<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

Majstrovstvá SR dorastencov a dorasteniek

Košice (6. - 7. 7. 2019)

200 m - Dorastenci (Rozbeh)

Rozbeh 01 (ne, 7.7.2019 - 10:00) official Vietor: -0.6 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 65 Michalko SamuelMichalko Samuel 030102 Atletický oddiel SvitAtletický oddiel Svit 5 22.75 Q 0.198
2 175 Špak FilipŠpak Filip 030615 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 23.50 q 0.178
3 174 Kopček SamuelKopček Samuel 030213 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 23.52 q 0.177
4 120 Jakubov MilošJakubov Miloš 021025 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 7 23.61 0.165
5 138 Hozlár MatejHozlár Matej 030108 Atletický klub ŠuranyAtletický klub Šurany 3 24.09 0.195
6 1 Bartoníček MichalBartoníček Michal 031024 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 24.56 0.198
7 56 Pačes ViktorPačes Viktor 030408 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 8 25.17 0.201
Celkom 7 pretekárov
Rozbeh 02 (ne, 7.7.2019 - 10:00) official Vietor: -0.1 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 236 Beladič SamuelBeladič Samuel 020130 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 22.84 Q 0.147
2 99 Lubelec LadislavLubelec Ladislav 030514 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 4 23.29 q 0.178
3 190 Duchoslav JánDuchoslav Ján 030721 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 3 23.63 0.188
4 286 Kohút MartinKohút Martin 020705 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 2 25.07 0.198
5 8 Palaky ArnoldPalaky Arnold 040217 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 8 25.92 0.203
11 Žiačik AndrejŽiačik Andrej 020814 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 6 DNF 0.208
9 Tóth GergőTóth Gergő 041005 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 7 DNF 0.162
Celkom 7 pretekárov
Rozbeh 03 (ne, 7.7.2019 - 10:00) official Vietor: -2.0 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 110 Hrudkay OliverHrudkay Oliver 020214 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 5 23.03 Q 0.213
2 88 Rojka TomášRojka Tomáš 040602 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 4 23.58 q 0.199
3 255 Čerevka KristiánČerevka Kristián 030423 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 6 23.86 0.241
4 205 Kadák MárioKadák Mário 020704 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 1 24.44 0.199
5 195 Sádecký SebastiánSádecký Sebastián 051225 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 7 24.72 0.208
6 244 Kosár Levente MátéKosár Levente Máté 030207 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 24.81 0.189
7 47 Jarábek MarcoJarábek Marco 030908 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 2 25.30 0.178
8 7 Ostrovský MartinOstrovský Martin 030808 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 8 25.50 0.247
Celkom 8 pretekárov
Rozbeh 04 (ne, 7.7.2019 - 10:00) official Vietor: -0.5 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 243 Igaz AdamIgaz Adam 020709 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 23.04 Q 0.254
2 307 Sviták MartinSviták Martin 030228 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 6 24.09 0.244
3 289 Šulc SamuelŠulc Samuel 031120 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 1 24.14 0.198
4 52 Bírošík AdamBírošík Adam 021107 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 24.36 0.199
5 118 Basoš MarcoBasoš Marco 030519 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 7 24.60 0.234
6 132 Malatinec MatúšMalatinec Matúš 020613 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 8 24.73 0.200
7 22 Svoreň Jakub AntonSvoreň Jakub Anton 031207 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 3 24.87 0.218
8 121 Kislan MatejKislan Matej 031227 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 2 25.11 0.247
Celkom 8 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 65 Michalko SamuelMichalko Samuel 030102 Atletický oddiel SvitAtletický oddiel Svit 5 22.75 Q 0.198
2 236 Beladič SamuelBeladič Samuel 020130 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 22.84 Q 0.147
3 110 Hrudkay OliverHrudkay Oliver 020214 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 5 23.03 Q 0.213
4 243 Igaz AdamIgaz Adam 020709 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 23.04 Q 0.254
5 99 Lubelec LadislavLubelec Ladislav 030514 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 4 23.29 q 0.178
6 175 Špak FilipŠpak Filip 030615 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 23.50 q 0.178
7 174 Kopček SamuelKopček Samuel 030213 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 23.52 q 0.177
8 88 Rojka TomášRojka Tomáš 040602 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 4 23.58 q 0.199
9 120 Jakubov MilošJakubov Miloš 021025 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 7 23.61 0.165
10 190 Duchoslav JánDuchoslav Ján 030721 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 3 23.63 0.188
11 255 Čerevka KristiánČerevka Kristián 030423 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 6 23.86 0.241
12 138 Hozlár MatejHozlár Matej 030108 Atletický klub ŠuranyAtletický klub Šurany 3 24.09 0.195
12 307 Sviták MartinSviták Martin 030228 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 6 24.09 0.244
14 289 Šulc SamuelŠulc Samuel 031120 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 1 24.14 0.198
15 52 Bírošík AdamBírošík Adam 021107 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 24.36 0.199
16 205 Kadák MárioKadák Mário 020704 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 1 24.44 0.199
17 1 Bartoníček MichalBartoníček Michal 031024 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 24.56 0.198
18 118 Basoš MarcoBasoš Marco 030519 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 7 24.60 0.234
19 195 Sádecký SebastiánSádecký Sebastián 051225 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 7 24.72 0.208
20 132 Malatinec MatúšMalatinec Matúš 020613 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 8 24.73 0.200
21 244 Kosár Levente MátéKosár Levente Máté 030207 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 24.81 0.189
22 22 Svoreň Jakub AntonSvoreň Jakub Anton 031207 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 3 24.87 0.218
23 286 Kohút MartinKohút Martin 020705 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 2 25.07 0.198
24 121 Kislan MatejKislan Matej 031227 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 2 25.11 0.247
25 56 Pačes ViktorPačes Viktor 030408 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 8 25.17 0.201
26 47 Jarábek MarcoJarábek Marco 030908 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 2 25.30 0.178
27 7 Ostrovský MartinOstrovský Martin 030808 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 8 25.50 0.247
28 8 Palaky ArnoldPalaky Arnold 040217 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 8 25.92 0.203
11 Žiačik AndrejŽiačik Andrej 020814 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 6 DNF 0.208
9 Tóth GergőTóth Gergő 041005 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 7 DNF 0.162

