<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

Majstrovstvá SR dorastencov a dorasteniek

Košice (6. - 7. 7. 2019)

100 m - Dorastenci (Rozbeh)

Rozbeh 01 (so, 6.7.2019 - 14:30) official Vietor: -3.1 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 34 Nemec JakubNemec Jakub 030205 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 5 11.48 0.212
2 174 Kopček SamuelKopček Samuel 030213 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 11.98 0.196
3 175 Špak FilipŠpak Filip 030615 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 7 12.04 0.158
4 11 Žiačik AndrejŽiačik Andrej 020814 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 12.05 0.175
5 22 Svoreň Jakub AntonSvoreň Jakub Anton 031207 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 2 12.29 0.165
6 56 Pačes ViktorPačes Viktor 030408 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 8 12.63 0.174
7 156 Lukčo ImrichLukčo Imrich 040125 MŠK Vranov nad TopľouMŠK Vranov nad Topľou 1 12.76 0.151
88 Rojka TomášRojka Tomáš 040602 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 6 DQ 0.011
Poznámky:
DQ podľa pravidla 168/7a
Celkom 8 pretekárov
Rozbeh 02 (so, 6.7.2019 - 14:30) official Vietor: -2.0 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 236 Beladič SamuelBeladič Samuel 020130 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 11.38 0.189
2 52 Bírošík AdamBírošík Adam 021107 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 11.70 0.178
3 27 Krokavec RomanKrokavec Roman 020602 AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca 4 11.73 0.200
4 289 Šulc SamuelŠulc Samuel 031120 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 3 11.80 0.189
5 286 Kohút MartinKohút Martin 020705 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 7 11.89 0.198
6 47 Jarábek MarcoJarábek Marco 030908 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 8 12.39 0.165
7 195 Sádecký SebastiánSádecký Sebastián 051225 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 2 12.45 0.147
8 119 Basoš MartinBasoš Martin 040831 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 1 12.91 0.158
Celkom 8 pretekárov
Rozbeh 03 (so, 6.7.2019 - 14:30) official Vietor: -4.6 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 243 Igaz AdamIgaz Adam 020709 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 11.67 0.201
2 163 Federič FilipFederič Filip 040210 Naša atletikaNaša atletika 4 12.01 0.144
3 190 Duchoslav JánDuchoslav Ján 030721 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 6 12.04 0.189
4 307 Sviták MartinSviták Martin 030228 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 3 12.17 0.147
5 158 Sokol PeterSokol Peter 030326 MŠK Vranov nad TopľouMŠK Vranov nad Topľou 7 12.19 0.178
6 118 Basoš MarcoBasoš Marco 030519 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 2 12.33 0.198
7 37 Bačík MichalBačík Michal 050731 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 8 12.57 0.198
8 197 Baran PeterBaran Peter 030815 AC Run is Fun PrešovAC Run is Fun Prešov 1 13.10 0.230
Celkom 8 pretekárov
Rozbeh 04 (so, 6.7.2019 - 14:30) official Vietor: -2.8 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 110 Hrudkay OliverHrudkay Oliver 020214 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 5 11.56 0.191
2 255 Čerevka KristiánČerevka Kristián 030423 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 11.92 0.175
3 244 Kosár Levente MátéKosár Levente Máté 030207 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 12.05 0.159
4 138 Hozlár MatejHozlár Matej 030108 Atletický klub ŠuranyAtletický klub Šurany 6 12.19 0.197
5 132 Malatinec MatúšMalatinec Matúš 020613 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 2 12.22 0.154
6 32 Legnavský BernardLegnavský Bernard 020819 AŠK Slávia Spišská Nová VesAŠK Slávia Spišská Nová Ves 7 12.51 0.227
7 287 Kromka SamuelKromka Samuel 020422 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 8 12.89 0.212
Celkom 7 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 236 Beladič SamuelBeladič Samuel 020130 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 11.38 0.189
2 34 Nemec JakubNemec Jakub 030205 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 5 11.48 0.212
3 110 Hrudkay OliverHrudkay Oliver 020214 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 5 11.56 0.191
4 243 Igaz AdamIgaz Adam 020709 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 11.67 0.201
5 52 Bírošík AdamBírošík Adam 021107 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 11.70 0.178
6 27 Krokavec RomanKrokavec Roman 020602 AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca 4 11.73 0.200
7 289 Šulc SamuelŠulc Samuel 031120 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 3 11.80 0.189
8 286 Kohút MartinKohút Martin 020705 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 7 11.89 0.198
9 255 Čerevka KristiánČerevka Kristián 030423 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 11.92 0.175
10 174 Kopček SamuelKopček Samuel 030213 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 11.98 0.196
11 163 Federič FilipFederič Filip 040210 Naša atletikaNaša atletika 4 12.01 0.144
12 175 Špak FilipŠpak Filip 030615 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 7 12.04 0.158
12 190 Duchoslav JánDuchoslav Ján 030721 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 6 12.04 0.189
14 11 Žiačik AndrejŽiačik Andrej 020814 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 12.05 0.175
14 244 Kosár Levente MátéKosár Levente Máté 030207 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 12.05 0.159
16 307 Sviták MartinSviták Martin 030228 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 3 12.17 0.147
17 158 Sokol PeterSokol Peter 030326 MŠK Vranov nad TopľouMŠK Vranov nad Topľou 7 12.19 0.178
17 138 Hozlár MatejHozlár Matej 030108 Atletický klub ŠuranyAtletický klub Šurany 6 12.19 0.197
19 132 Malatinec MatúšMalatinec Matúš 020613 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 2 12.22 0.154
20 22 Svoreň Jakub AntonSvoreň Jakub Anton 031207 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 2 12.29 0.165
21 118 Basoš MarcoBasoš Marco 030519 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 2 12.33 0.198
22 47 Jarábek MarcoJarábek Marco 030908 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 8 12.39 0.165
23 195 Sádecký SebastiánSádecký Sebastián 051225 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 2 12.45 0.147
24 32 Legnavský BernardLegnavský Bernard 020819 AŠK Slávia Spišská Nová VesAŠK Slávia Spišská Nová Ves 7 12.51 0.227
25 37 Bačík MichalBačík Michal 050731 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 8 12.57 0.198
26 56 Pačes ViktorPačes Viktor 030408 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 8 12.63 0.174
27 156 Lukčo ImrichLukčo Imrich 040125 MŠK Vranov nad TopľouMŠK Vranov nad Topľou 1 12.76 0.151
28 287 Kromka SamuelKromka Samuel 020422 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 8 12.89 0.212
29 119 Basoš MartinBasoš Martin 040831 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 1 12.91 0.158
30 197 Baran PeterBaran Peter 030815 AC Run is Fun PrešovAC Run is Fun Prešov 1 13.10 0.230
88 Rojka TomášRojka Tomáš 040602 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 6 DQ 0.011

100 m - Dorastenci (Finále)

Finále (so, 6.7.2019 - 16:00) official Vietor: -1.8 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 34 Nemec JakubNemec Jakub 030205 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 4 11.24 0.145
2 236 Beladič SamuelBeladič Samuel 020130 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 11.25 0.189
3 243 Igaz AdamIgaz Adam 020709 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 11.45 0.178
4 110 Hrudkay OliverHrudkay Oliver 020214 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 6 11.51 0.145
5 52 Bírošík AdamBírošík Adam 021107 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 7 11.79 0.188
6 289 Šulc SamuelŠulc Samuel 031120 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 8 11.81 0.199
7 286 Kohút MartinKohút Martin 020705 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 1 11.94 0.167
27 Krokavec RomanKrokavec Roman 020602 AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca 2 DNS
Celkom 8 pretekárov

100 m - Dorastenky (Rozbeh)

Rozbeh 01 (so, 6.7.2019 - 14:45) official Vietor: -1.8 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 181 Forster ViktóriaForster Viktória 020408 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 12.60 0.155
2 310 Bučková BenitaBučková Benita 040928 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 6 13.16 0.187
3 167 Bendová EmaBendová Ema 070226 Naša atletikaNaša atletika 4 13.56 0.163
4 58 Ďurišová HanaĎurišová Hana 031110 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 13.60 0.168
5 128 Pistovčáková ZuzanaPistovčáková Zuzana 031106 AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava 7 13.87 0.178
6 290 Konečná VeronikaKonečná Veronika 021222 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 8 14.14 0.147
7 144 Janičkova KatarínaJaničkova Katarína 050716 Bežecký klub Lysá pod MakytouBežecký klub Lysá pod Makytou 2 14.34 0.136
8 126 Polovková BiankaPolovková Bianka 050705 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 1 14.47 0.159
Celkom 8 pretekárov
Rozbeh 02 (so, 6.7.2019 - 14:45) official Vietor: -1.4 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 184 Húsková NinaHúsková Nina 020924 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 12.94 0.168
2 15 Mokryšová PaulínaMokryšová Paulína 050410 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 6 13.22 0.168
3 268 Kuczik MáriaKuczik Mária 020520 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 13.34 0.159
4 260 Brachová ViktóriaBrachová Viktória 030102 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 13.65 0.147
5 216 Šarinová DanielaŠarinová Daniela 030307 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 7 14.00 0.174
6 96 Zelenáková MáriaZelenáková Mária 021211 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 2 14.17 0.178
7 248 Behúňová TamaraBehúňová Tamara 031122 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 8 14.53 0.182
8 159 Krištanová NatáliaKrištanová Natália 040219 MŠK Vranov nad TopľouMŠK Vranov nad Topľou 1 14.62 0.188
Celkom 8 pretekárov
Rozbeh 03 (so, 6.7.2019 - 14:45) official Vietor: -3.7 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 20 Žibritová RebekaŽibritová Rebeka 050128 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 13.24 0.215
2 168 Čederlová ElaČederlová Ela 041107 Naša atletikaNaša atletika 5 13.36 0.186
3 71 Ivanová SabinaIvanová Sabina 050228 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 6 13.88 0.178
4 323 Citovická KarolínaCitovická Karolína 050501 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 1 13.98 0.179
5 298 Močarniková VanesaMočarniková Vanesa 020215 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 2 14.08 0.177
6 272 Semanova JaroslavaSemanova Jaroslava 040907 AK Slávia TU Košice BAK Slávia TU Košice B 7 14.16 0.198
7 38 Kaprálová TerezaKaprálová Tereza 051014 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 8 14.34 0.235
214 Hübschová LíviaHübschová Lívia 040904 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 3 DNS
Celkom 8 pretekárov
Rozbeh 04 (so, 6.7.2019 - 14:45) official Vietor: -1.8 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 215 Mikušincová MiroslavaMikušincová Miroslava 030211 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 5 13.03 0.192
2 261 Devaldová DianaDevaldová Diana 050408 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 13.05 0.163
3 19 Ursíny LeaUrsíny Lea 050713 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 6 13.57 0.171
4 49 Petrovičová LuciaPetrovičová Lucia 040406 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 3 13.69 0.154
5 283 Petrovičová SofiaPetrovičová Sofia 030430 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 7 14.07 0.191
6 312 Holecová AdrianaHolecová Adriana 051031 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 8 14.25 0.195
7 42 Nochtová BiankaNochtová Bianka 030913 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 2 14.55 0.193
Celkom 7 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 181 Forster ViktóriaForster Viktória 020408 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 12.60 0.155
2 184 Húsková NinaHúsková Nina 020924 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 12.94 0.168
3 215 Mikušincová MiroslavaMikušincová Miroslava 030211 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 5 13.03 0.192
4 261 Devaldová DianaDevaldová Diana 050408 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 13.05 0.163
5 310 Bučková BenitaBučková Benita 040928 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 6 13.16 0.187
6 15 Mokryšová PaulínaMokryšová Paulína 050410 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 6 13.22 0.168
7 20 Žibritová RebekaŽibritová Rebeka 050128 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 13.24 0.215
8 268 Kuczik MáriaKuczik Mária 020520 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 13.34 0.159
9 168 Čederlová ElaČederlová Ela 041107 Naša atletikaNaša atletika 5 13.36 0.186
10 167 Bendová EmaBendová Ema 070226 Naša atletikaNaša atletika 4 13.56 0.163
11 19 Ursíny LeaUrsíny Lea 050713 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 6 13.57 0.171
12 58 Ďurišová HanaĎurišová Hana 031110 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 13.60 0.168
13 260 Brachová ViktóriaBrachová Viktória 030102 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 13.65 0.147
14 49 Petrovičová LuciaPetrovičová Lucia 040406 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 3 13.69 0.154
15 128 Pistovčáková ZuzanaPistovčáková Zuzana 031106 AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava 7 13.87 0.178
16 71 Ivanová SabinaIvanová Sabina 050228 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 6 13.88 0.178
17 323 Citovická KarolínaCitovická Karolína 050501 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 1 13.98 0.179
18 216 Šarinová DanielaŠarinová Daniela 030307 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 7 14.00 0.174
19 283 Petrovičová SofiaPetrovičová Sofia 030430 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 7 14.07 0.191
20 298 Močarniková VanesaMočarniková Vanesa 020215 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 2 14.08 0.177
21 290 Konečná VeronikaKonečná Veronika 021222 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 8 14.14 0.147
22 272 Semanova JaroslavaSemanova Jaroslava 040907 AK Slávia TU Košice BAK Slávia TU Košice B 7 14.16 0.198
23 96 Zelenáková MáriaZelenáková Mária 021211 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 2 14.17 0.178
24 312 Holecová AdrianaHolecová Adriana 051031 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 8 14.25 0.195
25 144 Janičkova KatarínaJaničkova Katarína 050716 Bežecký klub Lysá pod MakytouBežecký klub Lysá pod Makytou 2 14.34 0.136
25 38 Kaprálová TerezaKaprálová Tereza 051014 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 8 14.34 0.235
27 126 Polovková BiankaPolovková Bianka 050705 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 1 14.47 0.159
28 248 Behúňová TamaraBehúňová Tamara 031122 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 8 14.53 0.182
29 42 Nochtová BiankaNochtová Bianka 030913 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 2 14.55 0.193
30 159 Krištanová NatáliaKrištanová Natália 040219 MŠK Vranov nad TopľouMŠK Vranov nad Topľou 1 14.62 0.188
214 Hübschová LíviaHübschová Lívia 040904 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 3 DNS

