02.10.2019 |
Horehronské hry 2019 |
Banská Bystrica |
guľa 5 kg/Dci |
1 |
AK Danica Zvolen |
13.50 |
|
07.07.2019 |
Majstrovstvá SR dorastencov a dorasteniek |
Košice |
disk 1,5 kg/Dci |
10 |
AK Danica Zvolen |
33.67 |
|
06.07.2019 |
Majstrovstvá SR dorastencov a dorasteniek |
Košice |
guľa 5 kg/Dci |
4 |
AK Danica Zvolen |
14.20 |
|
15.06.2019 |
Medzioblastné stretnutie dorastencov a dorasteniek |
Šamorín |
kladivo 5 kg/Dci |
7 |
Stredoslovenský atletický zväz |
25.67 |
|
15.06.2019 |
Medzioblastné stretnutie dorastencov a dorasteniek |
Šamorín |
disk 1,5 kg/Dci |
5 |
Stredoslovenský atletický zväz |
36.86 |
|
15.06.2019 |
Medzioblastné stretnutie dorastencov a dorasteniek |
Šamorín |
guľa 5 kg/Dci |
5 |
Stredoslovenský atletický zväz |
13.77 |
|
09.06.2019 |
Francz Schuster memoriál U16, U18 |
Schwechat AUT |
guľa 5 kg/Dci |
7 |
AK Danica Zvolen |
14.55 |
|
01.06.2019 |
M-SsAZ jednotlivcov staršie žiactvo, dorast |
Banská Bystrica |
guľa 5 kg/Dci |
1 |
AK Danica Zvolen |
15.20 |
|
01.06.2019 |
M-SsAZ jednotlivcov staršie žiactvo, dorast |
Banská Bystrica |
disk 1,5 kg/Dci |
2 |
AK Danica Zvolen |
39.87 |
|
01.06.2019 |
M-SsAZ jednotlivcov staršie žiactvo, dorast |
Banská Bystrica |
kladivo 5 kg/Dci |
2 |
AK Danica Zvolen |
34.55 |
|
26.05.2019 |
2. kolo M-SsAZ juniorov, dorastu a mladšieho žiactva |
Dubnica nad Váhom |
guľa 5 kg/Dci |
1 |
AK Danica Zvolen |
13.80 |
|
26.05.2019 |
2. kolo M-SsAZ juniorov, dorastu a mladšieho žiactva |
Dubnica nad Váhom |
disk 1,5 kg/Dci |
1 |
AK Danica Zvolen |
40.01 |
|
26.05.2019 |
2. kolo M-SsAZ juniorov, dorastu a mladšieho žiactva |
Dubnica nad Váhom |
kladivo 5 kg/Dci |
2 |
AK Danica Zvolen |
40.98 |
|
08.05.2019 |
1. kolo M-SsAZ družstiev mladšieho žiactva, dorastu a juniorov |
Banská Bystrica |
guľa 5 kg/Dci |
1 |
AK Danica Zvolen |
14.02 |
|
08.05.2019 |
1. kolo M-SsAZ družstiev mladšieho žiactva, dorastu a juniorov |
Banská Bystrica |
disk 1,5 kg/Dci |
2 |
AK Danica Zvolen |
34.55 |
|
30.04.2019 |
Krajské kolo v atletike žiakov a žiačok ŠŠ pre šk. r. 2018/2019 |
Banská Bystrica |
guľa 5 kg/J |
2 |
ŠG Banská Bystrica |
14.35 |
|
30.04.2019 |
Krajské kolo v atletike žiakov a žiačok ŠŠ pre šk. r. 2018/2019 |
Banská Bystrica |
disk 1,5 kg/J |
3 |
ŠG Banská Bystrica |
35.83 |
|
08.03.2019 |
19. Europsky pohár vo vrhoch testovací pretek. |
Šamorín |
disk 1,5 kg/Dci |
4 |
AK Danica Zvolen |
32.40 |
|
08.03.2019 |
19. Europsky pohár vo vrhoch testovací pretek. |
Šamorín |
guľa 5 kg/Dci |
5 |
AK Danica Zvolen |
14.44 |
|
03.03.2019 |
Halové majstrovstvá SR juniorov a junioriek |
Bratislava |
guľa 6 kg/J |
6 |
AK Danica Zvolen |
13.19 |
|
24.02.2019 |
Halové majstrovstvá SR dorastencov a dorasteniek |
Bratislava |
guľa 5 kg/Dci |
4 |
AK Danica Zvolen |
14.71 |
|
02.02.2019 |
ASVÖ VIENNA INDOOR GALA |
Viedeň AUT |
guľa 5 kg/Dci |
3 |
AK Danica Zvolen |
13.83 |
|
24.01.2019 |
ATHLETICS INDOOR OSTRAVA I |
Ostrava CZE |
guľa 5 kg/Dci |
1 |
AK Danica Zvolen |
14.51 |
|
19.01.2019 |
Majstrovstvá SsAZ st. žiactva, dorastu, dospelých |
Bratislava |
guľa 5 kg/Dci |
2 |
AK Danica Zvolen |
14.80 |
|