<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Hanuliaková Petra

  • NARODENÝ:    2002
  •  ODDIEL/KLUB:     Slávia Trenčín o.z.
  •  TRENÉR:      
  •  ÚSPECHY:      

Výkony pretekára (od roku 2018)

Dátum Súťaž (usporiadateľ) Miesto Disciplína Por. Oddiel/klub Výkon Vietor
05.10.2019 Majstrovstvá SR družstiev dorastencov a dorasteniek Dubnica nad Váhom guľa 3 kg/Dky 1 Slávia šport. gymnázium Trenčín 12.49
05.10.2019 Majstrovstvá SR družstiev dorastencov a dorasteniek Dubnica nad Váhom oštep 500 g/Dky 1 Slávia šport. gymnázium Trenčín 47.98
05.10.2019 Majstrovstvá SR družstiev dorastencov a dorasteniek Dubnica nad Váhom disk 1 kg/Dky 1 Slávia šport. gymnázium Trenčín 27.51
21.09.2019 Pohár Európskych majstrov U20 "B" Leiria POR guľa 4 kg/Jky 4 Slávia šport. gymnázium Trenčín 10.74
14.09.2019 4. kolo družstiev ZsAZ dorastu,juniorov, dospelých a 5.kolo ml. žiactva Trnava oštep 500 g/Dky 1 Slávia šport. gymnázium Trenčín 47.49
14.09.2019 4. kolo družstiev ZsAZ dorastu,juniorov, dospelých a 5.kolo ml. žiactva Trnava guľa 3 kg/Dky 1 Slávia šport. gymnázium Trenčín 12.76
25.08.2019 4. kolo Atletickej ligy Trnava oštep 600 g/Ž 1 Slávia šport. gymnázium Trenčín 42.44
25.08.2019 4. kolo Atletickej ligy Trnava guľa 4 kg/Ž 7 Slávia šport. gymnázium Trenčín 10.49
25.07.2019 Európsky festival mládeže Baku AZE oštep 500 g/Dky/K 11 Slávia šport. gymnázium Trenčín 45.55
13.07.2019 Medzištátne stretnutie U18 CZE-HUN-SLO-SVK Trnava oštep 500 g/Dky/F 4 Slovakia 46.86
06.07.2019 Majstrovstvá SR dorastencov a dorasteniek Košice guľa 3 kg/Dky 3 Slávia šport. gymnázium Trenčín 13.06
06.07.2019 Majstrovstvá SR dorastencov a dorasteniek Košice oštep 500 g/Dky 1 Slávia šport. gymnázium Trenčín 39.65
29.06.2019 3. kolo družstiev ZsAZ dorastu, juniorov a dospelých (ASKTT) Trnava guľa 3 kg/Dky 1 Slávia šport. gymnázium Trenčín 12.43
29.06.2019 3. kolo družstiev ZsAZ dorastu, juniorov a dospelých (ASKTT) Trnava disk 1 kg/Dky 4 Slávia šport. gymnázium Trenčín 24.69
29.06.2019 3. kolo družstiev ZsAZ dorastu, juniorov a dospelých (ASKTT) Trnava oštep 500 g/Dky 1 Slávia šport. gymnázium Trenčín 38.65
29.06.2019 Majstrovstvá SR mužov a žien do 23 rokov Trnava oštep 600 g/U23Z 2 Slávia šport. gymnázium Trenčín 38.13
23.06.2019 Majstrovstvá SR juniorov a junioriek Bratislava oštep 600 g/Jky 1 Slávia šport. gymnázium Trenčín 40.62
25.05.2019 2. kolo MaS družstev dorostu a juniorů – GIGANT Olomouc CZE disk 1 kg/Dky 6 Slávia šport. gymnázium Trenčín 28.02
25.05.2019 2. kolo MaS družstev dorostu a juniorů – GIGANT Olomouc CZE oštep 500 g/Dky 4 Slávia šport. gymnázium Trenčín 43.06
25.05.2019 2. kolo MaS družstev dorostu a juniorů – GIGANT Olomouc CZE guľa 3 kg/Dky 3 Slávia šport. gymnázium Trenčín 13.59
15.05.2019 ISF WORLD SCHOOLS CHAMPIONSHIP IN ATHLETICS Split CRO diaľka/Jky/F02 1 Slávia šport. gymnázium Trenčín 476 +0.8
15.05.2019 ISF WORLD SCHOOLS CHAMPIONSHIP IN ATHLETICS Split CRO oštep 500 g/Jky 1 Slávia šport. gymnázium Trenčín 50.82
11.05.2019 1.kolo ZsAZ ml. žiactva, dorci, juniorov a dospelý Trnava disk 1 kg/Dky 2 Slávia šport. gymnázium Trenčín 27.42
11.05.2019 1.kolo ZsAZ ml. žiactva, dorci, juniorov a dospelý Trnava oštep 500 g/Dky 1 Slávia šport. gymnázium Trenčín 43.27
11.05.2019 1.kolo ZsAZ ml. žiactva, dorci, juniorov a dospelý Trnava guľa 3 kg/Dky 1 Slávia šport. gymnázium Trenčín 13.68
09.05.2019 Gaudeamus igitur 2019 - Olympiáda stredoškolákov SR Trnava oštep 500 g/Dky 1 Slávia šport. gymnázium Trenčín 44.22
05.05.2019 1.kolo soutěže mládeže Morava "Gigant" Ostrava CZE disk 1 kg/Dky 7 Slávia šport. gymnázium Trenčín 28.07
05.05.2019 1.kolo soutěže mládeže Morava "Gigant" Ostrava CZE oštep 500 g/Dky 3 Slávia šport. gymnázium Trenčín 44.74
05.05.2019 1.kolo soutěže mládeže Morava "Gigant" Ostrava CZE guľa 3 kg/Dky 2 Slávia šport. gymnázium Trenčín 13.49
24.04.2019 Medzinárodné školské majstrovstvá ISF v atletike žiakov a žiačok SŠ „Jean Humbert Cup 2019“ Trnava diaľka/Ž 3 Slávia šport. gymnázium Trenčín 1 480 +7.0
24.04.2019 Medzinárodné školské majstrovstvá ISF v atletike žiakov a žiačok SŠ „Jean Humbert Cup 2019“ Trnava oštep 500 g/Ž 1 Slávia šport. gymnázium Trenčín 1 41.58
08.03.2019 19. Europsky pohár vo vrhoch testovací pretek. Šamorín oštep 500 g/Ž 2 Slávia šport. gymnázium Trenčín 42.32
03.03.2019 Halové majstrovstvá SR juniorov a junioriek Bratislava guľa 4 kg/Jky 4 Slávia šport. gymnázium Trenčín 11.41
24.02.2019 Halové majstrovstvá SR dorastencov a dorasteniek Bratislava guľa 3 kg/Dky 2 Slávia šport. gymnázium Trenčín 13.71
09.02.2019 Majstrovstvá ZsAZ st. žiactva, dorastu, juniorov, dospelých Bratislava guľa 3 kg/Dky/F 2 Slávia šport. gymnázium Trenčín 12.61
26.01.2019 Olympijské nádeje V4 Bratislava guľa 3 kg/Dky/F 1 Slávia šport. gymnázium Trenčín 12.55

