<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

2. kolo M-SsAZ juniorov, dorastu a mladšieho žiactva

Dubnica nad Váhom (26. 5. 2019)

Skok do diaľky - Juniori

(ne, 26.5.2019 - 10:55) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Franek MichalFranek Michal
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
01 01 3 624 +1.3 m/s 624  1,30 624  1,30 456  1,50 624 605  1,30 590  1,60 - 11.00
2 Harant PatrikHarant Patrik
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
01 01 1 568 +1.6 m/s 565  2,10 563  1,90 536  1,20 565 x 568  1,60 - 9.00
3 Kováč PeterKováč Peter
Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina
01 01 2 554 +1.3 m/s x 554  1,30 517  1,90 554 514  1,90 528  1,90 522  1,90 8.00
Celkom 3 pretekárov

Skok do diaľky - Dorastenci

(ne, 26.5.2019 - 10:55) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Hriň AdamHriň Adam
MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom
02 02 11 715 +1.3 m/s 674  1,60 670  1,80 683  1,70 683 672  1,20 715  1,30 - 11.00
2 Hletko MartinHletko Martin
AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom
04 04 8 618 +2.0 m/s 579  1,90 x x 579 560  1,60 618  2,00 x 9.00
3 Bačík MichalBačík Michal
Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina
05 05 10 602 +1.3 m/s x x 561  1,80 561 x 532  2,00 602  1,30 8.00
4 Lubelec LadislavLubelec Ladislav
CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš
03 03 9 568 +1.3 m/s 568  1,30 542  1,30 - 568 - - - 7.00
5 Koprda JakubKoprda Jakub
ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina
02 02 6 549 +1.6 m/s 434  1,90 519  1,90 543  1,30 543 484  1,60 549  1,60 538  1,50 6.00
6 Tomčík GorazdTomčík Gorazd
AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno
03 03 7 518 +1.9 m/s 476  1,60 476  1,80 x 476 512  1,60 518  1,90 509  1,30 5.00
7 Golian ŠimonGolian Šimon
MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec
05 05 5 490 +1.9 m/s 451  1,60 470  1,90 490  1,90 490 481  1,20 428  1,90 - 4.00
8 Sluka PeterSluka Peter
ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina
03 03 4 488 +1.9 m/s 488  1,90 473  1,30 441  1,80 488 430  1,60 468  1,20 x 3.00
9 Dováľ PatrikDováľ Patrik
MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec
05 05 2 447 +1.6 m/s 391  1,20 447  1,60 438  1,60 447 2.00
10 Rúrik DavideRúrik Davide
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
04 04 1 446 +1.9 m/s 446  1,90 425  1,60 x 446 1.00
11 Vrábeľ AdamVrábeľ Adam
MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec
05 05 3 441 +1.6 m/s 441  1,60 418  1,60 424  1,60 441
12 Seifert IgorSeifert Igor
AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom
05 05 12 431 +1.8 m/s 431  1,80 x 395  1,60 431
Celkom 12 pretekárov

