<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

2. kolo M-SsAZ juniorov, dorastu a mladšieho žiactva

Dubnica nad Váhom (26. 5. 2019)

100 m - Juniori (Beh)

Beh 01 (ne, 26.5.2019 - 11:10) official Vietor: -3.3 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Kováč PeterKováč Peter 01 01 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 5 12.59 11.00
2 Vyšinský TomášVyšinský Tomáš 00 00 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 3 12.60 9.00
95 Drblík VladimírDrblík Vladimír 00 00 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 2 DNS
Slotta AndrejSlotta Andrej 98 98 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 4 DNS
Celkom 4 pretekári

100 m - Dorastenci (Rozbeh)

Rozbeh 01 (ne, 26.5.2019 - 11:10) official Vietor: -3.5 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Duchoslav JánDuchoslav Ján 03 03 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 4 12.12
2 Bačík MichalBačík Michal 05 05 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 2 12.52
3 Fajfer PatrikFajfer Patrik 02 02 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 3 12.89
4 Grieš MatúšGrieš Matúš 02 02 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 6 13.09
5 Melicherčík JánMelicherčík Ján 02 02 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 5 13.49
6 24 Krajči DominikKrajči Dominik 05 05 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 1 14.33
Celkom 6 pretekárov
Rozbeh 02 (ne, 26.5.2019 - 11:10) official Vietor: -3.1 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Sviták MartinSviták Martin 03 03 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 4 12.31
2 Koprda JakubKoprda Jakub 02 02 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 3 12.65
3 Lipták AurelLipták Aurel 04 04 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 5 13.01
4 Seifert IgorSeifert Igor 05 05 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 1 14.38
5 Dováľ PatrikDováľ Patrik 05 05 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 2 14.56
6 Kaprál MatejKaprál Matej 05 05 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 6 14.81
Celkom 6 pretekárov
Rozbeh 03 (ne, 26.5.2019 - 11:10) official Vietor: -4.0 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Sádecký SebastiánSádecký Sebastián 05 05 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 4 12.63
2 Sucháň IvanSucháň Ivan 02 02 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 6 12.90
3 1 Hudec MatejHudec Matej 04 04 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 3 13.39
4 Krkoš TobiasKrkoš Tobias 03 03 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 5 13.69
5 Kubovčík JaroslavKubovčík Jaroslav 04 04 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 2 14.08
Celkom 5 pretekárov
Rozbeh 04 (ne, 26.5.2019 - 11:10) official Vietor: -3.3 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Timko TomášTimko Tomáš 02 02 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 6 12.47
2 Dzuruš MartinDzuruš Martin 03 03 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 4 12.67
3 Sluka PeterSluka Peter 03 03 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 5 13.22
4 Pauer AndrejPauer Andrej 03 03 TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín 3 13.27
5 Duchoslav PeterDuchoslav Peter 05 05 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 2 13.50
Celkom 5 pretekárov
Rozbeh 05 (ne, 26.5.2019 - 11:10) official Vietor: -3.9 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Franko RadoslavFranko Radoslav 03 03 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 4 12.28
2 Rúrik DavideRúrik Davide 04 04 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 3 12.94
3 8 Páleník MatúšPáleník Matúš 04 04 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 6 13.18
4 87 Adam AlexAdam Alex 03 03 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 5 13.51
5 3 Macháč AdriánMacháč Adrián 05 05 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 2 13.85
Celkom 5 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Duchoslav JánDuchoslav Ján 03 03 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 4 12.12
2 Franko RadoslavFranko Radoslav 03 03 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 4 12.28
3 Sviták MartinSviták Martin 03 03 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 4 12.31
4 Timko TomášTimko Tomáš 02 02 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 6 12.47
5 Bačík MichalBačík Michal 05 05 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 2 12.52
6 Sádecký SebastiánSádecký Sebastián 05 05 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 4 12.63
7 Koprda JakubKoprda Jakub 02 02 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 3 12.65
8 Dzuruš MartinDzuruš Martin 03 03 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 4 12.67
9 Fajfer PatrikFajfer Patrik 02 02 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 3 12.89
10 Sucháň IvanSucháň Ivan 02 02 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 6 12.90
11 Rúrik DavideRúrik Davide 04 04 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 3 12.94
12 Lipták AurelLipták Aurel 04 04 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 5 13.01
13 Grieš MatúšGrieš Matúš 02 02 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 6 13.09
14 8 Páleník MatúšPáleník Matúš 04 04 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 6 13.18
15 Sluka PeterSluka Peter 03 03 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 5 13.22
16 Pauer AndrejPauer Andrej 03 03 TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín 3 13.27
17 1 Hudec MatejHudec Matej 04 04 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 3 13.39
18 Melicherčík JánMelicherčík Ján 02 02 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 5 13.49
19 Duchoslav PeterDuchoslav Peter 05 05 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 2 13.50
20 87 Adam AlexAdam Alex 03 03 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 5 13.51
21 Krkoš TobiasKrkoš Tobias 03 03 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 5 13.69
22 3 Macháč AdriánMacháč Adrián 05 05 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 2 13.85
23 Kubovčík JaroslavKubovčík Jaroslav 04 04 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 2 14.08
24 24 Krajči DominikKrajči Dominik 05 05 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 1 14.33
25 Seifert IgorSeifert Igor 05 05 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 1 14.38
26 Dováľ PatrikDováľ Patrik 05 05 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 2 14.56
27 Kaprál MatejKaprál Matej 05 05 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 6 14.81