Osobné rekordy

Disciplína Výkon Vietor Miesto Dátum Hala
60 m 09.36 -0,2 Dubnica n.V. 21.06.2014
60 m 08.81 Bratislava-h 23.10.2015 h
150 m 27.83 Bratislava-h 22.01.2011 h
150 m 24.41 Lučenec 26.05.2013
800 m 3:17.03 Bratislava-h 28.02.2015 h
60 m prekážok [76,2cm-7,50m] 11.30 Bratislava-h 28.02.2015 h
skok do výšky 135 Nové Zámky 30.05.2015
skok do výšky 137 Bratislava 09.12.2016 h
skok do diaľky 433 Bratislava-h 08.02.2015 h
skok do diaľky 476 +0.8 Split CRO 15.05.2019
vrh guľou 3 kg 13.71 Bratislava 24.02.2019 h
vrh guľou 3 kg 13.68 Trnava 11.05.2019
vrh guľou 4 kg 12.54 Bratislava 07.03.2020 h
vrh guľou 4 kg 12.12 Košice 25.07.2020
hod diskom 1 kg 28.38 Břeclav CZE 26.05.2018
hod diskom 2 kg 23.71 Nové Zámky 16.09.2017
hod kladivom 3 kg 30.40 Nové Mesto n.V. 03.06.2018
hod kriketovou loptičkou 60.98 Dubnica n.V. 21.06.2014
hod oštepom 500 g 50.82 Split CRO 15.05.2019
hod oštepom 600 g 46.54 Trnava 15.08.2020

Sezónne maximá

Disciplína Výkon Vietor Miesto Dátum Hala
vrh guľou 4 kg 12.29 Bratislava 21.02.2021 h

Medailové umiestnenia z MSR (od roku 2018) ( 6 5 3 )

Pozícia Rok Disciplína Hala Preteky Miesto Kategória Výkon Vietor
1 2018 hod oštepom 500 g Majstrovstvá SR dorastencov a dorasteniek Banská Bystrica Dorastenky 45.00
2 2018 hod oštepom 600 g Majstrovstvá SR juniorov a junioriek Dubnica nad Váhom Juniorky 42.13
2 2018 hod oštepom 600 g Majstrovstvá SR mužov a žien do 23 rokov Bratislava Ženy 20-22 rokov 41.33
2 2018 vrh guľou 4 kg Majstrovstvá SR mužov a žien do 23 rokov Bratislava Ženy 20-22 rokov 10.62
2 2019 vrh guľou 3 kg hala Halové majstrovstvá SR dorastencov a dorasteniek Bratislava Dorastenky 13.71
1 2019 hod oštepom 600 g Majstrovstvá SR juniorov a junioriek Bratislava Juniorky 40.62
2 2019 hod oštepom 600 g Majstrovstvá SR mužov a žien do 23 rokov Trnava Ženy 20-22 rokov 38.13
3 2019 vrh guľou 3 kg Majstrovstvá SR dorastencov a dorasteniek Košice Dorastenky 13.06
1 2019 hod oštepom 500 g Majstrovstvá SR dorastencov a dorasteniek Košice Dorastenky 39.65
3 2020 vrh guľou 4 kg hala Halové majstrovstvá SR juniorov a junioriek Bratislava Juniorky 12.54
1 2020 hod oštepom 600 g Majstrovstvá SR mužov a žien Trnava Ženy 45.05
3 2020 vrh guľou 4 kg Majstrovstvá SR do 23 rokov, dorastencov a dorasteniek Bratislava Ženy 20-22 rokov 11.32
1 2020 hod oštepom 600 g Majstrovstvá SR do 23 rokov, dorastencov a dorasteniek Bratislava Ženy 20-22 rokov 45.58
1 2020 hod oštepom 600 g Majstrovstvá SR starších žiakov a starších žiačok, juniorov a junioriek Trnava Juniorky 44.23

Výkonnostný rast v disciplíne

Sezóna Kategória Vek Výkon Hala Miesto Dátum

AKTUÁLNE DRŽITEĽ NASLEDOVNÝCH REKORDOV

Žiadny aktuálne držaný rekord