<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

2. kolo M-SsAZ juniorov, dorastu a mladšieho žiactva

Dubnica nad Váhom (26. 5. 2019)

Hod kriketovou loptičkou - Mladší žiaci

(ne, 26.5.2019 - 10:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Lešňovský Jaroslav, JuLešňovský Jaroslav, Ju
TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín
07 07 31 60.10 59.4858.5857.4759.4859.9160.10 11.00
2 Čeman Matej PavolČeman Matej Pavol
MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec
07 07 30 47.56 43.5938.9442.8343.5944.2947.56 9.00
3 97 Korenčík TadeášKorenčík Tadeáš
Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca
07 07 7 44.71 41.8028.6944.7144.7138.6344.67 8.00
4 58 Pavlík EduardPavlík Eduard
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
07 07 28 43.44 36.9436.3236.3036.9440.9543.44 7.00
5 Hanák PatrikHanák Patrik
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
06 06 5 43.21 42.4440.5942.2942.4440.5543.21 6.00
6 55 Martinec JakubMartinec Jakub
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
06 06 20 40.25 34.5638.7728.0238.7740.2530.15 5.00
7 Tatár AlexanderTatár Alexander
MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec
07 07 27 40.01 37.3733.0836.7037.3740.0134.40 4.00
8 Varšo MichalVaršo Michal
MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec
07 07 29 39.25 37.8737.8538.9538.9535.4539.25 3.00
9 Vanzal MiroslavVanzal Miroslav
MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec
07 07 26 35.52 32.5535.5235.52 2.00
10 100 Bugr JaroslavBugr Jaroslav
ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina
06 06 3 35.37 35.3734.8035.37 1.00
11 Kaclík MartinKaclík Martin
CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš
07 07 6 34.30 30.7034.3034.30
12 84 Henček ViktorHenček Viktor
BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica
06 06 22 34.04 34.0234.0434.04
13 Sirota TimonSirota Timon
AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen
06 06 24 33.22 33.2231.8033.22
14 36 Svitek SamuelSvitek Samuel
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
07 07 12 32.78 32.7832.2232.78
15 Boško AdamBoško Adam
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
06 06 1 32.65 30.3032.6532.65
16 84 Szitai MárioSzitai Mário
MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec
06 06 13 32.28 32.2831.1732.28
17 89 Kucbel DávidKucbel Dávid
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
06 06 8 31.95 29.3931.9531.95
18 35 Regináč TimotejRegináč Timotej
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
07 07 11 31.04 31.0430.1031.04
19 56 Šváb MatejŠváb Matej
AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno
06 06 25 30.74 30.7428.6730.74
20 Brezina JakubBrezina Jakub
AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom
08 08 2 30.19 30.1927.8230.19
21 Valíček TadeášValíček Tadeáš
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
07 07 14 29.71 29.7129.4229.71
22 Vizváry LadislavVizváry Ladislav
AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom
08 08 23 29.61 29.6128.0529.61
23 Koyš FilipKoyš Filip
AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom
08 08 21 29.35 27.6729.3529.35
24 Kutlák SamuelKutlák Samuel
AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom
09 09 9 29.12 27.4229.1229.12
25 Holienčík RenéHolienčík René
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
07 07 19 26.56 25.2426.5626.56
26 88 Krištof MichalKrištof Michal
Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca
07 07 18 24.89 24.0324.8924.89
27 58 Mištrík TobiasMištrík Tobias
ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina
07 07 17 22.88 22.8822.7822.88
28 46 Višňovský MichalVišňovský Michal
ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina
06 06 15 22.10 16.8122.1022.10
29 33 Hudcovský LukášHudcovský Lukáš
AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom
11 11 16 18.38 12.6918.3818.38
30 Lovíšek DarrenLovíšek Darren
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
07 07 10 18.10 10.9018.1018.10
31 40 Dag KadirDag Kadir
AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom
07 07 4 16.71 15.0916.7116.71
Celkom 31 pretekárov