100 m - Dorastenci (Finále)

Finále A (ne, 26.5.2019 - 13:00) official Vietor: +1.9 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Duchoslav JánDuchoslav Ján 03 03 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 4 11.82 11.00
2 Sviták MartinSviták Martin 03 03 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 5 12.01 9.00
3 Franko RadoslavFranko Radoslav 03 03 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 3 12.27 8.00
4 Timko TomášTimko Tomáš 02 02 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 2 12.28 7.00
5 Sádecký SebastiánSádecký Sebastián 05 05 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 1 12.30 6.00
6 Bačík MichalBačík Michal 05 05 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 6 12.39 5.00
Celkom 6 pretekárov
Finále B (ne, 26.5.2019 - 13:00) official Vietor: +2.0 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Sucháň IvanSucháň Ivan 02 02 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 2 12.52 4.00
2 Dzuruš MartinDzuruš Martin 03 03 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 3 12.75 3.00
3 Koprda JakubKoprda Jakub 02 02 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 4 12.79 2.00
4 Rúrik DavideRúrik Davide 04 04 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 6 12.91 1.00
5 Fajfer PatrikFajfer Patrik 02 02 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 5 13.01
6 Lipták AurelLipták Aurel 04 04 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 1 13.19
Celkom 6 pretekárov

100 m - Juniorky (Beh)

Beh 01 (ne, 26.5.2019 - 11:20) official Vietor: -0.7 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Comová MichaelaComová Michaela 01 01 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 4 13.23
MS Timková KristínaTimková Kristína 99 99 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 5 14.25
4 Hlavatová BarboraHlavatová Barbora 01 01 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 6 15.64
Belešová PetraBelešová Petra 01 01 MKŠS-AK Kysucké Nové MestoMKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 3 13.65
Stanková KarinStanková Karin 00 00 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 2 DNS
Celkom 5 pretekárov

100 m - Dorastenky (Rozbeh)

