<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

2. kolo M-SsAZ juniorov, dorastu a mladšieho žiactva

Dubnica nad Váhom (26. 5. 2019)

Hod diskom 1 kg - Juniorky

(ne, 26.5.2019 - 15:45) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Por. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Ganobčíková NikolaGanobčíková Nikola
TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín
010905 3 25.34 25.3424.7224.7925.34x25.1724.94 11.00
2 Fiťmová DominikaFiťmová Dominika
AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen
001215 4 22.13 -22.13x22.13--- 9.00
Jančová AndreaJančová Andrea
AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen
040924 2 DNS 0.0
Feriancová AlenaFeriancová Alena
AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen
040820 1 DNS 0.0
Celkom 4 pretekárov

Hod diskom 1 kg - Dorastenky

(ne, 26.5.2019 - 15:45) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Por. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Martincová LuciaMartincová Lucia
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
031204 23 27.16 x24.0027.1627.16x23.07 11.00
2 Urblíková LenkaUrblíková Lenka
MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom
031216 22 25.26 25.2624.0324.6225.2625.0923.14 9.00
3 98 Lukašíková EmaLukašíková Ema
Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca
041022 18 23.10 21.4219.9423.1023.1016.83x 8.00
4 Papanová ValentínaPapanová Valentína
Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina
021008 17 21.57 19.3219.6721.4721.4719.9921.57 7.00
5 Fabušová NikolaFabušová Nikola
AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom
021107 13 21.31 19.3619.5718.8319.5721.3120.93 6.00
6 Bartfayová LuciaBartfayová Lucia
MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom
021230 20 21.18 19.8721.1819.9521.18xx 5.00
7 Kvietková LauraKvietková Laura
AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno
030412 16 20.70 18.90x20.6620.6620.3520.70 4.00
8 Chovanová AnnaChovanová Anna
MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom
040121 15 20.49 18.8319.7319.5019.7320.4917.33 3.00
9 51 Baculáková NinaBaculáková Nina
Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca
051029 11 18.20 15.9318.2018.20 2.00
10 Baricakova LauraBaricakova Laura
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
040902 1 17.94 15.7117.9417.94 1.00
11 Záchelová AnetaZáchelová Aneta
TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín
051122 9 17.38 x17.3817.38
12 Škulcová PetraŠkulcová Petra
TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín
060924 14 17.12 17.12x17.12
13 74 Kresáňová SimonaKresáňová Simona
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
030627 19 16.56 16.5616.0016.56
14 Najdeková LindaNajdeková Linda
Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca
040316 21 16.14 x16.1416.14
15 Ijisesan Perryo VictoriaIjisesan Perryo Victoria
CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš
030530 12 15.64 15.6015.6415.64
16 Boldizsárová TerezaBoldizsárová Tereza
Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina
020224 10 14.85 14.8513.1914.85
17 Hollá KristýnaHollá Kristýna
CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš
020819 2 14.54 x14.5414.54
MS Trancygierová MichaelaTrancygierová Michaela
Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin
040524 6 13.51 11.0313.5113.51
19 88 Danielova NinaDanielova Nina
MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom
020626 7 12.52 x12.5212.52
20 Klabníková AlexandraKlabníková Alexandra
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
040517 3 12.09 x12.0912.09
Paštrnáková GabrielaPaštrnáková Gabriela
Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca
040419 8 NM xx0.0
Pačajová PaulínaPačajová Paulína
Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin
040411 5 NM -x0.0
Novotná ZuzanaNovotná Zuzana
Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin
040318 4 NM 0.0
Celkom 23 pretekárov