<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

2. kolo M-SsAZ juniorov, dorastu a mladšieho žiactva

Dubnica nad Váhom (26. 5. 2019)

200 m - Juniori (Beh)

Beh 01 (ne, 26.5.2019 - 15:00) official Vietor: -1.4 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Labo DávidLabo Dávid 000311 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 6 23.58 11.00
2 Lazar MarekLazar Marek 011025 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 4 24.60 9.00
3 Kurjak MatúšKurjak Matúš 030115 AO Slávia ŽU ŽilinaAO Slávia ŽU Žilina 5 24.65 8.00
MS Melo PavolMelo Pavol 990110 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 2 25.41
5 Kováč PeterKováč Peter 010519 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 1 26.83 7.00
Slotta AndrejSlotta Andrej 981227 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 3 DNS
Celkom 6 pretekárov

200 m - Dorastenci (Beh)

Beh 01 (ne, 26.5.2019 - 15:01) official Vietor: -0.6 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Lubelec LadislavLubelec Ladislav 030514 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 5 23.45 11.00
2 Duchoslav JánDuchoslav Ján 030721 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 4 23.90 9.00
3 Sviták MartinSviták Martin 030228 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 3 24.30 8.00
4 Timko TomášTimko Tomáš 020226 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 1 24.56 7.00
5 Franko RadoslavFranko Radoslav 030112 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 2 24.57 6.00
6 Dzuruš MartinDzuruš Martin 031201 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 6 25.84 4.00
Celkom 6 pretekárov
Beh 02 (ne, 26.5.2019 - 15:01) official Vietor: -1.3 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Sádecký SebastiánSádecký Sebastián 051225 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 4 25.26 5.00
MS Janíček AdamJaníček Adam 020103 Bežecký klub Lysá pod MakytouBežecký klub Lysá pod Makytou 2 25.92
3 Nosáľ TomášNosáľ Tomáš 040728 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 5 26.04 3.00
4 1 Hudec MatejHudec Matej 040718 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 1 26.46
MS Nečeda MariánNečeda Marián 021225 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 6 26.89
Janíček TomášJaníček Tomáš 040130 Bežecký klub Lysá pod MakytouBežecký klub Lysá pod Makytou 3 DNS
Celkom 6 pretekárov
Beh 03 (ne, 26.5.2019 - 15:01) official Vietor: -2.8 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Koprda JakubKoprda Jakub 021221 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 4 26.37 1.00
2 87 Adam AlexAdam Alex 030816 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 1 26.89
3 Sluka PeterSluka Peter 030912 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 3 27.27
4 Golian ŠimonGolian Šimon 050119 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 6 27.34
5 Krkoš TobiasKrkoš Tobias 030818 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 2 27.50
6 Lipták AurelLipták Aurel 041019 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 5 27.60
Celkom 6 pretekárov
Beh 04 (ne, 26.5.2019 - 15:01) official Vietor: -3.4 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Hletko MartinHletko Martin 040720 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 2 26.17 2.00
2 Hurik TiborHurik Tibor 030417 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 5 26.46
3 Fajfer PatrikFajfer Patrik 020526 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 4 26.70
4 Dančík MichalDančík Michal 050503 MKŠS-AK Kysucké Nové MestoMKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 3 30.44
5 Kaprál MatejKaprál Matej 051014 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 1 30.83
Celkom 5 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Lubelec LadislavLubelec Ladislav 030514 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 5 23.45 11.00
2 Duchoslav JánDuchoslav Ján 030721 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 4 23.90 9.00
3 Sviták MartinSviták Martin 030228 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 3 24.30 8.00
4 Timko TomášTimko Tomáš 020226 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 1 24.56 7.00
5 Franko RadoslavFranko Radoslav 030112 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 2 24.57 6.00
6 Sádecký SebastiánSádecký Sebastián 051225 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 4 25.26 5.00
7 Dzuruš MartinDzuruš Martin 031201 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 6 25.84 4.00
8 Janíček AdamJaníček Adam 020103 Bežecký klub Lysá pod MakytouBežecký klub Lysá pod Makytou 2 25.92
9 Nosáľ TomášNosáľ Tomáš 040728 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 5 26.04 3.00
10 Hletko MartinHletko Martin 040720 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 2 26.17 2.00
11 Koprda JakubKoprda Jakub 021221 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 4 26.37 1.00
12 1 Hudec MatejHudec Matej 040718 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 1 26.46
12 Hurik TiborHurik Tibor 030417 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 5 26.46
14 Fajfer PatrikFajfer Patrik 020526 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 4 26.70
15 Nečeda MariánNečeda Marián 021225 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 6 26.89
15 87 Adam AlexAdam Alex 030816 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 1 26.89
17 Sluka PeterSluka Peter 030912 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 3 27.27
18 Golian ŠimonGolian Šimon 050119 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 6 27.34
19 Krkoš TobiasKrkoš Tobias 030818 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 2 27.50
20 Lipták AurelLipták Aurel 041019 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 5 27.60
21 Dančík MichalDančík Michal 050503 MKŠS-AK Kysucké Nové MestoMKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 3 30.44
22 Kaprál MatejKaprál Matej 051014 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 1 30.83
Janíček TomášJaníček Tomáš 040130 Bežecký klub Lysá pod MakytouBežecký klub Lysá pod Makytou 3 DNS

