<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

Majstrovstvá SR dorastencov a dorasteniek

Košice (6. - 7. 7. 2019)

400 m prekážok [83,8 cm] - Dorastenci (Beh)

Beh 01 (ne, 7.7.2019 - 11:10) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 51 Bartek DenisBartek Denis 030504 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 56.87 0.315
2 176 Vánovský MariánVánovský Marián 030221 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 58.36 0.248
3 239 Cisár MartinCisár Martin 030905 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 58.72 0.384
4 21 Labuda DominikLabuda Dominik 030225 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 3 59.40 0.235
5 145 Sabo MilanSabo Milan 020318 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 8 1:00.63 0.255
6 100 Mores Michal JanMores Michal Jan 030527 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 1 1:01.22 0.326
7 54 Kročka MarekKročka Marek 030723 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 1:03.48 0.268
245 Kostolný ŠimonKostolný Šimon 030917 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 7 DNF 0.204
Celkom 8 pretekárov
Beh 02 (ne, 7.7.2019 - 11:10) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 240 Drobný JakubDrobný Jakub 030407 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 1:01.96 0.245
2 101 Revaj TomášRevaj Tomáš 031006 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 5 1:02.03 0.248
3 122 Orlej DanielOrlej Daniel 041005 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 7 1:03.73 0.265
4 258 Kalakay DanielKalakay Daniel 041021 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 1:05.51 0.265
5 149 Tomčík GorazdTomčík Gorazd 030906 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 4 1:09.65 0.233
Celkom 5 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 51 Bartek DenisBartek Denis 030504 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 56.87 0.315
2 176 Vánovský MariánVánovský Marián 030221 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 58.36 0.248
3 239 Cisár MartinCisár Martin 030905 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 58.72 0.384
4 21 Labuda DominikLabuda Dominik 030225 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 3 59.40 0.235
5 145 Sabo MilanSabo Milan 020318 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 8 1:00.63 0.255
6 100 Mores Michal JanMores Michal Jan 030527 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 1 1:01.22 0.326
7 240 Drobný JakubDrobný Jakub 030407 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 1:01.96 0.245
8 101 Revaj TomášRevaj Tomáš 031006 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 5 1:02.03 0.248
9 54 Kročka MarekKročka Marek 030723 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 1:03.48 0.268
10 122 Orlej DanielOrlej Daniel 041005 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 7 1:03.73 0.265
11 258 Kalakay DanielKalakay Daniel 041021 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 1:05.51 0.265
12 149 Tomčík GorazdTomčík Gorazd 030906 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 4 1:09.65 0.233
245 Kostolný ŠimonKostolný Šimon 030917 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 7 DNF 0.204