100 m - Dorastenky (Finále)

Finále (so, 6.7.2019 - 16:10) official Vietor: -1.1 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 181 Forster ViktóriaForster Viktória 020408 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 12.05 0.166
2 184 Húsková NinaHúsková Nina 020924 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 12.60 0.188
3 310 Bučková BenitaBučková Benita 040928 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 7 12.84 0.175
4 215 Mikušincová MiroslavaMikušincová Miroslava 030211 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 6 12.95 0.189
5 261 Devaldová DianaDevaldová Diana 050408 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 13.11 0.158
6 15 Mokryšová PaulínaMokryšová Paulína 050410 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 13.12 0.147
7 268 Kuczik MáriaKuczik Mária 020520 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 1 13.28 0.196
8 20 Žibritová RebekaŽibritová Rebeka 050128 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 8 13.50 0.164
Celkom 8 pretekárov

200 m - Dorastenci (Rozbeh)

Rozbeh 01 (ne, 7.7.2019 - 10:00) official Vietor: -0.6 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 65 Michalko SamuelMichalko Samuel 030102 Atletický oddiel SvitAtletický oddiel Svit 5 22.75 Q 0.198
2 175 Špak FilipŠpak Filip 030615 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 23.50 q 0.178
3 174 Kopček SamuelKopček Samuel 030213 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 23.52 q 0.177
4 120 Jakubov MilošJakubov Miloš 021025 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 7 23.61 0.165
5 138 Hozlár MatejHozlár Matej 030108 Atletický klub ŠuranyAtletický klub Šurany 3 24.09 0.195
6 1 Bartoníček MichalBartoníček Michal 031024 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 24.56 0.198
7 56 Pačes ViktorPačes Viktor 030408 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 8 25.17 0.201
Celkom 7 pretekárov
Rozbeh 02 (ne, 7.7.2019 - 10:00) official Vietor: -0.1 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 236 Beladič SamuelBeladič Samuel 020130 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 22.84 Q 0.147
2 99 Lubelec LadislavLubelec Ladislav 030514 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 4 23.29 q 0.178
3 190 Duchoslav JánDuchoslav Ján 030721 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 3 23.63 0.188
4 286 Kohút MartinKohút Martin 020705 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 2 25.07 0.198
5 8 Palaky ArnoldPalaky Arnold 040217 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 8 25.92 0.203
11 Žiačik AndrejŽiačik Andrej 020814 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 6 DNF 0.208
9 Tóth GergőTóth Gergő 041005 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 7 DNF 0.162
Celkom 7 pretekárov
Rozbeh 03 (ne, 7.7.2019 - 10:00) official Vietor: -2.0 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 110 Hrudkay OliverHrudkay Oliver 020214 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 5 23.03 Q 0.213
2 88 Rojka TomášRojka Tomáš 040602 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 4 23.58 q 0.199
3 255 Čerevka KristiánČerevka Kristián 030423 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 6 23.86 0.241
4 205 Kadák MárioKadák Mário 020704 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 1 24.44 0.199
5 195 Sádecký SebastiánSádecký Sebastián 051225 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 7 24.72 0.208
6 244 Kosár Levente MátéKosár Levente Máté 030207 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 24.81 0.189
7 47 Jarábek MarcoJarábek Marco 030908 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 2 25.30 0.178
8 7 Ostrovský MartinOstrovský Martin 030808 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 8 25.50 0.247
Celkom 8 pretekárov
Rozbeh 04 (ne, 7.7.2019 - 10:00) official Vietor: -0.5 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 243 Igaz AdamIgaz Adam 020709 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 23.04 Q 0.254
2 307 Sviták MartinSviták Martin 030228 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 6 24.09 0.244
3 289 Šulc SamuelŠulc Samuel 031120 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 1 24.14 0.198
4 52 Bírošík AdamBírošík Adam 021107 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 24.36 0.199
5 118 Basoš MarcoBasoš Marco 030519 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 7 24.60 0.234
6 132 Malatinec MatúšMalatinec Matúš 020613 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 8 24.73 0.200
7 22 Svoreň Jakub AntonSvoreň Jakub Anton 031207 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 3 24.87 0.218
8 121 Kislan MatejKislan Matej 031227 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 2 25.11 0.247
Celkom 8 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 65 Michalko SamuelMichalko Samuel 030102 Atletický oddiel SvitAtletický oddiel Svit 5 22.75 Q 0.198
2 236 Beladič SamuelBeladič Samuel 020130 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 22.84 Q 0.147
3 110 Hrudkay OliverHrudkay Oliver 020214 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 5 23.03 Q 0.213
4 243 Igaz AdamIgaz Adam 020709 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 23.04 Q 0.254
5 99 Lubelec LadislavLubelec Ladislav 030514 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 4 23.29 q 0.178
6 175 Špak FilipŠpak Filip 030615 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 23.50 q 0.178
7 174 Kopček SamuelKopček Samuel 030213 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 23.52 q 0.177
8 88 Rojka TomášRojka Tomáš 040602 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 4 23.58 q 0.199
9 120 Jakubov MilošJakubov Miloš 021025 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 7 23.61 0.165
10 190 Duchoslav JánDuchoslav Ján 030721 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 3 23.63 0.188
11 255 Čerevka KristiánČerevka Kristián 030423 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 6 23.86 0.241
12 138 Hozlár MatejHozlár Matej 030108 Atletický klub ŠuranyAtletický klub Šurany 3 24.09 0.195
12 307 Sviták MartinSviták Martin 030228 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 6 24.09 0.244
14 289 Šulc SamuelŠulc Samuel 031120 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 1 24.14 0.198
15 52 Bírošík AdamBírošík Adam 021107 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 24.36 0.199
16 205 Kadák MárioKadák Mário 020704 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 1 24.44 0.199
17 1 Bartoníček MichalBartoníček Michal 031024 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 24.56 0.198
18 118 Basoš MarcoBasoš Marco 030519 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 7 24.60 0.234
19 195 Sádecký SebastiánSádecký Sebastián 051225 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 7 24.72 0.208
20 132 Malatinec MatúšMalatinec Matúš 020613 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 8 24.73 0.200
21 244 Kosár Levente MátéKosár Levente Máté 030207 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 24.81 0.189
22 22 Svoreň Jakub AntonSvoreň Jakub Anton 031207 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 3 24.87 0.218
23 286 Kohút MartinKohút Martin 020705 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 2 25.07 0.198
24 121 Kislan MatejKislan Matej 031227 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 2 25.11 0.247
25 56 Pačes ViktorPačes Viktor 030408 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 8 25.17 0.201
26 47 Jarábek MarcoJarábek Marco 030908 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 2 25.30 0.178
27 7 Ostrovský MartinOstrovský Martin 030808 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 8 25.50 0.247
28 8 Palaky ArnoldPalaky Arnold 040217 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 8 25.92 0.203
11 Žiačik AndrejŽiačik Andrej 020814 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 6 DNF 0.208
9 Tóth GergőTóth Gergő 041005 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 7 DNF 0.162

200 m - Dorastenci (Finále)

Finále (ne, 7.7.2019 - 11:40) official Vietor: +2.1 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 236 Beladič SamuelBeladič Samuel 020130 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 21.92 0.198
2 65 Michalko SamuelMichalko Samuel 030102 Atletický oddiel SvitAtletický oddiel Svit 5 22.22 0.178
3 110 Hrudkay OliverHrudkay Oliver 020214 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 6 22.37 0.201
4 243 Igaz AdamIgaz Adam 020709 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 22.62 0.236
5 175 Špak FilipŠpak Filip 030615 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 23.20 0.245
6 99 Lubelec LadislavLubelec Ladislav 030514 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 7 23.31 0.222
7 174 Kopček SamuelKopček Samuel 030213 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 8 23.70 0.201
88 Rojka TomášRojka Tomáš 040602 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 1 DNS
Celkom 8 pretekárov

200 m - Dorastenky (Rozbeh)

Rozbeh 01 (ne, 7.7.2019 - 10:15) official Vietor: -0.5 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 181 Forster ViktóriaForster Viktória 020408 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 25.54 Q 0.256
2 215 Mikušincová MiroslavaMikušincová Miroslava 030211 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 4 26.60 q 0.222
3 16 Prohácková LeaProhácková Lea 041010 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 6 26.99 0.247
4 269 Luptáková KristínaLuptáková Kristína 031116 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 28.07 0.254
5 252 Tési EvelinTési Evelin 031002 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 28.13 0.200
6 45 Šmehílová SáraŠmehílová Sára 040411 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 8 28.19 0.244
7 19 Ursíny LeaUrsíny Lea 050713 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 7 28.30 0.278
Celkom 7 pretekárov
Rozbeh 02 (ne, 7.7.2019 - 10:15) official Vietor: +0.2 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 188 Švecová AndreaŠvecová Andrea 030107 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 26.33 Q 0.245
2 43 Paulínyová EmmaPaulínyová Emma 020325 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 4 26.82 q 0.236
3 15 Mokryšová PaulínaMokryšová Paulína 050410 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 6 27.34 0.177
4 315 Morgošová KlaudiaMorgošová Klaudia 030112 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 7 27.92 0.198
5 128 Pistovčáková ZuzanaPistovčáková Zuzana 031106 AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava 3 28.06 0.241
6 144 Janičkova KatarínaJaničkova Katarína 050716 Bežecký klub Lysá pod MakytouBežecký klub Lysá pod Makytou 8 28.71 0.157
350 Molnárová MichaelaMolnárová Michaela 040112 AO Športové gymnázium KošiceAO Športové gymnázium Košice 2 DNS
Celkom 7 pretekárov
Rozbeh 03 (ne, 7.7.2019 - 10:15) official Vietor: -1.0 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 60 Lehenová MonikaLehenová Monika 020423 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 26.26 Q 0.222
2 268 Kuczik MáriaKuczik Mária 020520 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 26.93 q 0.245
3 261 Devaldová DianaDevaldová Diana 050408 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 6 27.28 0.254
4 66 Kicová SáraKicová Sára 030902 Atletický oddiel SvitAtletický oddiel Svit 3 27.39 0.203
5 39 Kuricová VeronikaKuricová Veronika 030517 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 7 28.10 0.241
6 274 Šmagalová SimonaŠmagalová Simona 050318 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 28.31 0.222
7 126 Polovková BiankaPolovková Bianka 050705 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 8 28.99 0.199
Celkom 7 pretekárov
Rozbeh 04 (ne, 7.7.2019 - 10:15) official Vietor: +0.4 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 23 Miklová MariettaMiklová Marietta 020219 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 5 26.00 Q 0.245
2 207 Balajová TamaraBalajová Tamara 040220 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 8 26.12 q 0.245
3 17 Puha RékaPuha Réka 021210 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 27.28 0.214
4 44 Simová PetraSimová Petra 041228 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 7 27.98 0.198
5 260 Brachová ViktóriaBrachová Viktória 030102 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 28.00 0.199
6 58 Ďurišová HanaĎurišová Hana 031110 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 28.15 0.214
7 59 Hulíková TamaraHulíková Tamara 031012 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 29.31 0.222
8 248 Behúňová TamaraBehúňová Tamara 031122 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 29.48 0.263
Celkom 8 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 181 Forster ViktóriaForster Viktória 020408 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 25.54 Q 0.256
2 23 Miklová MariettaMiklová Marietta 020219 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 5 26.00 Q 0.245
3 207 Balajová TamaraBalajová Tamara 040220 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 8 26.12 q 0.245
4 60 Lehenová MonikaLehenová Monika 020423 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 26.26 Q 0.222
5 188 Švecová AndreaŠvecová Andrea 030107 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 26.33 Q 0.245
6 215 Mikušincová MiroslavaMikušincová Miroslava 030211 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 4 26.60 q 0.222
7 43 Paulínyová EmmaPaulínyová Emma 020325 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 4 26.82 q 0.236
8 268 Kuczik MáriaKuczik Mária 020520 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 26.93 q 0.245
9 16 Prohácková LeaProhácková Lea 041010 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 6 26.99 0.247
10 261 Devaldová DianaDevaldová Diana 050408 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 6 27.28 0.254
10 17 Puha RékaPuha Réka 021210 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 27.28 0.214
12 15 Mokryšová PaulínaMokryšová Paulína 050410 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 6 27.34 0.177
13 66 Kicová SáraKicová Sára 030902 Atletický oddiel SvitAtletický oddiel Svit 3 27.39 0.203
14 315 Morgošová KlaudiaMorgošová Klaudia 030112 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 7 27.92 0.198
15 44 Simová PetraSimová Petra 041228 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 7 27.98 0.198
16 260 Brachová ViktóriaBrachová Viktória 030102 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 28.00 0.199
17 128 Pistovčáková ZuzanaPistovčáková Zuzana 031106 AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava 3 28.06 0.241
18 269 Luptáková KristínaLuptáková Kristína 031116 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 28.07 0.254
19 39 Kuricová VeronikaKuricová Veronika 030517 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 7 28.10 0.241
20 252 Tési EvelinTési Evelin 031002 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 28.13 0.200
21 58 Ďurišová HanaĎurišová Hana 031110 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 28.15 0.214
22 45 Šmehílová SáraŠmehílová Sára 040411 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 8 28.19 0.244
23 19 Ursíny LeaUrsíny Lea 050713 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 7 28.30 0.278
24 274 Šmagalová SimonaŠmagalová Simona 050318 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 28.31 0.222
25 144 Janičkova KatarínaJaničkova Katarína 050716 Bežecký klub Lysá pod MakytouBežecký klub Lysá pod Makytou 8 28.71 0.157
26 126 Polovková BiankaPolovková Bianka 050705 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 8 28.99 0.199
27 59 Hulíková TamaraHulíková Tamara 031012 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 29.31 0.222
28 248 Behúňová TamaraBehúňová Tamara 031122 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 29.48 0.263
350 Molnárová MichaelaMolnárová Michaela 040112 AO Športové gymnázium KošiceAO Športové gymnázium Košice 2 DNS