200 m - Juniorky (Beh)

Beh 01 (ne, 26.5.2019 - 15:15) official Vietor: -1.6 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Kudlíková DanaKudlíková Dana 010821 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 4 26.39 11.00
2 Zápotočná SophiaZápotočná Sophia 001223 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 3 26.61 9.00
3 Comová MichaelaComová Michaela 010522 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 2 27.28 8.00
4 Predajnianska LenkaPredajnianska Lenka 000915 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 5 27.75 7.00
Celkom 4 pretekári
Beh 02 (ne, 26.5.2019 - 15:15) official Vietor: -3.0 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Belešová PetraBelešová Petra 011106 MKŠS-AK Kysucké Nové MestoMKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 3 29.21 6.00
2 Gloncová PatríciaGloncová Patrícia 010117 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 2 30.10 5.00
3 35 Hurtišová MartinaHurtišová Martina 001108 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 4 30.93 4.00
Celkom 3 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Kudlíková DanaKudlíková Dana 010821 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 4 26.39 11.00
2 Zápotočná SophiaZápotočná Sophia 001223 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 3 26.61 9.00
3 Comová MichaelaComová Michaela 010522 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 2 27.28 8.00
4 Predajnianska LenkaPredajnianska Lenka 000915 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 5 27.75 7.00
5 Belešová PetraBelešová Petra 011106 MKŠS-AK Kysucké Nové MestoMKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 3 29.21 6.00
6 Gloncová PatríciaGloncová Patrícia 010117 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 2 30.10 5.00
7 35 Hurtišová MartinaHurtišová Martina 001108 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 4 30.93 4.00

200 m - Dorastenky (Beh)