Skok do diaľky - Mladší žiaci

(ne, 26.5.2019 - 11:50) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Sirota TimonSirota Timon
AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen
06 06 18 452 +1.6 m/s 412  1,80 430  1,80 380  1,60 430 420  1,60 452  1,60 11.00
2 52 Michlík RichardMichlík Richard
Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina
06 06 20 449 418  1,80 437  1,60 429  1,60 437 448  1,30 449 8.00
3 Kopček MichalKopček Michal
CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš
06 06 19 449 +1.9 m/s 449  1,90 x x 449 437  1,60 x 8.00
4 Lešňovský Jaroslav, JuLešňovský Jaroslav, Ju
TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín
07 07 17 438 +1.1 m/s 420  1,80 404  1,30 412  1,10 420 438  1,10 x 8.00
5 97 Korenčík TadeášKorenčík Tadeáš
Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca
07 07 10 419 +1.5 m/s 417  1,80 404  1,20 419  1,50 419 401  1,10 363  1,50 6.00
6 Kekety TomášKekety Tomáš
MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec
06 06 14 413 +1.1 m/s 396  1,40 x 413  1,10 413 368  1,90 x 5.00
7 100 Bugr JaroslavBugr Jaroslav
ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina
06 06 1 412 +1.3 m/s 412  1,30 388  1,50 390  1,50 412 407  1,50 411  1,60 4.00
8 65 Lacko MichalLacko Michal
MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec
06 06 12 408 +1.5 m/s 403  1,80 398  1,50 408  1,50 408 395  1,60 407  1,60 3.00
9 Vizváry LadislavVizváry Ladislav
AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom
08 08 8 389 350  1,50 389 389 2.00
10 Kaclík MartinKaclík Martin
CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš
07 07 16 388 +1.6 m/s 388  1,60 354  1,80 388 1.00
11 Katona MichalKatona Michal
AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno
06 06 15 371 +1.5 m/s 352  1,60 371  1,50 371
12 Hanák PatrikHanák Patrik
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
06 06 9 367 +1.6 m/s 344  1,60 367  1,60 367
13 46 Višňovský MichalVišňovský Michal
ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina
06 06 13 357 +1.1 m/s x 357  1,10 357
14 Vanzal MiroslavVanzal Miroslav
MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec
07 07 11 353 x 353 353
15 58 Mištrík TobiasMištrík Tobias
ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina
07 07 5 335 +1.6 m/s 335  1,90 335  1,60 335
16 Boško AdamBoško Adam
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
06 06 7 334 +1.8 m/s 334  1,80 x 334
17 77 Šipoš BranislavŠipoš Branislav
AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen
09 09 6 328 +1.4 m/s 296  1,50 328  1,40 328
18 Kutlák SamuelKutlák Samuel
AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom
09 09 3 297 +1.6 m/s 296  1,60 297  1,60 297
19 35 Holiga JakubHoliga Jakub
CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš
07 07 2 290 +1.9 m/s 277  1,50 290  1,90 290
20 8 Viglaský MiloslavViglaský Miloslav
CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš
07 07 4 276 +1.6 m/s x 276  1,60 276
Celkom 20 pretekárov

Skok do diaľky - Juniorky

(ne, 26.5.2019 - 10:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Comová MichaelaComová Michaela
Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina
01 01 5 526 +1.6 m/s 464  1,80 455  1,90 507  1,70 507 526  1,60 524  1,30 11.00
2 Stanková KarinStanková Karin
AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica
00 00 4 416 +1.9 m/s 416  1,90 x x 416 415  1,60 404  1,90 9.00
3 Hlavatová BarboraHlavatová Barbora
ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina
01 01 1 403 +1.8 m/s 330  1,90 356  1,80 370  1,10 370 329  1,50 403  1,80 8.00
MS Peničková PaulínaPeničková Paulína
AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen
05 05 3 392 +1.7 m/s 332  0,70 392  1,70 392
Podhradska SaraPodhradska Sara
AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen
04 04 2 NM x x -
Celkom 5 pretekárov

