<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

2. kolo M-SsAZ juniorov, dorastu a mladšieho žiactva

Dubnica nad Váhom (26. 5. 2019)

Vrh guľou 3 kg - Mladší žiaci

(ne, 26.5.2019 - 13:40) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Franko TomašFranko Tomaš
AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen
07 07 8 08.77 08.7708.6507.9508.7708.0708.0308.31 11.00
2 Slezák NicolasSlezák Nicolas
MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom
06 06 5 07.21 06.2606.7407.2107.2106.7406.3006.14 9.00
3 Lehotský SebastiánLehotský Sebastián
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
06 06 7 06.78 06.2806.2906.5406.5406.6606.6306.78 8.00
4 Mikita MatejMikita Matej
CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš
06 06 4 06.30 05.9806.3006.0606.3005.7105.5806.04 7.00
5 Galamb DávidGalamb Dávid
MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec
06 06 2 06.07 06.0505.5705.8806.0506.0706.0305.95 6.00
6 44 Biel ŠimonBiel Šimon
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
07 07 1 05.08 03.3904.5504.7704.7705.0804.8504.52 5.00
7 88 Bruncko RastislavBruncko Rastislav
TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín
08 08 6 04.99 04.8604.9904.8204.9904.7304.9004.62 4.00
8 Kekety TomášKekety Tomáš
MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec
06 06 3 04.93 04.9204.5304.7604.9202.7704.5704.93 3.00
Celkom 8 pretekárov

Vrh guľou 3 kg - Dorastenky

(ne, 26.5.2019 - 10:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Martincová LuciaMartincová Lucia
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
03 03 23 11.53 10.2910.2610.8210.8210.9611.53 9.00
2 Ijisesan Perryo VictoriaIjisesan Perryo Victoria
CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš
03 03 22 11.21 10.05x10.3810.3811.2110.55 11.00
3 Papanová ValentínaPapanová Valentína
Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina
02 02 20 10.45 09.5610.1409.5410.1410.4510.14 8.00
4 Kvietková LauraKvietková Laura
AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno
03 03 24 10.20 x10.2009.6010.2009.2209.78 7.00
5 Chovanová AnnaChovanová Anna
MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom
04 04 16 09.80 09.6109.8009.2209.8009.6609.21 6.00
6 Urblíková LenkaUrblíková Lenka
MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom
03 03 12 09.79 09.79x08.9809.7909.2909.60 5.00
7 Brnová DominikaBrnová Dominika
Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin
05 05 14 09.62 09.3709.6209.2209.6208.8809.46 4.00
8 Fabušová NikolaFabušová Nikola
AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom
02 02 19 08.99 08.99x08.3508.99x08.94 3.00
9 Hollá KristýnaHollá Kristýna
CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš
02 02 17 08.88 08.8808.1208.88 2.00
10 Čanecká PaulinaČanecká Paulina
Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca
04 04 15 08.63 08.1508.6308.63 1.00
11 Bajánková RebekaBajánková Rebeka
Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca
04 04 21 08.21 08.21x08.21
12 Bartfayová LuciaBartfayová Lucia
MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom
02 02 10 08.08 07.9408.0808.08
MS Pačajová PaulínaPačajová Paulína
Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin
04 04 4 07.76 07.5807.7607.76
14 Šavlová KatarínaŠavlová Katarína
Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin
02 02 13 07.58 x07.5807.58
15 Mlkvíková AdelaMlkvíková Adela
Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca
04 04 11 07.50 06.4207.5007.50
16 Gajdošová LijaGajdošová Lija
Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca
05 05 9 07.43 07.3407.4307.43
17 Močarniková VanesaMočarniková Vanesa
AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom
02 02 3 07.40 07.40-07.40
18 Halčinová DanielaHalčinová Daniela
MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom
05 05 2 07.19 05.6107.1907.19
19 3 Dvorská DominikaDvorská Dominika
Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin
02 02 1 07.07 07.07x07.07
20 Boldizsárová TerezaBoldizsárová Tereza
Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina
02 02 8 07.02 07.0206.1507.02
21 79 Repková MonikaRepková Monika
Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca
04 04 18 06.96 06.4106.9606.96
22 Tarjányiová TerezaTarjányiová Tereza
Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina
03 03 7 06.18 06.0006.1806.18
23 Paučová LeaPaučová Lea
AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno
05 05 6 05.23 05.1805.2305.23
MS Trancygierová MichaelaTrancygierová Michaela
Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin
04 04 5 04.31 x04.3104.31
Celkom 24 pretekárov

Vrh guľou 3 kg - Mladšie žiačky

(ne, 26.5.2019 - 12:50) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Bódiková JanaBódiková Jana
MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec
06 06 14 07.82 06.4207.3307.4107.4106.6307.8207.27 11.00
2 Jančovičová NikolaJančovičová Nikola
AC Victoria Turany nad VáhomAC Victoria Turany nad Váhom
06 06 13 07.35 07.3506.9707.2107.3506.8607.2706.91 9.00
3 Dirbáková VanesaDirbáková Vanesa
MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec
07 07 2 06.93 06.9306.68x06.9306.8706.2106.24 8.00
4 Gálová KristínaGálová Kristína
MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec
07 07 3 06.71 06.18x05.4806.1806.7106.3706.16 7.00
5 89 Osrmanová PetraOsrmanová Petra
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
06 06 10 06.15 06.1506.0305.9706.1505.8805.7805.76 6.00
6 Kubíková SabínaKubíková Sabína
CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš
06 06 4 05.73 05.1905.7205.6205.7205.6805.6305.73 5.00
7 78 Oračková MartinaOračková Martina
MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec
06 06 5 05.69 05.6905.1605.1205.69--- 4.00
8 87 Jánošíková ChiaraJánošíková Chiara
Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca
06 06 12 05.47 05.0605.4305.2905.4305.47-- 3.00
9 Skybiková AnetaSkybiková Aneta
Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca
06 06 6 05.19 05.1805.1904.9105.19 2.00
10 Ruckschlossová NatáliaRuckschlossová Natália
MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom
06 06 7 05.14 05.14x04.9305.14 1.00
11 98 Bukovanová NatáliaBukovanová Natália
Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca
06 06 9 05.11 04.9304.6205.1105.11
12 56 Marušková SáraMarušková Sára
MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom
07 07 8 04.61 04.6104.4703.5604.61
13 75 Čelková KarolínaČelková Karolína
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
08 08 1 04.37 03.4004.2404.3704.37
14 Drabinová TamaraDrabinová Tamara
Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca
07 07 11 00.00 0.0
Celkom 14 pretekárov