<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky atléta

  • Koperdák Lukáš
  • 03.09.2000
  • AŠK Slávia Spišská Nová Ves
Dátum Súťaž (usporiadateľ) Disciplína Por. Oddiel Výkon
04.09.2019 Kysucká päťka na dráhe 5000 m/M 8 AŠK Slávia Spišská Nová Ves 16:41.7
31.08.2019 Finále Atletickej ligy 3000 m pr. 91,4/M/B 5 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 10:38.18
07.07.2019 Medzištátne stretnutie U20 CZE-HUN-POL-SLO-SVK 5000 m/J 8 AŠK Slávia Spišská Nová Ves 17:15.93
29.06.2019 Majstrovstvá SR mužov a žien do 23 rokov 5000 m/U23M/B 3 AŠK Slávia Spišská Nová Ves 17:18.94
30.06.2019 Majstrovstvá SR mužov a žien do 23 rokov 3000 m pr. 91,4/U23M/B 3 AŠK Slávia Spišská Nová Ves 10:55.91
22.06.2019 Majstrovstvá SR juniorov a junioriek 3000 m pr. 91,4/J/B 4 AŠK Slávia Spišská Nová Ves 10:47.63
23.06.2019 Majstrovstvá SR juniorov a junioriek 5000 m/J/B 4 AŠK Slávia Spišská Nová Ves 17:07.70
15.06.2019 P - T - S národný program 1500 m/M 4 AŠK Slávia Spišská Nová Ves 4:31.21
09.06.2019 2. kolo Atletickej ligy 3000 m pr. 91,4/M 3 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 10:46.89
02.06.2019 Majstrovstvá ZsAZ jednotlivcov dospelých, juniorov, dorastu a st. žiactva 2000 m pr. 91,4/J/B MS AŠK Slávia Spišská Nová Ves 7:00.07
26.05.2019 2. kolo M-SsAZ juniorov, dorastu a mladšieho žiactva 2000 m pr. 91,4/J/B01 MS AŠK Slávia Spišská Nová Ves 7:04.34
19.05.2019 1. kolo Atletickej ligy, Memoriál T. Babiaka 1500 m/M/B01 MS ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 4:34.16
19.05.2019 1. kolo Atletickej ligy, Memoriál T. Babiaka 200 m/M/B08 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica DQ
09.05.2019 Gaudeamus igitur 2019 - Olympiáda stredoškolákov SR 3000 m/Dci 3 AŠK Slávia Spišská Nová Ves 09:29.88
27.04.2019 Majstrovstvá SR v behu na 10 000 m na dráhe mužov, žien a juniorov 10 000 m/J 5 AŠK Slávia Spišská Nová Ves 37:54.77
03.03.2019 Halové majstrovstvá SR juniorov a junioriek 3000 m/J 5 AŠK Slávia Spišská Nová Ves 09:44.77
16.02.2019 Halové majstrovstvá SR mužov a žien 1500 m/M/B02 5 AŠK Slávia Spišská Nová Ves 4:26.53
17.02.2019 Halové majstrovstvá SR mužov a žien 800 m/M/B02 4 AŠK Slávia Spišská Nová Ves 2:07.39
10.02.2019 Majstrovstvá VsAZ ml. žiactva, st. žiactva, dorastu, juniorov, dospelých 800 m/J/B 3 AŠK Slávia Spišská Nová Ves 2:08.76
10.02.2019 Majstrovstvá VsAZ ml. žiactva, st. žiactva, dorastu, juniorov, dospelých 1500 m/J/B 2 AŠK Slávia Spišská Nová Ves 4:24.91
27.01.2019 Elán míting 3000 m/M/B 11 AŠK Slávia Spišská Nová Ves 10:02.74
27.01.2019 Elán míting 60 m/M/R08 5 AŠK Slávia Spišská Nová Ves 08.51
26.01.2019 Olympijské nádeje V4 60 m/J/K03 7 AŠK Slávia Spišská Nová Ves 08.55
26.01.2019 Olympijské nádeje V4 1500 m/J/B 5 AŠK Slávia Spišská Nová Ves 4:30.40
26.01.2019 Olympijské nádeje V4 300 m/J/B02 3 AŠK Slávia Spišská Nová Ves 42.56
19.01.2019 Majstrovstvá SsAZ st. žiactva, dorastu, dospelých 60 m/M/R3 MS AŠK Slávia Spišská Nová Ves 08.44
19.01.2019 Majstrovstvá SsAZ st. žiactva, dorastu, dospelých 400 m/M/B3 MS AŠK Slávia Spišská Nová Ves 58.55
19.01.2019 Majstrovstvá SsAZ st. žiactva, dorastu, dospelých 800 m/M/B1 MS AŠK Slávia Spišská Nová Ves 2:10.76