Skok do diaľky - Dorastenky

(ne, 26.5.2019 - 10:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Gazíková KatarínaGazíková Katarína
MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec
04 04 26 476 +2.3 m/s 475 +1.6 m/s 469  1,90 476  2,30 475  1,60 476 x - 11.00
2 Guothová AlexandraGuothová Alexandra
AC Kriváň Liptovský MikulášAC Kriváň Liptovský Mikuláš
03 03 25 471 +1.3 m/s 467  2,00 428  1,90 471  1,30 471 471  1,30 x 9.00
3 Jánošíková NicolJánošíková Nicol
Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca
05 05 28 457 +1.2 m/s 457  1,20 447  1,60 432  1,60 457 - - 8.00
4 2 Vanková KristínaVanková Kristína
Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin
04 04 24 456 +1.6 m/s 419  1,90 438  1,60 x 438 456  1,60 448  1,30 7.00
5 Janičkova KatarínaJaničkova Katarína
Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca
05 05 27 449 +1.6 m/s x 449  1,60 418  1,90 449 x x 6.00
6 Stehlíková KatarínaStehlíková Katarína
Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin
05 05 10 441 +1.6 m/s 426  1,90 431  1,20 430  1,30 431 418  1,60 441  1,60 5.00
7 Haviarová KatarínaHaviarová Katarína
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
03 03 3 429 +1.9 m/s x 429  1,90 x 429 x x 4.00
8 Žitná AdelaŽitná Adela
AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom
04 04 19 421 +1.8 m/s 417  1,80 421  1,80 x 421 - 3.00
9 Pápežová DanielaPápežová Daniela
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
05 05 17 421 +1.9 m/s 407  1,80 421  1,90 421 2.00
10 Paštrnáková GabrielaPaštrnáková Gabriela
Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca
04 04 22 421 +1.6 m/s 405  1,50 421  1,60 421 1.00
11 Haštová NatáliaHaštová Natália
Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin
05 05 15 420 +1.6 m/s 420  1,60 414  2,00 420
12 Bátoryová KarinBátoryová Karin
AC Kriváň Liptovský MikulášAC Kriváň Liptovský Mikuláš
04 04 23 413 +3.0 m/s 413  3,00 x 413
13 Mitterová KatarínaMitterová Katarína
MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec
05 05 5 411 +1.6 m/s x 411  1,60 411
14 Mejsnarová VeronikaMejsnarová Veronika
AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica
05 05 14 406 +1.6 m/s 406  1,60 313  1,90 406
15 Kičinová TamaraKičinová Tamara
MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec
04 04 12 406 x 406 406
16 Martinčeková EmmaMartinčeková Emma
Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin
04 04 16 403 +1.9 m/s 403  1,90 366 403
MS Jančová AndreaJančová Andrea
AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen
04 04 11 384 +1.5 m/s 384  1,50 291  1,40 384
18 Ježíková KatarínaJežíková Katarína
AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica
03 03 8 382 +1.9 m/s 382  1,90 358  1,70 382
19 Brunerová NinaBrunerová Nina
MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec
04 04 1 381 +3.7 m/s 381  3,70 - 381
20 Moravčíková NikolMoravčíková Nikol
ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina
03 03 7 376 +1.6 m/s 376  1,60 357  1,90 376
MS Dlugošová EsteraDlugošová Estera
AC Victoria Turany nad VáhomAC Victoria Turany nad Váhom
05 05 9 374 +1.6 m/s 363  1,60 374  1,60 374
22 16 Fuchsová TerezaFuchsová Tereza
Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca
05 05 2 371 +1.2 m/s 371  1,20 371  1,60 371
23 83 Kuboučíková KatarínaKuboučíková Katarína
MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom
05 05 4 365 +1.4 m/s 359  1,90 365  1,40 365
24 Močarniková VanesaMočarniková Vanesa
AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom
02 02 13 342 +1.6 m/s 342  1,60 x 342
25 Kubošná SimonaKubošná Simona
Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca
05 05 21 338 x 338 338
26= Frianová KarolínaFrianová Karolína
CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš
03 03 20 000 x x -
26= Ptáčinová LuciaPtáčinová Lucia
Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca
05 05 6 000 x x -
26= Hudecová Darina EmaHudecová Darina Ema
Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin
04 04 18 000 x x -
Celkom 28 pretekárov

