<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

2. kolo M-SsAZ juniorov, dorastu a mladšieho žiactva

Dubnica nad Váhom (26. 5. 2019)
Skok do výšky - Juniori (nedeľa, 26.5.2019)
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
Skok do výšky - Dorastenci (nedeľa, 26.5.2019)
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 Sabo MilanSabo Milan 02 02 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 184
2 Grieš MatúšGrieš Matúš 02 02 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 180
3 3 Macháč AdriánMacháč Adrián 05 05 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 155
Skok do výšky - Mladší žiaci (nedeľa, 26.5.2019)
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 Katona MichalKatona Michal 06 06 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 140
2 Luka JakubLuka Jakub 06 06 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 135
3 Kopček MichalKopček Michal 06 06 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 135
Skok do výšky - Juniorky (nedeľa, 26.5.2019)
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
2 Hlavatová BarboraHlavatová Barbora 01 01 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 135
Skok do výšky - Dorastenky (nedeľa, 26.5.2019)
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 Tokárová AndreaTokárová Andrea 04 04 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 155
2 Fapšová VeronikaFapšová Veronika 05 05 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 155
3 Uhliarová DominikaUhliarová Dominika 04 04 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 150
Skok do výšky - Mladšie žiačky (nedeľa, 26.5.2019)
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 Mikuštiaková MiaMikuštiaková Mia 06 06 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 148
2 Aydin Dajana MaryAydin Dajana Mary 06 06 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 144
3 Trnovská LindaTrnovská Linda 06 06 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 135
Skok do diaľky - Juniori (nedeľa, 26.5.2019)
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 Franek MichalFranek Michal 01 01 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 624
2 Harant PatrikHarant Patrik 01 01 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 568
3 Kováč PeterKováč Peter 01 01 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 554
Skok do diaľky - Dorastenci (nedeľa, 26.5.2019)
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 Hriň AdamHriň Adam 02 02 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 715
2 Hletko MartinHletko Martin 04 04 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 618
3 Bačík MichalBačík Michal 05 05 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 602
Skok do diaľky - Mladší žiaci (nedeľa, 26.5.2019)
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 Sirota TimonSirota Timon 06 06 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 452
2 52 Michlík RichardMichlík Richard 06 06 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 449
3 Kopček MichalKopček Michal 06 06 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 449
Skok do diaľky - Juniorky (nedeľa, 26.5.2019)
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 Comová MichaelaComová Michaela 01 01 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 526
2 Stanková KarinStanková Karin 00 00 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 416
3 Hlavatová BarboraHlavatová Barbora 01 01 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 403
Skok do diaľky - Dorastenky (nedeľa, 26.5.2019)
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 Gazíková KatarínaGazíková Katarína 04 04 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 476
2 Guothová AlexandraGuothová Alexandra 03 03 AC Kriváň Liptovský MikulášAC Kriváň Liptovský Mikuláš 471
3 Jánošíková NicolJánošíková Nicol 05 05 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 457
Skok do diaľky - Mladšie žiačky (nedeľa, 26.5.2019)
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 Bieliková NatáliaBieliková Natália 06 06 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 505
2 Krajčiová NatáliaKrajčiová Natália 06 06 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 437
3 Frličková LauraFrličková Laura 07 07 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 436
Trojskok - Dorastenci (nedeľa, 26.5.2019)
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 Hriň AdamHriň Adam 02 02 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 14.33
2 Grieš MatúšGrieš Matúš 02 02 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 12.48
Vrh guľou 3 kg - Mladší žiaci (nedeľa, 26.5.2019)
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 Franko TomašFranko Tomaš 07 07 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 08.77
2 Slezák NicolasSlezák Nicolas 06 06 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 07.21
3 Lehotský SebastiánLehotský Sebastián 06 06 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 06.78
Vrh guľou 3 kg - Dorastenky (nedeľa, 26.5.2019)
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 Martincová LuciaMartincová Lucia 03 03 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 11.53
2 Ijisesan Perryo VictoriaIjisesan Perryo Victoria 03 03 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 11.21
3 Papanová ValentínaPapanová Valentína 02 02 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 10.45
Vrh guľou 3 kg - Mladšie žiačky (nedeľa, 26.5.2019)