200 m - Dorastenky (Finále)

Finále (ne, 7.7.2019 - 11:45) official Vietor: -2.8 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 181 Forster ViktóriaForster Viktória 020408 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 24.46 0.254
2 188 Švecová AndreaŠvecová Andrea 030107 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 25.43 0.233
3 60 Lehenová MonikaLehenová Monika 020423 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 26.17 0.241
4 23 Miklová MariettaMiklová Marietta 020219 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 26.32 0.201
5 207 Balajová TamaraBalajová Tamara 040220 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 7 26.33 0.264
6 215 Mikušincová MiroslavaMikušincová Miroslava 030211 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 2 26.60 0.203
7 268 Kuczik MáriaKuczik Mária 020520 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 1 26.93 0.200
8 43 Paulínyová EmmaPaulínyová Emma 020325 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 8 27.17 0.214
Celkom 8 pretekárov

400 m - Dorastenci (Beh)

Beh 01 (so, 6.7.2019 - 15:00) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 110 Hrudkay OliverHrudkay Oliver 020214 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 5 50.14 0.287
2 237 Bellus ŠtefanBellus Štefan 020312 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 50.64 0.285
3 108 Henry FranklinHenry Franklin 040418 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 6 51.59 0.297
4 120 Jakubov MilošJakubov Miloš 021025 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 8 51.80 0.228
5 10 Valo MarekValo Marek 031009 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 52.24 0.281
6 164 Haraslin RomanHaraslin Roman 030918 Naša atletikaNaša atletika 2 53.22 0.210
7 221 Kurjak MatúšKurjak Matúš 030115 AO Slávia ŽU ŽilinaAO Slávia ŽU Žilina 7 54.59 0.436
8 7 Ostrovský MartinOstrovský Martin 030808 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 55.56 0.246
Celkom 8 pretekárov
Beh 02 (so, 6.7.2019 - 15:00) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 177 Vojtek JakubVojtek Jakub 030307 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 55.10 0.253
2 67 Graban PatrikGraban Patrik 050519 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 7 55.88 0.352
3 9 Tóth GergőTóth Gergő 041005 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 56.66 0.218
4 8 Palaky ArnoldPalaky Arnold 040217 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 5 57.35 0.297
1 Bartoníček MichalBartoníček Michal 031024 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 6 DQ
Poznámky:
DQ podľa pravidla 168/7a
Celkom 5 pretekárov
Beh 03 (so, 6.7.2019 - 15:00) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 257 Haják JurajHaják Juraj 040222 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 57.64 0.322
2 104 Melicherčík JánMelicherčík Ján 020503 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 5 58.04 0.378
3 201 Apalovič OndrejApalovič Ondrej 030706 Atletika BratislavaAtletika Bratislava 6 1:00.15 0.289
4 119 Basoš MartinBasoš Martin 040831 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 3 1:02.09 0.246
Celkom 4 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 110 Hrudkay OliverHrudkay Oliver 020214 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 5 50.14 0.287
2 237 Bellus ŠtefanBellus Štefan 020312 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 50.64 0.285
3 108 Henry FranklinHenry Franklin 040418 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 6 51.59 0.297
4 120 Jakubov MilošJakubov Miloš 021025 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 8 51.80 0.228
5 10 Valo MarekValo Marek 031009 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 52.24 0.281
6 164 Haraslin RomanHaraslin Roman 030918 Naša atletikaNaša atletika 2 53.22 0.210
7 221 Kurjak MatúšKurjak Matúš 030115 AO Slávia ŽU ŽilinaAO Slávia ŽU Žilina 7 54.59 0.436
8 177 Vojtek JakubVojtek Jakub 030307 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 55.10 0.253
9 7 Ostrovský MartinOstrovský Martin 030808 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 55.56 0.246
10 67 Graban PatrikGraban Patrik 050519 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 7 55.88 0.352
11 9 Tóth GergőTóth Gergő 041005 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 56.66 0.218
12 8 Palaky ArnoldPalaky Arnold 040217 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 5 57.35 0.297
13 257 Haják JurajHaják Juraj 040222 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 57.64 0.322
14 104 Melicherčík JánMelicherčík Ján 020503 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 5 58.04 0.378
15 201 Apalovič OndrejApalovič Ondrej 030706 Atletika BratislavaAtletika Bratislava 6 1:00.15 0.289
16 119 Basoš MartinBasoš Martin 040831 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 3 1:02.09 0.246
1 Bartoníček MichalBartoníček Michal 031024 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 6 DQ

400 m - Dorastenky (Beh)

Beh 01 (so, 6.7.2019 - 15:15) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 188 Švecová AndreaŠvecová Andrea 030107 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 57.23 0.251
2 17 Puha RékaPuha Réka 021210 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 58.99 0.249
3 185 Kusyová JankaKusyová Janka 030315 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 59.19 0.341
4 83 Šunová PetraŠunová Petra 020523 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 2 1:01.26 0.274
5 315 Morgošová KlaudiaMorgošová Klaudia 030112 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 7 1:02.33 0.357
6 280 Galušková KristínaGalušková Kristína 030724 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 3 1:02.46 0.248
7 18 Tomanová LauraTomanová Laura 050115 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 8 1:04.01 0.268
8 126 Polovková BiankaPolovková Bianka 050705 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 1 1:06.61 0.256
Celkom 8 pretekárov
Beh 02 (so, 6.7.2019 - 15:15) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 16 Prohácková LeaProhácková Lea 041010 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 5 1:02.16 0.278
2 316 Rohoňová PetraRohoňová Petra 031206 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 6 1:02.89 0.269
3 44 Simová PetraSimová Petra 041228 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 4 1:04.25 0.236
4 259 Andrushchak OlenaAndrushchak Olena 030310 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 7 1:05.28 0.248
5 309 Blažeková NanetaBlažeková Naneta 030924 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 3 1:07.35 0.249
6 59 Hulíková TamaraHulíková Tamara 031012 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 1:07.78 0.255
7 50 Srholcová KarolínaSrholcová Karolína 040627 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 8 1:10.78 0.299
Celkom 7 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 188 Švecová AndreaŠvecová Andrea 030107 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 57.23 0.251
2 17 Puha RékaPuha Réka 021210 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 58.99 0.249
3 185 Kusyová JankaKusyová Janka 030315 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 59.19 0.341
4 83 Šunová PetraŠunová Petra 020523 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 2 1:01.26 0.274
5 16 Prohácková LeaProhácková Lea 041010 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 5 1:02.16 0.278
6 315 Morgošová KlaudiaMorgošová Klaudia 030112 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 7 1:02.33 0.357
7 280 Galušková KristínaGalušková Kristína 030724 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 3 1:02.46 0.248
8 316 Rohoňová PetraRohoňová Petra 031206 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 6 1:02.89 0.269
9 18 Tomanová LauraTomanová Laura 050115 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 8 1:04.01 0.268
10 44 Simová PetraSimová Petra 041228 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 4 1:04.25 0.236
11 259 Andrushchak OlenaAndrushchak Olena 030310 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 7 1:05.28 0.248
12 126 Polovková BiankaPolovková Bianka 050705 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 1 1:06.61 0.256
13 309 Blažeková NanetaBlažeková Naneta 030924 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 3 1:07.35 0.249
14 59 Hulíková TamaraHulíková Tamara 031012 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 1:07.78 0.255
15 50 Srholcová KarolínaSrholcová Karolína 040627 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 8 1:10.78 0.299

800 m - Dorastenci (Beh)

Beh 01 (so, 6.7.2019 - 16:20) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon
1 276 Revaj FilipRevaj Filip 020613 AK Svetlošák Banská BystricaAK Svetlošák Banská Bystrica 5 1:56.15
2 24 Grajcarík TomášGrajcarík Tomáš 040211 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 4 2:00.37
3 241 Drobný PeterDrobný Peter 020731 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 2:01.06
4 55 Medovič LukášMedovič Lukáš 031109 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 2:02.04
5 30 Bielek FilipBielek Filip 030701 AK Run For Fun Petržalka BratislavaAK Run For Fun Petržalka Br... 2 2:07.24
6 143 Janíček TomášJaníček Tomáš 040130 Bežecký klub Lysá pod MakytouBežecký klub Lysá pod Makytou 7 2:07.91
7 85 Kováč AdamKováč Adam 030925 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 1 2:08.20
8 26 Hlbocký JurajHlbocký Juraj 020207 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 8 2:09.13
Poznámky:
400 m - Révaj Filip 55,32
Celkom 8 pretekárov
Beh 02 (so, 6.7.2019 - 16:20) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon
1 304 Nosáľ TomášNosáľ Tomáš 040728 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 5 2:10.90
2 203 Hurik TiborHurik Tibor 030417 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 6 2:11.71
3 221 Kurjak MatúšKurjak Matúš 030115 AO Slávia ŽU ŽilinaAO Slávia ŽU Žilina 8 2:13.05
4 295 Kudlík MatejKudlík Matej 040228 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 2 2:14.40
5 113 Sucháň IvanSucháň Ivan 020122 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 2 2:15.31
6 319 Plánka PeterPlánka Peter 040917 MKŠS-AK Kysucké Nové MestoMKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 7 2:16.14
7 122 Orlej DanielOrlej Daniel 041005 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 4 2:16.29
8 2 Dániel RegőDániel Regő 050217 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 2:16.86
9 100 Mores Michal JanMores Michal Jan 030527 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 6 2:17.29
10 4 Gonczol Dominik AlexGonczol Dominik Alex 030204 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 2:17.71
Poznámky:
400 m - Nosáľ Tomáš 1:03,31
Celkom 10 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon
1 276 Revaj FilipRevaj Filip 020613 AK Svetlošák Banská BystricaAK Svetlošák Banská Bystrica 5 1:56.15
2 24 Grajcarík TomášGrajcarík Tomáš 040211 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 4 2:00.37
3 241 Drobný PeterDrobný Peter 020731 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 2:01.06
4 55 Medovič LukášMedovič Lukáš 031109 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 2:02.04
5 30 Bielek FilipBielek Filip 030701 AK Run For Fun Petržalka BratislavaAK Run For Fun Petržalka Br... 2 2:07.24
6 143 Janíček TomášJaníček Tomáš 040130 Bežecký klub Lysá pod MakytouBežecký klub Lysá pod Makytou 7 2:07.91
7 85 Kováč AdamKováč Adam 030925 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 1 2:08.20
8 26 Hlbocký JurajHlbocký Juraj 020207 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 8 2:09.13
9 304 Nosáľ TomášNosáľ Tomáš 040728 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 5 2:10.90
10 203 Hurik TiborHurik Tibor 030417 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 6 2:11.71
11 221 Kurjak MatúšKurjak Matúš 030115 AO Slávia ŽU ŽilinaAO Slávia ŽU Žilina 8 2:13.05
12 295 Kudlík MatejKudlík Matej 040228 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 2 2:14.40
13 113 Sucháň IvanSucháň Ivan 020122 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 2 2:15.31
14 319 Plánka PeterPlánka Peter 040917 MKŠS-AK Kysucké Nové MestoMKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 7 2:16.14
15 122 Orlej DanielOrlej Daniel 041005 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 4 2:16.29
16 2 Dániel RegőDániel Regő 050217 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 2:16.86
17 100 Mores Michal JanMores Michal Jan 030527 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 6 2:17.29
18 4 Gonczol Dominik AlexGonczol Dominik Alex 030204 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 2:17.71