Rozbeh 01 (ne, 26.5.2019 - 11:20) official Vietor: -2.5 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Môcová RadoslavaMôcová Radoslava 03 03 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 4 13.55
2 2 Podhorská AnnaPodhorská Anna 04 04 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 1 14.04
3 Janičkova KatarínaJaničkova Katarína 05 05 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 5 14.18
4 Močarniková VanesaMočarniková Vanesa 02 02 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 2 14.33
5 Haštová NatáliaHaštová Natália 05 05 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 6 15.37
Brunerová NinaBrunerová Nina 04 04 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 3 DNS
Celkom 6 pretekárov
Rozbeh 02 (ne, 26.5.2019 - 11:20) official Vietor: -2.1 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Krotáková PetraKrotáková Petra 04 04 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 4 13.11
2 Guothová AlexandraGuothová Alexandra 03 03 AC Kriváň Liptovský MikulášAC Kriváň Liptovský Mikuláš 3 13.65
3 Bátoryová KarinBátoryová Karin 04 04 AC Kriváň Liptovský MikulášAC Kriváň Liptovský Mikuláš 5 14.05
4 Kubošná SimonaKubošná Simona 05 05 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 1 14.26
5 Straková NikolaStraková Nikola 02 02 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 2 14.87
MS Dlugošová EsteraDlugošová Estera 05 05 AC Victoria Turany nad VáhomAC Victoria Turany nad Váhom 6 15.34
Celkom 6 pretekárov
Rozbeh 03 (ne, 26.5.2019 - 11:20) official Vietor: -3.2 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Bučková BenitaBučková Benita 04 04 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 3 13.14
2 Turičíková MáriaTuričíková Mária 03 03 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 4 13.55
3 Kaprálová TerezaKaprálová Tereza 05 05 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 5 14.31
4 Kremserová TerezaKremserová Tereza 03 03 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 2 15.18
MS Feriancová AlenaFeriancová Alena 04 04 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 6 15.35
6 Adamcová TeréziaAdamcová Terézia 05 05 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 1 15.94
Celkom 6 pretekárov
Rozbeh 04 (ne, 26.5.2019 - 11:20) official Vietor: -2.3 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Galušková KristínaGalušková Kristína 03 03 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 4 13.59
2 Mathéová AdrianaMathéová Adriana 05 05 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 3 13.67
3 Holecová AdrianaHolecová Adriana 05 05 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 5 14.31
MS Podhradska SaraPodhradska Sara 04 04 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 2 14.75
5 Paučová LeaPaučová Lea 05 05 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 6 16.83
Ptáčinová LuciaPtáčinová Lucia 05 05 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 1 DNS
Celkom 6 pretekárov
Rozbeh 05 (ne, 26.5.2019 - 11:20) official Vietor: -1.2 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Gazíková KatarínaGazíková Katarína 04 04 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 3 13.80
MS Peničková PaulínaPeničková Paulína 05 05 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 4 14.02
3 3 Bajáková PetraBajáková Petra 03 03 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 6 14.14
4 1 Šuhajdová LenkaŠuhajdová Lenka 04 04 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 5 14.16
5 Moravčíková NikolMoravčíková Nikol 03 03 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 2 15.05
6 Salášková DorotheaSalášková Dorothea 05 05 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 1 15.37
Celkom 6 pretekárov
Rozbeh 06 (ne, 26.5.2019 - 11:20) official Vietor: -1.6 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Jánošíková NicolJánošíková Nicol 05 05 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 4 13.53
2 Melová EmíliaMelová Emília 02 02 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 5 14.43
3 Žitná AdelaŽitná Adela 04 04 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 3 14.55
4 Nochtová BiankaNochtová Bianka 03 03 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 6 14.84
5 Stehlíková KatarínaStehlíková Katarína 05 05 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 2 15.26
Celkom 5 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Krotáková PetraKrotáková Petra 04 04 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 4 13.11
2 Bučková BenitaBučková Benita 04 04 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 3 13.14
3 Jánošíková NicolJánošíková Nicol 05 05 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 4 13.53
4 Môcová RadoslavaMôcová Radoslava 03 03 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 4 13.55
4 Turičíková MáriaTuričíková Mária 03 03 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 4 13.55
6 Galušková KristínaGalušková Kristína 03 03 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 4 13.59
7 Guothová AlexandraGuothová Alexandra 03 03 AC Kriváň Liptovský MikulášAC Kriváň Liptovský Mikuláš 3 13.65
8 Mathéová AdrianaMathéová Adriana 05 05 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 3 13.67
9 Gazíková KatarínaGazíková Katarína 04 04 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 3 13.80
10 Peničková PaulínaPeničková Paulína 05 05 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 4 14.02
11 2 Podhorská AnnaPodhorská Anna 04 04 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 1 14.04
12 Bátoryová KarinBátoryová Karin 04 04 AC Kriváň Liptovský MikulášAC Kriváň Liptovský Mikuláš 5 14.05
13 3 Bajáková PetraBajáková Petra 03 03 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 6 14.14
14 1 Šuhajdová LenkaŠuhajdová Lenka 04 04 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 5 14.16
15 Janičkova KatarínaJaničkova Katarína 05 05 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 5 14.18
16 Kubošná SimonaKubošná Simona 05 05 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 1 14.26
17 Kaprálová TerezaKaprálová Tereza 05 05 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 5 14.31
17 Holecová AdrianaHolecová Adriana 05 05 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 5 14.31
19 Močarniková VanesaMočarniková Vanesa 02 02 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 2 14.33
20 Melová EmíliaMelová Emília 02 02 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 5 14.43
21 Žitná AdelaŽitná Adela 04 04 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 3 14.55
22 Podhradska SaraPodhradska Sara 04 04 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 2 14.75
23 Nochtová BiankaNochtová Bianka 03 03 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 6 14.84
24 Straková NikolaStraková Nikola 02 02 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 2 14.87
25 Moravčíková NikolMoravčíková Nikol 03 03 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 2 15.05
26 Kremserová TerezaKremserová Tereza 03 03 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 2 15.18
27 Stehlíková KatarínaStehlíková Katarína 05 05 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 2 15.26
28 Dlugošová EsteraDlugošová Estera 05 05 AC Victoria Turany nad VáhomAC Victoria Turany nad Váhom 6 15.34
29 Feriancová AlenaFeriancová Alena 04 04 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 6 15.35
30 Haštová NatáliaHaštová Natália 05 05 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 6 15.37
30 Salášková DorotheaSalášková Dorothea 05 05 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 1 15.37
32 Adamcová TeréziaAdamcová Terézia 05 05 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 1 15.94
33 Paučová LeaPaučová Lea 05 05 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 6 16.83
Brunerová NinaBrunerová Nina 04 04 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 3 DNS
Ptáčinová LuciaPtáčinová Lucia 05 05 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 1 DNS