200 m - Dorastenci (Finále)

Finále (ne, 7.7.2019 - 11:40) official Vietor: +2.1 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 236 Beladič SamuelBeladič Samuel 020130 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 21.92 0.198
2 65 Michalko SamuelMichalko Samuel 030102 Atletický oddiel SvitAtletický oddiel Svit 5 22.22 0.178
3 110 Hrudkay OliverHrudkay Oliver 020214 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 6 22.37 0.201
4 243 Igaz AdamIgaz Adam 020709 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 22.62 0.236
5 175 Špak FilipŠpak Filip 030615 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 23.20 0.245
6 99 Lubelec LadislavLubelec Ladislav 030514 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 7 23.31 0.222
7 174 Kopček SamuelKopček Samuel 030213 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 8 23.70 0.201
88 Rojka TomášRojka Tomáš 040602 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 1 DNS
Celkom 8 pretekárov

200 m - Dorastenky (Rozbeh)

Rozbeh 01 (ne, 7.7.2019 - 10:15) official Vietor: -0.5 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 181 Forster ViktóriaForster Viktória 020408 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 25.54 Q 0.256
2 215 Mikušincová MiroslavaMikušincová Miroslava 030211 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 4 26.60 q 0.222
3 16 Prohácková LeaProhácková Lea 041010 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 6 26.99 0.247
4 269 Luptáková KristínaLuptáková Kristína 031116 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 28.07 0.254
5 252 Tési EvelinTési Evelin 031002 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 28.13 0.200
6 45 Šmehílová SáraŠmehílová Sára 040411 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 8 28.19 0.244
7 19 Ursíny LeaUrsíny Lea 050713 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 7 28.30 0.278
Celkom 7 pretekárov
Rozbeh 02 (ne, 7.7.2019 - 10:15) official Vietor: +0.2 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 188 Švecová AndreaŠvecová Andrea 030107 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 26.33 Q 0.245
2 43 Paulínyová EmmaPaulínyová Emma 020325 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 4 26.82 q 0.236
3 15 Mokryšová PaulínaMokryšová Paulína 050410 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 6 27.34 0.177
4 315 Morgošová KlaudiaMorgošová Klaudia 030112 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 7 27.92 0.198
5 128 Pistovčáková ZuzanaPistovčáková Zuzana 031106 AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava 3 28.06 0.241
6 144 Janičkova KatarínaJaničkova Katarína 050716 Bežecký klub Lysá pod MakytouBežecký klub Lysá pod Makytou 8 28.71 0.157
350 Molnárová MichaelaMolnárová Michaela 040112 AO Športové gymnázium KošiceAO Športové gymnázium Košice 2 DNS
Celkom 7 pretekárov
Rozbeh 03 (ne, 7.7.2019 - 10:15) official Vietor: -1.0 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 60 Lehenová MonikaLehenová Monika 020423 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 26.26 Q 0.222
2 268 Kuczik MáriaKuczik Mária 020520 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 26.93 q 0.245
3 261 Devaldová DianaDevaldová Diana 050408 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 6 27.28 0.254
4 66 Kicová SáraKicová Sára 030902 Atletický oddiel SvitAtletický oddiel Svit 3 27.39 0.203
5 39 Kuricová VeronikaKuricová Veronika 030517 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 7 28.10 0.241
6 274 Šmagalová SimonaŠmagalová Simona 050318 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 28.31 0.222
7 126 Polovková BiankaPolovková Bianka 050705 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 8 28.99 0.199
Celkom 7 pretekárov
Rozbeh 04 (ne, 7.7.2019 - 10:15) official Vietor: +0.4 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 23 Miklová MariettaMiklová Marietta 020219 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 5 26.00 Q 0.245
2 207 Balajová TamaraBalajová Tamara 040220 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 8 26.12 q 0.245
3 17 Puha RékaPuha Réka 021210 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 27.28 0.214
4 44 Simová PetraSimová Petra 041228 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 7 27.98 0.198
5 260 Brachová ViktóriaBrachová Viktória 030102 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 28.00 0.199
6 58 Ďurišová HanaĎurišová Hana 031110 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 28.15 0.214
