<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

2. kolo M-SsAZ juniorov, dorastu a mladšieho žiactva

Dubnica nad Váhom (26. 5. 2019)

Skok do výšky - Juniori

(ne, 26.5.2019 - 10:00) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Por. Výkon 155160165 Body
MS Paluga JánPaluga Ján
TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín
840501 1 160 ooxxx
Celkom 1 pretekárov

Skok do výšky - Dorastenci

(ne, 26.5.2019 - 10:00) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Por. Výkon 155160165170175180184187 Body
1 Sabo MilanSabo Milan
MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec
020318 6 184 -xooooooxxx 11.00
2 Grieš MatúšGrieš Matúš
CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš
021129 5 180 -oooooxx 9.00
3 3 Macháč AdriánMacháč Adrián
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
050509 3 155 xxoxxx 8.00
Šimík MartinŠimík Martin
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
050513 4 NM xx-
Piaček MatúšPiaček Matúš
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
030820 2 NM xxx
Randa PatrikRanda Patrik
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
030503 1 NM xxx
Celkom 6 pretekárov

Skok do výšky - Mladší žiaci

(ne, 26.5.2019 - 14:00) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Por. Výkon 115120125130135140145 Body
1 Katona MichalKatona Michal
AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno
060717 1 140 oxoxxooxxoxxoxx 11.00
2 Luka JakubLuka Jakub
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
060318 8 135 ooooxoxx 9.00
3 Kopček MichalKopček Michal
CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš
060327 5 135 ooooxxoxxx 8.00
4 Chovanec MartinChovanec Martin
AC Kriváň Liptovský MikulášAC Kriváň Liptovský Mikuláš
070803 6 125 oooxxx 7.00
5 8 Stanislav MatejStanislav Matej
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
070704 3 125 ooxoxxx 6.00
6= Rybárik JakubRybárik Jakub
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
060709 7 120 oxoxx 4.50
6= Méri MarianMéri Marian
MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec
070513 2 120 oxoxxx 4.50
8 95 Bašo MatejBašo Matej
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
070414 4 115 xoxx 3.00
Celkom 8 pretekárov

Skok do výšky - Juniorky

(ne, 26.5.2019 - 10:55) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Por. Výkon 130135140160165170 Body
MS Bošková KristínaBošková Kristína
AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica
990430 1 165 ---ooxx-
2 Hlavatová BarboraHlavatová Barbora
ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina
010415 2 135 xooxx 11.00
Celkom 2 pretekárov

Skok do výšky - Dorastenky

(ne, 26.5.2019 - 10:55) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Por. Výkon 130135140145150155160 Body
1 Tokárová AndreaTokárová Andrea
AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno
040525 9 155 oooooxxoxx 11.00
2 Fapšová VeronikaFapšová Veronika
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
050313 11 155 oooxoxoxxoxxx 9.00
3 Uhliarová DominikaUhliarová Dominika
ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica
040718 3 150 ooxxoxxoxxoxxx 8.00
4 Sajdáková KatarínaSajdáková Katarína
Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin
040712 7 145 oxoxoxxox 7.00
5 Hanicová LeaHanicová Lea
Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin
041015 8 140 ooxoxxx 6.00
6= Hudecová Darina EmaHudecová Darina Ema
Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin
041112 4 135 ooxxx 4.50
6= 4 Lednicka LindaLednicka Linda
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
050904 2 135 ooxxx 4.50
8 Baricakova LauraBaricakova Laura
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
040902 1 135 xoxxoxxx 3.00
9 5 Tabačarová LenkaTabačarová Lenka
Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin
050122 10 130 oxx 2.00
10 Pápežová DanielaPápežová Daniela
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
051229 6 130 xoxxx 1.00
11 Hutňanová SoňaHutňanová Soňa
Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin
050809 5 000 x
Celkom 11 pretekárov

Skok do výšky - Mladšie žiačky

(ne, 26.5.2019 - 12:50) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Por. Výkon 115120125130135140144148150 Body
1 Mikuštiaková MiaMikuštiaková Mia
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
060520 17 148 --ooooooxx 11.00
2 Aydin Dajana MaryAydin Dajana Mary
MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom
060312 1 144 oooxoxoxxooxxx 9.00
3 Trnovská LindaTrnovská Linda
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
060411 16 135 ooooxox 8.00
4= Čuga EvaČuga Eva
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
061229 11 130 oooxoxx 6.50
4= Černáková ValentínaČernáková Valentína
BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica
070308 13 130 oooxox 6.50
6 Janotová BiancaJanotová Bianca
AC Victoria Turany nad VáhomAC Victoria Turany nad Váhom
060715 15 130 ooxoxoxxx 5.00
7 Duháčková AlexandraDuháčková Alexandra
Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina
070125 7 130 oooxxoxx- 4.00
8 Majtáňová NatáliaMajtáňová Natália
AC Victoria Turany nad VáhomAC Victoria Turany nad Váhom
060211 9 125 oxooxxx 3.00
9= Haľamová RebekaHaľamová Rebeka
AC Victoria Turany nad VáhomAC Victoria Turany nad Váhom
060625 14 125 ooxxoxxx 1.00
9= Hudecová EmmaHudecová Emma
Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina
071014 8 125 ooxxoxxx 1.00
9= Frličková LauraFrličková Laura
Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin
070115 12 125 ooxxoxxx 1.00
12 Mitašová NatašaMitašová Nataša
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
060610 10 120 ooxxx
13 Slivoňová VanessaSlivoňová Vanessa
AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom
070326 4 120 oxxoxx
14= Šubová KarolínaŠubová Karolína
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
061203 5 115 oxxx
14= Kuncová KarinKuncová Karin
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
070701 6 115 oxxx
16= 83 Kuboučíková HankaKuboučíková Hanka
MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom
070810 2 000 xxx
16= Móricová LuciaMóricová Lucia
Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin
071121 3 000 xxx
Celkom 17 pretekárov