100 m - Dorastenky (Finále)

Finále A (ne, 26.5.2019 - 13:05) official Vietor: +1.6 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Krotáková PetraKrotáková Petra 04 04 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 4 13.20 11.00
2 Bučková BenitaBučková Benita 04 04 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 3 13.27 9.00
3 Turičíková MáriaTuričíková Mária 03 03 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 6 13.56 8.00
4 Galušková KristínaGalušková Kristína 03 03 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 1 13.80 7.00
5 Jánošíková NicolJánošíková Nicol 05 05 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 5 13.86 6.00
6 Môcová RadoslavaMôcová Radoslava 03 03 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 2 19.41 5.00
Celkom 6 pretekárov
Finále B (ne, 26.5.2019 - 13:05) official Vietor: +1.3 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Guothová AlexandraGuothová Alexandra 03 03 AC Kriváň Liptovský MikulášAC Kriváň Liptovský Mikuláš 4 13.66 4.00
2 Mathéová AdrianaMathéová Adriana 05 05 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 3 13.66 3.00
3 Gazíková KatarínaGazíková Katarína 04 04 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 5 13.94 2.00
4 2 Podhorská AnnaPodhorská Anna 04 04 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 2 14.06 1.00
5 Bátoryová KarinBátoryová Karin 04 04 AC Kriváň Liptovský MikulášAC Kriváň Liptovský Mikuláš 6 14.15
6 3 Bajáková PetraBajáková Petra 03 03 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 1 14.33
Celkom 6 pretekárov