<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

2. kolo M-SsAZ juniorov, dorastu a mladšieho žiactva

Dubnica nad Váhom (26. 5. 2019)

60 m prekážok [76,2cm-7,50m] - Mladší žiaci (Beh)

Beh 01 (ne, 26.5.2019 - 10:00) official Vietor: -1.5 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Luka JakubLuka Jakub 060318 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 3 11.05 11.00
2 Chovanec MartinChovanec Martin 070803 AC Kriváň Liptovský MikulášAC Kriváň Liptovský Mikuláš 4 11.08 9.00
3 Sirota TimonSirota Timon 060812 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 2 11.78 8.00
4 Hanák PatrikHanák Patrik 060414 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 5 12.21 7.00
5 Rúrik MarcoRúrik Marco 070822 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 1 12.62 6.00
6 Lovíšek DarrenLovíšek Darren 071205 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 6 13.58 3.00
Celkom 6 pretekárov
Beh 02 (ne, 26.5.2019 - 10:00) official Vietor: -0.8 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 83 Ambrózi Andrej GustávAmbrózi Andrej Gustáv 061207 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 2 12.89 5.00
2 24 Holma AlexHolma Alex 070721 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 6 13.56 4.00
3 Mikita MatejMikita Matej 060903 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 5 14.21 2.00
4 58 Pavlík EduardPavlík Eduard 070619 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 3 14.51 1.00
5 101 Gál HugoGál Hugo 060902 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 4 15.04
Celkom 5 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Luka JakubLuka Jakub 060318 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 3 11.05 11.00
2 Chovanec MartinChovanec Martin 070803 AC Kriváň Liptovský MikulášAC Kriváň Liptovský Mikuláš 4 11.08 9.00
3 Sirota TimonSirota Timon 060812 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 2 11.78 8.00
4 Hanák PatrikHanák Patrik 060414 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 5 12.21 7.00
5 Rúrik MarcoRúrik Marco 070822 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 1 12.62 6.00
6 83 Ambrózi Andrej GustávAmbrózi Andrej Gustáv 061207 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 2 12.89 5.00
7 24 Holma AlexHolma Alex 070721 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 6 13.56 4.00
8 Lovíšek DarrenLovíšek Darren 071205 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 6 13.58 3.00
9 Mikita MatejMikita Matej 060903 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 5 14.21 2.00
10 58 Pavlík EduardPavlík Eduard 070619 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 3 14.51 1.00
11 101 Gál HugoGál Hugo 060902 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 4 15.04

60 m prekážok [76,2cm-7,50m] - Mladšie žiačky (Beh)

