<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

Majstrovstvá SR dorastencov a dorasteniek

Košice (6. - 7. 7. 2019)

Skok do diaľky - Dorastenci

(so, 6.7.2019 - 15:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6.
1 223 Hriň AdamHriň Adam
MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom
02 02 17 723 +1.9 m/s 630  0,40 665  1,00 669  2,90 669 699  2,40 723  1,90 714  1,80
2 3 Deák KristófDeák Kristóf
Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky
02 02 9 631 +0.3 m/s 588  3,20 601  1,90 619  0,00 619 615  1,30 630  0,30 631  0,30
3 53 Blšták MatúšBlšták Matúš
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
03 03 12 631 +1.8 m/s 464  1,70 622  1,10 x 622 625  2,30 631  1,80 621  2,00
4 68 Krajčír StanislavKrajčír Stanislav
Akademik TU KošiceAkademik TU Košice
02 02 14 612 +3.0 m/s 598 +1.2 m/s 593  0,70 607  3,20 598  1,20 607 x 596  1,60 612  3,00
5 301 Kosorín LukášKosorín Lukáš
Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin
03 03 10 604 +1.5 m/s x 550  -0,10 604  1,50 604 577  0,30 x 562  1,80
6 163 Federič FilipFederič Filip
Naša atletikaNaša atletika
04 04 16 593 +2.8 m/s 591 +1.1 m/s 505  3,20 586  1,10 593  2,80 593 591  1,10 x x
7 205 Kadák MárioKadák Mário
Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre...
02 02 11 576 +0.8 m/s 525  3,80 576  0,80 570  1,90 576 544  3,10 552  1,60 x
8 293 Hletko MartinHletko Martin
AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom
04 04 13 572 +1.8 m/s 559  1,40 569  1,80 535  2,40 569 566  3,60 572  1,80 x
9 6 Očkay BranislavOčkay Branislav
Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky
03 03 15 566 +2.2 m/s 566  2,20 556  2,40 x 566
10 175 Špak FilipŠpak Filip
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
03 03 5 547 +1.5 m/s 478  0,80 547  1,50 460  1,20 547
11 156 Lukčo ImrichLukčo Imrich
MŠK Vranov nad TopľouMŠK Vranov nad Topľou
04 04 6 540 +0.0 m/s 523  0,60 540  0,00 496  3,60 540
12 158 Sokol PeterSokol Peter
MŠK Vranov nad TopľouMŠK Vranov nad Topľou
03 03 4 526 +1.3 m/s 526  2,00 526  1,30 521  1,10 526
13 86 Pasternák LukášPasternák Lukáš
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
05 05 3 519 +1.0 m/s 519  1,00 501  3,20 490  3,30 519
14 161 Belluš MartinBelluš Martin
Naša atletikaNaša atletika
04 04 2 508 +0.8 m/s 493  2,80 489  2,50 508  0,80 508
15 254 Csontos LukášCsontos Lukáš
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
05 05 1 496 +2.6 m/s 473 +2.0 m/s 496  2,60 460  1,10 473  2,00 496
16 88 Rojka TomášRojka Tomáš
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
04 04 7 460 +2.2 m/s 460  2,20 x 427  2,30 460
37 Bačík MichalBačík Michal
Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina
05 05 8 NM x x x -
Celkom 17 pretekárov

Skok do diaľky - Dorastenky

(so, 6.7.2019 - 16:20) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6.
1 147 Vodnyanszká RenátaVodnyanszká Renáta
Megy Sport s.r.o. Dunajská StredaMegy Sport s.r.o. Dunajská ...
04 04 21 583 +3.0 m/s 574 +0.2 m/s 542  3,90 563  1,70 583  3,00 583 574  1,80 574  0,20 x
2 60 Lehenová MonikaLehenová Monika
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
02 02 20 570 +2.9 m/s 553 +1.4 m/s 553  1,40 x 534  1,10 553 570  2,90 x x
3 207 Balajová TamaraBalajová Tamara
Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre...
04 04 19 539 +0.1 m/s 539  0,10 515  1,30 x 539 x x x
4 202 Čerňanská ViktóriaČerňanská Viktória
Atletika BratislavaAtletika Bratislava
02 02 18 536 +2.8 m/s 527 +1.1 m/s 520  0,20 525  1,20 x 525 515  2,40 536  2,80 527  1,10
5 167 Bendová EmaBendová Ema
Naša atletikaNaša atletika
07 07 16 519 +0.7 m/s 513  0,20 514  1,70 x 514 519  0,70 x x
6 172 Veselská SandraVeselská Sandra
Naša atletikaNaša atletika
04 04 14 517 +1.2 m/s 479  3,30 515  1,40 489  1,60 515 - 517  3,10 517  1,20
7 252 Tési EvelinTési Evelin
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
03 03 13 513 +0.8 m/s x 468  0,80 500  3,30 500 502  3,30 513  0,80 x
8 71 Ivanová SabinaIvanová Sabina
Akademik TU KošiceAkademik TU Košice
05 05 10 508 +2.1 m/s 505 +0.7 m/s x 505  0,70 508  2,10 508 500  1,60 506  3,50 503  0,80
9 168 Čederlová ElaČederlová Ela
Naša atletikaNaša atletika
04 04 12 493 +2.0 m/s 492  3,10 479  1,90 493  2,00 493
10 66 Kicová SáraKicová Sára
Atletický oddiel SvitAtletický oddiel Svit
03 03 15 493 +0.5 m/s 449  3,50 473  0,60 493  0,50 493
11 261 Devaldová DianaDevaldová Diana
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
05 05 11 491 +2.3 m/s 470 +0.5 m/s 470  0,50 469  2,60 491  2,30 491
12 283 Petrovičová SofiaPetrovičová Sofia
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
03 03 9 488 +0.9 m/s 454  3,50 488  0,90 470  2,10 488
13 39 Kuricová VeronikaKuricová Veronika
Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina
03 03 3 472 +2.3 m/s 466 +0.4 m/s 465  2,90 472  2,30 466  0,40 472
14 89 Janeková ŠárkaJaneková Šárka
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
03 03 8 469 +4.2 m/s 445 +1.5 m/s 451  3,90 445  1,50 469  4,20 469
15 171 Vanovčanová KláraVanovčanová Klára
Naša atletikaNaša atletika
04 04 7 468 +3.8 m/s 468  3,80 420  2,20 x 468
16 247 Batky JázminBatky Jázmin
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
05 05 4 467 +1.4 m/s 467  1,40 441  0,50 461  0,20 467
17 146 Domonkosová TímeaDomonkosová Tímea
Megy Sport s.r.o. Dunajská StredaMegy Sport s.r.o. Dunajská ...
04 04 6 464 +2.7 m/s 414 +0.1 m/s 431  3,70 414  0,10 464  2,70 464
18 13 Horváth EszterHorváth Eszter
Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky
03 03 2 461 +1.5 m/s 460  0,90 456  1,10 461  1,50 461
19 322 Baculíková EmaBaculíková Ema
Akademik TU KošiceAkademik TU Košice
06 06 1 444 +1.9 m/s 444  1,90 x 417  1,50 444
144 Janičkova KatarínaJaničkova Katarína
Bežecký klub Lysá pod MakytouBežecký klub Lysá pod Makytou
05 05 5 DNS
169 Čorejová TerezaČorejová Tereza
Naša atletikaNaša atletika
05 05 17 DNS
Celkom 21 pretekárov