<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

2. kolo M-SsAZ juniorov, dorastu a mladšieho žiactva

Dubnica nad Váhom (26. 5. 2019)

60 m - Mladší žiaci (Rozbeh)

Rozbeh 01 (ne, 26.5.2019 - 10:41) official Vietor: -1.9 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Kováč MartinKováč Martin 060527 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 4 08.92
2 8 Stanislav MatejStanislav Matej 070704 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 5 09.30
3 Rybárik JakubRybárik Jakub 060709 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 1 09.99
4 Čeman Matej PavolČeman Matej Pavol 070122 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 6 10.19
5 Šebík RichardŠebík Richard 100507 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 2 11.46
Franko TomašFranko Tomaš 070912 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 3 DNF
Celkom 6 pretekárov
Rozbeh 02 (ne, 26.5.2019 - 10:41) official Vietor: -1.3 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Maretta RóbertMaretta Róbert 070713 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 4 08.70
2 Koyš FilipKoyš Filip 080607 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 6 08.95
3 Rúrik MarcoRúrik Marco 070822 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 3 09.22
4 101 Fuchs MichalFuchs Michal 070604 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 5 09.73
5 Brezina JakubBrezina Jakub 081007 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 2 10.01
6 Tatár AlexanderTatár Alexander 070724 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 1 10.96
Celkom 6 pretekárov
Rozbeh 03 (ne, 26.5.2019 - 10:41) official Vietor: -2.9 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Luka JakubLuka Jakub 060318 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 4 09.10
2 Jankulár AlexJankulár Alex 100409 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 3 09.29
3 Holienčík RenéHolienčík René 070914 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 2 09.90
4 24 Kocifaj MichalKocifaj Michal 081019 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 5 10.00
5 84 Szitai MárioSzitai Mário 061109 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 6 11.90
Celkom 5 pretekárov
Rozbeh 04 (ne, 26.5.2019 - 10:41) official Vietor: -2.6 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 79 Briš TomášBriš Tomáš 080104 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 4 09.07
2 8 Jankola MatúšJankola Matúš 070307 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 3 09.25
3 41 Sabol TeoSabol Teo 061226 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 6 10.03
4 55 Martinec JakubMartinec Jakub 060718 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 5 10.07
5 Galamb DávidGalamb Dávid 060718 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 2 10.13
Celkom 5 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Maretta RóbertMaretta Róbert 070713 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 4 08.70
2 Kováč MartinKováč Martin 060527 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 4 08.92
3 Koyš FilipKoyš Filip 080607 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 6 08.95
4 79 Briš TomášBriš Tomáš 080104 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 4 09.07
5 Luka JakubLuka Jakub 060318 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 4 09.10
6 Rúrik MarcoRúrik Marco 070822 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 3 09.22
7 8 Jankola MatúšJankola Matúš 070307 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 3 09.25
8 Jankulár AlexJankulár Alex 100409 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 3 09.29
9 8 Stanislav MatejStanislav Matej 070704 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 5 09.30
10 101 Fuchs MichalFuchs Michal 070604 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 5 09.73
11 Holienčík RenéHolienčík René 070914 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 2 09.90
12 Rybárik JakubRybárik Jakub 060709 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 1 09.99
13 24 Kocifaj MichalKocifaj Michal 081019 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 5 10.00
14 Brezina JakubBrezina Jakub 081007 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 2 10.01
15 41 Sabol TeoSabol Teo 061226 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 6 10.03
16 55 Martinec JakubMartinec Jakub 060718 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 5 10.07
17 Galamb DávidGalamb Dávid 060718 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 2 10.13
18 Čeman Matej PavolČeman Matej Pavol 070122 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 6 10.19
19 Tatár AlexanderTatár Alexander 070724 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 1 10.96
20 Šebík RichardŠebík Richard 100507 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 2 11.46
21 84 Szitai MárioSzitai Mário 061109 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 6 11.90
Franko TomašFranko Tomaš 070912 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 3 DNF

60 m - Mladší žiaci (Finále)

Finále A (ne, 26.5.2019 - 12:50) official Vietor: +1.5 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Maretta RóbertMaretta Róbert 070713 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 4 08.81 11.00
2 Kováč MartinKováč Martin 060527 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 3 08.91 9.00
3 Koyš FilipKoyš Filip 080607 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 5 09.02 8.00
4 Luka JakubLuka Jakub 060318 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 6 09.05 7.00
5 79 Briš TomášBriš Tomáš 080104 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 2 09.21 6.00
6 Rúrik MarcoRúrik Marco 070822 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 1 09.45 5.00
Celkom 6 pretekárov
Finále B (ne, 26.5.2019 - 12:50) official Vietor: +1.9 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 8 Stanislav MatejStanislav Matej 070704 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 3 09.25 4.00
2 8 Jankola MatúšJankola Matúš 070307 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 1 09.26 3.00
3 Jankulár AlexJankulár Alex 100409 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 4 09.39 2.00
4 101 Fuchs MichalFuchs Michal 070604 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 5 09.78 1.00
5 Rybárik JakubRybárik Jakub 060709 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 6 10.01
6 Holienčík RenéHolienčík René 070914 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 2 10.30
Celkom 6 pretekárov

