<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

2. kolo M-SsAZ juniorov, dorastu a mladšieho žiactva

Dubnica nad Váhom (26. 5. 2019)

1500 m - Juniori (Beh)

Beh 01 (ne, 26.5.2019 - 13:30) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 52 Bugoš FilipBugoš Filip 000621 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 3 4:18.42 11.00
2 95 Drblík VladimírDrblík Vladimír 001005 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 4 4:35.22 9.00
Celkom 2 pretekári

1500 m - Dorastenci (Beh)

Beh 01 (ne, 26.5.2019 - 13:30) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Body
MS 65 Malek OndrejMalek Ondrej 030128 AO Slávia ŽU ŽilinaAO Slávia ŽU Žilina 1 4:20.54
MS 97 Plánka PeterPlánka Peter 040917 MKŠS-AK Kysucké Nové MestoMKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 3 4:35.50
3 84 Baroňák PavolBaroňák Pavol 020506 MKŠS-AK Kysucké Nové MestoMKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 10 4:42.53 11.00
4 2 Redecha JánRedecha Ján 040709 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 4 4:45.56 9.00
5 8 Páleník MatúšPáleník Matúš 040728 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 5 4:48.70 8.00
6 1 Nevedel AlexNevedel Alex 021230 MKŠS-AK Kysucké Nové MestoMKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 2 4:50.85 7.00
7 56 Židek MiroslavŽidek Miroslav 030415 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 13 4:54.03 6.00
8 36 Macko VladimírMacko Vladimír 040811 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 11 4:56.78 5.00
9 87 Adam AlexAdam Alex 030816 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 7 5:03.88 4.00
10 33 Mencel TomášMencel Tomáš 040706 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 12 5:03.97 3.00
11 24 Krajči DominikKrajči Dominik 051220 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 9 5:24.07 2.00
12 77 Mitaš JozefMitaš Jozef 050125 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 8 6:01.72 1.00
Novotný OliverNovotný Oliver 040412 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 6 DNS
Celkom 13 pretekárov

1500 m - Mladší žiaci (Beh)

Beh 01 (ne, 26.5.2019 - 13:50) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 97 Korenčík TadeášKorenčík Tadeáš 070913 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 3 5:30.98 11.00
2 65 Lacko MichalLacko Michal 060719 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 5 5:35.96 9.00
3 58 Pavlík EduardPavlík Eduard 070619 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 2 5:43.68 8.00
4 52 Sokolík AndrejSokolík Andrej 060914 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 1 5:45.05 7.00
5 101 Gál HugoGál Hugo 060902 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 6 5:53.38 6.00
6 33 Šupina PavolŠupina Pavol 060916 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 4 5:56.25 5.00
7 56 Šváb MatejŠváb Matej 061015 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 8 5:58.70 4.00
8 77 Šipoš BranislavŠipoš Branislav 090206 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 10 6:10.63 3.00
9 36 Svitek SamuelSvitek Samuel 071117 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 9 6:16.31 2.00
10 84 Henček ViktorHenček Viktor 060513 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 7 6:17.95 1.00
11 8 Viglaský MiloslavViglaský Miloslav 071124 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 12 6:18.79
12 24 Holma AlexHolma Alex 070721 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 11 6:22.37
Celkom 12 pretekárov

1500 m - Juniorky (Beh)

Beh 01 (ne, 26.5.2019 - 13:40) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 75 Suranová KarinSuranová Karin 001211 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 3 5:04.31 11.00
2 81 Golhová SáraGolhová Sára 010802 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 4 6:08.75 9.00
3 35 Hurtišová MartinaHurtišová Martina 001108 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 2 6:19.76 8.00
Celkom 3 pretekári

1500 m - Dorastenky (Beh)

Beh 01 (ne, 26.5.2019 - 13:40) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 41 Kotianová LenkaKotianová Lenka 030812 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 1 5:18.11 11.00
2 98 Marčeková ViktóriaMarčeková Viktória 040123 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 8 5:26.71 9.00
3 6 Tamasiová ŠarlotaTamasiová Šarlota 050713 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 9 5:32.18 8.00
4 34 Urgelová ViktóriaUrgelová Viktória 040219 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 10 5:38.54 7.00
5 46 Zemková KláraZemková Klára 020513 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 12 5:48.05 6.00
6 16 Fuchsová TerezaFuchsová Tereza 050927 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 3 5:48.11 5.00
7 55 Kalinová SarahKalinová Sarah 041221 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 5 5:50.51 4.00
8 83 Kuboučíková KatarínaKuboučíková Katarína 051116 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 2 5:54.08 3.00
9 79 Repková MonikaRepková Monika 040213 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 4 6:00.74 2.00
10 88 Danielova NinaDanielova Nina 020626 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 7 6:20.08 1.00
11 4 Vyletelová KláraVyletelová Klára 030916 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 11 6:48.61
MS 100 Benčuríková AlicaBenčuríková Alica 040621 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 6 6:50.22
Celkom 12 pretekárov

1500 m - Mladšie žiačky (Beh)

Beh 01 (ne, 26.5.2019 - 14:00) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 75 Cvachová AlžbetaCvachová Alžbeta 070405 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 8 5:49.39 11.00
2 83 Kuboučíková HankaKuboučíková Hanka 070810 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 3 5:54.90 9.00
3 88 Vozárová KláraVozárová Klára 060413 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 2 5:55.37 8.00
4 16 Ržoncová AnnaRžoncová Anna 060531 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 1 5:58.14 7.00
5 98 Redechová PaulínaRedechová Paulína 070201 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 12 6:05.98 6.00
6 19 Košárková BarboraKošárková Barbora 070622 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 10 6:07.63 5.00
7 34 Líškayová LenkaLíškayová Lenka 060727 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 4 6:27.95 4.00
8 79 Bobaľová AdrianaBobaľová Adriana 070908 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 7 6:31.86 3.00
9 87 Jánošíková ChiaraJánošíková Chiara 060906 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 5 6:33.71 2.00
10 35 Poštová MáriaPoštová Mária 060406 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 6 6:47.71 1.00
11 78 Oračková MartinaOračková Martina 060922 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 11 7:05.70
12 89 Haštová ViktóriaHaštová Viktória 070709 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 9 7:15.78
Celkom 12 pretekárov