800 m - Dorastenky (Beh)

Beh 01 (so, 6.7.2019 - 16:30) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon
1 43 Paulínyová EmmaPaulínyová Emma 020325 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 5 2:19.25
2 17 Puha RékaPuha Réka 021210 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 2:21.33
3 116 Messerschmidtová NinaMesserschmidtová Nina 040217 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 6 2:23.53
4 124 Ivančová TamaraIvančová Tamara 030402 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 3 2:23.94
5 123 Ivančová MichaelaIvančová Michaela 060127 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 1 2:28.47
6 46 Cápayová MáriaCápayová Mária 030402 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 2 2:28.50
7 216 Šarinová DanielaŠarinová Daniela 030307 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 8 2:29.02
8 321 Ondrúšková LuciaOndrúšková Lucia 021128 MKŠS-AK Kysucké Nové MestoMKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 7 2:29.27
Poznámky:
400 m - Paulínyová Emma 1:12,62
Celkom 8 pretekárov
Beh 02 (so, 6.7.2019 - 16:30) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon
1 314 Marčeková ViktóriaMarčeková Viktória 040123 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 4 2:26.39
2 130 Lukašíková BeátaLukašíková Beáta 060428 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 2 2:26.91
3 281 Klementisová TeréziaKlementisová Terézia 040317 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 7 2:30.72
4 127 Švigárová IvanaŠvigárová Ivana 030520 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 4 2:30.99
5 45 Šmehílová SáraŠmehílová Sára 040411 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 6 2:31.33
6 125 Mihaľková JanaMihaľková Jana 060307 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 5 2:32.25
7 273 Stanová TeréziaStanová Terézia 050326 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 2:36.16
8 275 Špakovská SoňaŠpakovská Soňa 020207 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 2:37.40
9 320 Čurajová VeronikaČurajová Veronika 051101 MKŠS-AK Kysucké Nové MestoMKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 1 2:39.21
10 209 Bučeková RáchelBučeková Ráchel 031104 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 8 2:46.72
11 266 Hrabovská DanielaHrabovská Daniela 050302 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 6 2:54.33
Poznámky:
400 m - Bučeková Ráchel 1:11,40
Celkom 11 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon
1 43 Paulínyová EmmaPaulínyová Emma 020325 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 5 2:19.25
2 17 Puha RékaPuha Réka 021210 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 2:21.33
3 116 Messerschmidtová NinaMesserschmidtová Nina 040217 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 6 2:23.53
4 124 Ivančová TamaraIvančová Tamara 030402 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 3 2:23.94
5 314 Marčeková ViktóriaMarčeková Viktória 040123 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 4 2:26.39
6 130 Lukašíková BeátaLukašíková Beáta 060428 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 2 2:26.91
7 123 Ivančová MichaelaIvančová Michaela 060127 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 1 2:28.47
8 46 Cápayová MáriaCápayová Mária 030402 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 2 2:28.50
9 216 Šarinová DanielaŠarinová Daniela 030307 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 8 2:29.02
10 321 Ondrúšková LuciaOndrúšková Lucia 021128 MKŠS-AK Kysucké Nové MestoMKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 7 2:29.27
11 281 Klementisová TeréziaKlementisová Terézia 040317 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 7 2:30.72
12 127 Švigárová IvanaŠvigárová Ivana 030520 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 4 2:30.99
13 45 Šmehílová SáraŠmehílová Sára 040411 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 6 2:31.33
14 125 Mihaľková JanaMihaľková Jana 060307 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 5 2:32.25
15 273 Stanová TeréziaStanová Terézia 050326 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 2:36.16
16 275 Špakovská SoňaŠpakovská Soňa 020207 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 2:37.40
17 320 Čurajová VeronikaČurajová Veronika 051101 MKŠS-AK Kysucké Nové MestoMKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 1 2:39.21
18 209 Bučeková RáchelBučeková Ráchel 031104 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 8 2:46.72
19 266 Hrabovská DanielaHrabovská Daniela 050302 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 6 2:54.33

1500 m - Dorastenci

(ne, 7.7.2019 - 10:35) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon
1 276 Revaj FilipRevaj Filip 020613 AK Svetlošák Banská BystricaAK Svetlošák Banská Bystrica 14 4:18.33
2 142 Janíček AdamJaníček Adam 020103 Bežecký klub Lysá pod MakytouBežecký klub Lysá pod Makytou 1 4:20.50
3 133 Semančák FilipSemančák Filip 020821 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 3 4:22.57
4 222 Malek OndrejMalek Ondrej 030128 AO Slávia ŽU ŽilinaAO Slávia ŽU Žilina 2 4:25.34
5 55 Medovič LukášMedovič Lukáš 031109 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 8 4:31.85
6 189 Polončák DamiánPolončák Damián 020716 TJ OBAL SERVIS KošiceTJ OBAL SERVIS Košice 4 4:32.93
7 203 Hurik TiborHurik Tibor 030417 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 11 4:33.86
8 81 Gregor MatejGregor Matej 020619 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 5 4:34.18
9 143 Janíček TomášJaníček Tomáš 040130 Bežecký klub Lysá pod MakytouBežecký klub Lysá pod Makytou 7 4:40.64
10 317 Baroňák PavolBaroňák Pavol 020506 MKŠS-AK Kysucké Nové MestoMKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 9 4:41.18
11 31 Kampczyk KristiánKampczyk Kristián 020119 AŠK Slávia Spišská Nová VesAŠK Slávia Spišská Nová Ves 6 4:42.64
12 324 Páleník MatúšPáleník Matúš 040728 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 13 4:54.97
13 2 Dániel RegőDániel Regő 050217 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 10 5:00.59
14 296 Novotný OliverNovotný Oliver 040412 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 12 5:19.31
Poznámky:
1000 m - Malek Ondrej 3:01,15
Celkom 14 pretekárov

1500 m - Dorastenky

(ne, 7.7.2019 - 10:50) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon
1 41 Michaličková ZuzanaMichaličková Zuzana 021030 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 1 4:47.22
2 124 Ivančová TamaraIvančová Tamara 030402 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 2 4:58.50
3 321 Ondrúšková LuciaOndrúšková Lucia 021128 MKŠS-AK Kysucké Nové MestoMKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 3 4:59.55
4 123 Ivančová MichaelaIvančová Michaela 060127 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 5 5:10.96
5 83 Šunová PetraŠunová Petra 020523 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 14 5:14.04
6 125 Mihaľková JanaMihaľková Jana 060307 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 6 5:20.87
7 93 Štrpková LuciaŠtrpková Lucia 020101 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 4 5:23.73
8 320 Čurajová VeronikaČurajová Veronika 051101 MKŠS-AK Kysucké Nové MestoMKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 11 5:23.98
9 18 Tomanová LauraTomanová Laura 050115 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 15 5:25.51
10 250 Čermáková AdelaČermáková Adela 030711 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 8 5:25.97
11 273 Stanová TeréziaStanová Terézia 050326 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 13 5:32.91
12 275 Špakovská SoňaŠpakovská Soňa 020207 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 7 5:40.34
13 284 Urgelová ViktóriaUrgelová Viktória 040219 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 9 5:50.73
14 12 Harendarčíková PaulínaHarendarčíková Paulína 040603 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 10 6:04.50
292 Hazuchová LízaHazuchová Líza 020723 Zdravie v pohybe LučatínZdravie v pohybe Lučatín 12 DNS
Poznámky:
1000 m - Michalíčková Zuzana 3:11,25
Celkom 15 pretekárov

3000 m - Dorastenci

(so, 6.7.2019 - 16:40) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon
1 142 Janíček AdamJaníček Adam 020103 Bežecký klub Lysá pod MakytouBežecký klub Lysá pod Makytou 9 09:22.37
2 308 Ulbricht AdamUlbricht Adam 020226 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 2 09:29.19
3 198 Korečko TobiašKorečko Tobiaš 021001 AC Run is Fun PrešovAC Run is Fun Prešov 10 09:36.62
4 288 Patúc JakubPatúc Jakub 030404 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 3 09:45.03
5 189 Polončák DamiánPolončák Damián 020716 TJ OBAL SERVIS KošiceTJ OBAL SERVIS Košice 11 09:47.34
6 81 Gregor MatejGregor Matej 020619 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 8 10:07.49
7 306 Redecha JánRedecha Ján 040709 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 5 10:23.07
8 317 Baroňák PavolBaroňák Pavol 020506 MKŠS-AK Kysucké Nové MestoMKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 4 10:26.26
9 324 Páleník MatúšPáleník Matúš 040728 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 7 10:34.31
10 109 Didi AdamDidi Adam 020402 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 6 10:53.96
222 Malek OndrejMalek Ondrej 030128 AO Slávia ŽU ŽilinaAO Slávia ŽU Žilina 1 DNF
Poznámky:
1000 m - Janíček Adam 3:00,05 2000 m - Janíček Adam 6:25,31
Celkom 11 pretekárov

3000 m - Dorastenky

(so, 6.7.2019 - 16:55) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon
1 292 Hazuchová LízaHazuchová Líza 020723 Zdravie v pohybe LučatínZdravie v pohybe Lučatín 3 10:13.15
2 41 Michaličková ZuzanaMichaličková Zuzana 021030 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 1 10:46.86
3 251 Klepková EliškaKlepková Eliška 030513 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 10:55.03
4 204 Kotianová LenkaKotianová Lenka 030812 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 4 11:25.87
5 63 Sedgwick NinaSedgwick Nina 050825 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 11 11:44.66
6 187 Šuleková PetraŠuleková Petra 020928 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 11:52.54
7 267 Kočová LenkaKočová Lenka 030525 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 6 12:25.64
8 93 Štrpková LuciaŠtrpková Lucia 020101 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 9 12:41.12
9 151 Tamasiová ŠarlotaTamasiová Šarlota 050713 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 7 12:53.15
10 284 Urgelová ViktóriaUrgelová Viktória 040219 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 8 13:04.01
11 12 Harendarčíková PaulínaHarendarčíková Paulína 040603 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 10 13:48.60
Poznámky:
1000 m - Hazuchová Líza 3:17,21 1000 m - Hazuchová Líza 4:41,71
Celkom 11 pretekárov

100 m prekážok [76,2cm-8,50m] - Dorastenky (Rozbeh)

Rozbeh 01 (so, 6.7.2019 - 14:15) official Vietor: -0.3 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 350 Molnárová MichaelaMolnárová Michaela 040112 AO Športové gymnázium KošiceAO Športové gymnázium Košice 4 14.60 0.143
2 264 Géciová DominikaGéciová Dominika 020814 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 15.02 0.188
3 263 Fotulová MiaFotulová Mia 030607 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 6 15.03 0.190
4 23 Miklová MariettaMiklová Marietta 020219 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 3 15.08 0.187
5 186 Luptáková VeronikaLuptáková Veronika 020628 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 7 15.37 0.220
6 39 Kuricová VeronikaKuricová Veronika 030517 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 2 15.43 0.212
7 95 Vargová MargaretVargová Margaret 041120 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 8 16.55 0.242
8 107 Podhradska SaraPodhradska Sara 041013 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 1 19.82 0.291
Celkom 8 pretekárov
Rozbeh 02 (so, 6.7.2019 - 14:15) official Vietor: -4.6 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 202 Čerňanská ViktóriaČerňanská Viktória 020329 Atletika BratislavaAtletika Bratislava 4 15.18 0.199
2 183 Holešová NatáliaHolešová Natália 020218 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 15.21 0.192
3 20 Žibritová RebekaŽibritová Rebeka 050128 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 6 15.41 0.230
4 218 Šupicová LenkaŠupicová Lenka 031222 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 3 15.80 0.209
5 219 Švachová MartinaŠvachová Martina 030621 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 7 16.22 0.189
6 220 Tináková EmmaTináková Emma 030519 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 2 16.69 0.208
7 152 Tokárová AndreaTokárová Andrea 040525 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 8 19.09 0.210
Celkom 7 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 350 Molnárová MichaelaMolnárová Michaela 040112 AO Športové gymnázium KošiceAO Športové gymnázium Košice 4 14.60 0.143
2 264 Géciová DominikaGéciová Dominika 020814 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 15.02 0.188
3 263 Fotulová MiaFotulová Mia 030607 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 6 15.03 0.190
4 23 Miklová MariettaMiklová Marietta 020219 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 3 15.08 0.187
5 202 Čerňanská ViktóriaČerňanská Viktória 020329 Atletika BratislavaAtletika Bratislava 4 15.18 0.199
6 183 Holešová NatáliaHolešová Natália 020218 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 15.21 0.192
7 186 Luptáková VeronikaLuptáková Veronika 020628 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 7 15.37 0.220
8 20 Žibritová RebekaŽibritová Rebeka 050128 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 6 15.41 0.230
9 39 Kuricová VeronikaKuricová Veronika 030517 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 2 15.43 0.212
10 218 Šupicová LenkaŠupicová Lenka 031222 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 3 15.80 0.209
11 219 Švachová MartinaŠvachová Martina 030621 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 7 16.22 0.189
12 95 Vargová MargaretVargová Margaret 041120 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 8 16.55 0.242
13 220 Tináková EmmaTináková Emma 030519 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 2 16.69 0.208
14 152 Tokárová AndreaTokárová Andrea 040525 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 8 19.09 0.210
15 107 Podhradska SaraPodhradska Sara 041013 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 1 19.82 0.291