Skok do diaľky - Mladšie žiačky

(ne, 26.5.2019 - 13:40) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Bieliková NatáliaBieliková Natália
MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom
06 06 30 505 +1.6 m/s 500  1,60 493  1,10 503  1,60 503 505  1,60 485  0,40 11.00
2 Krajčiová NatáliaKrajčiová Natália
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
06 06 27 437 +1.6 m/s 437  1,60 415  1,90 435  1,90 437 432  1,60 428  1,60 9.00
3 Frličková LauraFrličková Laura
Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin
07 07 26 436 +1.5 m/s 403  1,60 436  1,50 x 436 x 428 8.00
4 56 Lukašíková BeátaLukašíková Beáta
Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca
06 06 29 435 +1.6 m/s 413  1,70 397  1,50 429  1,60 429 435  1,60 x 7.00
5 Kečkéšová EmíliaKečkéšová Emília
AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom
06 06 25 429 +1.6 m/s 402  1,60 429  1,60 417  1,60 429 406  1,10 406  1,10 6.00
6 Drabinová TamaraDrabinová Tamara
Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca
07 07 28 397 +1.5 m/s 377  1,60 397  1,50 391  1,40 397 368  1,60 378  1,60 5.00
7 Holúbková MonikaHolúbková Monika
AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom
08 08 24 389 +1.9 m/s 389  1,90 366  1,50 381  1,60 389 335  1,60 377  1,60 4.00
8 Horňáková TamaraHorňáková Tamara
CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš
07 07 21 367 +1.2 m/s 326  1,60 367  1,20 x 367 347  1,50 321  1,50 3.00
9 97 Švantnerová SofiaŠvantnerová Sofia
AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno
07 07 19 361 +1.7 m/s 361  1,70 x 361 2.00
10 Zemenčíková NatáliaZemenčíková Natália
Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin
07 07 23 360 x 360 360 1.00
11 46 Machalová IvanaMachalová Ivana
AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen
07 07 16 357 +1.5 m/s 357  1,60 357  1,50 357
12 79 Bobaľová AdrianaBobaľová Adriana
BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica
07 07 20 356 +1.6 m/s 356  1,60 351  1,60 356
13 35 Kučavíková DáliaKučavíková Dália
ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina
06 06 22 353 +1.2 m/s - 353  1,20 353
14 Kaclíková KatarínaKaclíková Katarína
CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš
08 08 18 351 +1.6 m/s 313  1,60 351  1,60 351
15 Dobáková MiaDobáková Mia
Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin
07 07 14 346 +1.4 m/s 346  1,40 x 346
16 Kucharíková KarinKucharíková Karin
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
07 07 3 337 +1.5 m/s 337  1,50 x 337
17 Visolajská VivienVisolajská Vivien
AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom
07 07 13 331 +1.9 m/s 331  1,90 312  1,50 331
18 Jankovičová SofiaJankovičová Sofia
AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom
07 07 15 325 +1.6 m/s 325  1,60 307  1,40 325
19 Kyzúrová EvaKyzúrová Eva
MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec
07 07 4 311 +1.6 m/s 311  1,60 304  1,60 311
20 Móricová LuciaMóricová Lucia
Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin
07 07 11 306 +1.9 m/s 276  1,90 306  1,90 306
21 Štefániková NinaŠtefániková Nina
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
07 07 9 306 +1.9 m/s x 306  1,90 306
MS 75 Helena FrolováHelena Frolová
MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom
06 06 1 305 +1.6 m/s 305  1,60 261  1,40 305
23 135 Trnková TatianaTrnková Tatiana
AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen
07 07 17 296 +1.3 m/s 294  1,10 296  1,30 296
24 65 Luprichová ElaLuprichová Ela
AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom
09 09 5 291 +1.5 m/s x 291  1,50 291
25 Spišáková NelaSpišáková Nela
Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin
09 09 12 290 +1.9 m/s 290  1,90 x 290
26 58 Mojžišová RebekaMojžišová Rebeka
AC Victoria Turany nad VáhomAC Victoria Turany nad Váhom
06 06 6 276 +1.9 m/s 276  1,90 x 276
27 101 Pluskotová SandraPluskotová Sandra
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
08 08 7 201 +1.6 m/s x 201  1,60 201
28= 83 Voštinárová SofiaVoštinárová Sofia
ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina
06 06 10 000 - x -
28= Kubíková SabínaKubíková Sabína
CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš
06 06 2 000 - x -
28= 16 Ržoncová AnnaRžoncová Anna
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
06 06 8 000 x x -
Celkom 30 pretekárov