60 m - Mladšie žiačky (Rozbeh)

Rozbeh 01 (ne, 26.5.2019 - 10:55) official Vietor: -2.4 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Jurečeková AnnaJurečeková Anna 070505 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 4 08.75
2 77 Sliacka Ella ZuzanaSliacka Ella Zuzana 080414 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 3 09.28
3 Čuga EvaČuga Eva 061229 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 5 09.49
4 Slivoňová VanessaSlivoňová Vanessa 070326 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 2 10.20
5 Galicová NinaGalicová Nina 070815 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 6 10.31
6 Uhrinová LenkaUhrinová Lenka 061117 Bedmintonový oddiel AC UNIZABedmintonový oddiel AC UNIZA 1 10.35
Celkom 6 pretekárov
Rozbeh 02 (ne, 26.5.2019 - 10:55) official Vietor: -3.4 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Bódiková JanaBódiková Jana 060321 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 3 09.28
2 Trnovská LindaTrnovská Linda 060411 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 4 09.39
3 Lukáčová EliškaLukáčová Eliška 070620 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 5 09.44
4 33 Ivanková AlexandraIvanková Alexandra 070312 Bedmintonový oddiel AC UNIZABedmintonový oddiel AC UNIZA 1 10.14
5 68 Švagrová KristýnaŠvagrová Kristýna 090727 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 2 10.42
6 Papierniková TImeaPapierniková TImea 090803 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 6 11.08
Celkom 6 pretekárov
Rozbeh 03 (ne, 26.5.2019 - 10:55) official Vietor: -1.5 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Hudecová EmmaHudecová Emma 071014 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 4 08.82
2 41 Gottwaldová SofiaGottwaldová Sofia 060109 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 3 09.42
3 Kmeč RebekaKmeč Rebeka 060812 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 5 09.49
4 52 Korenčiaková SoňaKorenčiaková Soňa 070804 Bedmintonový oddiel AC UNIZABedmintonový oddiel AC UNIZA 1 10.28
5 Donovalová SilviaDonovalová Silvia 071114 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 2 10.31
6 Šugárová TamaraŠugárová Tamara 060110 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 6 11.46
Celkom 6 pretekárov
Rozbeh 04 (ne, 26.5.2019 - 10:55) official Vietor: -2.9 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Mikuštiaková MiaMikuštiaková Mia 060520 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 4 09.01
2 Ruckschlossová NatáliaRuckschlossová Natália 060821 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 3 09.29
3 Šubová KarolínaŠubová Karolína 061203 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 5 09.57
4 88 Vozárová KláraVozárová Klára 060413 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 6 09.85
5 87 Zázrivcová LindaZázrivcová Linda 060918 Bedmintonový oddiel AC UNIZABedmintonový oddiel AC UNIZA 1 10.40
6 79 Zábojníková SimonaZábojníková Simona 071021 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 2 10.66
Celkom 6 pretekárov
Rozbeh 05 (ne, 26.5.2019 - 10:55) official Vietor: -3.2 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Miniarová AnnaMiniarová Anna 080306 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 4 09.14
2 1 Ondrejíková LauraOndrejíková Laura 080217 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 3 09.39
3 24 Mikušová MariolaMikušová Mariola 070106 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 2 10.13
4 Kuncová KarinKuncová Karin 070701 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 5 10.18
5 84 Ivanková MichaelaIvanková Michaela 081110 Bedmintonový oddiel AC UNIZABedmintonový oddiel AC UNIZA 1 10.58
6 Dirbáková VanesaDirbáková Vanesa 070522 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 6 10.61
Celkom 6 pretekárov
Rozbeh 06 (ne, 26.5.2019 - 10:55) official Vietor: -2.2 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Baranková TamaraBaranková Tamara 060609 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 4 09.20
2 74 Gerátová NinaGerátová Nina 070224 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 3 09.78
3 Bučková KristínaBučková Kristína 080329 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 5 09.91
4 Turzová NinaTurzová Nina 110331 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 2 10.43
5 Želiarová SofiaŽeliarová Sofia 080418 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 6 10.92
Celkom 5 pretekárov
Rozbeh 07 (ne, 26.5.2019 - 10:55) official Vietor: -0.7 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Skybiková AnetaSkybiková Aneta 061206 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 3 09.25
2 Haľamová RebekaHaľamová Rebeka 060625 AC Victoria Turany nad VáhomAC Victoria Turany nad Váhom 4 09.40
3 75 Cvachová AlžbetaCvachová Alžbeta 070405 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 5 09.94
4 Kováčová MáriaKováčová Mária 060926 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 6 10.07
5 Kameništiaková NelaKameništiaková Nela 111115 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 2 10.49
Celkom 5 pretekárov
Rozbeh 08 (ne, 26.5.2019 - 10:55) official Vietor: -2.3 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 98 Matiašová MichaelaMatiašová Michaela 060222 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 4 09.07
2 Majtáňová NatáliaMajtáňová Natália 060211 AC Victoria Turany nad VáhomAC Victoria Turany nad Váhom 3 09.63
3 55 Mandúchová LuciaMandúchová Lucia 070721 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 5 10.01
4 Árvaiová ViktóriaÁrvaiová Viktória 071225 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 6 10.47
5 21 Antalová EmaAntalová Ema 110414 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 2 10.56
Celkom 5 pretekárov
Rozbeh 09 (ne, 26.5.2019 - 10:55) official Vietor: -2.2 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Tatarková NikolaTatarková Nikola 090310 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 4 09.42
2 98 Redechová PaulínaRedechová Paulína 070201 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 3 09.44
3 Kaščáková DianaKaščáková Diana 061006 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 6 09.48
4 89 Kubíncová SáraKubíncová Sára 080205 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 5 10.10
5 Hrmová NinaHrmová Nina 070829 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 2 10.81
Celkom 5 pretekárov
Rozbeh 10 (ne, 26.5.2019 - 10:55) official Vietor: -2.3 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Aydin Dajana MaryAydin Dajana Mary 060312 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 4 09.00
2 19 Gagová VanesaGagová Vanesa 080729 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 6 09.34
3 78 Pirosiková SimonaPirosiková Simona 060720 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 3 09.66