100 m prekážok [76,2cm-8,50m] - Dorastenky (Finále)

Finále (so, 6.7.2019 - 15:50) official Vietor: -3.6 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 202 Čerňanská ViktóriaČerňanská Viktória 020329 Atletika BratislavaAtletika Bratislava 7 15.11 0.214
2 20 Žibritová RebekaŽibritová Rebeka 050128 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 15.12 0.198
3 183 Holešová NatáliaHolešová Natália 020218 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 15.27 0.189
4 350 Molnárová MichaelaMolnárová Michaela 040112 AO Športové gymnázium KošiceAO Športové gymnázium Košice 5 15.29 0.178
5 264 Géciová DominikaGéciová Dominika 020814 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 15.40 0.177
6 263 Fotulová MiaFotulová Mia 030607 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 6 15.52 0.168
7 23 Miklová MariettaMiklová Marietta 020219 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 3 15.81 0.199
8 186 Luptáková VeronikaLuptáková Veronika 020628 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 8 15.87 0.189
Celkom 8 pretekárov

110 m prekážok [91,4 cm] - Dorastenci

Dorastenci 01 (so, 6.7.2019 - 14:00) official Vietor: -1.7 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 99 Lubelec LadislavLubelec Ladislav 030514 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 5 14.36 0.135
2 277 Melega DominikMelega Dominik 020418 TJ Tatran Spišská Nová VesTJ Tatran Spišská Nová Ves 4 15.27 0.179
3 54 Kročka MarekKročka Marek 030723 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 16.17 0.160
4 240 Drobný JakubDrobný Jakub 030407 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 16.19 0.160
5 101 Revaj TomášRevaj Tomáš 031006 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 8 16.51 0.244
6 149 Tomčík GorazdTomčík Gorazd 030906 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 1 18.77 0.178
21 Labuda DominikLabuda Dominik 030225 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 6 DQ 0.060
Poznámky:
DQ podľa pravidla 168/7a
Celkom 7 pretekárov

110 m prekážok [91,4 cm] - Dorastenci (Vložený beh)

Vložený beh (so, 6.7.2019 - 15:40) official Vietor: -3.6 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 240 Drobný JakubDrobný Jakub 030407 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 7 16.87 0.147
101 Revaj TomášRevaj Tomáš 031006 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 2 DNS
99 Lubelec LadislavLubelec Ladislav 030514 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 5 DNS
149 Tomčík GorazdTomčík Gorazd 030906 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 8 DNS
54 Kročka MarekKročka Marek 030723 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 DNS
21 Labuda DominikLabuda Dominik 030225 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 6 DNS
277 Melega DominikMelega Dominik 020418 TJ Tatran Spišská Nová VesTJ Tatran Spišská Nová Ves 4 DNF 0.189
Celkom 7 pretekárov

400 m prekážok [83,8 cm] - Dorastenci (Beh)

Beh 01 (ne, 7.7.2019 - 11:10) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 51 Bartek DenisBartek Denis 030504 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 56.87 0.315
2 176 Vánovský MariánVánovský Marián 030221 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 58.36 0.248
3 239 Cisár MartinCisár Martin 030905 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 58.72 0.384
4 21 Labuda DominikLabuda Dominik 030225 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 3 59.40 0.235
5 145 Sabo MilanSabo Milan 020318 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 8 1:00.63 0.255
6 100 Mores Michal JanMores Michal Jan 030527 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 1 1:01.22 0.326
7 54 Kročka MarekKročka Marek 030723 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 1:03.48 0.268
245 Kostolný ŠimonKostolný Šimon 030917 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 7 DNF 0.204
Celkom 8 pretekárov
Beh 02 (ne, 7.7.2019 - 11:10) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 240 Drobný JakubDrobný Jakub 030407 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 1:01.96 0.245
2 101 Revaj TomášRevaj Tomáš 031006 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 5 1:02.03 0.248
3 122 Orlej DanielOrlej Daniel 041005 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 7 1:03.73 0.265
4 258 Kalakay DanielKalakay Daniel 041021 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 1:05.51 0.265
5 149 Tomčík GorazdTomčík Gorazd 030906 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 4 1:09.65 0.233
Celkom 5 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 51 Bartek DenisBartek Denis 030504 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 56.87 0.315
2 176 Vánovský MariánVánovský Marián 030221 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 58.36 0.248
3 239 Cisár MartinCisár Martin 030905 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 58.72 0.384
4 21 Labuda DominikLabuda Dominik 030225 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 3 59.40 0.235
5 145 Sabo MilanSabo Milan 020318 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 8 1:00.63 0.255
6 100 Mores Michal JanMores Michal Jan 030527 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 1 1:01.22 0.326
7 240 Drobný JakubDrobný Jakub 030407 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 1:01.96 0.245
8 101 Revaj TomášRevaj Tomáš 031006 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 5 1:02.03 0.248
9 54 Kročka MarekKročka Marek 030723 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 1:03.48 0.268
10 122 Orlej DanielOrlej Daniel 041005 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 7 1:03.73 0.265
11 258 Kalakay DanielKalakay Daniel 041021 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 1:05.51 0.265
12 149 Tomčík GorazdTomčík Gorazd 030906 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 4 1:09.65 0.233
245 Kostolný ŠimonKostolný Šimon 030917 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 7 DNF 0.204

400 m prekážok [76,2 cm] - Dorastenky (Beh)

Beh 01 (ne, 7.7.2019 - 11:25) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 264 Géciová DominikaGéciová Dominika 020814 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 1:03.97 0.247
2 185 Kusyová JankaKusyová Janka 030315 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 1:05.40 0.268
3 20 Žibritová RebekaŽibritová Rebeka 050128 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 1:05.47 0.222
4 186 Luptáková VeronikaLuptáková Veronika 020628 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 1:07.33 0.265
5 219 Švachová MartinaŠvachová Martina 030621 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 7 1:07.36 0.269
6 218 Šupicová LenkaŠupicová Lenka 031222 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 3 1:07.91 0.237
7 208 Balážová EmaBalážová Ema 020718 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 1 1:11.31 0.245
8 95 Vargová MargaretVargová Margaret 041120 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 8 1:11.98 0.245
Celkom 8 pretekárov
Beh 02 (ne, 7.7.2019 - 11:25) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 316 Rohoňová PetraRohoňová Petra 031206 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 5 1:10.08 0.245
2 152 Tokárová AndreaTokárová Andrea 040525 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 4 1:12.23 0.233
3 127 Švigárová IvanaŠvigárová Ivana 030520 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 7 1:14.92 0.218
4 272 Semanova JaroslavaSemanova Jaroslava 040907 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 1:22.26 0.214
5 212 Hiadlovská ZuzanaHiadlovská Zuzana 030201 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 6 1:23.02 0.221
Celkom 5 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 264 Géciová DominikaGéciová Dominika 020814 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 1:03.97 0.247
2 185 Kusyová JankaKusyová Janka 030315 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 1:05.40 0.268
3 20 Žibritová RebekaŽibritová Rebeka 050128 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 1:05.47 0.222
4 186 Luptáková VeronikaLuptáková Veronika 020628 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 1:07.33 0.265
5 219 Švachová MartinaŠvachová Martina 030621 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 7 1:07.36 0.269
6 218 Šupicová LenkaŠupicová Lenka 031222 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 3 1:07.91 0.237
7 316 Rohoňová PetraRohoňová Petra 031206 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 5 1:10.08 0.245
8 208 Balážová EmaBalážová Ema 020718 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 1 1:11.31 0.245
9 95 Vargová MargaretVargová Margaret 041120 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 8 1:11.98 0.245
10 152 Tokárová AndreaTokárová Andrea 040525 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 4 1:12.23 0.233
11 127 Švigárová IvanaŠvigárová Ivana 030520 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 7 1:14.92 0.218
12 272 Semanova JaroslavaSemanova Jaroslava 040907 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 1:22.26 0.214
13 212 Hiadlovská ZuzanaHiadlovská Zuzana 030201 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 6 1:23.02 0.221

2000 m prekážok [91,4 cm] - Dorastenci

(ne, 7.7.2019 - 12:00) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon
1 294 Kocman KrištofKocman Krištof 030112 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 6 7:03.36
2 25 Hiadlovský TadeášHiadlovský Tadeáš 030222 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 4 7:06.81
3 173 Hruška PeterHruška Peter 031008 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 7:09.34
4 246 Mészáros KristófMészáros Kristóf 020312 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 8 7:09.63
5 69 Kurty MatejKurty Matej 030402 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 2 8:13.78
6 191 Galovič MarošGalovič Maroš 040709 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 3 8:43.92
4 Gonczol Dominik AlexGonczol Dominik Alex 030204 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 7 DNF
318 Nevedel AlexNevedel Alex 021230 MKŠS-AK Kysucké Nové MestoMKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 1 DNF
Poznámky:
1000 m - Kocman Krištof 3:44,65
Celkom 8 pretekárov

2000 m prekážok [76,2 cm] - Dorastenky

(ne, 7.7.2019 - 12:15) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon
1 217 Šišoláková LuciaŠišoláková Lucia 021214 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 2 7:09.31
2 211 Harceková MáriaHarceková Mária 020703 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 4 7:54.47
3 117 Pavelicová AdrianaPavelicová Adriana 030623 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 11 7:57.46
4 187 Šuleková PetraŠuleková Petra 020928 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 8:04.52
5 259 Andrushchak OlenaAndrushchak Olena 030310 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 7 8:31.92
6 226 Krajčíková NinaKrajčíková Nina 041008 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 5 8:44.76
7 267 Kočová LenkaKočová Lenka 030525 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 9 8:52.92
8 182 Gavalovičová ZuzanaGavalovičová Zuzana 020329 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 9:23.04
9 227 Kubovčíková KatarínaKubovčíková Katarína 051116 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 10 9:29.06
10 225 Beňová ViktóriaBeňová Viktória 030711 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 6 9:40.33
11 266 Hrabovská DanielaHrabovská Daniela 050302 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 8 9:50.87
Poznámky:
1000 m - Šišoláková Lucia 3:32,78
Celkom 11 pretekárov

Chôdza dráha 5000 m - Dorastenci

(so, 6.7.2019 - 17:30) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon
1 76 Nemčok PatrikNemčok Patrik 030613 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 5 23:33.31
2 302 Mencel TomášMencel Tomáš 040706 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 6 26:03.21
3 303 Nosáľ AdamNosáľ Adam 040728 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 7 27:00.75
4 75 Krestianko FilipKrestianko Filip 051213 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 4 27:30.48
5 77 Pastorek RichardPastorek Richard 041111 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 2 29:30.97
199 Mikita JurajMikita Juraj 040121 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 3 DNF
Poznámky:
1000 m - Nemčok Patrik 4:29,01 2000 m - Nemčok Patrik 9:04,21 3000 m - Nemčok Patrik 13:45,38 4000 m - Nemčok Patrik 18:41,29
Celkom 6 pretekárov

Chôdza dráha 5000 m - Dorastenky

(so, 6.7.2019 - 18:00) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon
1 178 Avenová PaulínaAvenová Paulína 040822 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 26:28.94
2 311 Dudová IvanaDudová Ivana 050608 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 4 27:17.15
3 262 Devaldová KarinDevaldová Karin 030712 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 27:52.27
4 265 Hakulinová StanislavaHakulinová Stanislava 030503 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 29:52.21
5 78 Brnáková BarboraBrnáková Barbora 040928 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 2 30:09.83
6 79 Masaryková AnnamáriaMasaryková Annamária 020821 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 7 31:44.13
7 313 Hubcejová LauraHubcejová Laura 031111 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 6 32:16.88
8 80 Poštová NinaPoštová Nina 051214 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 8 32:29.77
299 Ragasová AlžbetaRagasová Alžbeta 020406 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 9 DNF
Poznámky:
1000 m - Ragasová Alžbeta 5:05:21 2000 m - Ragasová Alžbeta 10:22:43 3000 m - Ragasová Alžbeta 15:45:81 4000 m - Avenová Paulína 21:15:35
Celkom 9 pretekárov

