<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

2. kolo M-SsAZ juniorov, dorastu a mladšieho žiactva

Dubnica nad Váhom (26. 5. 2019)

4 x 60 m kluby - Mladší žiaci (Beh)

Beh 01 (ne, 26.5.2019 - 16:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Jankulár, Jankulár, Maretta, Genšor Jankulár, Jankulár, Maretta, Genšor Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 2 35.55 9.00
2 19 Gaži, Koyš, Malovec, Vizváry Gaži, Koyš, Malovec, Vizváry AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 4 37.19 6.00
3 Lehotský, Lovíšek, Svitek, Bašo Lehotský, Lovíšek, Svitek, Bašo AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 1 37.75 5.00
4 Rybárik, Holienčík, Holma, Rúrik Rybárik, Holienčík, Holma, Rúrik AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 6 38.08 4.00
5 24 Kocifaj, Michlík, Briš, Gottwald Kocifaj, Michlík, Briš, Gottwald Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 5 38.81 3.00
6 Čeman, Méri, Vanzal, Tatár Čeman, Méri, Vanzal, Tatár MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 3 38.92 2.00
Celkom 6 pretekárov
Beh 02 (ne, 26.5.2019 - 16:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 33 Šupina, Ambrózi, Gál, Henček Šupina, Ambrózi, Gál, Henček BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 4 35.04 11.00
2 Kopček, Kaclík, Mikita, Holiga Kopček, Kaclík, Mikita, Holiga CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 3 36.58 8.00
3 Varšo, Kekety, Lacko, Galamb Varšo, Kekety, Lacko, Galamb MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 2 37.14 7.00
Celkom 3 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 33 Šupina, Ambrózi, Gál, Henček Šupina, Ambrózi, Gál, Henček BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 4 35.04 11.00
2 Jankulár, Jankulár, Maretta, Genšor Jankulár, Jankulár, Maretta, Genšor Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 2 35.55 9.00
3 Kopček, Kaclík, Mikita, Holiga Kopček, Kaclík, Mikita, Holiga CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 3 36.58 8.00
4 Varšo, Kekety, Lacko, Galamb Varšo, Kekety, Lacko, Galamb MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 2 37.14 7.00
5 19 Gaži, Koyš, Malovec, Vizváry Gaži, Koyš, Malovec, Vizváry AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 4 37.19 6.00
6 Lehotský, Lovíšek, Svitek, Bašo Lehotský, Lovíšek, Svitek, Bašo AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 1 37.75 5.00
7 Rybárik, Holienčík, Holma, Rúrik Rybárik, Holienčík, Holma, Rúrik AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 6 38.08 4.00
8 24 Kocifaj, Michlík, Briš, Gottwald Kocifaj, Michlík, Briš, Gottwald Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 5 38.81 3.00
9 Čeman, Méri, Vanzal, Tatár Čeman, Méri, Vanzal, Tatár MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 3 38.92 2.00

4 x 60 m kluby - Mladšie žiačky (Beh)

