaKarásková Diana 061026 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 7 2:16.01
6 56 Varšová AnnaVaršová Anna 060504 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 12 2:19.70
7 33 Ivanková AlexandraIvanková Alexandra 070312 Bedmintonový oddiel AC UNIZABedmintonový oddiel AC UNIZA 5 2:20.95
8 83 Voštinárová SofiaVoštinárová Sofia 060430 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 13 2:20.96
9 87 Zázrivcová LindaZázrivcová Linda 060918 Bedmintonový oddiel AC UNIZABedmintonový oddiel AC UNIZA 14 2:22.13
10 84 Ivanková MichaelaIvanková Michaela 081110 Bedmintonový oddiel AC UNIZABedmintonový oddiel AC UNIZA 6 2:26.16
11 52 Korenčiaková SoňaKorenčiaková Soňa 070804 Bedmintonový oddiel AC UNIZABedmintonový oddiel AC UNIZA 8 2:26.43
12 101 Pluskotová SandraPluskotová Sandra 080404 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 11 2:29.79
13 95 Ovečková AnnaOvečková Anna 070915 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 10 2:35.02
14 74 Pallerová MonikaPallerová Monika 060929 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 15 2:35.64
75 Helena FrolováHelena Frolová 060930 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 3 DNS
Celkom 15 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 87 Samčíková EmmaSamčíková Emma 060301 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 3 1:47.25 11.00
2 56 Lukašíková BeátaLukašíková Beáta 060428 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 1 1:47.84 9.00
3 74 Gerátová NinaGerátová Nina 070224 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 2 1:54.08 8.00
4 40 Húšťavová ZuzanaHúšťavová Zuzana 061111 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 4 1:58.17 7.00
5 83 Beláková AnabelBeláková Anabel 081014 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 7 1:58.62 6.00
6 8 Kalinová SofiaKalinová Sofia 071209 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 11 2:00.61 5.00
7 101 Maleková TamaraMaleková Tamara 060116 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 4 2:01.29 4.00
8 77 Sliacka Ella ZuzanaSliacka Ella Zuzana 080414 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 6 2:02.14 3.00
9 19 Gagová VanesaGagová Vanesa 080729 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 8 2:02.38 2.00
10 97 Švantnerová SofiaŠvantnerová Sofia 070923 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 12 2:02.62 1.00
11 1 Ondrejíková LauraOndrejíková Laura 080217 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 9 2:02.80
12 100 Kováčiková NikolaKováčiková Nikola 061118 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 9 2:03.20
13 35 Kučavíková DáliaKučavíková Dália 060221 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 4 2:04.23
14 24 Mikušová MariolaMikušová Mariola 070106 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 10 2:05.47
15 58 Boboková ElaBoboková Ela 070411 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 14 2:06.73
16 46 Machalová IvanaMachalová Ivana 070928 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 2 2:07.34
17 16 Csintalanová KláraCsintalanová Klára 060131 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 1 2:08.53
18 34 Belica MiaBelica Mia 070501 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 3 2:09.08
19 55 Mandúchová LuciaMandúchová Lucia 070721 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 12 2:10.40
20 41 Gottwaldová SofiaGottwaldová Sofia 060109 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 2 2:13.52
21 65 Luprichová ElaLuprichová Ela 090506 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 6 2:13.80
22 78 Pirosiková SimonaPirosiková Simona 060720 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 13 2:14.32
23 21 Antalová EmaAntalová Ema 110414 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 10 2:14.99
24 89 Kubíncová SáraKubíncová Sára 080205 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 13 2:15.22
25 88 Karásková DianaKarásková Diana 061026 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 7 2:16.01
26 51 Brezinová SandraBrezinová Sandra 080304 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 9 2:16.93
27 36 Nováková LýdiaNováková Lýdia 081221 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 5 2:16.97
28 56 Varšová AnnaVaršová Anna 060504 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 12 2:19.70
29 81 Ovečková VeronikaOvečková Veronika 091111 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 8 2:20.77
30 33 Ivanková AlexandraIvanková Alexandra 070312 Bedmintonový oddiel AC UNIZABedmintonový oddiel AC UNIZA 5 2:20.95
31 83 Voštinárová SofiaVoštinárová Sofia 060430 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 13 2:20.96
32 87 Zázrivcová LindaZázrivcová Linda 060918 Bedmintonový oddiel AC UNIZABedmintonový oddiel AC UNIZA 14 2:22.13
33 79 Zábojníková SimonaZábojníková Simona 071021 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 1 2:25.08
34 84 Ivanková MichaelaIvanková Michaela 081110 Bedmintonový oddiel AC UNIZABedmintonový oddiel AC UNIZA 6 2:26.16
35 52 Korenčiaková SoňaKorenčiaková Soňa 070804 Bedmintonový oddiel AC UNIZABedmintonový oddiel AC UNIZA 8 2:26.43
36 101 Pluskotová SandraPluskotová Sandra 080404 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 11 2:29.79
37 98 Matiašová MichaelaMatiašová Michaela 060222 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 7 2:31.86
38 68 Švagrová KristýnaŠvagrová Kristýna 090727 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 11 2:33.96
39 95 Ovečková AnnaOvečková Anna 070915 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 10 2:35.02
40 74 Pallerová MonikaPallerová Monika 060929 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 15 2:35.64
41 135 Trnková TatianaTrnková Tatiana 070709 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 14 2:43.73
Kubáňová Anna K.Kubáňová Anna K. 071122 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 5 DNS
75 Helena FrolováHelena Frolová 060930 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 3 DNS