MS 74 Pallerová MonikaPallerová Monika 060929 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 1 09.84
5 89 Haštová ViktóriaHaštová Viktória 070709 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 5 10.10
6 Mojžišová NinaMojžišová Nina 071103 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 2 10.80
Celkom 6 pretekárov
Rozbeh 11 (ne, 26.5.2019 - 10:55) official Vietor: -3.2 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 83 Beláková AnabelBeláková Anabel 081014 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 2 10.10
2 Ištvánová TamaraIštvánová Tamara 080328 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 3 10.33
Celkom 2 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Jurečeková AnnaJurečeková Anna 070505 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 4 08.75
2 Hudecová EmmaHudecová Emma 071014 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 4 08.82
3 Aydin Dajana MaryAydin Dajana Mary 060312 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 4 09.00
4 Mikuštiaková MiaMikuštiaková Mia 060520 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 4 09.01
5 98 Matiašová MichaelaMatiašová Michaela 060222 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 4 09.07
6 Miniarová AnnaMiniarová Anna 080306 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 4 09.14
7 Baranková TamaraBaranková Tamara 060609 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 4 09.20
8 Skybiková AnetaSkybiková Aneta 061206 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 3 09.25
9 77 Sliacka Ella ZuzanaSliacka Ella Zuzana 080414 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 3 09.28
9 Bódiková JanaBódiková Jana 060321 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 3 09.28
11 Ruckschlossová NatáliaRuckschlossová Natália 060821 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 3 09.29
12 19 Gagová VanesaGagová Vanesa 080729 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 6 09.34
13 Trnovská LindaTrnovská Linda 060411 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 4 09.39
13 1 Ondrejíková LauraOndrejíková Laura 080217 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 3 09.39
15 Haľamová RebekaHaľamová Rebeka 060625 AC Victoria Turany nad VáhomAC Victoria Turany nad Váhom 4 09.40
16 41 Gottwaldová SofiaGottwaldová Sofia 060109 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 3 09.42
16 Tatarková NikolaTatarková Nikola 090310 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 4 09.42
18 Lukáčová EliškaLukáčová Eliška 070620 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 5 09.44
18 98 Redechová PaulínaRedechová Paulína 070201 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 3 09.44
20 Kaščáková DianaKaščáková Diana 061006 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 6 09.48
21 Čuga EvaČuga Eva 061229 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 5 09.49
21 Kmeč RebekaKmeč Rebeka 060812 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 5 09.49
23 Šubová KarolínaŠubová Karolína 061203 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 5 09.57
24 Majtáňová NatáliaMajtáňová Natália 060211 AC Victoria Turany nad VáhomAC Victoria Turany nad Váhom 3 09.63
25 78 Pirosiková SimonaPirosiková Simona 060720 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 3 09.66
26 74 Gerátová NinaGerátová Nina 070224 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 3 09.78
27 74 Pallerová MonikaPallerová Monika 060929 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 1 09.84
28 88 Vozárová KláraVozárová Klára 060413 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 6 09.85
29 Bučková KristínaBučková Kristína 080329 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 5 09.91
30 75 Cvachová AlžbetaCvachová Alžbeta 070405 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 5 09.94
31 55 Mandúchová LuciaMandúchová Lucia 070721 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 5 10.01
32 Kováčová MáriaKováčová Mária 060926 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 6 10.07
33 89 Kubíncová SáraKubíncová Sára 080205 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 5 10.10
33 89 Haštová ViktóriaHaštová Viktória 070709 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 5 10.10
33 83 Beláková AnabelBeláková Anabel 081014 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 2 10.10
36 24 Mikušová MariolaMikušová Mariola 070106 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 2 10.13
37 33 Ivanková AlexandraIvanková Alexandra 070312 Bedmintonový oddiel AC UNIZABedmintonový oddiel AC UNIZA 1 10.14
38 Kuncová KarinKuncová Karin 070701 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 5 10.18
39 Slivoňová VanessaSlivoňová Vanessa 070326 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 2 10.20
40 52 Korenčiaková SoňaKorenčiaková Soňa 070804 Bedmintonový oddiel AC UNIZABedmintonový oddiel AC UNIZA 1 10.28
41 Galicová NinaGalicová Nina 070815 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 6 10.31
41 Donovalová SilviaDonovalová Silvia 071114 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 2 10.31
43 Ištvánová TamaraIštvánová Tamara 080328 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 3 10.33
44 Uhrinová LenkaUhrinová Lenka 061117 Bedmintonový oddiel AC UNIZABedmintonový oddiel AC UNIZA 1 10.35
45 87 Zázrivcová LindaZázrivcová Linda 060918 Bedmintonový oddiel AC UNIZABedmintonový oddiel AC UNIZA 1 10.40
46 68 Švagrová KristýnaŠvagrová Kristýna 090727 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 2 10.42
47 Turzová NinaTurzová Nina 110331 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 2 10.43
48 Árvaiová ViktóriaÁrvaiová Viktória 071225 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 6 10.47
49 Kameništiaková NelaKameništiaková Nela 111115 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 2 10.49
50 21 Antalová EmaAntalová Ema 110414 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 2 10.56
51 84 Ivanková MichaelaIvanková Michaela 081110 Bedmintonový oddiel AC UNIZABedmintonový oddiel AC UNIZA 1 10.58
52 Dirbáková VanesaDirbáková Vanesa 070522 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 6 10.61
53 79 Zábojníková SimonaZábojníková Simona 071021 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 2 10.66
54 Mojžišová NinaMojžišová Nina 071103 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 2 10.80
55 Hrmová NinaHrmová Nina 070829 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 2 10.81
56 Želiarová SofiaŽeliarová Sofia 080418 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 6 10.92
57 Papierniková TImeaPapierniková TImea 090803 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 6 11.08
58 Šugárová TamaraŠugárová Tamara 060110 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 6 11.46