Beh 01 (ne, 26.5.2019 - 16:10) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Černáková, Poštová, Sliacka, Píšová Černáková, Poštová, Sliacka, Píšová BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 2 35.30 7.00
2 Kubíková, Kmeč, Kmeč, Belica Kubíková, Kmeč, Kmeč, Belica CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 1 37.55 2.00
3 Móricová, Haštová, Kusá, Zemenčíková Móricová, Haštová, Kusá, Zemenčíková Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 4 39.76
4 Solíková, Kubišová, Antalová, Lukáčová Solíková, Kubišová, Antalová, Lukáčová AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 5 39.91
5 33 Uhrinová, Ivanková, Korenčiaková, Zázrivcová Uhrinová, Ivanková, Korenčiaková, Zázrivcová Bedmintonový oddiel AC UNIZABedmintonový oddiel AC UNIZA 3 40.27
Celkom 5 pretekárov
Beh 02 (ne, 26.5.2019 - 16:10) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 87 Samčíková, Redechová, Frličková, Jurečeková Samčíková, Redechová, Frličková, Jurečeková Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 5 34.32 11.00
2 Krajčiová, Kaščáková, Trnovská, Mikuštiaková Krajčiová, Kaščáková, Trnovská, Mikuštiaková AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 1 34.47 9.00
3 79 Zábojníková, Pirosiková, Duháčková, Hudecová Zábojníková, Pirosiková, Duháčková, Hudecová Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 6 36.38 4.00
4 Bučková, Mitašová, Miniarová, Ržoncová Bučková, Mitašová, Miniarová, Ržoncová AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 4 36.52 3.00
5 19 Gagová, Beláková, Holúbková, Koyšová Gagová, Beláková, Holúbková, Koyšová AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 3 37.68 1.00
6 Kyzúrová, Mojžišová, Gálová, Árvaiová Kyzúrová, Mojžišová, Gálová, Árvaiová MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 2 39.20
Celkom 6 pretekárov
Beh 03 (ne, 26.5.2019 - 16:10) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Bíziková, Janotová, Žiaková Bíziková, Janotová, Žiaková AC Victoria Turany nad VáhomAC Victoria Turany nad Váhom 3 34.74 8.00
2 Majtáňová, Berešíková, Kleinová, Mojžišová Majtáňová, Berešíková, Kleinová, Mojžišová AC Victoria Turany nad VáhomAC Victoria Turany nad Váhom 5 38.08
3 Ruckschlossová, Polakovičová, Karásková, Boboková Ruckschlossová, Polakovičová, Karásková, Boboková MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 4 38.41
4 Kečkéšová, Luprichová, Papierniková, Baranková Kečkéšová, Luprichová, Papierniková, Baranková AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 2 38.70
5 Póčová, Cvachová, Ištvánová, Vozárová Póčová, Cvachová, Ištvánová, Vozárová AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 6 39.36
6 Šubová, Donovalová, Kuncová, Mikušová Šubová, Donovalová, Kuncová, Mikušová AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 1 39.55
Celkom 6 pretekárov
Beh 04 (ne, 26.5.2019 - 16:10) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Samulová, Ondrejcová, Kubalová, Kopačková Samulová, Ondrejcová, Kubalová, Kopačková AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 4 35.84 6.00
2 Aydin, Ďuranová, Kuboučíková, Líškayová Aydin, Ďuranová, Kuboučíková, Líškayová MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 5 36.30 5.00
3 40 Dobáková, Húšťavová, Košárková, Spišáková Dobáková, Húšťavová, Košárková, Spišáková Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 2 39.67
4 Adamíková, Reváková, Pluskotová, Štefániková Adamíková, Reváková, Pluskotová, Štefániková AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 6 42.22
5 Filušová, Kucharová, Osrmanová, Tomaníková Filušová, Kucharová, Osrmanová, Tomaníková AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 3 42.29
Celkom 5 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 87 Samčíková, Redechová, Frličková, Jurečeková Samčíková, Redechová, Frličková, Jurečeková Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 5 34.32 11.00
2 Krajčiová, Kaščáková, Trnovská, Mikuštiaková Krajčiová, Kaščáková, Trnovská, Mikuštiaková AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 1 34.47 9.00
3 Bíziková, Janotová, Žiaková Bíziková, Janotová, Žiaková AC Victoria Turany nad VáhomAC Victoria Turany nad Váhom 3 34.74 8.00
4 Černáková, Poštová, Sliacka, Píšová Černáková, Poštová, Sliacka, Píšová BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 2 35.30 7.00
5 Samulová, Ondrejcová, Kubalová, Kopačková Samulová, Ondrejcová, Kubalová, Kopačková AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 4 35.84 6.00
6 Aydin, Ďuranová, Kuboučíková, Líškayová Aydin, Ďuranová, Kuboučíková, Líškayová MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 5 36.30 5.00
7 79 Zábojníková, Pirosiková, Duháčková, Hudecová Zábojníková, Pirosiková, Duháčková, Hudecová Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 6 36.38 4.00
8 Bučková, Mitašová, Miniarová, Ržoncová Bučková, Mitašová, Miniarová, Ržoncová AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 4 36.52 3.00
9 Kubíková, Kmeč, Kmeč, Belica Kubíková, Kmeč, Kmeč, Belica CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 1 37.55 2.00
10 19 Gagová, Beláková, Holúbková, Koyšová Gagová, Beláková, Holúbková, Koyšová AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 3 37.68 1.00
11 Majtáňová, Berešíková, Kleinová, Mojžišová Majtáňová, Berešíková, Kleinová, Mojžišová AC Victoria Turany nad VáhomAC Victoria Turany nad Váhom 5 38.08
12 Ruckschlossová, Polakovičová, Karásková, Boboková Ruckschlossová, Polakovičová, Karásková, Boboková MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 4 38.41
13 Kečkéšová, Luprichová, Papierniková, Baranková Kečkéšová, Luprichová, Papierniková, Baranková AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 2 38.70
14 Kyzúrová, Mojžišová, Gálová, Árvaiová Kyzúrová, Mojžišová, Gálová, Árvaiová MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 2 39.20
15 Póčová, Cvachová, Ištvánová, Vozárová Póčová, Cvachová, Ištvánová, Vozárová AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 6 39.36
16 Šubová, Donovalová, Kuncová, Mikušová Šubová, Donovalová, Kuncová, Mikušová AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 1 39.55
17 40 Dobáková, Húšťavová, Košárková, Spišáková Dobáková, Húšťavová, Košárková, Spišáková Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 2 39.67
18 Móricová, Haštová, Kusá, Zemenčíková Móricová, Haštová, Kusá, Zemenčíková Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 4 39.76
19 Solíková, Kubišová, Antalová, Lukáčová Solíková, Kubišová, Antalová, Lukáčová AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 5 39.91
20 33 Uhrinová, Ivanková, Korenčiaková, Zázrivcová Uhrinová, Ivanková, Korenčiaková, Zázrivcová Bedmintonový oddiel AC UNIZABedmintonový oddiel AC UNIZA 3 40.27
21 Adamíková, Reváková, Pluskotová, Štefániková Adamíková, Reváková, Pluskotová, Štefániková AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 6 42.22
22 Filušová, Kucharová, Osrmanová, Tomaníková Filušová, Kucharová, Osrmanová, Tomaníková AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 3 42.29