Hod kriketovou loptičkou - Mladšie žiačky

(ne, 26.5.2019 - 10:55) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Bieliková NatáliaBieliková Natália
MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom
06 06 60 50.07 50.0739.6940.1650.0742.95 11.00
2 Kubalová NinaKubalová Nina
AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom
06 06 61 48.15 48.1540.5645.3148.1544.41 9.00
3 Ágoštonová RomanaÁgoštonová Romana
MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec
07 07 59 41.01 31.9138.8040.5040.5041.01 8.00
4 Kliačiková DarinaKliačiková Darina
TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín
06 06 58 38.50 38.5035.7134.3038.50x 7.00
5 Uhrinová LenkaUhrinová Lenka
Bedmintonový oddiel AC UNIZABedmintonový oddiel AC UNIZA
06 06 18 33.29 33.2930.6330.6933.2921.48 6.00
6 Šintajová EllaŠintajová Ella
AC Kriváň Liptovský MikulášAC Kriváň Liptovský Mikuláš
06 06 17 33.29 33.2933.29 5.00
7 Samulová TatianaSamulová Tatiana
AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom
06 06 46 32.42 32.4230.7228.8132.4231.73 4.00
8 Baloghová LesiaBaloghová Lesia
TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín
06 06 56 32.26 31.6332.2631.5032.2624.69 3.00
9 Gazdíková NinaGazdíková Nina
OSA Dubnica nad VáhomOSA Dubnica nad Váhom
06 06 63 31.97 31.9726.9231.2031.9729.35 2.00
10 Mišurdová NelaMišurdová Nela
BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica
06 06 53 31.37 31.3731.37 1.00
11 Adamíková LianaAdamíková Liana
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
07 07 55 30.99 30.9930.99
12= Kmeč RebekaKmeč Rebeka
CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš
06 06 49 30.94 30.9430.94
12= Perončíková PaulaPerončíková Paula
CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš
06 06 57 30.94 30.9430.94
14 46 Machalová IvanaMachalová Ivana
AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen
07 07 51 30.83 30.8330.83
15 51 Stašová NikolaStašová Nikola
TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín
06 06 48 30.60 30.6030.60
16 89 Kubíncová SáraKubíncová Sára
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
08 08 54 30.57 30.5730.57
17 Kečkéšová EmíliaKečkéšová Emília
AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom
06 06 11 29.84 29.8429.84
18 41 Gottwaldová SofiaGottwaldová Sofia
ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina
06 06 44 29.06 29.0629.06
19 Dobáková MiaDobáková Mia
Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin
07 07 39 29.00 29.0029.00
20 Póčová ElaPóčová Ela
AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno
09 09 16 28.30 28.3028.30
21 Frlickova FrederikaFrlickova Frederika
CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš
06 06 47 28.26 28.2628.26
22 68 Švagrová KristýnaŠvagrová Kristýna
ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina
09 09 52 27.83 27.8327.83
23 88 Karásková DianaKarásková Diana
MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom
06 06 50 26.97 26.9726.97
24 Píšová MonikaPíšová Monika
BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica
08 08 38 26.27 26.2726.27
25 135 Trnková TatianaTrnková Tatiana
AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen
07 07 45 26.05 26.0526.05
26 Mojžišová NinaMojžišová Nina
MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec
07 07 40 25.10 25.1025.10
27 Želiarová SofiaŽeliarová Sofia
MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom
08 08 19 24.94 24.9424.94
28 Kaclíková KatarínaKaclíková Katarína
CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš
08 08 35 23.92 23.9223.92
MS 75 Helena FrolováHelena Frolová
MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom
06 06 6 23.45 23.4523.45
30 Bíziková EmilyBíziková Emily
AC Victoria Turany nad VáhomAC Victoria Turany nad Váhom
06 06 2 23.39 23.3923.39
31 40 Húšťavová ZuzanaHúšťavová Zuzana
Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin
06 06 8 23.14 23.1423.14
