<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

2. kolo M-SsAZ juniorov, dorastu a mladšieho žiactva

Dubnica nad Váhom (26. 5. 2019)

Chôdza dráha 2000 m - Mladší žiaci (Beh)

Beh 01 (ne, 26.5.2019 - 11:30) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 8 Jankola MatúšJankola Matúš 070307 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 2 14:28.49 11.00
2 88 Krištof MichalKrištof Michal 071117 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 3 14:39.23 9.00
44 Biel ŠimonBiel Šimon 071024 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 4 DNF
Celkom 3 pretekári

Chôdza dráha 2000 m - Mladšie žiačky (Beh)

Beh 01 (ne, 26.5.2019 - 11:50) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 87 Ďuranová NikolaĎuranová Nikola 061024 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 1 11:50.58 11.00
2 55 Kusá PetraKusá Petra 070408 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 2 12:32.67 9.00
3 81 Hudecová LeaHudecová Lea 070624 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 4 12:38.03 8.00
4 74 Berešíková EmaBerešíková Ema 060514 AC Victoria Turany nad VáhomAC Victoria Turany nad Váhom 3 12:59.38 7.00
5 56 Marušková SáraMarušková Sára 070924 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 6 14:07.72 6.00
6 98 Bukovanová NatáliaBukovanová Natália 060225 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 11 14:14.22 5.00
7 1 Kleinová ZojaKleinová Zoja 071026 AC Victoria Turany nad VáhomAC Victoria Turany nad Váhom 7 14:15.29 4.00
8 97 Pétryová AlexandraPétryová Alexandra 060122 TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín 5 14:28.55 3.00
9 51 Stašová NikolaStašová Nikola 060219 TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín 8 14:42.40 2.00
10 58 Mojžišová RebekaMojžišová Rebeka 061024 AC Victoria Turany nad VáhomAC Victoria Turany nad Váhom 13 15:09.07 1.00
11 75 Čelková KarolínaČelková Karolína 080626 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 12 15:17.67
12 95 Tomaníková EmaTomaníková Ema 070313 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 15 15:18.52
13 101 Filušová SilviaFilušová Silvia 070914 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 9 15:21.22
14 89 Osrmanová PetraOsrmanová Petra 060522 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 10 19:06.83
Tatárová MichaelaTatárová Michaela 080628 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 14 DNS
Celkom 15 pretekárov