<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

2. kolo M-SsAZ juniorov, dorastu a mladšieho žiactva

Dubnica nad Váhom (26. 5. 2019)
60 m - Mladší žiaci (nedeľa, 26.5.2019)
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon Reakcie
1 Maretta RóbertMaretta Róbert 07 07 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 08.81
2 Kováč MartinKováč Martin 06 06 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 08.91
3 Koyš FilipKoyš Filip 08 08 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 09.02
60 m - Mladší žiaci (nedeľa, 26.5.2019)
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon Reakcie
1 8 Stanislav MatejStanislav Matej 07 07 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 09.25
2 8 Jankola MatúšJankola Matúš 07 07 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 09.26
3 Jankulár AlexJankulár Alex 10 10 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 09.39
60 m - Mladšie žiačky (nedeľa, 26.5.2019)
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon Reakcie
1 Jurečeková AnnaJurečeková Anna 07 07 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 08.77
2 Aydin Dajana MaryAydin Dajana Mary 06 06 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 08.90
3 Mikuštiaková MiaMikuštiaková Mia 06 06 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 08.95
60 m - Mladšie žiačky (nedeľa, 26.5.2019)
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon Reakcie
1 1 Ondrejíková LauraOndrejíková Laura 08 08 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 09.21
2 Ruckschlossová NatáliaRuckschlossová Natália 06 06 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 09.23
3 77 Sliacka Ella ZuzanaSliacka Ella Zuzana 08 08 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 09.25
100 m - Dorastenci (nedeľa, 26.5.2019)
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon Reakcie
1 Duchoslav JánDuchoslav Ján 03 03 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 11.82
2 Sviták MartinSviták Martin 03 03 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 12.01
3 Franko RadoslavFranko Radoslav 03 03 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 12.27
100 m - Dorastenci (nedeľa, 26.5.2019)
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon Reakcie
1 Sucháň IvanSucháň Ivan 02 02 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 12.52
2 Dzuruš MartinDzuruš Martin 03 03 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 12.75
3 Koprda JakubKoprda Jakub 02 02 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 12.79
100 m - Dorastenky (nedeľa, 26.5.2019)
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon Reakcie
1 Krotáková PetraKrotáková Petra 04 04 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 13.20
2 Bučková BenitaBučková Benita 04 04 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 13.27
3 Turičíková MáriaTuričíková Mária 03 03 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 13.56
100 m - Dorastenky (nedeľa, 26.5.2019)
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon Reakcie
1 Guothová AlexandraGuothová Alexandra 03 03 AC Kriváň Liptovský MikulášAC Kriváň Liptovský Mikuláš 13.66
2 Mathéová AdrianaMathéová Adriana 05 05 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 13.66
3 Gazíková KatarínaGazíková Katarína 04 04 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 13.94
100-200-300-400 m kluby - Dorastenci (nedeľa, 26.5.2019)
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon Reakcie
1 Kubovčík, Lipták, Macko, Hudec Kubovčík, Lipták, Macko, Hudec MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 2:24.25
2 Sviták, Mencel, Nosáľ, Redecha Sviták, Mencel, Nosáľ, Redecha Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 2:25.43
3 Duchoslav, Sádecký, Čapliar, Macháč Duchoslav, Sádecký, Čapliar, Macháč AO Olympia Považská Bystrica AAO Olympia Považská Bystrica A 2:28.50