Beh 01 (ne, 26.5.2019 - 15:16) official Vietor: -1.8 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Krotáková PetraKrotáková Petra 040328 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 2 26.76 11.00
2 Paulínyová EmmaPaulínyová Emma 020325 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 3 26.95 9.00
3 Galušková KristínaGalušková Kristína 030724 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 4 27.54 7.00
4 6 Šmehílová SáraŠmehílová Sára 040411 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 6 28.66 3.00
5 Jánošíková NicolJánošíková Nicol 050626 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 1 29.31
6 Barnáková LenkaBarnáková Lenka 020919 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 5 30.90
Celkom 6 pretekárov
Beh 02 (ne, 26.5.2019 - 15:16) official Vietor: -1.8 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Guothová AlexandraGuothová Alexandra 030914 AC Kriváň Liptovský MikulášAC Kriváň Liptovský Mikuláš 5 28.09 6.00
2 Urbanovská LillyUrbanovská Lilly 040714 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 3 28.57 4.50
3 Morgošová KlaudiaMorgošová Klaudia 030112 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 2 28.57 4.50
4 Janičkova KatarínaJaničkova Katarína 050716 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 1 29.19
Brunerová NinaBrunerová Nina 041109 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 6 DNS
Môcová RadoslavaMôcová Radoslava 030726 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 4 DNS
Celkom 6 pretekárov
Beh 03 (ne, 26.5.2019 - 15:16) official Vietor: -1.8 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Uhliarová DominikaUhliarová Dominika 040718 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 1 28.83 2.00
2 Simová PetraSimová Petra 041228 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 4 29.17
3 Kubošná SimonaKubošná Simona 050325 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 6 29.48
4 Melová EmíliaMelová Emília 020309 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 5 29.57
5 Blažeková NanetaBlažeková Naneta 030924 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 2 30.05
Peničková PaulínaPeničková Paulína 050304 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 3 DNS
Celkom 6 pretekárov
Beh 04 (ne, 26.5.2019 - 15:16) official Vietor: -1.5 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Kaprálová TerezaKaprálová Tereza 051014 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 5 29.50
2 Bátoryová KarinBátoryová Karin 040918 AC Kriváň Liptovský MikulášAC Kriváň Liptovský Mikuláš 4 29.73
3 5 Tabačarová LenkaTabačarová Lenka 050122 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 2 29.95
4 Martinčeková EmmaMartinčeková Emma 041002 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 6 30.08
5 Nochtová BiankaNochtová Bianka 030913 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 3 30.37
6 Sobolová ViktóriaSobolová Viktória 041224 MKŠS-AK Kysucké Nové MestoMKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 1 30.81
Celkom 6 pretekárov
Beh 05 (ne, 26.5.2019 - 15:16) official Vietor: -1.9 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 1 Šuhajdová LenkaŠuhajdová Lenka 041110 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 3 30.40
2 Straková NikolaStraková Nikola 020410 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 1 31.44
3 Zacharová DanielaZacharová Daniela 031013 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 2 31.96
4 Pohančaníková MartinaPohančaníková Martina 040303 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 6 33.18
5 Škodová LenkaŠkodová Lenka 031210 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 5 33.23
Podhradska SaraPodhradska Sara 041013 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 4 DNS
Celkom 6 pretekárov
Beh 06 (ne, 26.5.2019 - 15:16) official Vietor: -1.8 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Bučková BenitaBučková Benita 040928 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 2 27.10 8.00
2 Gombárová BarboraGombárová Barbora 040620 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 5 29.02
3 Holecová AdrianaHolecová Adriana 051031 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 1 29.30
4 Pápežová DanielaPápežová Daniela 051229 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 6 31.17
5 Adamcová TeréziaAdamcová Terézia 050924 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 4 34.15
6 Jechová HanaJechová Hana 051026 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 3 34.37
Celkom 6 pretekárov
Beh 07 (ne, 26.5.2019 - 15:16) official Vietor: -0.5 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 2 Podhorská AnnaPodhorská Anna 040323 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 2 28.96 1.00
2 3 Dvorská DominikaDvorská Dominika 020731 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 3 29.60
3 Paštrnáková GabrielaPaštrnáková Gabriela 040419 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 4 33.66
Celkom 3 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Krotáková PetraKrotáková Petra 040328 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 2 26.76 11.00
2 Paulínyová EmmaPaulínyová Emma 020325 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 3 26.95 9.00
3 Bučková BenitaBučková Benita 040928 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 2 27.10 8.00
4 Galušková KristínaGalušková Kristína 030724 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 4 27.54 7.00
5 Guothová AlexandraGuothová Alexandra 030914 AC Kriváň Liptovský MikulášAC Kriváň Liptovský Mikuláš 5 28.09 6.00
6 Urbanovská LillyUrbanovská Lilly 040714 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 3 28.57 4.50
6 Morgošová KlaudiaMorgošová Klaudia 030112 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 2 28.57 4.50
8 6 Šmehílová SáraŠmehílová Sára 040411 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 6 28.66 3.00
9 Uhliarová DominikaUhliarová Dominika 040718 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 1 28.83 2.00
10 2 Podhorská AnnaPodhorská Anna 040323 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 2 28.96 1.00
11 Gombárová BarboraGombárová Barbora 040620 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 5 29.02
12 Simová PetraSimová Petra 041228 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 4 29.17
13 Janičkova KatarínaJaničkova Katarína 050716 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 1 29.19
14 Holecová AdrianaHolecová Adriana 051031 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 1 29.30
15 Jánošíková NicolJánošíková Nicol 050626 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 1 29.31
16 Kubošná SimonaKubošná Simona 050325 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 6 29.48
17 Kaprálová TerezaKaprálová Tereza 051014 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 5 29.50
18 Melová EmíliaMelová Emília 020309 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 5 29.57
19 3 Dvorská DominikaDvorská Dominika 020731 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 3 29.60
20 Bátoryová KarinBátoryová Karin 040918 AC Kriváň Liptovský MikulášAC Kriváň Liptovský Mikuláš 4 29.73
21 5 Tabačarová LenkaTabačarová Lenka 050122 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 2 29.95
22 Blažeková NanetaBlažeková Naneta 030924 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 2 30.05
23 Martinčeková EmmaMartinčeková Emma 041002 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 6 30.08
24 Nochtová BiankaNochtová Bianka 030913 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 3 30.37
25 1 Šuhajdová LenkaŠuhajdová Lenka 041110 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 3 30.40
26 Sobolová ViktóriaSobolová Viktória 041224 MKŠS-AK Kysucké Nové MestoMKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 1 30.81
27 Barnáková LenkaBarnáková Lenka 020919 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 5 30.90
28 Pápežová DanielaPápežová Daniela 051229 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 6 31.17
29 Straková NikolaStraková Nikola 020410 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 1 31.44
30 Zacharová DanielaZacharová Daniela 031013 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 2 31.96
31 Pohančaníková MartinaPohančaníková Martina 040303 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 6 33.18
32 Škodová LenkaŠkodová Lenka 031210 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 5 33.23
33 Paštrnáková GabrielaPaštrnáková Gabriela 040419 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 4 33.66
34 Adamcová TeréziaAdamcová Terézia 050924 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 4 34.15
35 Jechová HanaJechová Hana 051026 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 3 34.37
Brunerová NinaBrunerová Nina 041109 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 6 DNS
Môcová RadoslavaMôcová Radoslava 030726 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 4 DNS
Peničková PaulínaPeničková Paulína 050304 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 3 DNS
Podhradska SaraPodhradska Sara 041013 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 4 DNS