32 Kmeč EmmaKmeč Emma
CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš
08 08 28 22.80 22.8022.80
33 74 Pallerová MonikaPallerová Monika
MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom
06 06 62 22.48 22.4822.48
34 Kaščáková DianaKaščáková Diana
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
06 06 10 22.36 22.3622.36
35 Holúbková MonikaHolúbková Monika
AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom
08 08 41 21.99 21.9921.99
36 101 Maleková TamaraMaleková Tamara
Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina
06 06 21.70 21.7021.70
37 Kyzúrová EvaKyzúrová Eva
MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec
07 07 14 21.62 21.6221.62
38 55 Mandúchová LuciaMandúchová Lucia
ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina
07 07 36 20.82 20.8220.82
39= Donovalová SilviaDonovalová Silvia
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
07 07 27 20.77 20.7720.77
39= Kucharíková KarinKucharíková Karin
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
07 07 25 20.77 20.7720.77
41 Horňáková TamaraHorňáková Tamara
CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš
07 07 33 20.75 20.7520.75
42 Kopačková SáraKopačková Sára
AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom
07 07 29 20.03 20.0320.03
43 Baranková TamaraBaranková Tamara
AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom
06 06 1 19.97 19.9719.97
44 83 Voštinárová SofiaVoštinárová Sofia
ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina
06 06 37 19.73 19.7319.73
45 84 Ivanková MichaelaIvanková Michaela
Bedmintonový oddiel AC UNIZABedmintonový oddiel AC UNIZA
08 08 9 19.70 19.7019.70
46 Zemenčíková NatáliaZemenčíková Natália
Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin
07 07 34 19.38 19.3819.38
47 Šugárová TamaraŠugárová Tamara
ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina
06 06 32 19.21 19.2119.21
48 95 Tomaníková EmaTomaníková Ema
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
07 07 26 18.05 18.0518.05
49 36 Nováková LýdiaNováková Lýdia
BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica
08 08 15 17.80 17.8017.80
50 Kubišová EmmaKubišová Emma
AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom
07 07 13 17.73 17.7317.73
51 Čižnárová ViktóriaČižnárová Viktória
AC Victoria Turany nad VáhomAC Victoria Turany nad Váhom
07 07 4 17.62 17.6217.62
52 81 Ovečková VeronikaOvečková Veronika
ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina
09 09 30 17.29 17.2917.29
53 Grivalská TimeaGrivalská Timea
AC Kriváň Liptovský MikulášAC Kriváň Liptovský Mikuláš
07 07 5 17.26 17.2617.26
54 Solíková TimeaSolíková Timea
AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom
08 08 31 16.30 16.3016.30
55 Galicová NinaGalicová Nina
CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš
07 07 21 15.96 15.9615.96
56 Holubová KarinHolubová Karin
AC Victoria Turany nad VáhomAC Victoria Turany nad Váhom
07 07 7 15.58 15.5815.58
57 Dolinská JulianaDolinská Juliana
AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno
08 08 23 15.43 15.4315.43
58 Ištvánová TamaraIštvánová Tamara
AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno
08 08 42 15.34 15.3415.34
59 Kameništiaková NelaKameništiaková Nela
AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom
11 11 24 14.13 14.1314.13
60 95 Ovečková AnnaOvečková Anna
ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina
07 07 22 13.29 13.2913.29
61 19 Košárková BarboraKošárková Barbora
Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin
07 07 12 13.24 13.2413.24
62 Turzová NinaTurzová Nina
AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom
11 11 20 11.00 11.0011.00
63= Černá EmmaČerná Emma
AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno
07 07 3 00.00 x0.0
63= Árvaiová ViktóriaÁrvaiová Viktória
MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec
07 07 43 00.00 x0.0
Celkom 64 pretekárov