Skok do výšky - Dorastenci

(so, 6.7.2019 - 14:00) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Por. Výkon 165170175180184200
1 205 Kadák MárioKadák Mário
Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre...
020704 12 184 --oooxxx
2= 145 Sabo MilanSabo Milan
MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec
020318 9 180 ooooxxx
2= 53 Blšták MatúšBlšták Matúš
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
030904 10 180 ooooxxx
2= 162 Bujna ĽubomírBujna Ľubomír
Naša atletikaNaša atletika
021012 11 180 -oooxxx
5 230 Kovalčiín ŠimonKovalčiín Šimon
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
030929 8 175 oooxxx
6 229 Draganovský JónášDraganovský Jónáš
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
040319 4 175 ooxoxxx
7 98 Grieš MatúšGrieš Matúš
CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš
021129 7 175 oxoxoxxx
8 192 Hodža MichalHodža Michal
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
040110 6 170 ooxxx
9 206 Pažítka ŠtefanPažítka Štefan
Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre...
031001 3 165 oxxx
10 69 Kurty MatejKurty Matej
Akademik TU KošiceAkademik TU Košice
030402 5 165 xoxxx
11 258 Kalakay DanielKalakay Daniel
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
041021 2 165 xxoxxx
254 Csontos LukášCsontos Lukáš
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
050427 1 NM xxx
Celkom 12 pretekárov

Skok do výšky - Dorastenky

(so, 6.7.2019 - 15:40) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Por. Výkon 145150155159163167170173
1 350 Molnárová MichaelaMolnárová Michaela
AO Športové gymnázium KošiceAO Športové gymnázium Košice
040112 8 167 --oxoxxooxxx
2 180 Fonferová LauraFonferová Laura
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
030921 7 163 oxooxoxoxxx
3 253 Tichá SimonaTichá Simona
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
031122 10 163 -xoooxxoxxx
4 115 Lenhartová MichaelaLenhartová Michaela
MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec
020904 9 159 -ooxoxxx
5 235 Vaneková TeréziaVaneková Terézia
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
050413 6 159 ooxoxxoxxx
6 94 Vargová AndreaVargová Andrea
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
050704 5 155 oooxxx
7 73 Sedláková SonjaSedláková Sonja
Akademik TU KošiceAkademik TU Košice
050916 1 155 oxxoxoxxx
8 252 Tési EvelinTési Evelin
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
031002 3 150 ooxxx
9 90 Kukučková ElenaKukučková Elena
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
030607 2 150 oxxoxxx
10 152 Tokárová AndreaTokárová Andrea
AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno
040525 4 145 xoxxx
Celkom 10 pretekárov

Skok o žrdi - Dorastenci

(so, 6.7.2019 - 15:40) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Por. Výkon 280300320340360380400
1 21 Labuda DominikLabuda Dominik
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
030225 4 380 ----ooxx-
2 70 Lisík ŠtefanLisík Štefan
Akademik TU KošiceAkademik TU Košice
030117 3 360 --ooxoxxx
162 Bujna ĽubomírBujna Ľubomír
Naša atletikaNaša atletika
021012 2 NM xxx
258 Kalakay DanielKalakay Daniel
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
041021 1 NM xxx
Celkom 4 pretekárov

Skok o žrdi - Dorastenky

(so, 6.7.2019 - 14:00) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Por. Výkon 200220240260270280290310330340
1 202 Čerňanská ViktóriaČerňanská Viktória
Atletika BratislavaAtletika Bratislava
020329 8 330 --xx-oo-ooxxoxxx
2 74 Šimková AnnaŠimková Anna
Akademik TU KošiceAkademik TU Košice
060517 7 260 -oooxxx
3 300 Žitná AdelaŽitná Adela
AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom
041224 6 260 oooxxoxxx
4 208 Balážová EmaBalážová Ema
Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre...
020718 5 220 oox
5 95 Vargová MargaretVargová Margaret
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
041120 4 220 xxoxoxxx
6 90 Kukučková ElenaKukučková Elena
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
030607 1 200 oxxx
282 Paliderová LujzaPaliderová Lujza
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
021003 9 DNS
269 Luptáková KristínaLuptáková Kristína
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
031116 2 NM xxx
272 Semanova JaroslavaSemanova Jaroslava
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
040907 3 NM xxx
Celkom 9 pretekárov

Skok do diaľky - Dorastenci

(so, 6.7.2019 - 15:00) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Por. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 223 Hriň AdamHriň Adam
MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom
020311 17 723 +1.9 m/s 630  +0.4665  +1.0669  +2.9669699  +2.4723  +1.9714  +1.8
2 3 Deák KristófDeák Kristóf
Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky
020126 9 631 +0.3 m/s 588  +3.2601  +1.9619  +0.0619615  +1.3630  +0.3631  +0.3
3 53 Blšták MatúšBlšták Matúš
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
030904 12 631 +1.8 m/s 464  +1.7622  +1.1x622625  +2.3631  +1.8621  +2.0
4 68 Krajčír StanislavKrajčír Stanislav
Akademik TU KošiceAkademik TU Košice
020813 14 612 +3.0 m/s 598 +1.2 m/s 593  +0.7607  +3.2598  +1.2607x596  +1.6612  +3.0
5 301 Kosorín LukášKosorín Lukáš
Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin
030604 10 604 +1.5 m/s x550  -0.1604  +1.5604577  +0.3x562  +1.8
6 163 Federič FilipFederič Filip
Naša atletikaNaša atletika
040210 16 593 +2.8 m/s 591 +1.1 m/s 505  +3.2586  +1.1593  +2.8593591  +1.1xx
7 205 Kadák MárioKadák Mário
Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre...
020704 11 576 +0.8 m/s 525  +3.8576  +0.8570  +1.9576544  +3.1552  +1.6x
8 293 Hletko MartinHletko Martin
AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom
040720 13 572 +1.8 m/s 559  +1.4569  +1.8535  +2.4569566  +3.6572  +1.8x
9 6 Očkay BranislavOčkay Branislav
Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky
030812 15 566 +2.2 m/s 566  +2.2556  +2.4x566
10 175 Špak FilipŠpak Filip
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
030615 5 547 +1.5 m/s 478  +0.8547  +1.5460  +1.2547
11 156 Lukčo ImrichLukčo Imrich
MŠK Vranov nad TopľouMŠK Vranov nad Topľou
040125 6 540 +0.0 m/s 523  +0.6540  +0.0496  +3.6540
12 158 Sokol PeterSokol Peter
MŠK Vranov nad TopľouMŠK Vranov nad Topľou
030326 4 526 +1.3 m/s 526  +2.0526  +1.3521  +1.1526
13 86 Pasternák LukášPasternák Lukáš
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
050608 3 519 +1.0 m/s 519  +1.0501  +3.2490  +3.3519
14 161 Belluš MartinBelluš Martin
Naša atletikaNaša atletika
040420 2 508 +0.8 m/s 493  +2.8489  +2.5508  +0.8508
15 254 Csontos LukášCsontos Lukáš
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
050427 1 496 +2.6 m/s 473 +2.0 m/s 496  +2.6460  +1.1473  +2.0496
16 88 Rojka TomášRojka Tomáš
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
040602 7 460 +2.2 m/s 460  +2.2x427  +2.3460
37 Bačík MichalBačík Michal
Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina
050731 8 NM xxx0.0
Celkom 17 pretekárov

Skok do diaľky - Dorastenky

(so, 6.7.2019 - 16:20) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Por. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 147 Vodnyanszká RenátaVodnyanszká Renáta
Megy Sport s.r.o. Dunajská StredaMegy Sport s.r.o. Dunajská ...
040111 21 583 +3.0 m/s 574 +0.2 m/s 542  +3.9563  +1.7583  +3.0583574  +1.8574  +0.2x
2 60 Lehenová MonikaLehenová Monika
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
020423 20 570 +2.9 m/s 553 +1.4 m/s 553  +1.4x534  +1.1553570  +2.9xx
3 207 Balajová TamaraBalajová Tamara
Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre...
040220 19 539 +0.1 m/s 539  +0.1515  +1.3x539xxx
4 202 Čerňanská ViktóriaČerňanská Viktória
Atletika BratislavaAtletika Bratislava
020329 18 536 +2.8 m/s 527 +1.1 m/s 520  +0.2525  +1.2x525515  +2.4536  +2.8527  +1.1
5 167 Bendová EmaBendová Ema
Naša atletikaNaša atletika
070226 16 519 +0.7 m/s 513  +0.2514  +1.7x514519  +0.7xx
6 172 Veselská SandraVeselská Sandra
Naša atletikaNaša atletika
041004 14 517 +1.2 m/s 479  +3.3515  +1.4489  +1.6515-517  +3.1517  +1.2
7 252 Tési EvelinTési Evelin
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
031002 13 513 +0.8 m/s x468  +0.8500  +3.3500502  +3.3513  +0.8x
8 71 Ivanová SabinaIvanová Sabina
Akademik TU KošiceAkademik TU Košice
050228 10 508 +2.1 m/s 505 +0.7 m/s x505  +0.7508  +2.1508500  +1.6506  +3.5503  +0.8
9 168 Čederlová ElaČederlová Ela
Naša atletikaNaša atletika
041107 12 493 +2.0 m/s 492  +3.1479  +1.9493  +2.0493
10 66 Kicová SáraKicová Sára
Atletický oddiel SvitAtletický oddiel Svit
030902 15 493 +0.5 m/s 449  +3.5473  +0.6493  +0.5493
11 261 Devaldová DianaDevaldová Diana
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
050408 11 491 +2.3 m/s 470 +0.5 m/s 470  +0.5469  +2.6491  +2.3491
12 283 Petrovičová SofiaPetrovičová Sofia
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
030430 9 488 +0.9 m/s 454  +3.5488  +0.9470  +2.1488
13 39 Kuricová VeronikaKuricová Veronika
Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina
030517 3 472 +2.3 m/s 466 +0.4 m/s 465  +2.9472  +2.3466  +0.4472
14 89 Janeková ŠárkaJaneková Šárka
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
031130 8 469 +4.2 m/s 445 +1.5 m/s 451  +3.9445  +1.5469  +4.2469
15 171 Vanovčanová KláraVanovčanová Klára
Naša atletikaNaša atletika
040124 7 468 +3.8 m/s 468  +3.8420  +2.2x468
16 247 Batky JázminBatky Jázmin
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
050611 4 467 +1.4 m/s 467  +1.4441  +0.5461  +0.2467
17 146 Domonkosová TímeaDomonkosová Tímea
Megy Sport s.r.o. Dunajská StredaMegy Sport s.r.o. Dunajská ...
040526 6 464 +2.7 m/s 414 +0.1 m/s 431  +3.7414  +0.1464  +2.7464
18 13 Horváth EszterHorváth Eszter
Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky
031129 2 461 +1.5 m/s 460  +0.9456  +1.1461  +1.5461
19 322 Baculíková EmaBaculíková Ema
Akademik TU KošiceAkademik TU Košice
060720 1 444 +1.9 m/s 444  +1.9x417  +1.5444
144 Janičkova KatarínaJaničkova Katarína
Bežecký klub Lysá pod MakytouBežecký klub Lysá pod Makytou
050716 5 DNS 0.0
169 Čorejová TerezaČorejová Tereza
Naša atletikaNaša atletika
050719 17 DNS 0.0
Celkom 21 pretekárov

Trojskok - Dorastenci

(ne, 7.7.2019 - 10:00) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Por. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 223 Hriň AdamHriň Adam
MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom
020311 5 14.20 +0.1 m/s 13.50  +0.313.77  -0.213.83  +0.813.8313.93  +0.814.20  +0.1x
2 98 Grieš MatúšGrieš Matúš
CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš
021129 4 12.60 +1.2 m/s 12.28  +0.312.06  +1.412.15  +0.312.28xx12.60  +1.2
3 3 Deák KristófDeák Kristóf
Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky
020126 2 12.37 +1.2 m/s 11.95  +2.411.92  +2.811.91  +1.011.9512.00  -0.912.31  -0.712.37  +1.2
4 206 Pažítka ŠtefanPažítka Štefan
Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre...
031001 3 11.95 +1.2 m/s 11.80  +1.011.82  +2.311.85  +0.611.85x11.95  +1.2x
5 68 Krajčír StanislavKrajčír Stanislav
Akademik TU KošiceAkademik TU Košice
020813 1 11.16 +0.9 m/s xx11.16  +0.911.16xxx
Celkom 5 pretekárov