7 59 Hulíková TamaraHulíková Tamara 031012 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 29.31 0.222
8 248 Behúňová TamaraBehúňová Tamara 031122 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 29.48 0.263
Celkom 8 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 181 Forster ViktóriaForster Viktória 020408 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 25.54 Q 0.256
2 23 Miklová MariettaMiklová Marietta 020219 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 5 26.00 Q 0.245
3 207 Balajová TamaraBalajová Tamara 040220 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 8 26.12 q 0.245
4 60 Lehenová MonikaLehenová Monika 020423 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 26.26 Q 0.222
5 188 Švecová AndreaŠvecová Andrea 030107 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 26.33 Q 0.245
6 215 Mikušincová MiroslavaMikušincová Miroslava 030211 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 4 26.60 q 0.222
7 43 Paulínyová EmmaPaulínyová Emma 020325 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 4 26.82 q 0.236
8 268 Kuczik MáriaKuczik Mária 020520 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 26.93 q 0.245
9 16 Prohácková LeaProhácková Lea 041010 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 6 26.99 0.247
10 261 Devaldová DianaDevaldová Diana 050408 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 6 27.28 0.254
10 17 Puha RékaPuha Réka 021210 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 27.28 0.214
12 15 Mokryšová PaulínaMokryšová Paulína 050410 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 6 27.34 0.177
13 66 Kicová SáraKicová Sára 030902 Atletický oddiel SvitAtletický oddiel Svit 3 27.39 0.203
14 315 Morgošová KlaudiaMorgošová Klaudia 030112 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 7 27.92 0.198
15 44 Simová PetraSimová Petra 041228 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 7 27.98 0.198
16 260 Brachová ViktóriaBrachová Viktória 030102 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 28.00 0.199
17 128 Pistovčáková ZuzanaPistovčáková Zuzana 031106 AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava 3 28.06 0.241
18 269 Luptáková KristínaLuptáková Kristína 031116 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 28.07 0.254
19 39 Kuricová VeronikaKuricová Veronika 030517 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 7 28.10 0.241
20 252 Tési EvelinTési Evelin 031002 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 28.13 0.200
21 58 Ďurišová HanaĎurišová Hana 031110 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 28.15 0.214
22 45 Šmehílová SáraŠmehílová Sára 040411 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 8 28.19 0.244
23 19 Ursíny LeaUrsíny Lea 050713 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 7 28.30 0.278
24 274 Šmagalová SimonaŠmagalová Simona 050318 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 28.31 0.222
25 144 Janičkova KatarínaJaničkova Katarína 050716 Bežecký klub Lysá pod MakytouBežecký klub Lysá pod Makytou 8 28.71 0.157
26 126 Polovková BiankaPolovková Bianka 050705 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 8 28.99 0.199
27 59 Hulíková TamaraHulíková Tamara 031012 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 29.31 0.222
28 248 Behúňová TamaraBehúňová Tamara 031122 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 29.48 0.263
350 Molnárová MichaelaMolnárová Michaela 040112 AO Športové gymnázium KošiceAO Športové gymnázium Košice 2 DNS

200 m - Dorastenky (Finále)

Finále (ne, 7.7.2019 - 11:45) official Vietor: -2.8 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 181 Forster ViktóriaForster Viktória 020408 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 24.46 0.254
2 188 Švecová AndreaŠvecová Andrea 030107 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 25.43 0.233
3 60 Lehenová MonikaLehenová Monika 020423 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 26.17 0.241
4 23 Miklová MariettaMiklová Marietta 020219 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 26.32 0.201
5 207 Balajová TamaraBalajová Tamara 040220 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 7 26.33 0.264
6 215 Mikušincová MiroslavaMikušincová Miroslava 030211 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 2 26.60 0.203
7 268 Kuczik MáriaKuczik Mária 020520 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 1 26.93 0.200
8 43 Paulínyová EmmaPaulínyová Emma 020325 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 8 27.17 0.214
Celkom 8 pretekárov