60 m - Mladšie žiačky (Finále)

Finále A (ne, 26.5.2019 - 12:55) official Vietor: -0.9 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Jurečeková AnnaJurečeková Anna 070505 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 4 08.77 11.00
2 Aydin Dajana MaryAydin Dajana Mary 060312 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 5 08.90 9.00
3 Mikuštiaková MiaMikuštiaková Mia 060520 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 2 08.95 8.00
4 Hudecová EmmaHudecová Emma 071014 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 3 08.97 7.00
5 Miniarová AnnaMiniarová Anna 080306 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 1 09.04 6.00
6 98 Matiašová MichaelaMatiašová Michaela 060222 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 6 09.26 5.00
Celkom 6 pretekárov
Finále B (ne, 26.5.2019 - 12:55) official Vietor: -1.1 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 1 Ondrejíková LauraOndrejíková Laura 080217 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 1 09.21 4.00
2 Ruckschlossová NatáliaRuckschlossová Natália 060821 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 2 09.23 3.00
3 77 Sliacka Ella ZuzanaSliacka Ella Zuzana 080414 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 5 09.25 2.00
4 19 Gagová VanesaGagová Vanesa 080729 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 6 09.31 1.00
5 Skybiková AnetaSkybiková Aneta 061206 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 4 09.33
6 Bódiková JanaBódiková Jana 060321 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 3 09.77
Celkom 6 pretekárov