Trojskok - Dorastenky

(ne, 7.7.2019 - 11:10) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Por. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 263 Fotulová MiaFotulová Mia
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
030607 7 11.43 +0.8 m/s 10.57  +0.510.49  +1.311.00  +0.311.0011.32  +0.7x11.43  +0.8
2 218 Šupicová LenkaŠupicová Lenka
Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre...
031222 6 11.03 +2.0 m/s 10.91  -0.1--10.91-10.71  +1.211.03  +2.0
3 60 Lehenová MonikaLehenová Monika
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
020423 8 10.99 -0.2 m/s 10.99  -0.2xx10.99xx10.97  +1.3
4 220 Tináková EmmaTináková Emma
Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre...
030519 5 10.56 +0.9 m/s x10.49  +0.910.42  +0.210.4910.49  +1.310.23  +1.810.56  +0.9
5 13 Horváth EszterHorváth Eszter
Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky
031129 4 09.92 +0.9 m/s 09.76  +1.109.92  +0.909.63  +0.309.9209.08  -0.1xx
6 72 Lacková JulianaLacková Juliana
Akademik TU KošiceAkademik TU Košice
020518 2 09.45 +0.4 m/s 09.45  +0.4xx09.45xxx
89 Janeková ŠárkaJaneková Šárka
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
031130 3 NM xxx0.0xx-
91 Mačaiová PetraMačaiová Petra
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
020818 1 NM xxx0.0xx-
Celkom 8 pretekárov

Vrh guľou 3 kg - Dorastenky

(so, 6.7.2019 - 14:00) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Por. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 114 Ďurovská EmmaĎurovská Emma
ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
031212 15 13.56 12.4613.0213.4013.4013.1313.5613.34
2 35 Lenková DenisaLenková Denisa
AO Športové gymnázium KošiceAO Športové gymnázium Košice
020114 13 13.11 12.59x12.9812.9812.9213.1113.04
3 210 Hanuliaková PetraHanuliaková Petra
Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre...
020624 14 13.06 12.1612.3312.3312.3312.5513.06x
4 160 Marjová MonikaMarjová Monika
MŠK Vranov nad TopľouMŠK Vranov nad Topľou
040413 12 12.84 xx11.5211.5212.84x11.92
5 33 Olejníková ĽuboslavaOlejníková Ľuboslava
AŠK Slávia Spišská Nová VesAŠK Slávia Spišská Nová Ves
040923 10 11.81 11.0610.4911.8111.8111.3110.9310.82
6 196 Martincová LuciaMartincová Lucia
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
031204 9 11.78 11.4611.2211.7811.7811.7411.4511.72
7 102 Ijisesan Perryo VictoriaIjisesan Perryo Victoria
CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš
030530 7 11.31 11.04xx11.0410.8711.3011.31
8 48 Mixová RadkaMixová Radka
Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica
030428 6 11.29 10.8010.9011.0011.00x10.7311.29
9 291 Krchňáková SofiaKrchňáková Sofia
ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava
030908 11 10.88 09.4610.8810.5010.88
10 92 Šnírerová VanesaŠnírerová Vanesa
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
040406 5 10.47 09.7709.8310.4710.47
11 150 Kvietková LauraKvietková Laura
AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno
030412 8 10.35 10.2110.3510.0410.35
12 249 Csonka VanessaCsonka Vanessa
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
030604 1 10.17 09.9909.7510.1710.17
13 298 Močarniková VanesaMočarniková Vanesa
AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom
020215 3 08.80 08.80xx08.80
14 231 Čupeľová PetraČupeľová Petra
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
050302 4 08.26 08.2608.0708.1508.26
15 105 Danková AdelaDanková Adela
AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen
050923 2 07.82 07.5007.8207.5307.82
Celkom 15 pretekárov

Vrh guľou 5 kg - Dorastenci

(so, 6.7.2019 - 15:00) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Por. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 5 Haborák MilanHaborák Milan
Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky
021115 16 17.56 17.21x16.6817.21x17.56x
2 278 Šula KarelŠula Karel
AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava
031001 15 17.19 16.55x16.7816.7817.19x16.91
3 84 Fáber RenéFáber René
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
031204 14 15.03 12.7714.1413.0514.1413.9415.0314.67
4 103 Gallay IgorGallay Igor
AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen
020215 13 14.20 13.6813.4113.5413.68xx14.20
5 32 Legnavský BernardLegnavský Bernard
AŠK Slávia Spišská Nová VesAŠK Slávia Spišská Nová Ves
020819 12 13.67 13.67x13.0613.67xx13.53
6 129 Drabina MatejDrabina Matej
Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca
030713 10 13.09 13.09x12.9213.0912.30x12.15
7 87 Prochác FilipProchác Filip
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
030630 8 12.84 x12.0912.8412.84xxx
8 135 Pauer AndrejPauer Andrej
TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín
030424 11 12.82 12.26x12.8212.8212.78xx
9 134 Pauer AdriánPauer Adrián
TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín
020207 9 12.70 12.6012.6612.7012.70
10 194 Očkay DominikOčkay Dominik
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
030923 1 10.66 xx10.6610.66
11 166 Štefan OliverŠtefan Oliver
Naša atletikaNaša atletika
030928 6 10.34 10.3409.8109.9110.34
12 285 Juran JakubJuran Jakub
ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava
020926 3 10.26 09.1310.2110.2610.26
13 256 Fedák MatejFedák Matej
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
050613 2 10.02 10.02xx10.02
14 154 Dadej KamilDadej Kamil
MŠK Vranov nad TopľouMŠK Vranov nad Topľou
021219 4 09.51 x09.51x09.51
15 193 Michalec IgorMichalec Igor
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
030102 5 08.07 xx08.0708.07
238 Briežnik JakubBriežnik Jakub
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
021016 7 NM xxx0.0
Celkom 16 pretekárov

Hod diskom 1 kg - Dorastenky

(ne, 7.7.2019 - 10:00) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Por. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 61 Palanská LenkaPalanská Lenka
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
021007 16 33.51 31.31x30.8431.3128.89x33.51
2 279 Skuráková KatrinSkuráková Katrin
AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava
030429 12 31.05 28.06x29.1329.13x31.05x
3 48 Mixová RadkaMixová Radka
Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica
030428 10 30.06 30.06x28.5830.0628.06xx
4 72 Lacková JulianaLacková Juliana
Akademik TU KošiceAkademik TU Košice
020518 14 29.21 26.5625.79x26.5622.9829.21x
5 291 Krchňáková SofiaKrchňáková Sofia
ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava
030908 7 28.50 25.5325.8728.2628.2623.8928.5027.01
6 196 Martincová LuciaMartincová Lucia
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
031204 13 28.11 23.1324.0625.6125.6128.11xx
7 228 Urblíková LenkaUrblíková Lenka
MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom
031216 11 27.28 27.28xx27.2826.9625.57x
8 141 Procházková VandaProcházková Vanda
Atletický klub ŠuranyAtletický klub Šurany
031117 6 25.32 25.32x24.2025.32x19.8024.80
9 150 Kvietková LauraKvietková Laura
AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno
030412 3 25.10 23.4123.5625.1025.10
10 14 Melíšková LianaMelíšková Liana
Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky
040427 8 24.05 23.6123.1524.0524.05
11 106 Jančová AndreaJančová Andrea
AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen
040924 5 23.46 23.4623.0922.8323.46
12 49 Petrovičová LuciaPetrovičová Lucia
Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica
040406 9 20.93 x20.93x20.93
13 224 Bartfayová LuciaBartfayová Lucia
MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom
021230 4 20.30 18.4120.3019.5820.30
14 92 Šnírerová VanesaŠnírerová Vanesa
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
040406 2 19.85 17.7019.8516.4419.85
15 270 Salóciová ZuzanaSalóciová Zuzana
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
050127 1 19.58 19.4217.8219.5819.58
114 Ďurovská EmmaĎurovská Emma
ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
031212 15 NM xxx0.0
Celkom 16 pretekárov

Hod diskom 1,5 kg - Dorastenci

(ne, 7.7.2019 - 11:25) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Por. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 5 Haborák MilanHaborák Milan
Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky
021115 18 48.62 44.9243.7746.3946.39x44.4048.62
2 278 Šula KarelŠula Karel
AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava
031001 17 45.48 35.5642.5841.0942.5844.83x45.48
3 84 Fáber RenéFáber René
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
031204 16 45.00 xx41.8841.88x45.00x
4 155 Dudáš PatrikDudáš Patrik
MŠK Vranov nad TopľouMŠK Vranov nad Topľou
030221 15 43.56 40.9843.56x43.5641.00x39.00
5 87 Prochác FilipProchác Filip
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
030630 12 41.55 38.21x36.3538.2136.6141.55x
6 111 Medveď MichalMedveď Michal
ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
020802 13 37.68 xx37.6837.68xxx
7 139 Mentel LukášMentel Lukáš
Atletický klub ŠuranyAtletický klub Šurany
020510 11 36.76 34.5934.1933.8834.59x36.76x
8 135 Pauer AndrejPauer Andrej
TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín
030424 10 35.48 34.5935.4833.1435.4834.7335.28x
9 238 Briežnik JakubBriežnik Jakub
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
021016 1 34.14 34.14x29.8734.14
10 103 Gallay IgorGallay Igor
AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen
020215 14 33.67 33.67x31.0333.67
11 285 Juran JakubJuran Jakub
ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava
020926 9 33.57 30.0233.5729.5233.57
12 205 Kadák MárioKadák Mário
Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre...
020704 8 30.56 29.1130.5629.9130.56
13 134 Pauer AdriánPauer Adrián
TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín
020207 7 29.91 29.91xx29.91
14 153 Baran GabrielBaran Gabriel
MŠK Vranov nad TopľouMŠK Vranov nad Topľou
051123 5 28.97 xx28.9728.97
15 166 Štefan OliverŠtefan Oliver
Naša atletikaNaša atletika
030928 2 27.94 27.1827.9425.3227.94
16 256 Fedák MatejFedák Matej
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
050613 6 25.44 x25.1425.4425.44
17 193 Michalec IgorMichalec Igor
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
030102 3 20.88 20.3420.88x20.88
18 194 Očkay DominikOčkay Dominik
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
030923 4 20.42 xx20.4220.42
Celkom 18 pretekárov

Hod kladivom 3 kg - Dorastenky

(ne, 7.7.2019 - 11:25) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Por. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 102 Ijisesan Perryo VictoriaIjisesan Perryo Victoria
CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš
030530 9 43.05 40.11x39.6240.11xx43.05
2 57 Danielová ChiaraDanielová Chiara
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
030906 11 40.47 39.6733.7740.4740.4740.05xx
3 64 Ščasnovičová SoňaŠčasnovičová Soňa
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
020118 8 34.53 34.5331.3731.5934.5334.12x34.50
4 196 Martincová LuciaMartincová Lucia
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
031204 7 33.91 31.7129.5333.9133.91xx31.15
5 224 Bartfayová LuciaBartfayová Lucia
MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom
021230 1 32.31 32.3131.2930.1332.3129.6630.4528.39
6 62 Pecková AnetaPecková Aneta
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
040624 6 32.08 30.3226.2230.6830.6830.7332.0829.64
7 92 Šnírerová VanesaŠnírerová Vanesa
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
040406 5 31.91 25.9726.68x26.6826.3524.9831.91
8 228 Urblíková LenkaUrblíková Lenka
MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom
031216 3 27.96 26.3825.8127.6527.65x27.9627.88
9 291 Krchňáková SofiaKrchňáková Sofia
ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava
030908 4 26.31 xx26.3126.31
10 270 Salóciová ZuzanaSalóciová Zuzana
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
050127 2 22.02 20.8420.0622.0222.02
136 Kereškényiová SimonaKereškényiová Simona
TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín
020319 10 DNS 0.0
Celkom 11 pretekárov

Hod kladivom 5 kg - Dorastenci

(ne, 7.7.2019 - 10:00) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Por. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 112 Sanitra DominikSanitra Dominik
ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
031005 11 47.16 37.9033.6147.0247.0238.7540.9147.16
2 97 Čermák VladislavČermák Vladislav
CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom
030103 10 43.68 33.5642.3138.7842.3143.1140.4543.68
3 155 Dudáš PatrikDudáš Patrik
MŠK Vranov nad TopľouMŠK Vranov nad Topľou
030221 4 38.71 xx38.7138.71x38.71x
4 285 Juran JakubJuran Jakub
ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava
020926 8 36.02 30.9635.9432.1935.94xx36.02
5 139 Mentel LukášMentel Lukáš
Atletický klub ŠuranyAtletický klub Šurany
020510 9 31.84 xx31.8431.84xx28.27
6 154 Dadej KamilDadej Kamil
MŠK Vranov nad TopľouMŠK Vranov nad Topľou
021219 3 31.50 26.2228.1331.5031.50x30.65x
7 135 Pauer AndrejPauer Andrej
TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín
030424 6 30.44 30.4428.11x30.4430.12--
8 134 Pauer AdriánPauer Adrián
TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín
020207 7 29.80 29.1329.7229.8029.80x27.57x
9 256 Fedák MatejFedák Matej
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
050613 1 26.02 x26.0225.8426.02
10 193 Michalec IgorMichalec Igor
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
030102 2 22.47 22.47x20.9122.47
194 Očkay DominikOčkay Dominik
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
030923 5 NM xxx0.0
Celkom 11 pretekárov