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 Bódiková JanaBódiková Jana 06 06 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 07.82
2 Jančovičová NikolaJančovičová Nikola 06 06 AC Victoria Turany nad VáhomAC Victoria Turany nad Váhom 07.35
3 Dirbáková VanesaDirbáková Vanesa 07 07 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 06.93
Vrh guľou 4 kg - Juniorky (nedeľa, 26.5.2019)
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 Fiťmová DominikaFiťmová Dominika 00 00 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 10.02
Vrh guľou 5 kg - Dorastenci (nedeľa, 26.5.2019)
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 Gallay IgorGallay Igor 02 02 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 13.80
2 Pauer AdriánPauer Adrián 02 02 TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín 12.81
Vrh guľou 6 kg - Juniori (nedeľa, 26.5.2019)
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 Šujanský BorisŠujanský Boris 01 01 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 11.15
Hod diskom 1 kg - Juniorky (nedeľa, 26.5.2019)
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 Ganobčíková NikolaGanobčíková Nikola 01 01 TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín 25.34
2 Fiťmová DominikaFiťmová Dominika 00 00 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 22.13
Hod diskom 1 kg - Dorastenky (nedeľa, 26.5.2019)
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 Martincová LuciaMartincová Lucia 03 03 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 27.16
2 Urblíková LenkaUrblíková Lenka 03 03 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 25.26
3 98 Lukašíková EmaLukašíková Ema 04 04 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 23.10
Hod diskom 1,5 kg - Dorastenci (nedeľa, 26.5.2019)
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 Gallay IgorGallay Igor 02 02 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 40.01
2 Medveď MichalMedveď Michal 02 02 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 38.59
3 Pauer AndrejPauer Andrej 03 03 TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín 32.42
Hod diskom 1,75 kg - Juniori (nedeľa, 26.5.2019)
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 Šujanský BorisŠujanský Boris 01 01 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 29.37
2 Harant AndrejHarant Andrej 01 01 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 25.83
Hod kladivom 3 kg - Dorastenky (nedeľa, 26.5.2019)
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 Kereškényiová SimonaKereškényiová Simona 02 02 TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín 37.64
2 Ijisesan Perryo VictoriaIjisesan Perryo Victoria 03 03 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 34.96
3 Záchelová AnetaZáchelová Aneta 05 05 TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín 33.64
Hod kladivom 4 kg - Juniorky (nedeľa, 26.5.2019)
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 Ganobčíková NikolaGanobčíková Nikola 01 01 TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín 36.18
Hod kladivom 5 kg - Dorastenci (nedeľa, 26.5.2019)
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 Sanitra DominikSanitra Dominik 03 03 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 50.50
2 Gallay IgorGallay Igor 02 02 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 40.98
3 Pauer AdriánPauer Adrián 02 02 TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín 33.94
Hod kriketovou loptičkou - Mladší žiaci (nedeľa, 26.5.2019)
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 Lešňovský Jaroslav, JuLešňovský Jaroslav, Ju 07 07 TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín 60.10
2 Čeman Matej PavolČeman Matej Pavol 07 07 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 47.56
3 97 Korenčík TadeášKorenčík Tadeáš 07 07 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 44.71
Hod kriketovou loptičkou - Mladšie žiačky (nedeľa, 26.5.2019)
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 Bieliková NatáliaBieliková Natália 06 06 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 50.07
2 Kubalová NinaKubalová Nina 06 06 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 48.15
3 Ágoštonová RomanaÁgoštonová Romana 07 07 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 41.01
Hod oštepom 500 g - Dorastenky (nedeľa, 26.5.2019)
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 Kvietková LauraKvietková Laura 03 03 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 33.06
2 Juráková LeaJuráková Lea 04 04 TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín 32.68
3 98 Lukašíková EmaLukašíková Ema 04 04 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 28.55
Hod oštepom 600 g - Juniorky (nedeľa, 26.5.2019)
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 Fiťmová DominikaFiťmová Dominika 00 00 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 26.99
Hod oštepom 700 g - Dorastenci (nedeľa, 26.5.2019)
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 Medveď MichalMedveď Michal 02 02 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 46.66
2 Tomčík GorazdTomčík Gorazd 03 03 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 40.43
3 Čapliar FilipČapliar Filip 04 04 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 25.25
Hod oštepom 800 g - Juniori (nedeľa, 26.5.2019)
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 Harant AndrejHarant Andrej 01 01 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 45.09
2 Harant PatrikHarant Patrik 01 01 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 35.56