Beh 01 (ne, 26.5.2019 - 10:10) official Vietor: -0.9 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Perončíková PaulaPerončíková Paula 061223 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 4 09.67 11.00
2 Žiaková ZuzanaŽiaková Zuzana 060124 AC Victoria Turany nad VáhomAC Victoria Turany nad Váhom 5 10.62 9.00
3 Bieliková NatáliaBieliková Natália 060110 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 3 10.69 8.00
4 Krajčiová NatáliaKrajčiová Natália 060111 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 2 11.58 7.00
5 56 Lukašíková BeátaLukašíková Beáta 060428 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 6 11.75 6.00
6 Čuga EvaČuga Eva 061229 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 1 11.79 5.00
Celkom 6 pretekárov
Beh 02 (ne, 26.5.2019 - 10:10) official Vietor: -1.3 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 87 Ďuranová NikolaĎuranová Nikola 061024 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 3 11.87 4.00
2 Mitašová NatašaMitašová Nataša 060610 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 5 12.58 0.50
3 98 Matiašová MichaelaMatiašová Michaela 060222 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 2 12.61
4 Horňáková TamaraHorňáková Tamara 070209 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 1 12.66
5 Bódiková JanaBódiková Jana 060321 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 4 13.34
Janotová BiancaJanotová Bianca 060715 AC Victoria Turany nad VáhomAC Victoria Turany nad Váhom 6 DNF
Celkom 6 pretekárov
Beh 03 (ne, 26.5.2019 - 10:10) official Vietor: -1.4 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Ágoštonová RomanaÁgoštonová Romana 071116 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 4 12.56 2.00
2 34 Líškayová LenkaLíškayová Lenka 060727 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 1 12.79
3 Šintajová EllaŠintajová Ella 060521 AC Kriváň Liptovský MikulášAC Kriváň Liptovský Mikuláš 5 12.98
4 Drabinová TamaraDrabinová Tamara 070513 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 3 13.12
5 58 Boboková ElaBoboková Ela 070411 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 2 13.52
6 100 Kováčiková NikolaKováčiková Nikola 061118 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 6 13.57
Celkom 6 pretekárov
Beh 04 (ne, 26.5.2019 - 10:10) official Vietor: -0.9 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Miniarová AnnaMiniarová Anna 080306 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 6 12.58 0.50
2 74 Berešíková EmaBerešíková Ema 060514 AC Victoria Turany nad VáhomAC Victoria Turany nad Váhom 3 13.18
3 Reváková AnnaReváková Anna 071008 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 1 13.40
4 Grivalská TimeaGrivalská Timea 070312 AC Kriváň Liptovský MikulášAC Kriváň Liptovský Mikuláš 2 13.68
5 Bučková KristínaBučková Kristína 080329 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 5 13.84
6 Adamíková LianaAdamíková Liana 070123 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 4 15.07
Celkom 6 pretekárov
Beh 05 (ne, 26.5.2019 - 10:10) official Vietor: -1.3 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Kubáňová Anna K.Kubáňová Anna K. 071122 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 4 12.17 3.00
2 35 Kučavíková DáliaKučavíková Dália 060221 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 3 13.38
Celkom 2 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Perončíková PaulaPerončíková Paula 061223 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 4 09.67 11.00
2 Žiaková ZuzanaŽiaková Zuzana 060124 AC Victoria Turany nad VáhomAC Victoria Turany nad Váhom 5 10.62 9.00
3 Bieliková NatáliaBieliková Natália 060110 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 3 10.69 8.00
4 Krajčiová NatáliaKrajčiová Natália 060111 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 2 11.58 7.00
5 56 Lukašíková BeátaLukašíková Beáta 060428 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 6 11.75 6.00
6 Čuga EvaČuga Eva 061229 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 1 11.79 5.00
7 87 Ďuranová NikolaĎuranová Nikola 061024 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 3 11.87 4.00
8 Kubáňová Anna K.Kubáňová Anna K. 071122 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 4 12.17 3.00
9 Ágoštonová RomanaÁgoštonová Romana 071116 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 4 12.56 2.00
10 Mitašová NatašaMitašová Nataša 060610 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 5 12.58 0.50
10 Miniarová AnnaMiniarová Anna 080306 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 6 12.58 0.50
12 98 Matiašová MichaelaMatiašová Michaela 060222 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 2 12.61
13 Horňáková TamaraHorňáková Tamara 070209 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 1 12.66
14 34 Líškayová LenkaLíškayová Lenka 060727 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 1 12.79
15 Šintajová EllaŠintajová Ella 060521 AC Kriváň Liptovský MikulášAC Kriváň Liptovský Mikuláš 5 12.98
16 Drabinová TamaraDrabinová Tamara 070513 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 3 13.12
17 74 Berešíková EmaBerešíková Ema 060514 AC Victoria Turany nad VáhomAC Victoria Turany nad Váhom 3 13.18
18 Bódiková JanaBódiková Jana 060321 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 4 13.34
19 35 Kučavíková DáliaKučavíková Dália 060221 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 3 13.38
20 Reváková AnnaReváková Anna 071008 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 1 13.40
21 58 Boboková ElaBoboková Ela 070411 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 2 13.52
22 100 Kováčiková NikolaKováčiková Nikola 061118 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 6 13.57
23 Grivalská TimeaGrivalská Timea 070312 AC Kriváň Liptovský MikulášAC Kriváň Liptovský Mikuláš 2 13.68
24 Bučková KristínaBučková Kristína 080329 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 5 13.84
25 Adamíková LianaAdamíková Liana 070123 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 4 15.07
Janotová BiancaJanotová Bianca 060715 AC Victoria Turany nad VáhomAC Victoria Turany nad Váhom 6 DNF