<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

2. kolo M-SsAZ juniorov, dorastu a mladšieho žiactva

Dubnica nad Váhom (26. 5. 2019)

Hod kladivom 3 kg - Dorastenky

(ne, 26.5.2019 - 13:40) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Kereškényiová SimonaKereškényiová Simona
TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín
02 02 20 37.64 x36.0737.6437.64x36.89 11.00
2 Ijisesan Perryo VictoriaIjisesan Perryo Victoria
CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš
03 03 19 34.96 32.73x34.9634.96x34.60 9.00
3 Záchelová AnetaZáchelová Aneta
TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín
05 05 16 33.64 31.3832.3932.1332.3931.8833.64 8.00
4 Škulcová PetraŠkulcová Petra
TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín
06 06 18 32.90 29.1030.3231.4731.4732.3032.90 7.00
5 Martincová LuciaMartincová Lucia
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
03 03 17 30.16 29.4329.1030.1630.1629.95x 6.00
6 Čanecká PaulinaČanecká Paulina
Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca
04 04 15 23.96 22.7523.5522.1923.5523.4623.96 5.00
7 Juráková LeaJuráková Lea
TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín
04 04 14 22.10 22.1021.5621.5122.10x21.68 4.00
8 88 Danielova NinaDanielova Nina
MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom
02 02 12 21.91 21.91x-21.91-- 3.00
9 Urblíková LenkaUrblíková Lenka
MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom
03 03 13 21.81 21.4021.8121.81 2.00
10 Hollá KristýnaHollá Kristýna
CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš
02 02 2 20.55 x20.5520.55 1.00
11 Chovanová AnnaChovanová Anna
MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom
04 04 10 19.29 18.6819.2919.29
12 Odrobiňáková BarboraOdrobiňáková Barbora
Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca
04 04 11 17.76 13.0217.7617.76
13 Bartfayová LuciaBartfayová Lucia
MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom
02 02 8 17.65 14.7017.6517.65
14 51 Baculáková NinaBaculáková Nina
Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca
05 05 7 17.57 -17.5717.57
15 Najdeková LindaNajdeková Linda
Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca
04 04 4 17.06 17.06x17.06
16 Gajdošová LijaGajdošová Lija
Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca
05 05 6 16.12 16.12x16.12
17 Bajánková RebekaBajánková Rebeka
Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca
04 04 9 15.91 15.91x15.91
18 74 Kresáňová SimonaKresáňová Simona
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
03 03 3 15.80 14.9315.8015.80
19 56 Harvancová RadoslavaHarvancová Radoslava
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
05 05 5 12.44 12.0212.4412.44
Fabušová NikolaFabušová Nikola
AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom
02 02 1 NM xx0.0
Celkom 20 pretekárov