Hod oštepom 500 g - Dorastenky

(so, 6.7.2019 - 16:10) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Por. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 210 Hanuliaková PetraHanuliaková Petra
Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre...
020624 17 39.65 37.3437.77x37.7739.27x39.65
2 14 Melíšková LianaMelíšková Liana
Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky
040427 14 35.87 34.0231.8031.0534.0232.9332.2635.87
3 213 Hozáková MichaelaHozáková Michaela
Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre...
021019 16 34.46 x31.0229.7431.0231.2329.8634.46
4 200 Kočerhová KatarínaKočerhová Katarína
ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal...
030924 9 32.94 x29.5329.7129.7129.7432.9425.84
5 232 Knišová JanaKnišová Jana
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
050116 13 31.55 29.27xx29.2727.0931.4131.55
6 128 Pistovčáková ZuzanaPistovčáková Zuzana
AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava
031106 5 31.29 25.0330.4828.5830.4829.0521.9831.29
7 233 Ratvajská SlávkaRatvajská Slávka
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
041120 10 30.16 27.7723.5127.5627.7725.5830.1629.43
8 150 Kvietková LauraKvietková Laura
AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno
030412 12 27.68 x27.6827.6727.6825.26x26.51
9 82 Mešťanová MichaelaMešťanová Michaela
BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica
030718 6 26.77 24.45x26.7726.77
10 131 Lukašíková EmaLukašíková Ema
Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca
041022 7 26.68 26.6817.9422.4426.68
11 29 Vavreková Nina NatáliaVavreková Nina Natália
AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca
051015 11 25.69 25.69xx25.69
12 28 Krštieňová SáraKrštieňová Sára
AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca
021203 1 23.89 17.7623.8916.3523.89
13 170 Gallová KarolínaGallová Karolína
Naša atletikaNaša atletika
050414 4 23.23 x23.23x23.23
14 234 Šibová NatáliaŠibová Natália
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
050626 15 22.85 21.8922.8522.0222.85
15 226 Krajčíková NinaKrajčíková Nina
MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom
041008 3 21.93 21.9319.0021.1521.93
16 105 Danková AdelaDanková Adela
AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen
050923 2 20.96 15.8312.1920.9620.96
17 279 Skuráková KatrinSkuráková Katrin
AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava
030429 8 15.01 15.01xx15.01
Celkom 17 pretekárov

Hod oštepom 700 g - Dorastenci

(so, 6.7.2019 - 17:20) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Por. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 111 Medveď MichalMedveď Michal
ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
020802 10 48.41 43.0447.4245.0547.4246.9648.41x
2 149 Tomčík GorazdTomčík Gorazd
AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno
030906 7 44.98 35.9042.6638.3942.6639.5737.6444.98
3 140 Zeleňák SamuelZeleňák Samuel
Atletický klub ŠuranyAtletický klub Šurany
020326 9 44.17 35.6644.1738.1344.1735.3440.8739.83
4 242 Hromada JakubHromada Jakub
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
020925 8 43.79 37.5940.88x40.88x41.2143.79
5 101 Revaj TomášRevaj Tomáš
CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš
031006 2 40.20 40.2036.70x40.20xx35.61
6 166 Štefan OliverŠtefan Oliver
Naša atletikaNaša atletika
030928 5 38.58 x38.3737.3238.3738.5835.7637.08
7 157 Ragan MartinRagan Martin
MŠK Vranov nad TopľouMŠK Vranov nad Topľou
020314 6 37.00 37.0035.9634.9137.00---
8 137 Dvořák MariánDvořák Marián
Atletický klub ŠuranyAtletický klub Šurany
040206 3 34.12 34.1233.7631.7934.12x32.79x
9 191 Galovič MarošGalovič Maroš
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
040709 1 28.70 x28.70x28.70
10 139 Mentel LukášMentel Lukáš
Atletický klub ŠuranyAtletický klub Šurany
020510 4 25.49 x25.49x25.49
Celkom 10 pretekárov

4 x 100 m kluby - Dorastenci

(so, 6.7.2019 - 17:10) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 237 Bellus, Kollár, Igaz, Beladič Bellus, Kollár, Igaz, Beladič AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 44.57 0.312
2 84 Fáber, Pasternák, Prochác, Rojka Fáber, Pasternák, Prochác, Rojka Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 3 45.69 0.260
3 176 Kopček, Vánovský, Vojtek, Špak Kopček, Vánovský, Vojtek, Špak ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 45.97 0.172
4 164 Haraslin, Paško, Belluš, Federič Haraslin, Paško, Belluš, Federič Naša atletikaNaša atletika 7 46.24 0.326
5 101 Mores, Revaj, Grieš, Lubelec Mores, Revaj, Grieš, Lubelec CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 8 47.06 0.379
255 Čerevka, Fedák, Haják, Kalakay Čerevka, Fedák, Haják, Kalakay AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 DNF 0.211
122 Orlej, Jakubov, Basoš, Basoš Orlej, Jakubov, Basoš, Basoš 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 1 DNF 0.171
10 Deák, Valo, Ostrovský, Žiačik Deák, Valo, Ostrovský, Žiačik Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 6 DQ -0.118
Poznámky:
DQ pre porušenie pravidla 168/7a
Celkom 8 pretekárov

4 x 100 m kluby - Dorastenky (Beh)

Beh 01 (so, 6.7.2019 - 17:20) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 219 Švachová, Šupicová, Mikušincová, Balajová Švachová, Šupicová, Mikušincová, Balajová Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 2 49.14 0.234
2 264 Kuczik, Géciová, Fotulová, Devaldová Kuczik, Géciová, Fotulová, Devaldová AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 49.78 0.256
3 172 Veselská, Čederlová, Bendová, Čorejová Veselská, Čederlová, Bendová, Čorejová Naša atletikaNaša atletika 8 50.37 0.247
4 17 Puha, Prohácková, Mokryšová, Žibritová Puha, Prohácková, Mokryšová, Žibritová Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 7 50.46 0.289
5 312 Holecová, Blažeková, Rohoňová, Bučková Holecová, Blažeková, Rohoňová, Bučková Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 5 51.33 0.244
6 96 Zelenáková, Vargová, Štrpková, Janeková Zelenáková, Vargová, Štrpková, Janeková Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 1 53.40 0.245
7 124 Ivančová, Ivančová, Švigárová, Polovková Ivančová, Ivančová, Švigárová, Polovková 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 6 56.11 0.268
184 Holešová, Húsková, Kusyová, Švecová Holešová, Húsková, Kusyová, Švecová ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 DNF 0.275
Celkom 8 pretekárov
Beh 02 (so, 6.7.2019 - 17:20) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 272 Brachová, Semanova, Semančíková, Šmagalová Brachová, Semanova, Semančíková, Šmagalová AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 53.21 0.280
2 273 Luptáková, Stanová, Hrabovská, Špakovská Luptáková, Stanová, Hrabovská, Špakovská AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 58.67 0.245
Celkom 2 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 219 Švachová, Šupicová, Mikušincová, Balajová Švachová, Šupicová, Mikušincová, Balajová Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 2 49.14 0.234
2 264 Kuczik, Géciová, Fotulová, Devaldová Kuczik, Géciová, Fotulová, Devaldová AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 49.78 0.256
3 172 Veselská, Čederlová, Bendová, Čorejová Veselská, Čederlová, Bendová, Čorejová Naša atletikaNaša atletika 8 50.37 0.247
4 17 Puha, Prohácková, Mokryšová, Žibritová Puha, Prohácková, Mokryšová, Žibritová Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 7 50.46 0.289
5 312 Holecová, Blažeková, Rohoňová, Bučková Holecová, Blažeková, Rohoňová, Bučková Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 5 51.33 0.244
6 272 Brachová, Semanova, Semančíková, Šmagalová Brachová, Semanova, Semančíková, Šmagalová AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 53.21 0.280
7 96 Zelenáková, Vargová, Štrpková, Janeková Zelenáková, Vargová, Štrpková, Janeková Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 1 53.40 0.245
8 124 Ivančová, Ivančová, Švigárová, Polovková Ivančová, Ivančová, Švigárová, Polovková 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 6 56.11 0.268
9 273 Luptáková, Stanová, Hrabovská, Špakovská Luptáková, Stanová, Hrabovská, Špakovská AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 58.67 0.245
184 Holešová, Húsková, Kusyová, Švecová Holešová, Húsková, Kusyová, Švecová ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 DNF 0.275

100-200-300-400 m kluby - Dorastenci (Beh)

Beh 01 (ne, 7.7.2019 - 12:30) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 7 Ostrovský, Bartoníček, Žiačik, Valo Ostrovský, Bartoníček, Žiačik, Valo Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 2:05.92 0.245
2 175 Vojtek, Špak, Kopček, Vánovský Vojtek, Špak, Kopček, Vánovský ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 2:06.99 0.265
3 118 Basoš, Orlej, Kislan, Jakubov Basoš, Orlej, Kislan, Jakubov 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 5 2:08.94 0.287
4 161 Paško, Belluš, Federič, Haraslin Paško, Belluš, Federič, Haraslin Naša atletikaNaša atletika 7 2:09.94 0.244
5 54 Kročka, Bírošík, Pačes, Medovič Kročka, Bírošík, Pačes, Medovič AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 2:10.33 0.234
6 255 Fedák, Čerevka, Haják, Kalakay Fedák, Čerevka, Haják, Kalakay AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 2:14.75 0.231
Celkom 6 pretekárov

100-200-300-400 m kluby - Dorastenky (Beh)

Beh 01 (ne, 7.7.2019 - 12:45) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 186 Luptáková, Holešová, Švecová, Kusyová Luptáková, Holešová, Švecová, Kusyová ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 7 2:18.72 0.222
2 261 Devaldová, Kuczik, Fotulová, Géciová Devaldová, Kuczik, Fotulová, Géciová AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 2:21.24 0.301
3 39 Kuricová, Simová, Paulínyová, Michaličková Kuricová, Simová, Paulínyová, Michaličková Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 3 2:21.52 0.236
4 215 Balajová, Mikušincová, Šupicová, Švachová Balajová, Mikušincová, Šupicová, Švachová Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 5 2:22.47 0.298
5 15 Mokryšová, Prohácková, Žibritová, Puha Mokryšová, Prohácková, Žibritová, Puha Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 2:22.60 0.244
6 172 Veselská, Bendová, Čederlová, Vanovčanová Veselská, Bendová, Čederlová, Vanovčanová Naša atletikaNaša atletika 8 2:25.81 0.214
126 Ivančová, Polovková, Švigárová, Ivančová Ivančová, Polovková, Švigárová, Ivančová 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 6 DQ 0.247
Poznámky:
DQ pre porušenie pravidla 170
Celkom 7 pretekárov
Beh 02 (ne, 7.7.2019 - 12:45) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 312 Holecová, Rohoňová, Blažeková, Morgošová Holecová, Rohoňová, Blažeková, Morgošová Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 4 2:28.25 0.233
2 95 Zelenáková, Vargová, Janeková, Štrpková Zelenáková, Vargová, Janeková, Štrpková Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 3 2:32.02 0.254
3 271 Semančíková, Semanova, Šmagalová, Stanová Semančíková, Semanova, Šmagalová, Stanová AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 6 2:34.44 0.247
4 269 Brachová, Luptáková, Andrushchak, Špakovská Brachová, Luptáková, Andrushchak, Špakovská AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 2:34.62 0.287
Celkom 4 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 186 Luptáková, Holešová, Švecová, Kusyová Luptáková, Holešová, Švecová, Kusyová ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 7 2:18.72 0.222
2 261 Devaldová, Kuczik, Fotulová, Géciová Devaldová, Kuczik, Fotulová, Géciová AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 2:21.24 0.301
3 39 Kuricová, Simová, Paulínyová, Michaličková Kuricová, Simová, Paulínyová, Michaličková Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 3 2:21.52 0.236
4 215 Balajová, Mikušincová, Šupicová, Švachová Balajová, Mikušincová, Šupicová, Švachová Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 5 2:22.47 0.298
5 15 Mokryšová, Prohácková, Žibritová, Puha Mokryšová, Prohácková, Žibritová, Puha Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 2:22.60 0.244
6 172 Veselská, Bendová, Čederlová, Vanovčanová Veselská, Bendová, Čederlová, Vanovčanová Naša atletikaNaša atletika 8 2:25.81 0.214
7 312 Holecová, Rohoňová, Blažeková, Morgošová Holecová, Rohoňová, Blažeková, Morgošová Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 4 2:28.25 0.233
8 95 Zelenáková, Vargová, Janeková, Štrpková Zelenáková, Vargová, Janeková, Štrpková Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 3 2:32.02 0.254
9 271 Semančíková, Semanova, Šmagalová, Stanová Semančíková, Semanova, Šmagalová, Stanová AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 6 2:34.44 0.247
10 269 Brachová, Luptáková, Andrushchak, Špakovská Brachová, Luptáková, Andrushchak, Špakovská AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 2:34.62 0.287
126 Ivančová, Polovková, Švigárová, Ivančová Ivančová, Polovková, Švigárová, Ivančová 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 6 DQ 0.247